Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 2. 2006 0:24

Ela
♥♥-----
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 42

nechu k sexu

Moniko,
s práškama se bohužel nevyznám vůbec, na tvém místě bych se zkusila zeptat gynekoložky...
Mám ale dobrou zkušenost se skleničkou vína před sexem. Moje kamarádka to řešila příslušnou videokazetou.
Moc ti přeju, abys svou chu zase našla, protože je málo chlapů, kteří dokážou čekat!!

Není tady

 

#2 3. 2. 2006 0:35

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: nechu k sexu

Moniko, 21 měsíců, to je celkem normální. Jsi zřejmě tak pohlcena malou, jejími potřebami, obavami, jestli všechno dělᚠsprávně.... nikdy nevypneš. Měla bys už pomalu přemýšlet o tom, že když ji na pár hodin někomu svěříš, přežije.
Nediv se manželovi. Najednou secítí trochu odstrčený. Není dobře se nutit přímo k sexu, ale měla bys ho každý den alespoň obejmout, dát mu pusu a projevit mu nějaké něžnosti.
U mě to tenkrát trvalo do té doby, než začal synek navštěvovat babičku. 2x jsem z toho byla nervózní, jak mu je, co se děje, ale on byl v pohodě a já jsem si to začala užívat, když si ho odvedla. A najednou se vrátila i ta chu - prostě jsem se uvolnila


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#3 5. 2. 2006 20:55

Jamoona
Host

Re: nechu k sexu

Ahoj Monikoo,
také být tebou poradila bych se o tvém problému s gynekologem. Může poradit, nabídnout testy ohledně změny hormonální hladiny. Nebo i nabídnout antikoncepci podporující libido. Ženy o tom asi moc nevědí. Můj gynekolog mi nějaký preparát nabízel, já ho zatím ale nevyzkoušela. Prý je účinek individuální a zlepšení se může
objevit do 3 měsíců. Nebo zajdi co nejdříve za sexuologem, i ten může poradit, dokud je čas.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů