Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 1. 2009 20:52

Ivuš.
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2009
Příspěvky: 1

soukromá škola

Chtěla bych zkusit nějakou soukromou školu v Praze, obor Marketing, prosím má někdo s nějakou zkušenosti? Je soukromá škola jednodušší než státní? Je pravda, že každý kdo si ji zaplatí a trochu se snaží ji udělá? Dá se soukromá zvládat dálkově? Předem děkuji za rady:).

Není tady

 

#2 27. 2. 2012 14:54

Madgalenna
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2012
Příspěvky: 15

Re: soukromá škola

Ivuš. napsal(a):

Chtěla bych zkusit nějakou soukromou školu v Praze, obor Marketing, prosím má někdo s nějakou zkušenosti? Je soukromá škola jednodušší než státní? Je pravda, že každý kdo si ji zaplatí a trochu se snaží ji udělá? Dá se soukromá zvládat dálkově? Předem děkuji za rady:).

Příspěvek není sice aktuální, ale třeba zaujme i někoho jiného. Když člověk uvažuje nad soukromou školou, tak by měl vědět, že velká část státních vysokých škol též nabízí placenou verzi. Letos to myslím bylo kolem 800 Kč za kredit, člověk jich musí mít nejmíň 20. Výhodou je, že pokud má člověk dobrý prospěch, tak do druháku nastupuje jako řádný student. Toto je případ Masarykovy univerzity, nevím, jak to mají jinde.

Není tady

 

#3 27. 6. 2012 18:39

AlenkaS
♥------
Registrovaný: 27. 6. 2012
Příspěvky: 8

Re: soukromá škola

Myslím si, že je to hodně individuální, některé soukromé školy jednodušší jsou, jiné zase ne. Za sebe doporučuji jít spíše na tu, která je t잚í, ale na druhou stranu něco naučí (například VŠO v Praze, se kterou mám dobré zkušenosti), ale tam se studuje cestovní ruch, nikoliv marketing jako takový.

Není tady

 

#4 15. 8. 2012 15:59

malawka
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2012
Příspěvky: 7

Re: soukromá škola

Znám dobrou soukromou školu Cevro, ale tam se studují hlavně obory z oblasti práva, veřejná správa, mezinárodní vztahy, politologie,..

Není tady

 

#5 17. 8. 2012 15:01

Asinedka
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2012
Příspěvky: 7

Re: soukromá škola

malawka napsal(a):

Znám dobrou soukromou školu Cevro, ale tam se studují hlavně obory z oblasti práva, veřejná správa, mezinárodní vztahy, politologie,..

Já jsem taky slyšela na tuto školu pozitivní ohlasy.

Není tady

 

#6 17. 8. 2012 17:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: soukromá škola

Asinedka napsal(a):

malawka napsal(a):

Znám dobrou soukromou školu Cevro, ale tam se studují hlavně obory z oblasti práva, veřejná správa, mezinárodní vztahy, politologie,..

Já jsem taky slyšela na tuto školu pozitivní ohlasy.

lol Tady se někdo fakt snaží vissla

Upravil(a) Judyna (17. 8. 2012 17:50)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7 20. 8. 2012 14:48

Asinedka
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2012
Příspěvky: 7

Re: soukromá škola

Judyna napsal(a):

Asinedka napsal(a):

malawka napsal(a):

Znám dobrou soukromou školu Cevro, ale tam se studují hlavně obory z oblasti práva, veřejná správa, mezinárodní vztahy, politologie,..

Já jsem taky slyšela na tuto školu pozitivní ohlasy.

lol Tady se někdo fakt snaží vissla

jojo, všichni se tak nějak snažíme...

Není tady

 

#8 17. 4. 2013 13:57

JanaMila
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2013
Příspěvky: 4

Re: soukromá škola

Já studovala Vysokou školu finanční a správní, obor Marketingová komunikace a můžu jen doporučit. Nároky nebyly příliš vysoké (zatím jen Bc.), ale je pravda, že jsem měla kombinovanou formu..

Není tady

 

#9 3. 7. 2013 8:55

karbulka
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2013
Příspěvky: 15

Re: soukromá škola

Já studuji na Cevru dálkově již druhým rokem, obor veřejná správa. Nemyslím si že ten kdo si jí zaplatí, tak jí musí zákonitě udělat. Učit se musíš tak i tak:-)Zadarmo tam nic nedostaneš. To že je soukormá poznᚠtřeba v individuálním přístupu ke každému studentovi. Což jako dálkař hodně oceňuji.

Není tady

 

#10 3. 7. 2013 10:32

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: soukromá škola

karbulka napsal(a):

Já studuji na Cevru dálkově již druhým rokem, obor veřejná správa. Nemyslím si že ten kdo si jí zaplatí, tak jí musí zákonitě udělat. Učit se musíš tak i tak:-)Zadarmo tam nic nedostaneš. To že je soukormá poznᚠtřeba v individuálním přístupu ke každému studentovi. Což jako dálkař hodně oceňuji.

Co to studium verejne zpravy konkretne znamena a co s tim budes delat nebo moci delat az budes hotova?


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#11 10. 7. 2013 16:01

anana
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2013
Příspěvky: 15

Re: soukromá škola

Ivuš. napsal(a):

Chtěla bych zkusit nějakou soukromou školu v Praze, obor Marketing, prosím má někdo s nějakou zkušenosti? Je soukromá škola jednodušší než státní? Je pravda, že každý kdo si ji zaplatí a trochu se snaží ji udělá? Dá se soukromá zvládat dálkově? Předem děkuji za rady:).

ahoj...moja dcera chodí na sukromnú školu do prahy odbor marketing v anglickom jazyku- http://www.unyp.cz/cs/ a nevie si vynachváli! big_smile je spokojná s učitežmi, aj predmetmi, spolužiakmi a aj s tým, že je daleko od maminky big_smile ...na stránke mᚠvšetky info, tak si ich pozri a uvidíš či sa ti to páči smile držím palce

Není tady

 

#12 20. 8. 2013 10:50

anana
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2013
Příspěvky: 15

Re: soukromá škola

čauko..... moja sestrenica chodí na sukromnu školu do prahy tiež na marketing- nepovolená relama a vežmi si chvali.... ja chodím na štátnu školu a nemyslím si, že by sa nemej snažila alebo učila... mame toho tak rovnako akurat ona ma výhodu v tom, že sukromne školy su ovela viec zamerane na prax ako štátne, čiže aj ovela viac využitežne v buducnosti...sama po bc chcem prejs na sukromnu, nech mam aj teoriu, aj prax big_smile

Upravil(a) tina (20. 8. 2013 13:44)

Není tady

 

#13 20. 8. 2013 10:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: soukromá škola

anano, tak jak, chodí tam tvá dcera nebo sestřenice?
Jsi matkou středoškolačky nebo studentkou?
Nebo nevíš, kdo jsi? big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#14 21. 8. 2014 11:26

emmakopretina
♥------
Registrovaný: 8. 10. 2013
Příspěvky: 23

Re: soukromá škola

malawka napsal(a):

Znám dobrou soukromou školu Cevro, ale tam se studují hlavně obory z oblasti práva, veřejná správa, mezinárodní vztahy, politologie,..

Studuji dálkově při práci veřejnou správu na Cevru a mohu doporučit wink
Oproti státní VŠ je zde individuální přístup ke studentům, lektoři jsou z oboru a propojení učiva s praxí je si myslím, to nejdůležitější.
Mě tahle škola baví, ikdyž je to někdy náročné! Ale aspoň mám pocit, že to nebude zaplacenej titul, ale že jsem si ho vybojovala ;-)

Není tady

 

#15 25. 8. 2014 17:03

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: soukromá škola

Ono CEVRO může být tisíckrát dobrá škola, ale s takovýmhle nablblým advertismentem je jí to houby platné, protože si řeknu: "jaký pán, takový krám" .......

Není tady

 

#16 11. 10. 2014 22:01

Lukass
♥------
Registrovaný: 11. 10. 2014
Příspěvky: 5

Re: soukromá škola

spoustu užitečných rad, jak si usnadnit učení najdete na www.pametauceni.cz

Není tady

 

#17 5. 5. 2015 12:41

malinkama
♥------
Registrovaný: 12. 12. 2014
Příspěvky: 2

Re: soukromá škola

porovnání nemám, ale soukromá je fajn. Chodím na UAM v Brně, příjemní lidi a kvalitní učitelé. Hlavne obor, co studuju jsem nikde jinde nenašla

Není tady

 

#18 25. 6. 2015 7:34

emmakopretina
♥------
Registrovaný: 8. 10. 2013
Příspěvky: 23

Re: soukromá škola

Já jsem studovala jak na státní VŠ, tak na soukromé VŠ... a rozdíly mezi těmi školami jsou v něčem velké!
Já jsem spíš typ člověka, co si potřebuje učivo propojovat s praxí... učit se jen teorii a po zkouškách ji zapomenout - to je nanic sad
Takže na Cevru (soukr.VŠ) jsem ocenila, že vyučují přímo manažeři, profesoři, politici... lidé z oboru..
Také stáže a nabídka specializovaných volitelných předmětů byla mnohem pestřejší než na státní VŠ.

Není tady

 

#19 24. 7. 2015 0:13

dana.a
♥------
Registrovaný: 24. 7. 2015
Příspěvky: 1

Re: soukromá škola

emmakopretina napsal(a):

Já jsem studovala jak na státní VŠ, tak na soukromé VŠ... a rozdíly mezi těmi školami jsou v něčem velké!
Já jsem spíš typ člověka, co si potřebuje učivo propojovat s praxí... učit se jen teorii a po zkouškách ji zapomenout - to je nanic sad
Takže na Cevru (soukr.VŠ) jsem ocenila, že vyučují přímo manažeři, profesoři, politici... lidé z oboru...

Naprosto souhlasím, mám stejnou zkušenost s MBA studiem (dálkově, soukromě), úplně jiný přístup než na státní škole a hlavně praktické, k věci. wink

www.bit.ly/MBA-studium

Není tady

 

#20 25. 8. 2015 11:03

emmakopretina
♥------
Registrovaný: 8. 10. 2013
Příspěvky: 23

Re: soukromá škola

Ono taky, jakmile si člověk studium platí, tak si ho i víc váží... Na Cevru jsem se tedy setkala jen s laskavým a klientským přístupem kantorů.
Kombinované studium se dá dobře skloubit s prací, studijních materiálů máme na samostudium dost a co jsem zatím měla možnost poznat vyučující, tak jejich přednášky byly většinou zajímavé a přínosné pro praxi.

Není tady

 

#21 25. 8. 2015 11:36

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: soukromá škola

Čím dál víc zaměstnavatelů se (díky bohu) už nezajímá jen o to, jaké má jeho potencionální zaměstnanec vzdělání, ale taky o to, kde ho získal.
A (opět díky bohu) už začínají dávat přednost studentům státních vysokých škol.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#22 12. 9. 2015 17:45

parkys
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 4

Re: soukromá škola

emmakopretina napsal(a):

Ono taky, jakmile si člověk studium platí, tak si ho i víc váží... Na Cevru jsem se tedy setkala jen s laskavým a klientským přístupem kantorů.
Kombinované studium se dá dobře skloubit s prací, studijních materiálů máme na samostudium dost a co jsem zatím měla možnost poznat vyučující, tak jejich přednášky byly většinou zajímavé a přínosné pro praxi.

To mi zní jako z reklamního letáku. Zas tak růžový to z mé zkušenosti není. Na druhou stranu mi VŠP jednoznačně zvýšila uplatnitelnost na trhu, takže si myslím, že takový rozdíl mezi absolventy veřejných a soukromých škol není. A jo, člověk se na to dívá jinak, když si za to platí. O to víc chce kvalitu. Zase, nemůžu zobecňovat svoje zkušenosti z VŠP.

Není tady

 

#23 23. 11. 2015 11:56

verunkaruda
♥------
Registrovaný: 23. 4. 2014
Příspěvky: 23

Re: soukromá škola

Lukass napsal(a):

spoustu užitečných rad, jak si usnadnit učení najdete na www.pametauceni.cz

mno, trochu jsem si to prošla a nic extra. ono škola je vždycky hlavně o tom, zda se tomu člověku chce se vůbec učit

Není tady

 

#24 11. 7. 2016 22:20

nikola007
♥------
Registrovaný: 14. 6. 2013
Příspěvky: 12

Re: soukromá škola

Ivuš. napsal(a):

Chtěla bych zkusit nějakou soukromou školu v Praze, obor Marketing, prosím má někdo s nějakou zkušenosti? Je soukromá škola jednodušší než státní? Je pravda, že každý kdo si ji zaplatí a trochu se snaží ji udělá? Dá se soukromá zvládat dálkově? Předem děkuji za rady:).

Marketing je možné studovat na VŠEM v Praze. Jednoduché to určitě není a učit se tam člověk musí tak či tak, ale pokud tě ten obor zajímá, tak si to určitě užiješ, protože tam kladou velký důraz na praxi.

Není tady

 

#25 21. 9. 2016 22:39

Pipidlouhápunčocha
♥------
Registrovaný: 15. 3. 2016
Příspěvky: 13

Re: soukromá škola

Zdravím. Mám kamarádku, která studuje soukromou VŠ v Brně, teď nevím konkrétně jakou, je na bakaláři při zaměstnání a přístup vyučujících a  fakulty vůbec neshledává adekvátním k financím, které ji studium stojí. Nedostala se na státní VŠ, na obor který chtěla, tak zvolila tuto cestu, a spokojená není. Na druhou stranu kolegyně s úspěchem dokončila magisterské studium v Praze na Metropolitní univerzitě a byla spokojená. Nevyučují však marketing, který požadujete, ale na druhou stranu mají jako jedni z mála soukromých VŠ humanitní obory a celkem rozmanitou nabídku. Pak jsem ještě slyšela chválu na přístup vyučujících na BIVŠ (Bankovní institut)v Praze, ti jsou zaměřeni na management. Prostě asi bych neházela soukromé VŠ do jednoho pytle, určitě se mezi nimi najdou ty kvalitní, a těch co si pozornost nezaslouží je snad méně. prošla bych různé diskuse a doporučení, třeba stránky vejška.cz, nebo nějaké podobné, kam píšou študáci.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů