Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 1. 2009 17:25

elizabeth6
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2009
Příspěvky: 1

kam mám jít??

Ahoj lidi, absolutně si nevím rady, kam mam jít na vejšku. Zbejvá mi rok a půl do matury, ale už bych se měla rozhodovat, aspoň jakým směrem bych měla směřovat. Baví mě zeměpis a docela i jazyky, ale peďák rozhodně dělat nechci. To vim určitě. Pak mi jde docela matika, ale zase mě nebaví. Co sem četla, tak na ekonomkách ale není ta matika tak hrozná...ale nevim, jestli je ekonomka to pravý pro mě. Možná o ní uvažuju, protože se jí zabejvala celá rodina. Vim že bych neměla hledět na to, co dělali moji rodiče nebo sourozenec, ale stejně se nemůžu zbavit pocitu, že bych na ní měla taky jít...a pak mě taky baví biologie, ale to je možná tím, že na ní máme dobrou učitelku...a kdybych chtěla dělat něco s bižulí, tak k tomu je většinou i chemie! A tou se zabejvat nechci...a jaký bych pak měla uplatnění, kdybych chtěla studovat jen bižuli?!...sem zoufalec, taky proto se obracim na vás, jestli třeba nemáte nějaký podobný myšlenky, nějaký zkušenosti, nebo radu hm? Budu vděčná za jakoukoliv radu, či smysluplnej názor...předem díky:)

Není tady

 

#2 17. 2. 2009 9:06

Maxík
Host

Re: kam mám jít??

elizabeth6 napsal(a):

Baví mě zeměpis a docela i jazyky ...

Co třeba management cestovního ruchu?
http://www.uhk.cz/fim/obory/66
http://www.google.cz/search?hl=cs&l … mp;spell=1

Upravil(a) Maxík (17. 2. 2009 9:07)

 

#3 17. 2. 2009 16:07

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: kam mám jít??

Souhlas s Maxíkem. Bude to pro tebe asi nejlepší volba. Pedagogická tě nic nenaučí, s ekonomickou zase skončíš na úřadě práce nebo jako poskok někomu v kanclu za 15-18 měsíčně. V cestovním ruchu uplatníš jazyky i zeměpis a je to relativně obor, kde se pořád uplatní dost lidí.

Není tady

 

#4 17. 2. 2009 19:52

x62358
Host

Re: kam mám jít??

S ekonomickou na úřadě práce? Ruku do ohně bych za to teda opravdu nedala.

 

#5 18. 2. 2009 8:50

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: kam mám jít??

Tak já mám za sebou obchodku a teď studuji na VŠ dálkově obor Cestovní ruch. Já už za sebou pracovní zkušenosti v CR mám a musím říct, že až postupem času jsem zjistila, že to není moc pro mě. Spíš inklinuji k marketingu. Každopádně je fakt, že s CR se můžeš uchytit kdekoliv - hotel, cestovka, delegátka,....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů