|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Želvička17 napsal(a):
podle avataru docela hezkej kašpárek
koukám, že taky pěknej avatar
Není tady

Želvička17 napsal(a):
pomněnka napsal(a):
Tý jo, holky máte tu zajímavou debatu
![]()
Kam se to ten dotazník stočil a zúžil
Já to mám stejné s těma mírama jako Račice akorát v těch vyšších mírách jsem se ještě nesetkala s víc jak 18 cm. Takže Želvi těch tvých 30 je promě sci-fimých ne proboha !!!
No ale tys je viděla....
Není tady

pomněnka napsal(a):
Želvička17 napsal(a):
pomněnka napsal(a):
Tý jo, holky máte tu zajímavou debatu
![]()
Kam se to ten dotazník stočil a zúžil
Já to mám stejné s těma mírama jako Račice akorát v těch vyšších mírách jsem se ještě nesetkala s víc jak 18 cm. Takže Želvi těch tvých 30 je promě sci-fimých ne proboha !!!
No ale tys je viděla....
ukážu Ti, kde rostou...




Není tady

Fakt jo?
Tak to už se těším. Žes neřekla dřív zrovna dneska jedu do Ústí 
Není tady
Jsem přišla až teď tak nemám přečtenou celou diskuzi. Tak se omlouvám, jestli napíši něco co už tu zaznělo
V dotazníku by mělo být napsáno jestli dotyčný muž bydlí s rodiči, a jestli už žije sám. A jestli náhodou není mamánek.
Není tady
Nicolas napsal(a):
PS: holky z vyšší dívčí, které tohle všechno poznají svojí intuicí a díky motýlkům v podbřišku, jsou samozřejmě jinde. Ale těch je stejně málo, které díky motýlkování rozpoznaly toho kompatibilního partnera hned napoprvé, že?
no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování
... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané
...u jiného to nebylo
a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl 
Není tady
Heřmanka napsal(a):
Nicolas napsal(a):
PS: holky z vyšší dívčí, které tohle všechno poznají svojí intuicí a díky motýlkům v podbřišku, jsou samozřejmě jinde. Ale těch je stejně málo, které díky motýlkování rozpoznaly toho kompatibilního partnera hned napoprvé, že?
no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování
... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané
...u jiného to nebylo
a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl
Komu je dáno...a je-li schopen své dary rozpoznat a dobře jich užívat, tak haleluja. Bez ironie.
Není tady
Želvička17 napsal(a):
no zvláštní je, že třeba 30 cm v klidu znamená velice nekvalitní erekci většinou
30???? chudák...vždyt to je A4 na výšku...to ho lituju
a jinak je to vcelku logické...by ho měl jinak půl metru 
a kdo říkal, že 20 v plné pohotovosti je kašpárek ??
Kaliku
a nebo jsem divná já 




tady jeden neví kdy si děláte srandu 




Upravil(a) Heřmanka (28. 1. 2009 17:16)
Není tady
tempora napsal(a):
Dámy myslím, že bychom si měli ujasnit, co je pro koho velké a co malé



Není tady
Heřmanka napsal(a):
Želvička17 napsal(a):
no zvláštní je, že třeba 30 cm v klidu znamená velice nekvalitní erekci většinou
30???? chudák...vždyt to je A4 na výšku...to ho lituju
a jinak je to vcelku logické...by ho měl jinak půl metru
a kdo říkal, že 20 v plné pohotovosti je kašpárek ??Kaliku
a nebo jsem divná já
tady jeden neví kdy si děláte srandu
Dyť jsem říkala Heřmanko, těm říkám zasouvači, rozuměj: ti s velkým pérem, ale nemazliči 
Není tady

Vanda napsal(a):
Čím se živí? Má ještě rodiče, hlavně matku? A jestli ano, jak daleko?
Tak to mám podobné 
Není tady
Vysvětlivky k vyplněnému dotazníku :
ŽENY:
40 let................................48 let
má ráda dobrodružství ................měla víc partnerů, než si dokážeš představit
sportovní typ ........................plochá prsa
příjemného zevnějšku .................šeredná jak noc
vysokoškolské vzdělání ...............čekej intelektuální kecy, nepustí tě ke slovu
upřímná ..............................patologická lhářka
volnomyšlenkářka. ....................zafetuje si
hledá přátelství .....................musí se zbavit pověsti velký svině
ráda se baví, miluje kulturu .........je nudná
zakládá si na tradičních hodnotách ... šuká jen potmě a jen v misionářské poloze
je romantická ........................večer při svíčkách - je méně ošklivá
má ráda přírodu ......................má doma všelijakou havěť od koček po psy
životem zklamaná .....................bude tě otravovat vzpomínkami na předchozí partnery
jsem silnější postavy ................našli jsme Golema
MUŽI:
40 let................................52 let, hledá ženu do 25 let
má rád dobrodružství .................chce švédskou trojku, sadomaso
sportovní typ ........................čumí z gauče na fotbal v televizi, pošle tě do hospody pro točený
normální kluk ........................chlupy mu trčí z nosu a uší, nahmatáš kožich na zádech
vysokoškolské vzdělání ...............bude tě vždycky považovat za krávu
posiluje .............................pořád na sebe čumí do zrcadla
volnomyšlenkář .......................vyspal by se s tvou nejlepší kamarádkou, případně sestrou, sestřenicí, neteří
hledá přátelství .....................za podmínky, že budeš nahá v posteli
rád se baví, miluje kulturu ..........gauč, hospoda, čumí na Neváhej a toč
píše básně ...........................přiznává, že čmárá po veřejných záchodcích
zklamán životem ......................marně pátrá po ženě,která mu bude neustále prát, žehlit, vařit
zralý ................................vetchý
má rád přírodu .......................chce se milovat v autě nebo na mezi
silnější postavy .....................pivní břicho už ničím nezakryje
Není tady
co takhle názor na jeho sklon k věrnosti? Hmm...
Není tady
Salen napsal(a):
Vysvětlivky k vyplněnému dotazníku :
ŽENY:
40 let................................48 let
má ráda dobrodružství ................měla víc partnerů, než si dokážeš představit
sportovní typ ........................plochá prsa
příjemného zevnějšku .................šeredná jak noc
vysokoškolské vzdělání ...............čekej intelektuální kecy, nepustí tě ke slovu
upřímná ..............................patologická lhářka
volnomyšlenkářka. ....................zafetuje si
hledá přátelství .....................musí se zbavit pověsti velký svině
ráda se baví, miluje kulturu .........je nudná
zakládá si na tradičních hodnotách ... šuká jen potmě a jen v misionářské poloze
je romantická ........................večer při svíčkách - je méně ošklivá
má ráda přírodu ......................má doma všelijakou havěť od koček po psy
životem zklamaná .....................bude tě otravovat vzpomínkami na předchozí partnery
jsem silnější postavy ................našli jsme Golema
MUŽI:
40 let................................52 let, hledá ženu do 25 let
má rád dobrodružství .................chce švédskou trojku, sadomaso
sportovní typ ........................čumí z gauče na fotbal v televizi, pošle tě do hospody pro točený
normální kluk ........................chlupy mu trčí z nosu a uší, nahmatáš kožich na zádech
vysokoškolské vzdělání ...............bude tě vždycky považovat za krávu
posiluje .............................pořád na sebe čumí do zrcadla
volnomyšlenkář .......................vyspal by se s tvou nejlepší kamarádkou, případně sestrou, sestřenicí, neteří
hledá přátelství .....................za podmínky, že budeš nahá v posteli
rád se baví, miluje kulturu ..........gauč, hospoda, čumí na Neváhej a toč
píše básně ...........................přiznává, že čmárá po veřejných záchodcích
zklamán životem ......................marně pátrá po ženě,která mu bude neustále prát, žehlit, vařit
zralý ................................vetchý
má rád přírodu .......................chce se milovat v autě nebo na mezi
silnější postavy .....................pivní břicho už ničím nezakryje
tak to je hustý
kor to chlapský 
Není tady

hlavně aby měl rád tu přírodu 






Není tady
Salen napsal(a):
Vysvětlivky k vyplněnému dotazníku :
ŽENY:
40 let................................48 let
má ráda dobrodružství ................měla víc partnerů, než si dokážeš představit
sportovní typ ........................plochá prsa
příjemného zevnějšku .................šeredná jak noc
vysokoškolské vzdělání ...............čekej intelektuální kecy, nepustí tě ke slovu
upřímná ..............................patologická lhářka
volnomyšlenkářka. ....................zafetuje si
hledá přátelství .....................musí se zbavit pověsti velký svině
ráda se baví, miluje kulturu .........je nudná
zakládá si na tradičních hodnotách ... šuká jen potmě a jen v misionářské poloze
je romantická ........................večer při svíčkách - je méně ošklivá
má ráda přírodu ......................má doma všelijakou havěť od koček po psy
životem zklamaná .....................bude tě otravovat vzpomínkami na předchozí partnery
jsem silnější postavy ................našli jsme Golema
MUŽI:
40 let................................52 let, hledá ženu do 25 let
má rád dobrodružství .................chce švédskou trojku, sadomaso
sportovní typ ........................čumí z gauče na fotbal v televizi, pošle tě do hospody pro točený
normální kluk ........................chlupy mu trčí z nosu a uší, nahmatáš kožich na zádech
vysokoškolské vzdělání ...............bude tě vždycky považovat za krávu
posiluje .............................pořád na sebe čumí do zrcadla
volnomyšlenkář .......................vyspal by se s tvou nejlepší kamarádkou, případně sestrou, sestřenicí, neteří
hledá přátelství .....................za podmínky, že budeš nahá v posteli
rád se baví, miluje kulturu ..........gauč, hospoda, čumí na Neváhej a toč
píše básně ...........................přiznává, že čmárá po veřejných záchodcích
zklamán životem ......................marně pátrá po ženě,která mu bude neustále prát, žehlit, vařit
zralý ................................vetchý
má rád přírodu .......................chce se milovat v autě nebo na mezi
silnější postavy .....................pivní břicho už ničím nezakryje

Není tady
Želvička17 napsal(a):
Pisatel napsal(a):
Želvička17 napsal(a):
no ale to je nápad, třeba bychom sem mohly blejsknout ty naše .... to by byla anketka...
Jako miss kousek sprostého masa? No nevím nevím zda by šéf toholde webu měl radost z takové výstavy
Tak pro začátek si můžete kluci dát kousek do avataru
Není po 22.00 

Není tady

Heřmanka napsal(a):
Želvička17 napsal(a):
no zvláštní je, že třeba 30 cm v klidu znamená velice nekvalitní erekci většinou
30???? chudák...vždyt to je A4 na výšku...to ho lituju
No chudák holka 
Není tady
topazio napsal(a):
Jsem přišla až teď tak nemám přečtenou celou diskuzi. Tak se omlouvám, jestli napíši něco co už tu zaznělo
V dotazníku by mělo být napsáno jestli dotyčný muž bydlí s rodiči, a jestli už žije sám. A jestli náhodou není mamánek.
Tak s rodiči žít nemusí, stačí když mu mamča každý den uklidí, uvaří, ustele, ponožky zašije a košile vyžehlí 
Není tady

A děláte mi tady z toho bordel 
Není tady
Heřmanka napsal(a):
Nicolas napsal(a):
PS: holky z vyšší dívčí, které tohle všechno poznají svojí intuicí a díky motýlkům v podbřišku, jsou samozřejmě jinde. Ale těch je stejně málo, které díky motýlkování rozpoznaly toho kompatibilního partnera hned napoprvé, že?
no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování
... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané
...u jiného to nebylo
a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl
Barman byl podvobraz ten se nepočítá a pak už tam byl jen budoucí kompatibilní partner

Není tady
KALIK napsal(a):
A děláte mi tady z toho bordel
A co jsi čekal, každá je zboží a každá se chce dobře pro(v)dat
. Kamaráde život je jeden velkej bordel 

Není tady

Jinak jsem upravil formulář 
Není tady
Pisatel napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
Nicolas napsal(a):
PS: holky z vyšší dívčí, které tohle všechno poznají svojí intuicí a díky motýlkům v podbřišku, jsou samozřejmě jinde. Ale těch je stejně málo, které díky motýlkování rozpoznaly toho kompatibilního partnera hned napoprvé, že?
no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování
... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané
...u jiného to nebylo
a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl
Barman byl podvobraz ten se nepočítá a pak už tam byl jen budoucí kompatibilní partner
![]()
i kdepak, barman byl právě ten kompatibilní partner 

a náš rozhovor byl veden na zcela vážné rovině (oboustraně) jen hosté to pojali jinak
jo ale smějem se tomu dodnes 


Není tady
Heřmanka napsal(a):
Pisatel napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování
... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané
...u jiného to nebylo
a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl
Barman byl podvobraz ten se nepočítá a pak už tam byl jen budoucí kompatibilní partner
![]()
i kdepak, barman byl právě ten kompatibilní partner
a náš rozhovor byl veden na zcela vážné rovině (oboustraně) jen hosté to pojali jinak
jo ale smějem se tomu dodnes
Tak v báru a vážný rozhovor, ten může vést jen ženská. Proto rada, nikdy nevodťe dámu do báru, kde houstne dým 
Upravil(a) Pisatel (29. 1. 2009 7:27)
Není tady