Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 28. 1. 2009 15:49

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Želvička17 napsal(a):

podle avataru docela hezkej kašpárek smile

koukám, že taky pěknej avatar

Není tady

 

#127 28. 1. 2009 15:51

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Želvička17 napsal(a):

pomněnka napsal(a):

Tý jo, holky máte tu zajímavou debatu tummenupp lol Kam se to ten dotazník stočil a zúžil wink
Já to mám stejné s těma mírama jako Račice akorát v těch vyšších mírách jsem se ještě nesetkala s víc jak 18 cm. Takže Želvi těch tvých 30 je promě sci-fi lol

mých ne proboha !!!

No ale tys je viděla....


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#128 28. 1. 2009 15:52

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

pomněnka napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

pomněnka napsal(a):

Tý jo, holky máte tu zajímavou debatu tummenupp lol Kam se to ten dotazník stočil a zúžil wink
Já to mám stejné s těma mírama jako Račice akorát v těch vyšších mírách jsem se ještě nesetkala s víc jak 18 cm. Takže Želvi těch tvých 30 je promě sci-fi lol

mých ne proboha !!!

No ale tys je viděla....

ukážu Ti, kde rostou...wink


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#129 28. 1. 2009 15:53

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Fakt jo? va Tak to už se těším. Žes neřekla dřív zrovna dneska jedu do Ústí lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#130 28. 1. 2009 16:15

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Jsem přišla až teď tak nemám přečtenou celou diskuzi. Tak se omlouvám, jestli napíši něco co už tu zaznělo smile V dotazníku by mělo být napsáno  jestli dotyčný muž bydlí s rodiči, a jestli už žije sám. A jestli náhodou není mamánek.

Není tady

 

#131 28. 1. 2009 16:21

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Nicolas napsal(a):

PS: holky z vyšší dívčí, které tohle všechno poznají svojí intuicí a díky motýlkům v podbřišku, jsou samozřejmě jinde. Ale těch je stejně málo, které díky motýlkování rozpoznaly toho kompatibilního partnera hned napoprvé, že?

no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování smile... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané smile...u jiného to nebylo smile a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl smile

Není tady

 

#132 28. 1. 2009 16:31

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Heřmanka napsal(a):

Nicolas napsal(a):

PS: holky z vyšší dívčí, které tohle všechno poznají svojí intuicí a díky motýlkům v podbřišku, jsou samozřejmě jinde. Ale těch je stejně málo, které díky motýlkování rozpoznaly toho kompatibilního partnera hned napoprvé, že?

no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování smile... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané smile...u jiného to nebylo smile a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl smile

Komu je dáno...a je-li schopen své dary rozpoznat a dobře jich užívat, tak haleluja. Bez ironie.

Není tady

 

#133 28. 1. 2009 17:04

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Želvička17 napsal(a):

no zvláštní je, že třeba 30 cm v klidu znamená velice nekvalitní erekci většinou sad

30???? chudák...vždyt to je A4 na výšku...to ho lituju big_smile a jinak je to vcelku logické...by ho měl jinak půl metru wink

a kdo říkal, že 20 v plné pohotovosti je kašpárek ?? va  Kaliku dumbom a nebo jsem divná já lollolloldumbomgloria

kapitulation tady jeden neví kdy si děláte srandu butterlolloldumbomsmile

Upravil(a) Heřmanka (28. 1. 2009 17:16)

Není tady

 

#134 28. 1. 2009 17:07

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

tempora napsal(a):

Dámy myslím, že bychom si měli ujasnit, co je pro koho velké a co malé lol

lollollol

Není tady

 

#135 28. 1. 2009 17:56

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Heřmanka napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

no zvláštní je, že třeba 30 cm v klidu znamená velice nekvalitní erekci většinou sad

30???? chudák...vždyt to je A4 na výšku...to ho lituju big_smile a jinak je to vcelku logické...by ho měl jinak půl metru wink

a kdo říkal, že 20 v plné pohotovosti je kašpárek ?? va  Kaliku dumbom a nebo jsem divná já lollolloldumbomgloria

kapitulation tady jeden neví kdy si děláte srandu butterlolloldumbomsmile

Dyť jsem říkala Heřmanko, těm říkám zasouvači, rozuměj: ti s velkým pérem, ale nemazliči big_smile

Není tady

 

#136 28. 1. 2009 19:38

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Vanda napsal(a):

Čím se živí? Má ještě rodiče, hlavně matku? A jestli ano, jak daleko?

Tak to mám podobné lol


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#137 28. 1. 2009 21:08

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Vysvětlivky k vyplněnému dotazníku :

ŽENY:
40 let................................48 let
má ráda dobrodružství ................měla víc partnerů, než si dokážeš představit
sportovní typ ........................plochá prsa
příjemného zevnějšku .................šeredná jak noc
vysokoškolské vzdělání ...............čekej intelektuální kecy, nepustí tě ke slovu
upřímná ..............................patologická lhářka
volnomyšlenkářka. ....................zafetuje si
hledá přátelství .....................musí se zbavit pověsti velký svině
ráda se baví, miluje kulturu .........je nudná
zakládá si na tradičních hodnotách ... šuká jen potmě a jen v misionářské poloze
je romantická ........................večer při svíčkách - je méně ošklivá
má ráda přírodu ......................má doma všelijakou havěť od koček po psy
životem zklamaná .....................bude tě otravovat vzpomínkami na předchozí partnery
jsem silnější postavy ................našli jsme Golema


MUŽI:
40 let................................52 let, hledá ženu do 25 let
má rád dobrodružství .................chce švédskou trojku, sadomaso
sportovní typ ........................čumí z gauče na fotbal v televizi, pošle tě do hospody pro točený
normální kluk ........................chlupy mu trčí z nosu a uší, nahmatáš kožich na zádech
vysokoškolské vzdělání ...............bude tě vždycky považovat za krávu
posiluje .............................pořád na sebe čumí do zrcadla
volnomyšlenkář .......................vyspal by se s tvou nejlepší kamarádkou, případně sestrou, sestřenicí, neteří
hledá přátelství .....................za podmínky, že budeš nahá v posteli
rád se baví, miluje kulturu ..........gauč, hospoda, čumí na Neváhej a toč
píše básně ...........................přiznává, že čmárá po veřejných záchodcích
zklamán životem ......................marně pátrá po ženě,která mu bude neustále prát, žehlit, vařit
zralý ................................vetchý
má rád přírodu .......................chce se milovat v autě nebo na mezi
silnější postavy .....................pivní břicho už ničím nezakryje


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#138 28. 1. 2009 21:11

Bára :)
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 10. 2006
Příspěvky: 323

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

co takhle názor na jeho sklon k věrnosti? Hmm...

Není tady

 

#139 28. 1. 2009 21:12

Bára :)
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 10. 2006
Příspěvky: 323

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Salen napsal(a):

Vysvětlivky k vyplněnému dotazníku :

ŽENY:
40 let................................48 let
má ráda dobrodružství ................měla víc partnerů, než si dokážeš představit
sportovní typ ........................plochá prsa
příjemného zevnějšku .................šeredná jak noc
vysokoškolské vzdělání ...............čekej intelektuální kecy, nepustí tě ke slovu
upřímná ..............................patologická lhářka
volnomyšlenkářka. ....................zafetuje si
hledá přátelství .....................musí se zbavit pověsti velký svině
ráda se baví, miluje kulturu .........je nudná
zakládá si na tradičních hodnotách ... šuká jen potmě a jen v misionářské poloze
je romantická ........................večer při svíčkách - je méně ošklivá
má ráda přírodu ......................má doma všelijakou havěť od koček po psy
životem zklamaná .....................bude tě otravovat vzpomínkami na předchozí partnery
jsem silnější postavy ................našli jsme Golema


MUŽI:
40 let................................52 let, hledá ženu do 25 let
má rád dobrodružství .................chce švédskou trojku, sadomaso
sportovní typ ........................čumí z gauče na fotbal v televizi, pošle tě do hospody pro točený
normální kluk ........................chlupy mu trčí z nosu a uší, nahmatáš kožich na zádech
vysokoškolské vzdělání ...............bude tě vždycky považovat za krávu
posiluje .............................pořád na sebe čumí do zrcadla
volnomyšlenkář .......................vyspal by se s tvou nejlepší kamarádkou, případně sestrou, sestřenicí, neteří
hledá přátelství .....................za podmínky, že budeš nahá v posteli
rád se baví, miluje kulturu ..........gauč, hospoda, čumí na Neváhej a toč
píše básně ...........................přiznává, že čmárá po veřejných záchodcích
zklamán životem ......................marně pátrá po ženě,která mu bude neustále prát, žehlit, vařit
zralý ................................vetchý
má rád přírodu .......................chce se milovat v autě nebo na mezi
silnější postavy .....................pivní břicho už ničím nezakryje

tak to je hustý big_smile kor to chlapský big_smile

Není tady

 

#140 28. 1. 2009 21:13

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

hlavně aby měl rád tu přírodu big_smilebig_smilebig_smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#141 28. 1. 2009 21:14

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Salen napsal(a):

Vysvětlivky k vyplněnému dotazníku :

ŽENY:
40 let................................48 let
má ráda dobrodružství ................měla víc partnerů, než si dokážeš představit
sportovní typ ........................plochá prsa
příjemného zevnějšku .................šeredná jak noc
vysokoškolské vzdělání ...............čekej intelektuální kecy, nepustí tě ke slovu
upřímná ..............................patologická lhářka
volnomyšlenkářka. ....................zafetuje si
hledá přátelství .....................musí se zbavit pověsti velký svině
ráda se baví, miluje kulturu .........je nudná
zakládá si na tradičních hodnotách ... šuká jen potmě a jen v misionářské poloze
je romantická ........................večer při svíčkách - je méně ošklivá
má ráda přírodu ......................má doma všelijakou havěť od koček po psy
životem zklamaná .....................bude tě otravovat vzpomínkami na předchozí partnery
jsem silnější postavy ................našli jsme Golema


MUŽI:
40 let................................52 let, hledá ženu do 25 let
má rád dobrodružství .................chce švédskou trojku, sadomaso
sportovní typ ........................čumí z gauče na fotbal v televizi, pošle tě do hospody pro točený
normální kluk ........................chlupy mu trčí z nosu a uší, nahmatáš kožich na zádech
vysokoškolské vzdělání ...............bude tě vždycky považovat za krávu
posiluje .............................pořád na sebe čumí do zrcadla
volnomyšlenkář .......................vyspal by se s tvou nejlepší kamarádkou, případně sestrou, sestřenicí, neteří
hledá přátelství .....................za podmínky, že budeš nahá v posteli
rád se baví, miluje kulturu ..........gauč, hospoda, čumí na Neváhej a toč
píše básně ...........................přiznává, že čmárá po veřejných záchodcích
zklamán životem ......................marně pátrá po ženě,která mu bude neustále prát, žehlit, vařit
zralý ................................vetchý
má rád přírodu .......................chce se milovat v autě nebo na mezi
silnější postavy .....................pivní břicho už ničím nezakryje

lol tummenupp


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#142 29. 1. 2009 7:02

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Želvička17 napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

no ale to je nápad, třeba bychom sem mohly blejsknout ty naše .... to by byla anketka...big_smile

Jako miss kousek sprostého masa? No nevím nevím zda by šéf toholde webu měl radost z takové výstavy lolvissla

Tak pro začátek si můžete kluci dát kousek do avataru smile

Není po 22.00 tonguereta lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#143 29. 1. 2009 7:03

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Heřmanka napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

no zvláštní je, že třeba 30 cm v klidu znamená velice nekvalitní erekci většinou sad

30???? chudák...vždyt to je A4 na výšku...to ho lituju big_smile

No chudák holka big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#144 29. 1. 2009 7:05

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

topazio napsal(a):

Jsem přišla až teď tak nemám přečtenou celou diskuzi. Tak se omlouvám, jestli napíši něco co už tu zaznělo smile V dotazníku by mělo být napsáno  jestli dotyčný muž bydlí s rodiči, a jestli už žije sám. A jestli náhodou není mamánek.

Tak s rodiči žít nemusí, stačí když mu mamča každý den uklidí, uvaří, ustele, ponožky zašije a košile vyžehlí lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#145 29. 1. 2009 7:06

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

A děláte mi tady z toho bordel sad


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#146 29. 1. 2009 7:07

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Heřmanka napsal(a):

Nicolas napsal(a):

PS: holky z vyšší dívčí, které tohle všechno poznají svojí intuicí a díky motýlkům v podbřišku, jsou samozřejmě jinde. Ale těch je stejně málo, které díky motýlkování rozpoznaly toho kompatibilního partnera hned napoprvé, že?

no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování smile... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané smile...u jiného to nebylo smile a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl smile

Barman byl podvobraz ten se nepočítá a pak už tam byl jen budoucí kompatibilní partner lol lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#147 29. 1. 2009 7:10

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

KALIK napsal(a):

A děláte mi tady z toho bordel sad

A co jsi čekal, každá je zboží a každá se chce dobře pro(v)dat tongue. Kamaráde život je jeden velkej bordel retalol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#148 29. 1. 2009 7:15

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Jinak jsem upravil formulář wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#149 29. 1. 2009 7:22

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Pisatel napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

Nicolas napsal(a):

PS: holky z vyšší dívčí, které tohle všechno poznají svojí intuicí a díky motýlkům v podbřišku, jsou samozřejmě jinde. Ale těch je stejně málo, které díky motýlkování rozpoznaly toho kompatibilního partnera hned napoprvé, že?

no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování smile... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané smile...u jiného to nebylo smile a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl smile

Barman byl podvobraz ten se nepočítá a pak už tam byl jen budoucí kompatibilní partner lol lol

i kdepak, barman byl právě ten kompatibilní partner big_smilebig_smilebig_smile a náš rozhovor byl veden na zcela vážné rovině (oboustraně) jen hosté to pojali jinak big_smile jo ale smějem se tomu dodnes big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#150 29. 1. 2009 7:26

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Heřmanka napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

no budeš se divit, nevím jestli to bylo díky motýlkování smile... ale "cosi" tam bylo hned napoprvé... stále to "cosi" trvá a je oboustrané smile...u jiného to nebylo smile a naše první konverzace smíchy zklátila polovinu hostů v baru pod stůl smile

Barman byl podvobraz ten se nepočítá a pak už tam byl jen budoucí kompatibilní partner lol lol

i kdepak, barman byl právě ten kompatibilní partner big_smilebig_smilebig_smile a náš rozhovor byl veden na zcela vážné rovině (oboustraně) jen hosté to pojali jinak big_smile jo ale smějem se tomu dodnes big_smilebig_smilebig_smile

Tak v báru a vážný rozhovor, ten může vést jen ženská. Proto rada, nikdy nevodťe dámu do báru, kde houstne dým lol

Upravil(a) Pisatel (29. 1. 2009 7:27)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů