Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#101 28. 1. 2009 15:19

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

na tom obvodu záleží velice...hi hi... s rostoucím věkem ženy a asi i počtem dětí big_smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#102 28. 1. 2009 15:20

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

temporo, těch 22 cm to je odhad, nebo jsi měla po ruce metr? wink


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#103 28. 1. 2009 15:22

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

tempora napsal(a):

tak já největší, co jsem zažila bylo 22 v pohotovosti.....a pro mě to bylo teda velké valol
a malé taky beru těch 15-12.....lol
Záleží samozřejmě na obvodu či průměru nebo jak to nazvat? big_smile

Donutila jsi mě vzít pravítko do ruky lol


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#104 28. 1. 2009 15:23

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Tak a celé slavné dílo tedy dotazník se ubral tím správným směrem. Velikost :lol:Ale to se probýralo na sexuologickém lol Ach jo hoplkky na co myslíte. Já bych řekl že ten mozek je ale úplně někde jinde a ne v kalhotách i když Oxi a jiní Vás budou přesvědčovat, že te v hlavičce žaludu. Na velikosti nezáleží holky!


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#105 28. 1. 2009 15:24

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

A teď vážně Dixi - postavu a obličej, následně ty ruce, to si nemusím štelovat big_smile, to zkouknu třeba během chvilky rozhovoru , podle situace pak na řadu přijde zadek nebo předek big_smile vždycky to jde nějak udělat big_smile

co se týče malého tak to je pro mě do těch 13 cm....., 15, 16, - to je ten průměr, 18-22 lehce nadprůměr, více centimetrů,  to už mám oči navrch hlavy .... big_smile
30- viděla jsem toho myslím, že dost, ale tohle fakt ještě ne big_smile


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#106 28. 1. 2009 15:25

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Santala napsal(a):

tempora napsal(a):

tak já největší, co jsem zažila bylo 22 v pohotovosti.....a pro mě to bylo teda velké valol
a malé taky beru těch 15-12.....lol
Záleží samozřejmě na obvodu či průměru nebo jak to nazvat? big_smile

Donutila jsi mě vzít pravítko do ruky lol

že? Ty my tak minule seděli s kámoškou nad vínem a pravítkem a přišel její manžel a tak divně po náš koukal lollol

Želvi: to vím, protože on byl FAKT velkej, takže jsem si ho přeměřila, abych se orientovala
BTW: obvod 6 va

Není tady

 

#107 28. 1. 2009 15:26

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Pisatel napsal(a):

Tak a celé slavné dílo tedy dotazník se ubral tím správným směrem. Velikost :lol:Ale to se probýralo na sexuologickém lol Ach jo hoplkky na co myslíte. Já bych řekl že ten mozek je ale úplně někde jinde a ne v kalhotách i když Oxi a jiní Vás budou přesvědčovat, že te v hlavičce žaludu. Na velikosti nezáleží holky!

My to víme Pisateli, neboj lol
Dyk jsme to říkaly víš lol

Není tady

 

#108 28. 1. 2009 15:27

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

jo ahá, tys použila přímo metr krejčovský big_smile

jinak všimly jste si holky, že na kondomech se píše, že jde o EVROPSKOU velikost?


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#109 28. 1. 2009 15:28

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Želvička17 napsal(a):

jo ahá, tys použila přímo metr krejčovský big_smile

jinak všimly jste si holky, že na kondomech se píše, že jde o EVROPSKOU velikost?

Jo a taky, když jsme chtěli přes kondom přišla v úvahu akorát igelitka z Hypernovy lollol

obvod 6 je taky obvod mého zápěstí, takže si umíš představit jak jsem na to va

Upravil(a) tempora (28. 1. 2009 15:29)

Není tady

 

#110 28. 1. 2009 15:29

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

my použili pouzdro na deštník smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#111 28. 1. 2009 15:30

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

tempora napsal(a):

Santala napsal(a):

tempora napsal(a):

tak já největší, co jsem zažila bylo 22 v pohotovosti.....a pro mě to bylo teda velké valol
a malé taky beru těch 15-12.....lol
Záleží samozřejmě na obvodu či průměru nebo jak to nazvat? big_smile

Donutila jsi mě vzít pravítko do ruky lol

že? Ty my tak minule seděli s kámoškou nad vínem a pravítkem a přišel její manžel a tak divně po náš koukal lollol

¨
lol lol sakra ta představivost lol


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#112 28. 1. 2009 15:31

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Račice dračice napsal(a):

tempora napsal(a):

Santala napsal(a):


Donutila jsi mě vzít pravítko do ruky lol

že? Ty my tak minule seděli s kámoškou nad vínem a pravítkem a přišel její manžel a tak divně po náš koukal lollol

¨
lol lol sakra ta představivost lol

godlike

Není tady

 

#113 28. 1. 2009 15:32

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

temporo, tak igelitkou z Hypernovy jsem dostala smací záchvat tummenupp lol lol lol jdu se uklidnit lol


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#114 28. 1. 2009 15:33

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

tempora napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

jo ahá, tys použila přímo metr krejčovský big_smile

jinak všimly jste si holky, že na kondomech se píše, že jde o EVROPSKOU velikost?

Jo a taky, když jsme chtěli přes kondom přišla v úvahu akorát igelitka z Hypernovy lollol

obvod 6 je taky obvod mého zápěstí, takže si umíš představit jak jsem na to va

spíš si teď  neumím představit takový zápěstíčko big_smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#115 28. 1. 2009 15:35

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Račice dračice napsal(a):

temporo, tak igelitkou z Hypernovy jsem dostala smací záchvat tummenupp lol lol lol jdu se uklidnit lol

já jdu domů....taky se uklidnit z tohoto tématu, bo dneska večer zase nic butterlol

Není tady

 

#116 28. 1. 2009 15:36

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Želvička17 napsal(a):

tempora napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

jo ahá, tys použila přímo metr krejčovský big_smile

jinak všimly jste si holky, že na kondomech se píše, že jde o EVROPSKOU velikost?

Jo a taky, když jsme chtěli přes kondom přišla v úvahu akorát igelitka z Hypernovy lollol

obvod 6 je taky obvod mého zápěstí, takže si umíš představit jak jsem na to va

spíš si teď  neumím představit takový zápěstíčko big_smile

jak budu mít čas blejsknu ti ho sem lol

Není tady

 

#117 28. 1. 2009 15:36

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

no ale to je nápad, třeba bychom sem mohly blejsknout ty naše .... to by byla anketka...big_smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#118 28. 1. 2009 15:37

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

tempora napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Tak a celé slavné dílo tedy dotazník se ubral tím správným směrem. Velikost :lol:Ale to se probýralo na sexuologickém lol Ach jo hoplkky na co myslíte. Já bych řekl že ten mozek je ale úplně někde jinde a ne v kalhotách i když Oxi a jiní Vás budou přesvědčovat, že te v hlavičce žaludu. Na velikosti nezáleží holky!

My to víme Pisateli, neboj lol
Dyk jsme to říkaly víš lol

Tak když to víte tak proč pořád pravítko, pouzdra na deštníky (doufám že ne skládací lol ) a tažky z Hypernovy lol tongue


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#119 28. 1. 2009 15:39

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Želvička17 napsal(a):

no ale to je nápad, třeba bychom sem mohly blejsknout ty naše .... to by byla anketka...big_smile

Jako miss kousek sprostého masa? No nevím nevím zda by šéf toholde webu měl radost z takové výstavy lolvissla


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#120 28. 1. 2009 15:41

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Pisatel napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

no ale to je nápad, třeba bychom sem mohly blejsknout ty naše .... to by byla anketka...big_smile

Jako miss kousek sprostého masa? No nevím nevím zda by šéf toholde webu měl radost z takové výstavy lolvissla

Tak pro začátek si můžete kluci dát kousek do avataru smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#121 28. 1. 2009 15:45

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Tý jo, holky máte tu zajímavou debatu tummenupp lol Kam se to ten dotazník stočil a zúžil wink
Já to mám stejné s těma mírama jako Račice akorát v těch vyšších mírách jsem se ještě nesetkala s víc jak 18 cm. Takže Želvi těch tvých 30 je promě sci-fi lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#122 28. 1. 2009 15:46

kristian
Host

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

Račice dračice napsal(a):

A teď vážně Dixi - postavu a obličej, následně ty ruce, to si nemusím štelovat big_smile, to zkouknu třeba během chvilky rozhovoru , podle situace pak na řadu přijde zadek nebo předek big_smile vždycky to jde nějak udělat big_smile

co se týče malého tak to je pro mě do těch 13 cm....., 15, 16, - to je ten průměr, 18-22 lehce nadprůměr, více centimetrů,  to už mám oči navrch hlavy .... big_smile
30- viděla jsem toho myslím, že dost, ale tohle fakt ještě ne big_smile

A když je to pod 13,tak to může akorát tak psát příspěvky.Zatracený život.godlike

 

#123 28. 1. 2009 15:47

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

pomněnka napsal(a):

Tý jo, holky máte tu zajímavou debatu tummenupp lol Kam se to ten dotazník stočil a zúžil wink
Já to mám stejné s těma mírama jako Račice akorát v těch vyšších mírách jsem se ještě nesetkala s víc jak 18 cm. Takže Želvi těch tvých 30 je promě sci-fi lol

mých ne proboha !!!


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#124 28. 1. 2009 15:48

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

kristian napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

A teď vážně Dixi - postavu a obličej, následně ty ruce, to si nemusím štelovat big_smile, to zkouknu třeba během chvilky rozhovoru , podle situace pak na řadu přijde zadek nebo předek big_smile vždycky to jde nějak udělat big_smile

co se týče malého tak to je pro mě do těch 13 cm....., 15, 16, - to je ten průměr, 18-22 lehce nadprůměr, více centimetrů,  to už mám oči navrch hlavy .... big_smile
30- viděla jsem toho myslím, že dost, ale tohle fakt ještě ne big_smile

A když je to pod 13,tak to může akorát tak psát příspěvky.Zatracený život.godlike

Ale prd pane kristiane, nečetl jsi, co jsme tu psaly o malých kašpárcích tongue big_smile

Upravil(a) Račice dračice (28. 1. 2009 15:48)


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#125 28. 1. 2009 15:48

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Dotazník pro vyhodnocení nápadníka

podle avataru docela hezkej kašpárek smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů