Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 1. 2009 16:50

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Jessika napsal(a):

Nicolas napsal(a):

Jaké mᚠpožadavky a co od se.xuelního kamaráda očekáváš?

ehm... s dovolením, co čekat od sexuálního kamaráda? asi sex, ne tonguewink

Bys se divila, co ty dnešní holky ještě chtějí. Zábavu, vůně, kafrání a pod. :-)) Proto se ptám.

Není tady

 

#52 27. 1. 2009 16:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Tiffany napsal(a):

Santala napsal(a):

abba napsal(a):

Tak to Ti Santalo dekuji, zes tu narazku vzala v pohode a Helence, ze k "tomu" potrebuje taky trosku vic. Poslala bych vam obema smajliky, ale neumim je sem nalepit...

smile

Musím říct, že než jsem se dopracovala k tomuto postoji, stálo mě to několik neskutečně "nadržených večerů a morálních předsudků " vissla
Pravda, je že když se bavím s lidma kolem 18 - 15 tak, ty to ve svém věku neřeší skoro vůbec.
Měla jsem to nějak obráceně, já měla vážné a dlouholeté vztahy od 17 let a fungovat tímto způsobem pro mne bylo nemyslitelný sjuk vissla
Ale, člověk míní a osud mění.
Přizpůsobila jsem se tomu co je.
Budoucnost snad nachystá něco hezčího...

Santalo a to k tomu dotyčnému ani malilinkato něco necítíš? Nevim, asi jsem v tomhle natvrdlá...nebo konzerva...wink Jinak tě ale naprosto chápu, pokud to člověk psychicky zvládá, tak proč ne, sex je fajn, že jo smile .

Za seba: Cítim, ale nie potrebu "hniezdi", pra fusakle a rieši problémy, skôr potrebu pestova si príjemné spoločné chvíle(vrátane sexíku, ale nie len) s vínkom, sviečkami, dobrou papou, prípadne spoločným kúpežom, občasným výjazdom niekam za romantikou. vissla Proste za hranicu všedných dní, kde už práve číhajú fusakle a inkaso a podobne.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#53 27. 1. 2009 16:56

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Nicolas napsal(a):

Jessika napsal(a):

Nicolas napsal(a):

Jaké mᚠpožadavky a co od se.xuelního kamaráda očekáváš?

ehm... s dovolením, co čekat od sexuálního kamaráda? asi sex, ne tonguewink

Bys se divila, co ty dnešní holky ještě chtějí. Zábavu, vůně, kafrání a pod. :-)) Proto se ptám.

Nico, mé požadavky mᚠode mě v SZ big_smile

Není tady

 

#54 27. 1. 2009 16:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Tiffany napsal(a):

Tak to já Vás všechny, co máte zdravotní přítele, svym způsobem obdivuju, protože já bych do toho za chvilku spadla ...zamilovala bych se až po uši smile .

Mne sa to stáva, ale až PO ČASE. Potom treba krvavo ukonči a hžada ďalej. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 27. 1. 2009 16:57

Vlaďka H.
♥------
Registrovaný: 13. 1. 2009
Příspěvky: 24

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Hm, hodně vás tu řeší jak se naučit žít sama... No já bych spíš potřebovala naučit jak žít s partnerem. Jsem singl už hodně dlouho a zamlouvá se mi to asi víc, než je zdrávo... dumbom

Není tady

 

#56 27. 1. 2009 17:04

kristian
Host

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Seli a co se vyhnout číhajícímu nebezpečí v podobě inkasa a špinavých ponožek bydlením každý sám?Když se budeš chtít přitulit,či strávit krásný večer při svíčkách - je možno.Až začne o fotbale a špinavém prádle - hybaj do svého.godlikegodlike

 

#57 27. 1. 2009 17:06

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Vlaďka H. napsal(a):

Hm, hodně vás tu řeší jak se naučit žít sama... No já bych spíš potřebovala naučit jak žít s partnerem. Jsem singl už hodně dlouho a zamlouvá se mi to asi víc, než je zdrávo... dumbom

tak to neřeš smile a užívej si to tummenupp


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#58 27. 1. 2009 17:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

No, to som hžadala - a celkom nenašla. Ale ešte sa nechystám zomrie, takže možno aj na to dôjde. tongue Alebo zmením názor, všetko je možné.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#59 27. 1. 2009 17:18

Vlaďka H.
♥------
Registrovaný: 13. 1. 2009
Příspěvky: 24

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Jessika napsal(a):

Vlaďka H. napsal(a):

Hm, hodně vás tu řeší jak se naučit žít sama... No já bych spíš potřebovala naučit jak žít s partnerem. Jsem singl už hodně dlouho a zamlouvá se mi to asi víc, než je zdrávo... dumbom

tak to neřeš smile a užívej si to tummenupp

Ještě mě v tom podporuj! tillfredslol

Není tady

 

#60 27. 1. 2009 17:22

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Vlaďka H. napsal(a):

Jessika napsal(a):

Vlaďka H. napsal(a):

Hm, hodně vás tu řeší jak se naučit žít sama... No já bych spíš potřebovala naučit jak žít s partnerem. Jsem singl už hodně dlouho a zamlouvá se mi to asi víc, než je zdrávo... dumbom

tak to neřeš smile a užívej si to tummenupp

Ještě mě v tom podporuj! tillfredslol

nerozumím
ty takhle nejsi spokojená?
pokud ne, tak s tím něco udělej, ale jestli se ti to líbí, tak se řadíš mezi ty šastnější singlovky lol


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#61 27. 1. 2009 17:33

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

majkafa napsal(a):

dixina napsal(a):

Tiffany napsal(a):

Jéé a ted mě k tomu ještě něco napadlo, tak jsem vlastně došla k závěru, že já nikdy nemůžu mít milence...big_smilebig_smilebig_smile

Já taky neeeee, chci všechno nebo nic - jinak to prostě neumím tongue

Tomuhle se teď v duchu usmívám.
Taky jsem si to kdysi myslela.
NIKDY - má kategorická nikdy se mi téměř obratem vrací.
Nemyslím si, že by mě měl někdo obdivovat. Je to v podstatě "nouzové" řešení.
Kdybych si mohla vybrat, chtěla bych zpět své manželství, svou kompletní rodinu, nᚠvysněný dům, který jsme po manželově odchodu prodali, lásku, milování s manželem, kterého bych milovala. A on mě.
Ale jak říká můj tatínek - Keby nebolo keby, boli by sme v nebi. smile
Vzhledem ke všemu, čím jsem prošla, jsem teď ráda a spokojená, že je to teď tak, jak to je. Bylo zle. Teď je hezky.

Nerada bych, aby došlo k mýlce, ta moje poznámka o milenci byla jen legrace na sebe samou, fakt jsem tim nic vážnýho říct nechtěla smile .
    Na druhou stranu s tim "nikdy" mᚠpravdu, taky to slovo nijak zvl᚝ nepoužívám, aneb jak se říká, nikdy neříkej nikdy wink .

Není tady

 

#62 27. 1. 2009 17:34

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Selima napsal(a):

Tiffany napsal(a):

Tak to já Vás všechny, co máte zdravotní přítele, svym způsobem obdivuju, protože já bych do toho za chvilku spadla ...zamilovala bych se až po uši smile .

Mne sa to stáva, ale až PO ČASE. Potom treba krvavo ukonči a hžada ďalej. stolt

A když by to bylo oboustranný, tak by si do toho nešla?

Není tady

 

#63 27. 1. 2009 17:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Asi áno, ale.... raz som cukla. Bol mladší a komunikácia bola zložitá. Ale tam som bola fakt nalomená... inak obojstranné nehrozilo. Takže poplaka si a rozís sa. skurt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 27. 1. 2009 17:57

leontyna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Severni morava
Registrovaný: 29. 12. 2007
Příspěvky: 6962

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

..

Upravil(a) leontyna (6. 9. 2011 20:02)


http://lb4f.lilypie.com/CNhEp2.png

http://lb3f.lilypie.com/88Yhp1.png

Není tady

 

#65 27. 1. 2009 19:03

shinden
Host

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Santala napsal(a):

Mám "zdravotního" kamaráda. tak 3 x týdně.Vyhovuje to oběma.

O tom jsem taky uvažoval, dokonce jsem se jednoho zkušeného babineáka i tázal na rady big_smile Pak jsem to nemohl realizovat a mezitím se mě to rozleželo v hlavě:
Hlavně za 1. Nemám žádné prostory.
2. Mám na to poměrně dost malé sex. zkušenosti (necelé 3 roky ani ne 1 týdně – to je ani ne dohromady 150 čísel?!). Z toho bych nic ani neměl (ona tuplem), bych asi furt myslel na to, jestli to vůbec dělám správně atd.
A pak:
3. Než bych nějakou našel, stálo by mě to spoustu času a ten radši využiji na pro mě v současnosti důležitější věci.
4. Sex na privátě 3-4x týdně mě stačí, zbytek si udělám jinak a taky je to fajn, navíc záleží jen na mé chuti a času a nemusím se starat jestli se privátní paní udělala nebo ne:)
5. Výběr typů žen a služeb je bohatý, záleží jen na konkrétní chuti, a to nemůže žádná v jednom nabídnout.
6. Na privátě se navíc i s holkama můžu pěkně pobavit, navíc příjemné nesexuální ženské společnosti mám teď bohatě.
7. Stojí to sice peníze, ale je to časově poměrně málo náročné a jak známo time is money.

Suma sumárům pro mě zdravotní sexuální vztah není, leda by byl s bonusem, ale pak by to už nebyl zdravotně sexuální vztah, že smile Na druhou stranu nějak zjišuji, že na druhém pohlaví život nestojí a nedělám v současnosti vůbec nic ani v téhle oblasti - asi se od žen emancipírují nebo co big_smile

Jinak koukám, že ženské také nepotřebují moc citu k sexu, jak se tvrdívá, se teda tak moc nelišíme, zřejmě big_smile

 

#66 27. 1. 2009 20:17

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

shinden napsal(a):

Santala napsal(a):

Mám "zdravotního" kamaráda. tak 3 x týdně.Vyhovuje to oběma.

O tom jsem taky uvažoval, dokonce jsem se jednoho zkušeného babineáka i tázal na rady big_smile Pak jsem to nemohl realizovat a mezitím se mě to rozleželo v hlavě:
Hlavně za 1. Nemám žádné prostory.
2. Mám na to poměrně dost malé sex. zkušenosti (necelé 3 roky ani ne 1 týdně – to je ani ne dohromady 150 čísel?!). Z toho bych nic ani neměl (ona tuplem), bych asi furt myslel na to, jestli to vůbec dělám správně atd.
A pak:
3. Než bych nějakou našel, stálo by mě to spoustu času a ten radši využiji na pro mě v současnosti důležitější věci.
4. Sex na privátě 3-4x týdně mě stačí, zbytek si udělám jinak a taky je to fajn, navíc záleží jen na mé chuti a času a nemusím se starat jestli se privátní paní udělala nebo ne:)
5. Výběr typů žen a služeb je bohatý, záleží jen na konkrétní chuti, a to nemůže žádná v jednom nabídnout.
6. Na privátě se navíc i s holkama můžu pěkně pobavit, navíc příjemné nesexuální ženské společnosti mám teď bohatě.
7. Stojí to sice peníze, ale je to časově poměrně málo náročné a jak známo time is money.

Suma sumárům pro mě zdravotní sexuální vztah není, leda by byl s bonusem, ale pak by to už nebyl zdravotně sexuální vztah, že smile Na druhou stranu nějak zjišuji, že na druhém pohlaví život nestojí a nedělám v současnosti vůbec nic ani v téhle oblasti - asi se od žen emancipírují nebo co big_smile

Jinak koukám, že ženské také nepotřebují moc citu k sexu, jak se tvrdívá, se teda tak moc nelišíme, zřejmě big_smile

lollollollollollollollollolloltummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupp


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#67 27. 1. 2009 21:37

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Můj názor je takový, že i když je to pouze "zdravotní přítel", měl by být gentleman.

Není tady

 

#68 27. 1. 2009 21:51

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Tak ja jsem 30+ a single, pokud se nepocita dite, ktere jeste hodne dlouho (doufam smile) na me bude cekat doma smile kdyz se vracim z prace....  minulosti jsem to mela tak pul na pul, nekdy sama, nekdy ne, ale ted si myslim, ze bude hodne tezke (mozna nemozne) najit nekoho, koho si pustim do bytu, ne jen do postele.... nejak se mi uz cim dal min chce vykladat, co mam a nemam rada, szivat se s nekym, natoz nedej boze po nekom uklizet ..... a ted se do toho pridala jeste dcera, takze by to muselo stoprocentne fungovat i s ni.... nevim, uvidime, co nam zivot nabidne a neco si z toho vyberem smile zatim jsme single a uzivame si to stolt


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#69 27. 1. 2009 22:04

REŇAS
Host

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Tak tady čtu,že se to tady dokonce zvrtlo na sex/seznamku..(Nicolas.).tummenupp,no vidíte i k něčemu jinému je toto téma dobré.. Jinak já nemám nic proti zdravotním kamarádům,důležité je,aby to takhle vyhovovalo oběma zúčastněným..když se do toho přidají city,pak jde o zdravotní  problém a to srdeční,pokud to je navíc jen u jedné strany. Nicméně jsem slyšela o vztazích,kdy šlo jen o sex..a nakonec z toho byla láska jak trám. Jinak bych chtěla napsat,že jste holky šikovné a obdivuji vás,mně fakt tohle zajímalo,jaké to je a jak která z vás tohle "osamostatnění" zvládla,to víte já s manželem 13 let,(dětma)fakt 24 hod.denně,na akce,návštěvy,přátelé,už máme spíš jen z mé strany, dovolené,chodíme/jezdíme jen spolu a od sebe jsme byli za celou dobu jen jedenkrát a to,když jsem byla 4 týdny s dětma v lázních,jinak ani den od sebe. No a ještě musím říct,že někam v posledních letech chodíme jen minimálně a maximálně,když něco podniknem,tak je to s dětma. Manžel někdy sám se synem. No teda,já občas zdrhnu někam(nebo knim) s kámoškami na kafe,po dlouhém čase na nějaký koncert,třeba. No,tak známí říkají,že spíš tohleto zase u nás obdivují a že jiní by,měli ponorku(ještě z toho,co vše musíme řešit) a byli na...dumbom,no jo,ale u nás to jinak nejde,přece ho "nevyhodím"..big_smile wink,jéžiš a že bych si někdy přála to ticho.. Spíš,tak přemýšlím,že máte to štěstí,že většina máte práci,ale,když to třeba vezmu podle sebe..já mám ZPS..zdrav.problémy,omezení co se týká prac.uplatnění..takže já bych asi měla, kdybych byla singl největší problém,jak přežít..a taky,jak vyměnit žárovku..jsem absolutně technický antitalent.. No,ale dnes,už existuje něco jako hodinový manžel čí co,ale to by se mi ta žárovka pěkně prodražila. dumbom,teda pokud by ještě nenabízel i jiné služby...lollolwink
A JAK NAPSALA VLAĎKA.."no já bych spíš potřebovala naučit,jak žít s přítelem..jsem singl,už hodně dlouho a zamlouvá se mi to ASI víc než je zdrávo... Tak tohle,přesně sedí na kamaráda(35) od manžela,který je,už také dlouho singl.. Ale u něj je to asi v něm,holky se mu líbí,jenže natrefí většinou na mamču s 1 dítkem,to ještě "toleruje"(hnusné slovo,že..),druhé dítě nepřipadá v úvahu(což ony většinou ještě chtějí),ale on po dítěti netouží,což jim dá najevo hned. Některá uteče,jiná né,pak se schází nejen na dobrý sex,on je vlastně i svým způsobem má rád. Jinak každý odchází k sobě domů,někdy po dni,někdy,až po více dnech,protože on má rád svůj klid a přizpůsobovat se mu v ničem moc nechce,má rád svý jisté a to včetně financí,trpělivost na děti u něj nenajdete a nakonec ten vztach skončí krachem,většinou jako posledně mu ta holčina uteče za někým,kdo chce být míň singl.. No a kamarád se na chvíli uzavře než se z toho dostane,nechce moc s nikým komunikovat a tak je i radši sám a za nějakou dobu ho potkáte a je rád,že je singl a nemusí se nikomu přizpůsobovat než se seznámí s nějakou pohlednou další holčinou..a co myslíte,jaká je ta poslední..mamina s 1 dítkem a historie se opakuje.. No,asi hledá na nesprávných místech,pro něj by byla právě nejlepší nějaká taková,co je spokojená,právě proto,že je singl a nehodlá to měnit. wink Možná,ale,že ti chlapi si víc zvyknou být singl a víc jim to nakonec vyhovuje a pak to,už těžko mění/nebo se těžko mění/ než možná ta ženská,ale nemusí to tak být vždy a takhle jednostranné.

 

#70 27. 1. 2009 22:29

Blossom
Host

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Myslím, že až na  zcela řídké výjimky,  že nikdo nechce být dlouhodobě sám. A že u většiny těch, co jsou sami, to není jejich VOLBA, ale spíš jakési smíření se s momentální realitou.
Dnes je móda hlásat "já žádného chlapa nepotřebuju, je mi líp samotné, ta úúúúúúúúžasná svoboda atd., atd..."
Já se otevřeně hlásím k tomu, že to mám "po staru" : Nejlíp mi bylo v dlouhodobém hezkém manželství. Tedy právě do té doby, dokud bylo hezké.... Po rozvodu už dost let hledám někoho, s kým bych si rozuměla tak, jako kdysi s manželem. Ale nějak....nejsou lidi, no... Tak pořád aspoň něco zkouším, teď taky mám vztah aspoň na víkendy. Na celý život to není, to vím.
V hloubi duše toužím po opravdové lásce....a bojím se,jestli vůbec ještě někdy přijde. Chtěla bych svůj život s někým sdílet, mít s kým promluvit když přijdu domů z práce (děti jsou skoro dospělé a doma jsou málokdy). Mít se ke komu přitulit každý večer, mít komu dělat radost a třeba klidně i prát ty ponožky.

Kdysi jako malé dítě jsem si s gustem četla seznamovací inzeráty a šklebila se sloganu "Samota tíží". Dnes už se tomu nesměju ani trochu. Já, kdykoli jsem byla sama, cítila jsem se velmi nešastná.

 

#71 27. 1. 2009 22:30

Vlaďka H.
♥------
Registrovaný: 13. 1. 2009
Příspěvky: 24

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Jessika napsal(a):

Vlaďka H. napsal(a):

Jessika napsal(a):


tak to neřeš smile a užívej si to tummenupp

Ještě mě v tom podporuj! tillfredslol

nerozumím
ty takhle nejsi spokojená?
pokud ne, tak s tím něco udělej, ale jestli se ti to líbí, tak se řadíš mezi ty šastnější singlovky lol

Já s tím spokojená jsem, ale moje okolí má z toho vyrážku big_smile Kamarádky tvrdí, že jsem divná (jsou ve stádiu "s tím mým 25 hodin denně a nikdy jinak" lol) a no.. rodiče by si to asi představovali jinak (vnoučata etc. atd.) ... My singles to nemáme jednoduchý . Ale osobně si myslím, že na závazky na celý život a tučnou řadu kompromisů mám ještě času dost.rodna

Není tady

 

#72 28. 1. 2009 2:44

abba
Host

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Blossom napsal(a):

Myslím, že až na  zcela řídké výjimky,  že nikdo nechce být dlouhodobě sám. A že u většiny těch, co jsou sami, to není jejich VOLBA, ale spíš jakési smíření se s momentální realitou.
Dnes je móda hlásat "já žádného chlapa nepotřebuju, je mi líp samotné, ta úúúúúúúúžasná svoboda atd., atd..."
Já se otevřeně hlásím k tomu, že to mám "po staru" : Nejlíp mi bylo v dlouhodobém hezkém manželství. Tedy právě do té doby, dokud bylo hezké.... Po rozvodu už dost let hledám někoho, s kým bych si rozuměla tak, jako kdysi s manželem. Ale nějak....nejsou lidi, no... Tak pořád aspoň něco zkouším, teď taky mám vztah aspoň na víkendy. Na celý život to není, to vím.
V hloubi duše toužím po opravdové lásce....a bojím se,jestli vůbec ještě někdy přijde. Chtěla bych svůj život s někým sdílet, mít s kým promluvit když přijdu domů z práce (děti jsou skoro dospělé a doma jsou málokdy). Mít se ke komu přitulit každý večer, mít komu dělat radost a třeba klidně i prát ty ponožky.

Kdysi jako malé dítě jsem si s gustem četla seznamovací inzeráty a šklebila se sloganu "Samota tíží". Dnes už se tomu nesměju ani trochu. Já, kdykoli jsem byla sama, cítila jsem se velmi nešastná.

Blossom, ani nevis jak s Tebou citim, jak Ti rozumim.  Ja to taky rada "po staru". Taky nejsem rada sama.  V roce 1992 jsme se s manzelem rozvedli a muj ex se vratil do Ceska a ja jsem tady zustala sama se synem.  Ani ne do roka se muj  exmanzel znovu ozenil a ja jsem to dost tezce nesla. Mela jsem par znamosti, ale v zivote bych nikomu nedoporucovala vztah   (teda zdravotni jo) s cizincem.  Nechtela jsem cizince, porad jsem touzila po ceskym chlapovi, ale jaksi zde bohuzel  nebyli na sklade. Tak jsem pomalu,ale jiste starla a chlapy uz jsem davno vypustila z hlavy, uz jsem na zadny zazrak  neverila.  Kdyz synator dospel, tak se  ozenil a snase se narodil  kluk a ja se na myho vnoucka upnula .  A kdyz uz jsem byla se svym osudem smirena (kdo by taky chtel "starou babu", kazdej chlap chce prece mladou zejo) tak jednou kdyz jsem byla doma na  dovolene tak jsem se poznala s manzelem a byla to laska jako tram a do roka byla svatba.  Blossom, pisu Ti to kocenko jenom proto, aby jsi verila, ze zazraky se deji!!! Moc Ti preji,aby jsi sem jednou napsala, ze se kazdy vecer tulis a ze teda prat ty fusakle, taky neni zadny med...  pussa

 

#73 28. 1. 2009 7:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Já s tím spokojená jsem, ale moje okolí má z toho vyrážku
Řekla bych ti, aby ses na okolí vykvajzla, ale ono to není jednoduché, viď? Já jsem v trochu jiné situaci, ale taky mám občas problém, když do mě kámoška "přátelsky reje", proč něco neudělám s manželstvím léta na papíře a mým "zdravotním přítelem" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png a nechápe, že mi to vyhovuje. Doma mám relativní klid, protože ten pán, co s ním bydlím, tam sice (občas) je, ale prakticky neobtěžuje http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png a s přítelem jsem tehdy, kdy chci já a představa toho, že by se nedej Bože chtěl rozvádět, mě spíš děsí. Dokonce mi spíš vyhovuje jít po hezkém večeru do svojí postýlky, kde žádnej chlap není http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#74 28. 1. 2009 8:28

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

Blossom - souhlas!

Není tady

 

#75 28. 1. 2009 8:40

Sára6
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 12. 2006
Příspěvky: 353

Re: Jsem singl..a (ne)spokojená..

helena napsal(a):

Já s tím spokojená jsem, ale moje okolí má z toho vyrážku
Řekla bych ti, aby ses na okolí vykvajzla, ale ono to není jednoduché, viď? Já jsem v trochu jiné situaci, ale taky mám občas problém, když do mě kámoška "přátelsky reje", proč něco neudělám s manželstvím léta na papíře a mým "zdravotním přítelem" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png a nechápe, že mi to vyhovuje. Doma mám relativní klid, protože ten pán, co s ním bydlím, tam sice (občas) je, ale prakticky neobtěžuje http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png a s přítelem jsem tehdy, kdy chci já a představa toho, že by se nedej Bože chtěl rozvádět, mě spíš děsí. Dokonce mi spíš vyhovuje jít po hezkém večeru do svojí postýlky, kde žádnej chlap není http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

pokud to není drzé, kolik ti je?
Mě je něco málo přes 30 let+dítě, tak 3 roky jsem rozvedená, sama jsem žila,ale manžela jsem měla na papíře a něco jsme pořád řešili. Během rozvodu jsem si našla přítele, takže jsem sama nebyla. Ale šastná nejsem, prostě ten život není podle mě, není to co jsem od života vždy chtěla, nějakou představu mám a myslím,že jsem i dost přizpůsobivá. Sbírám odvahu, tak cca 1 rok odejít, jsem šastná tak na 50% a trošku mám obavy, co budu dělat. Ale:  syn hraje fotbal, občas o víkendu zápas či turnaj, dodělávám si VŠ-víkend škola, začala bych chodit do posilovny, ségra má skoro ročního chlapečka....snad bych to zvládla.
Já jsem vždy chtěla vedle někoho usínat a když ti vyjde manželství.....tak můžu jen závidět!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů