Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 23. 1. 2009 12:46

Myška68
♥------
Místo: Uničov
Registrovaný: 23. 1. 2009
Příspěvky: 1

Nasládlé brambory?

Ahoj, potřebuji poradit,kapitulation zřejmě nám lehce přemrzly brambory, jsou sice kompaktní a nejsou vodnaté, ale mají nasládlou chuť. Nevíte prosím někdo jak je teď upravovat, aby ta sladká chuť nebyla tak výrazná? Předem děkuji za jakékoliv nápady a rady, kromě těch, které mi poradí abych brambory vyhodila:supr:

Není tady

 

#2 23. 1. 2009 12:51

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nasládlé brambory?

Udělej brambory na sladko :-)

Není tady

 

#3 23. 1. 2009 12:52

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nasládlé brambory?

Přemrzlé brambory před vařením namáčíme čtyři až šest hodin ve studené vodě.Potom zalijeme čistou studenou vodou,po uvaření scedíme ,zalijeme novou vroucí vodou a uvaříme doměkka.Po uvaření odstavíme na několik minut bez pokličky.Brambory uvařené tímto způsobem ztratí nasládlou příchuť.

Není tady

 

#4 23. 1. 2009 12:53

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nasládlé brambory?

http://diskuze.upc.cz/phorum/read.php?f … p;t=895683

"Až budeš mít příště přemrzlé brambory, zkus tohle. :-D

http://www.rozhlas.cz/plzen/receptar/_zprava/145135

*Bramborové vánoční cukroví* paní Anny z Horšovského Týna

Suroviny:
35 Dg hrubé mouky,
25 Dg másla,
20 Dg jemně nastrouhaných brambor,
25 Dg práškového cukru,
15 Dg kokosové moučky,
1 vanilkový cukr,
1/2 prášku do pečiva.

Postup:
Ze surovin vypracujeme těsto. Těsto protlačíme skrze masový strojek s nástavcem tak, aby nám vycházely proužky, které krájíme po 5 cm. Dáme je péci. Upečené a vychladlé dáme na papír a polijeme čokoládovou polevou.


*Při přípravě z přemrzlých brambor dávkujeme jen 15 dg práčkového cukru.*

"

Není tady

 

#5 23. 1. 2009 14:38

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Nasládlé brambory?

Udělej si bram. těsto, vyválej placky velikostí asi jak palačinky jen tenší, usmaž nasucho v pánvičce či na kamnech, hned po opečení  potři sádlem, olejem, na to natři povidla a posyp makem(trošku cukru, já dávám málo), a sruluj. Nejlepší mňamka.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#6 23. 1. 2009 14:43

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Nasládlé brambory?

Nejsem si stopro jistá , ale mám pocit , že se má před dovařením vlít trošku octu do vody.

Není tady

 

#7 29. 1. 2010 18:52

ivana52
♥♥♥♥---
Místo: Jeseníky
Registrovaný: 29. 1. 2010
Příspěvky: 369

Re: Nasládlé brambory?

Souhlsím s romčou, dávám ještě bobkový list ...

Není tady

 

#8 29. 1. 2010 19:20

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Nasládlé brambory?

můžeš udělat halušky s kyselým zelím a polité špekem nebo anglickou, to nebudou sladší brambory tak cítit


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů