Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 17. 1. 2010 18:26

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Re: Virtuální svět a virtuální seznamování

A pročpak ne?

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#52 20. 1. 2010 8:56

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-

No já na internetu poznala dost dobrých přátel a taky svého partnera. Pár měsíců jsme si psali, ale já to brala jen jako vykládání s někým, s kým si dobře rozumím a mám si s ním co říci. Pak jsme se jednoho dne sešli a zjistili, že je nám spolu dobře i v reálu. A bylo.

Někteří seznamování přes net vyhledávají, jiní odsuzují...u někoho toto seznámení vydrží, u dalšího ne.... Je to jako všude a ve všem. Nejde paušalizovat. Každý jsme jiný, každý stejné věci vnímáme jinak a tak i výsledek je jiný.

Není tady

#53 20. 1. 2010 10:17

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

virtuální seznamky jsou fajn pokud si člověk místo s prsatou blondýnou nepíše s kriminálníkem, kterému pak koupí auto a věnuje  milión, nedávno to proběhlo v televizi, takže se fakt takový troubové najdou, co někomu koho znají z internetu pošlou peníze. Vlastně není třeba chodit daleko, tady taky nedávno řádila nějaká Estela. Vymyslela si že má AIDS a našlo se pár naivních lidí co jí chtěli pomoc a vytahala z nich peníze, dokonce se nechaly polonahé fotit, aby bylo dost peněz na léčbu. Lidská důvěra a naivita nezná mezí. Někdo si vymýšlí AIDS, nekdo autonehody, nádory a jiné věci, aby vzbudil lítost a byl zajímavým a hodně lidí mu na foru vyjadřovalo soustrast. Holt internet je mocná zbraň a každý s tím naloží  jak dokáže. Pamatuji si na začátku internetu, že mě taky jeden pacient  nutil do schůzky vykládal jak má rakovinu a že už ho nikdy neuvidím, protože jde umřít, tak jsem mu popřála rychlou a bezbolestnou smrt asi po roce se mi ozval, že teda když jsem ho nechtěla má už jinou asi abych věděla, že už je na koni a není sám, prostě psychopat  net jich je plný....takže bacha na ty virtuály co všechno znaj a od všeho maj klíče a jsou ve všem školený, kdo nesmýšlí jako oni bude se smažit v pekle big_smile

bububu

dum spiro spero

Není tady

#54 22. 1. 2010 17:30

Blossom
Host

Já na virtuální svět nedám dopustit, obohacuje mě a obohacuje mi i svět reálný, a to velmi. Dnešek mi o tom přinesl další důkaz.

Ale vezmu to zeširoka: Během těch let, co mám internet, jsem se na netu na různých místech setkala s lidmi, které bych neměla jinak asi šanci potkat. S některými jsem si nějaký čas psala, s některými si píšu dodnes.
Přestože jsou to takřka skoro výhradně muži, jsou to psaní ryze přátelská.

Jeden z těchto přátel, se kterými jsem se dosud nikdy osobně neviděla, dnes přijel přes celou republiku sem k nám, aby se podíval na akci, kterou jsem u nás zorganizovala a o které jsem mu psala. Tak jsme také spolu šli na oběd a bylo to velmi příjemné setkání. Bylo milé k těm mailům si moct přiřadit živého člověka.
A dál si zas budem už jen psát. A je příjemné vědět, že nějakých 250 km daleko žije někdo, komu můžu kdykoli napsat.  S kým jsme si příjemně přátelsky blízcí. stolt

#55 22. 1. 2010 17:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja mám tiež pár takých priatežstiev - so ženami aj s mužmi  - a z jedného sa dokonca neplánovane vykžul vzah. stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#56 24. 1. 2010 2:44

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Blossom napsal(a):

Já na virtuální svět nedám dopustit, obohacuje mě a obohacuje mi i svět reálný, a to velmi. Dnešek mi o tom přinesl další důkaz.

Ale vezmu to zeširoka: Během těch let, co mám internet, jsem se na netu na různých místech setkala s lidmi, které bych neměla jinak asi šanci potkat. S některými jsem si nějaký čas psala, s některými si píšu dodnes.
Přestože jsou to takřka skoro výhradně muži, jsou to psaní ryze přátelská.

Jeden z těchto přátel, se kterými jsem se dosud nikdy osobně neviděla, dnes přijel přes celou republiku sem k nám, aby se podíval na akci, kterou jsem u nás zorganizovala a o které jsem mu psala. Tak jsme také spolu šli na oběd a bylo to velmi příjemné setkání. Bylo milé k těm mailům si moct přiřadit živého člověka.
A dál si zas budem už jen psát. A je příjemné vědět, že nějakých 250 km daleko žije někdo, komu můžu kdykoli napsat.  S kým jsme si příjemně přátelsky blízcí. stolt

No to je krásný!!

Out from the dark into the light !

Není tady

#57 24. 1. 2010 7:43

Miluš
♥♥♥♥---

Nemám veža skúseností so zoznamovaním sa cez internet a mám aj obavy, pretože som človek, ktorý sa dokáže citovo vežmi upnú na človeka a možno si ho aj zidealizova, o to viac potom bolí sklamanie. Napriek tomu môžem poveda, že práve touto cestou som poznala človeka, ktorý ma očaril svojou dobrotou, vžúdnosou, láskou a úctou. S druhým som si písala asi dva mesiace a po akomsi nepochopení sme si prestali písa. Na moje vežké prekvapenie, asi po pol roku (mal cestu na Slovensko) mi napísal, že sa chce stretnú. Boli sme na káve, rozprávali sme sa asi hodinu, bolo to spontánne, nenútené, akoby sme sa poznali veža rokov, bolo to vežmi príjemné. Píšeme si len občas. Tretie priatežstvo cez net je viac menej denný rozhovor cez skyp s úžasným človekom, s ktorým sa dá hovori o všetkom. Som vežmi rada, že je, pomáha mi prekonáva rôzne situácie a ja sa samozrejme snažím by oporou jemu. Je to krásne a príjemné.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí