Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 1. 2. 2006 8:38

Vašek80
Host

mooc rychle

Ahoj všem,
je mi 25 a trápí mě následující problém. Již delší dobu (přes dva roky) jsem neměl přítelkyni a ani žádnou ženu. Občas mi to trápí, ale na citovou stránku se nechci nyní zaměřovat. Jedná se mi spíše o tu fyzickou, sexuální. Uspokujuji se příležitostně sám onanií. Avšak zvlástě v poslední době pozoruji, že čas od začátku onanování až do vyvrcholení se znatelně zkracuje, prostě je to téměř hned. A z toho také plyne má obava si začínat s ženami, jak by to vypadalo přímo v reálu, když při onanii je to tak krátká doba.. Jsou mé obavy oprávněné? Co vy na to?
Předem díky za odpověď.
V.

#2 1. 2. 2006 9:50

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Re: mooc rychle

Vašek80:No rekla bych ze az poprve zase zalehnes do postele z zenou ze ta doba bude kratka...ale rekla bych ze je to prirozene...jde o to jak se k tomu postavis potom...myslim ze zena bude zklamana pokud se po Tvem orgasmu odvalis s pivcem k tv ale pokud se ji budes po Tvem orgasmu jeste venovat dokud nedosahne i ona orgasmu tak se zlobit nebude...Kdyz ma muj pritel nekdy orgasmus brzo(vetsinou kdyz se dlouho nevidime)tak mi to prijde spise prijemne protoze vim ze po me moc touzil a uz to dele nemohl vydrzet:)Ale samozdrejme se pak venuje take me!Jinak ta doba se bude pri opakovanem sexu zase srovnavat do normalu:)Takze bych rekla ze se nemas ceho bat:)A nas zen vubec ne(si to teda myslim) leda ze bys natrefil na nejakou slepici ,ale rekla bych ze kdyz to udelas tak jak pisi tak nebbude problem:)Good luck:)

Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

#3 1. 2. 2006 10:34

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Já bych řekla, že nemusíte přeci skončit po prvním "čísle" /no, to je tedy výraz/. Ale můžete si to zopakovat i vícekrát. Takže třeba poprvé to v nejhorším nebude dlouhé podle Tvých představ, ale podruhé chvíli na to patrně už ano.  Myslím, že vidíš problém tam, kde není a zbytečně se stresuješ. Hlavně najdi ženskou, šup a šup na to a pak uvidíš, třeba nebude ani co řešit, ne??!!! winkwink

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#4 1. 2. 2006 21:20

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

teda holky vy tomu nějak rozumíte :-)))

Není tady

#5 2. 2. 2006 8:04

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Vašek:No asi nejsi proste sam kdo ma tyto problemy:)))Takze se za to nestyd:)))

Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

#6 2. 2. 2006 10:03

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Potvurka podivna : No, v jednom filmu tomu říkali : "Přeci nechceš jít an první rande takhle nabitej! " big_smile

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#7 2. 2. 2006 19:59

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

dostanete na pr... obě :-))))))

Není tady

#8 3. 2. 2006 16:26

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-

Vašek:tak to snad ani ne:)

Není tady

#9 4. 2. 2006 19:14

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

elementgirl :-)) tak něco jinýho :-) .......... třeba pusu na čelo :-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí