Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 1. 2. 2009 17:48

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Odešel a bolí to

Chápu tě, všechny jsme to zažily, ale já bych ti zase poradila, abys chvíli byla sama, pokud chceš. Můžeš si plakat co hrdlo ráčí, politovat se, a vyzkoušet, že samota není zase tak strašná a když člověk chce, může si jí užívat. Jde opravdu jen o to, jak se rozhodne. A kamarádky ? Nejbližší tvoje kamarádka jsi přece ty sama, tak zkus být sama se sebou.
Buď ráda, že ses zbavila neperspektivního kádru a nemusela pro to ani nic dělat wink

Upravil(a) mashanka (1. 2. 2009 17:49)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#152 2. 2. 2009 9:36

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Odešel a bolí to

Já vím, že to Nicolas nemá rád, ale čas všechno zahojí. Recept na urychlení léčení asi není. Mně se osvědčilo si zahrát na detektiva a dozvěděl jsem se takové věci, že mě to celkem rychle vyléčilo od nějakého litování se. Je to ale jen pro silné povahy a že víš, že se s tím srovnᚠwink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#153 4. 2. 2009 13:45

smutna holka
♥------
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 15

Re: Odešel a bolí to

KALIK napsal(a):

Já vím, že to Nicolas nemá rád, ale čas všechno zahojí. Recept na urychlení léčení asi není. Mně se osvědčilo si zahrát na detektiva a dozvěděl jsem se takové věci, že mě to celkem rychle vyléčilo od nějakého litování se. Je to ale jen pro silné povahy a že víš, že se s tím srovnᚠwink

Já se, bohužel, dozvídám o sobě takové věci, že se nestačím divit a to si rozhodně na detektiva nehraju.
Nechápu, proč má chlap, kterej opustil holku,protože si našel jinou, potřebu tu bejvalou pomlouvat a vyprávět o ní lži.
Aby mi to udělal ještě t잚í ?
Nerozumím tomu. Pokud jsem já zamilovaná, tak přeju štěstí i těm ostatním. A nebudu o nikom trousit nesmyslný lži.

A taky jsem se chtěla zeptat, jestli má někdo zkušenost se seznamováním přes internet.
Poradí mi někdo ?

Není tady

 

#154 4. 2. 2009 14:20

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Odešel a bolí to

smutna holka napsal(a):

KALIK napsal(a):

Já vím, že to Nicolas nemá rád, ale čas všechno zahojí. Recept na urychlení léčení asi není. Mně se osvědčilo si zahrát na detektiva a dozvěděl jsem se takové věci, že mě to celkem rychle vyléčilo od nějakého litování se. Je to ale jen pro silné povahy a že víš, že se s tím srovnᚠwink

Já se, bohužel, dozvídám o sobě takové věci, že se nestačím divit a to si rozhodně na detektiva nehraju.
Nechápu, proč má chlap, kterej opustil holku,protože si našel jinou, potřebu tu bejvalou pomlouvat a vyprávět o ní lži Aby mi to udělal ještě t잚í ?
Nerozumím tomu. Pokud jsem já zamilovaná, tak přeju štěstí i těm ostatním. A nebudu o nikom trousit nesmyslný lži.

A taky jsem se chtěla zeptat, jestli má někdo zkušenost se seznamováním přes internet.
Poradí mi někdo ?

Proč pomlouvá? Aby to sobě ulehčil. wink Asi to není zrovna vyzrálý jedinec, ale nechci pomlouvat vissla.

Není tady

 

#155 4. 2. 2009 16:17

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Odešel a bolí to

smutna holka napsal(a):

KALIK napsal(a):

Já vím, že to Nicolas nemá rád, ale čas všechno zahojí. Recept na urychlení léčení asi není. Mně se osvědčilo si zahrát na detektiva a dozvěděl jsem se takové věci, že mě to celkem rychle vyléčilo od nějakého litování se. Je to ale jen pro silné povahy a že víš, že se s tím srovnᚠwink

Já se, bohužel, dozvídám o sobě takové věci, že se nestačím divit a to si rozhodně na detektiva nehraju.
Nechápu, proč má chlap, kterej opustil holku,protože si našel jinou, potřebu tu bejvalou pomlouvat a vyprávět o ní lži.
Aby mi to udělal ještě t잚í ?
Nerozumím tomu. Pokud jsem já zamilovaná, tak přeju štěstí i těm ostatním. A nebudu o nikom trousit nesmyslný lži.

A taky jsem se chtěla zeptat, jestli má někdo zkušenost se seznamováním přes internet.
Poradí mi někdo ?

To záleží na tom, CO CHCEŠ. Ostatně, jako vždy.
Způsoby a cesty jsou podle toho, co chceš a co internetového seznamování očekáváš.

Tady jsem ti sepsal pár začátečnických rad.
http://nicolas007.blog.cz/0901/pravidla … ro-novacky
Pak se mrkni na příspěvky Blossom (tuším) na vláknu o internetových seznámeních.

PS: pokud nerozumíš tomu, že tvůj bývalý něco dělá a proč to dělá, není to jeho chyba. Navíc, když argumentuješ tím, že ty bys to takto nedělala, když bys byla zamilovaná. Jistě jsi si již všimla, že tvůj ex je uplne jiná osoba, než jsi ty. S jiným myšlením, pohnutkami, cíli, záměry...apod. Vím, že to je těžké. Jsi v období trefne nazvaném "PROČ". Proč mi to dělá, proč se tak chová, proč vlastně odešel, proč má potřebu pomlouvat...proč, proč, proč...Snad se časem posuneš do další fáze. Držím palce.

Není tady

 

#156 4. 2. 2009 19:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Odešel a bolí to

chceš se seznámit ? hledᚠzáplatu na srdíčko ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#157 4. 2. 2009 20:29

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Odešel a bolí to

Osobně radím se seznamováním počkat. Měla by sis dát čas a být chvíli sama se sebou, prožít se tím. Vytloukat klín klínem není správná cesta a navíc hrozí nebezpečí, že ve stavu, v jakém jsi, nebudeš pro muže přitažlivá (chtějí veselé a pohodové partnerky) a pošramotí ti to sebevědomí ještě víc. Záplata nepomůže a navíc není fér vůči případnému nápadníkovi, když nepůjdeš do vztahu "čistá"

Upravil(a) mashanka (4. 2. 2009 20:31)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#158 4. 2. 2009 20:33

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Odešel a bolí to

smutna holka napsal(a):

KALIK napsal(a):

Já vím, že to Nicolas nemá rád, ale čas všechno zahojí. Recept na urychlení léčení asi není. Mně se osvědčilo si zahrát na detektiva a dozvěděl jsem se takové věci, že mě to celkem rychle vyléčilo od nějakého litování se. Je to ale jen pro silné povahy a že víš, že se s tím srovnᚠwink

Já se, bohužel, dozvídám o sobě takové věci, že se nestačím divit a to si rozhodně na detektiva nehraju.
Nechápu, proč má chlap, kterej opustil holku,protože si našel jinou, potřebu tu bejvalou pomlouvat a vyprávět o ní lži.
Aby mi to udělal ještě t잚í ?
Nerozumím tomu. Pokud jsem já zamilovaná, tak přeju štěstí i těm ostatním. A nebudu o nikom trousit nesmyslný lži.

A taky jsem se chtěla zeptat, jestli má někdo zkušenost se seznamováním přes internet.
Poradí mi někdo ?

Aby měl omluvenku ... sám před sebou .. před okolím ... to je přece jasný ...


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#159 4. 2. 2009 21:50

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Odešel a bolí to

smutna holka napsal(a):

Já se, bohužel, dozvídám o sobě takové věci, že se nestačím divit a to si rozhodně na detektiva nehraju.
Nechápu, proč má chlap, kterej opustil holku,protože si našel jinou, potřebu tu bejvalou pomlouvat a vyprávět o ní lži.
Aby mi to udělal ještě t잚í ?
Nerozumím tomu. Pokud jsem já zamilovaná, tak přeju štěstí i těm ostatním. A nebudu o nikom trousit nesmyslný lži.

A taky jsem se chtěla zeptat, jestli má někdo zkušenost se seznamováním přes internet.
Poradí mi někdo ?

Tak už to prostě chodí,bych se na to vykašlala,a si říká kdo chce co chce!!! Jednou na něj třeba taky dojde .. a proč nejdeš ,mezi svoje kamarádky,že tě litujou??? ..To se nesmíš dát ,tak se v tom neutápěj a prostě žij...
Jinak proč se chceš hned seznamovat??.. Stejně by si v něm teď  hledala svého přítele.wink..Dej tomu chvilku čas.Neboj nic ti neuteče. wink

Upravil(a) sisi21 (4. 2. 2009 21:50)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#160 6. 2. 2009 20:56

smutna holka
♥------
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 15

Re: Odešel a bolí to

mashanka napsal(a):

Osobně radím se seznamováním počkat. Měla by sis dát čas a být chvíli sama se sebou, prožít se tím. Vytloukat klín klínem není správná cesta a navíc hrozí nebezpečí, že ve stavu, v jakém jsi, nebudeš pro muže přitažlivá (chtějí veselé a pohodové partnerky) a pošramotí ti to sebevědomí ještě víc. Záplata nepomůže a navíc není fér vůči případnému nápadníkovi, když nepůjdeš do vztahu "čistá"

Ach jo, je mi tak STRAŠNĚ SMUTNO. Nedokážu být sama se sebou. Jsou to už 2 měsíce, co přítel odešel za "dalším štěstím". S tím už jsem se snad vyrovnala a asi fakt není čeho litovat. Ale hrozně mi chybí jakýkoliv zájem o mou osobu, myslím tím obejmutí,přitulení se, pocit opory ve spřízněné duši. Nemám děti, bydlím v bytě sama. Už se ani nedívám na televizi-obyčejné příběhy o šastných rodinách mně dohánějí k šílenství. Mám pocit, že jsem na dně a nevím, jak se od něj odrazit.

Upravil(a) smutna holka (6. 2. 2009 21:02)

Není tady

 

#161 6. 2. 2009 21:06

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Odešel a bolí to

smutna holka napsal(a):

mashanka napsal(a):

Osobně radím se seznamováním počkat. Měla by sis dát čas a být chvíli sama se sebou, prožít se tím. Vytloukat klín klínem není správná cesta a navíc hrozí nebezpečí, že ve stavu, v jakém jsi, nebudeš pro muže přitažlivá (chtějí veselé a pohodové partnerky) a pošramotí ti to sebevědomí ještě víc. Záplata nepomůže a navíc není fér vůči případnému nápadníkovi, když nepůjdeš do vztahu "čistá"

Ach jo, je mi tak STRAŠNĚ SMUTNO. Nedokážu být sama se sebou. Jsou to už 2 měsíce, co přítel odešel za "dalším štěstím". S tím už jsem se snad vyrovnala a asi fakt není čeho litovat. Ale hrozně mi chybí jakýkoliv zájem o mou osobu, myslím tím obejmutí,přitulení se, pocit opory ve spřízněné duši. Nemám děti, bydlím v bytě sama. Už se ani nedívám na televizi-obyčejné příběhy o šastných rodinách mně dohánějí k šílenství. Mám pocit, že jsem na dně a nevím, jak se od něj odrazit.

smutná holko, ty pocity znám, taky mi to strašně chybělo...proč si k sobě nepozveš na pokec kámošku, dáte si vínko, kouknete se na nějakej film, může u tebe přespat a hned bude líp wink

Není tady

 

#162 6. 2. 2009 21:22

kristian
Host

Re: Odešel a bolí to

Nejhorší na bolesti ze vztahu je fakt,že nic nezabírá,nic nepomůže.Jiný partner na pomazlení,alkohol na žal,odjet pryč a zkusit alespoň chvilku zapomenout - nic.Pořád je to v srdci,bolí to a člověka to téměř vyřadí ze života.Tak rád bych Ti poslal alespoň jedno jediné slovo naděje,že bude lépe,že zase vyjde slunce v srdci i na obloze - ale - bude to ještě chvíli trvat.Musí to odbolet,slzy a čas otupí hroty bolesti do snesitelna.hjarta

 

#163 6. 2. 2009 21:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Odešel a bolí to

tak se zkus přitulit když je ti ouvej ke kamarádkám, kamarádům, já ty moje vošmatlávala pořád, když mi bylo zle a to jsem fakt jinak úplně v pořádku winkstoltbig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#164 6. 2. 2009 21:45

majkafa
Host

Re: Odešel a bolí to

smutnaholka zkus Partnery a rozchody od Klimeše. Mně to hodně pomohlo, pochopit, co se se mnou vlastně děje. Že je to normální. A že to přebolí. Čas hroty nejenom otupí, jak píše kristian. Možná ho to ještě moc bolí. Čas zahojí, jen jizva občas zabolí, čím dál tím míň a začne být zase krásně na světě. Dokonce někdy mnohem krásněji. smile

 

#165 7. 2. 2009 10:17

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Odešel a bolí to

PPavlaa napsal(a):

tak se zkus přitulit když je ti ouvej ke kamarádkám, kamarádům, já ty moje vošmatlávala pořád, když mi bylo zle a to jsem fakt jinak úplně v pořádku winkstoltbig_smile

tatk tohle já dělala taky, hlavně ale se ségrou (je jí 18 big_smile ), vždycky jsem se k ní přitulila a pořádně "zmáčkla" big_smile

Není tady

 

#166 7. 2. 2009 10:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Odešel a bolí to

sandra napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

tak se zkus přitulit když je ti ouvej ke kamarádkám, kamarádům, já ty moje vošmatlávala pořád, když mi bylo zle a to jsem fakt jinak úplně v pořádku winkstoltbig_smile

tatk tohle já dělala taky, hlavně ale se ségrou (je jí 18 big_smile ), vždycky jsem se k ní přitulila a pořádně "zmáčkla" big_smile

ale že to pomáhá, viď smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů