Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 1. 2009 13:19

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Odešel a bolí to

To jestli bolí ego nebo něco jiného je v téhle fázi asi celkem jedno. Prostě to strašně bolí a je třeba to nějak přečkat.

Není tady

 

#27 22. 1. 2009 13:20

majkafa
Host

Re: Odešel a bolí to

KALIK napsal(a):

A není to, co bolí, jen zraněné ego?

Částečně. Částečně je to něco jiného. Pan Klimeš v Partnerech a rozchodech píše, že po tak dlouhé době, jako třeba u nás jsou ti dva už "jedno tělo" a rozchod je "rozřezávání živého těla" a přesně tak to i bolí. A nejenom toho, kdo zůstal. Vlastní zkušenost.

 

#28 22. 1. 2009 13:24

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Odešel a bolí to

KALIK napsal(a):

V podstatě bolí to, že jsme odejiti, že s náma už není počítáno, že už nejsem jediní, ti správní, ti úžasní, ti dokonalí.

Jo, jo... tummenupp ... přesně !

Hele, dnes v noci nad ránem (kolem třetí) nás vzbudila hádka dole pod okny :

Mužský hulákal na ženu (přítelkyně?, manželka?) - a se ztratí, a táhne, a už konečně zmizí z jeho života... !
Snažil se nasednout za volant svého tmavého vozu a odjet - holka mu ale lezla pořád neodbytně dovnitř... sedala si na místo spolujezdce...
On furt obíhal auto a tahal ji ven z vozu, ona se zas mermomocí cpala zpět....
Pořád dokola se ho úpěnlivě ptala - "PROČ to pořád děláš?" - "PROČ to děláš?" - "PROČ to pořád děláš?" .....
Nakonec se mu podařilo do auta zavřít, nastartoval - holka se postavila těsně za vůz...
On začal couvat (jak byl zaparkovaný mezi auty a chtěl vyjet z uličky)  - mysleli jsme v tu chvíli, že ji přejede ?!!!
Naštěstí tak trochu naskočila na zadní kapotu a on s ní pár metrů couval ... uf... zastavil.
Ona se pustila a opět stála na svých...
On zařadil jedničku a vyrazil vpřed!
.... ještě se (marně) snažila vůz zabrzdit ...... chytila se auta, za zadní spojler...
... asi metr ji táhnul... ona šoupala podrážkama po silnici...
... pak se pustila...
Sledovala, jak vůz mizí za rohem...
Nervozně pak chvíli pobíhala v uprázdněné mezeře mezi zaparkovanými auty...
Pak dala ruce v bok........  a vydala se pryč ... po chodníku... kolem protějšího domu... pryč...
Na ulici opět zavládl klid...

Napadá mě - když se naposledy jedna holka se mnou rozcházela - přišla mi oznámit se slzami v očích... že se vrací k tomu předchozímu muži...
že jí se mnou bylo moc fajn, ale že o tom moc přemýšlela a pro spoustu důvodů (dvě dospívající děti) že bude lepší, když ode mne odejde a k němu se vrátí...
Bylo mi hrozně... ale jsem rád, že jsem se jejího auta nedržel a nechtěl ji zadržet...
Bolelo to, ale nakonec jsem dokázal přát jí, aby svého rozhodnutí nelitovala, aby udělala správně - pro sebe i pro své děti...
Ne hned, ale za hodnou chvíli...  jak jsem tak stál opět sám ve svém bytě a čučel z okna...
rodna

A pak, po čase další rozchod, s holkou, o které jsem si myslel, že už by to mohlo být ONO...
A mě v té chvíli napadlo - že to asi tak má být - že jsem se ještě jako mladý nenaučil rozcházet.
A odpustil jsem ji mnohem snáze - opět i s tím přáním (v duchu), aby nalezla toho pravého...

Asi měsic jsem si dal pohov s jakýmkoli sháněním známostí.
A pak, z ničeho nic ...
Už jsme spolu skoro 6 roků.
lyssna hjarta stolt

Upravil(a) Slavek17 (22. 1. 2009 13:42)

Není tady

 

#29 22. 1. 2009 13:31

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Odešel a bolí to

macík* napsal(a):

To jestli bolí ego nebo něco jiného je v téhle fázi asi celkem jedno. Prostě to strašně bolí a je třeba to nějak přečkat.

V podstatě až do části "je třeba to nějak přečkat" je to OK.
Ale přijde mi to jako odpověď na otázku: Co mám dělat, když mám šílené bolesti hlavy? Prostě to strašně bolí a je třeba to nějak přečkat. Nu což, taky řešení. I když se slečna ptá, co to "nějak" znamená.

Není tady

 

#30 22. 1. 2009 13:36

Mirad
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2009
Příspěvky: 8

Re: Odešel a bolí to

Myslím, že jestli Kalik chtěl vyvolat diskuzi, tak se mu to určitě povedlo. Prezentuje tu tak trochu chlapský postoj, snažit se být nad věci....  ale myslím, že je to jen póza... že ve velké většině případů, kdy se rozcházejí lidí, jejichž vztah byl dlouhodobější, určitě nejde především o ego...  to je schováno v té chvíli tam někde vzadu

Není tady

 

#31 22. 1. 2009 13:37

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Odešel a bolí to

Nicolas napsal(a):

macík* napsal(a):

To jestli bolí ego nebo něco jiného je v téhle fázi asi celkem jedno. Prostě to strašně bolí a je třeba to nějak přečkat.

V podstatě až do části "je třeba to nějak přečkat" je to OK.
Ale přijde mi to jako odpověď na otázku: Co mám dělat, když mám šílené bolesti hlavy? Prostě to strašně bolí a je třeba to nějak přečkat. Nu což, taky řešení. I když se slečna ptá, co to "nějak" znamená.

Jj. Ale já to myslela spíš takhle: Mě kdyby někdo čerstvě po rozchodu řekl, že to co mě bolí je moje ego, tak by mi to asi v tu chvíli moc nepomohlo, tu bolest by to nezmírnilo.

Není tady

 

#32 22. 1. 2009 13:38

Mirad
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2009
Příspěvky: 8

Re: Odešel a bolí to

mashanka to myslím popsala dost trefně...

Není tady

 

#33 22. 1. 2009 13:40

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Odešel a bolí to

Slávku, to, co jsi napsal, je hrozně silné.... proč si ale představuju spíš, jak muselo být strašně těžko tomu muži?

Není tady

 

#34 22. 1. 2009 13:42

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Odešel a bolí to

macík* napsal(a):

Jj. Ale já to myslela spíš takhle: Mě kdyby někdo čerstvě po rozchodu řekl, že to co mě bolí je moje ego, tak by mi to asi v tu chvíli moc nepomohlo, tu bolest by to nezmírnilo.

Ba naopak, viď? wink
Přesto je to ale tak a každý k tomu stejně časem dojde, ta bolest ho donutí.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#35 22. 1. 2009 13:43

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Odešel a bolí to

Klarka.S napsal(a):

Slávku, to, co jsi napsal, je hrozně silné.... proč si ale představuju spíš, jak muselo být strašně těžko tomu muži?

jestli mu bylo těžko, tak je to pěknej blbounek... stačilo nastoupit do auta a zamknout se zevnitř... nemusel nikoho tahat ven lol
...sry


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#36 22. 1. 2009 13:46

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Odešel a bolí to

Nicolas napsal(a):

KALIK napsal(a):

A není to, co bolí, jen zraněné ego?

Proč ne. To zní rozumně.
V tom případě sem hoď malou sta o tom, jak to zraněné ego léčit.

Léčit Ego?
To snad radši ani ne, protože to bys ho musel přikrmovat.... dalším Strachem. A to je přece pitomost, no ni?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#37 22. 1. 2009 13:46

Mirad
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2009
Příspěvky: 8

Re: Odešel a bolí to

Klarka.S napsal(a):

Slávku, to, co jsi napsal, je hrozně silné.... proč si ale představuju spíš, jak muselo být strašně těžko tomu muži?

tomu muži? jo těžce se ji zbavoval to jo...  ale myslím si, že jak odjel, tak byl v poho...  lituji té holky, asi na tom nebyla zrovna dobře. Uznávám ale, že takhle se nic vynutit nedá...  je třeba pokusit se to nest důstojně...  ale není to lehké

Není tady

 

#38 22. 1. 2009 13:47

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Odešel a bolí to

Klarka.S napsal(a):

Slávku, to, co jsi napsal, je hrozně silné.... proč si ale představuju spíš, jak muselo být strašně těžko tomu muži?

To nevím... asi že na něm tak visela?
dumbom
Víš - my měli spíš strach, zda ji nezabije... on jí chvílemi dal facku... i v tom voze se dost hodně šouchali...
Nebylo nám moc dobře - já s rukou na mobilu... už jsem vážně chtěl volat policii...
Oddechli jsme si, když odjel a ona to přežila... snad jen s úrazem na duši... možná nějakou tou modřinou na paži...

Není tady

 

#39 22. 1. 2009 13:47

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Odešel a bolí to

Ono je asi jedno co bolí ne ? V téhle fázi akutního bolení je to asi fakty šumák .. prostě to bolí " jaxviňa" ... jde jen o to, jak si s tím poradit... aby to nebolelo , nebo to bolelo co nejmíň a to podle mě člověk neuspěchá ... to se vyvíjí a chce to čas ...nebo je nějakej recept ?


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#40 22. 1. 2009 13:48

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Odešel a bolí to

mashanka napsal(a):

Někdo to tady hezky formuloval - .....................pak se můj milý zalekl svých vlastních plánů

Svých VLASTNÍCH plánů se zalekne skutečně málokdo.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#41 22. 1. 2009 13:49

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Odešel a bolí to

Amriana napsal(a):

Ono je asi jedno co bolí ne ? V téhle fázi akutního bolení je to asi fakty šumák .. prostě to bolí " jaxviňa" ... jde jen o to, jak si s tím poradit... aby to nebolelo , nebo to bolelo co nejmíň a to podle mě člověk neuspěchá ... to se vyvíjí a chce to čas ...nebo je nějakej recept ?

Takhle jsem to myslela stolt

Není tady

 

#42 22. 1. 2009 13:49

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Odešel a bolí to

Jessika napsal(a):

Klarka.S napsal(a):

Slávku, to, co jsi napsal, je hrozně silné.... proč si ale představuju spíš, jak muselo být strašně těžko tomu muži?

jestli mu bylo těžko, tak je to pěknej blbounek... stačilo nastoupit do auta a zamknout se zevnitř... nemusel nikoho tahat ven lol
...sry

Ale kde... nebyl jen dost rychlý.... než si sedl za volant, už seděla taky (vedle něho)...

Není tady

 

#43 22. 1. 2009 13:51

Mirad
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2009
Příspěvky: 8

Re: Odešel a bolí to

Amriana napsal(a):

Ono je asi jedno co bolí ne ? V téhle fázi akutního bolení je to asi fakty šumák .. prostě to bolí " jaxviňa" ... jde jen o to, jak si s tím poradit... aby to nebolelo , nebo to bolelo co nejmíň a to podle mě člověk neuspěchá ... to se vyvíjí a chce to čas ...nebo je nějakej recept ?

receptů je spousta stolt jenže jaksi nefungujou moc rychle...  ano čas je to co je potřeba, ale to v té chvíli moc nepomůže...  každý to řekne... ano zní to jako klišé, ale asi opravdu není jiné cesty... sad

Není tady

 

#44 22. 1. 2009 13:53

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Odešel a bolí to

Zkrátka - rozcházet se, je velké umění - umět odpustit, naučit se přát tomu druhýmu to nejlepší...
Ale kdybychom to uměli, kdybychom si to dostatečně natrénovali, nebylo by tolik porozvodových tahanic a zbytečného nenávidění.....

Jak stojí v chytrých knížkách: Pokud někoho opravdu milujeme, měli bychom mu přát jen to OPRAVDU nejlepší, ne?

Třeba taková: Mars a Venuše se rozcházejí ... (nebo tak nějak se to jmenuje) ... ta mi MOC pomohla !!!! tummenupp
(anebo to bylo: Mars a Venuše začínají znovu? ... už nevím)

Upravil(a) Slavek17 (22. 1. 2009 14:03)

Není tady

 

#45 22. 1. 2009 13:58

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Odešel a bolí to

KALIK napsal(a):

A není to, co bolí, jen zraněné ego?

To si nemyslím, možná to bolí strach z budoucnosti, vše měli naplánované a najednou nic, prázdno.
Možná, že chlapi to mají jinak, jim to asi pošramotí ego, když zjistí, že oni nejsou ti jediní.
My to máme asi spíš o tom zázemí a opoře, co najednou zmizí.
Nejlepší je, že mužíčkové jsou pak překvapení, že to jde i bez nich. To jim ego srazí asi úplně na nulu.
My holky totiž zvládnem všechno a s přehledem.
Takže smutná holko, nesmutni víc, než je nutné pro to, abys šla dál. smile Ono to přebolí a bude fakt líp.

Není tady

 

#46 22. 1. 2009 14:00

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Odešel a bolí to

Ano, řekl bych, že ego je jen maska strachu. Ego je převlečený strach. Bolí nás strach.

Upravil(a) KALIK (22. 1. 2009 14:00)


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#47 22. 1. 2009 14:04

Mirad
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2009
Příspěvky: 8

Re: Odešel a bolí to

KALIK napsal(a):

Ano, řekl bych, že ego je jen maska strachu. Ego je převlečený strach. Bolí nás strach.

no tak to doufám nemyslíš vážně.....  dávat rovnítko mezi ego a strach... to je dle mého naprostý nesmysl  neutral

Není tady

 

#48 22. 1. 2009 14:05

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Odešel a bolí to

KALIK napsal(a):

Ano, řekl bych, že ego je jen maska strachu. Ego je převlečený strach. Bolí nás strach.

Když ona je na to, zůstat sám - jen se sebou, potřeba velká dávka odvahy a mít zatraceně zdravé sebevědomí... tummenupp

Není tady

 

#49 22. 1. 2009 14:07

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Odešel a bolí to

Přesně tak. Ty největší egoisti jsou strachem prolezlý skrz naskrz smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#50 22. 1. 2009 14:08

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Odešel a bolí to

KALIK napsal(a):

Ano, řekl bych, že ego je jen maska strachu. Ego je převlečený strach. Bolí nás strach.

Jistě - bojíme se zůstat sami, bojíme se, že naše ego dostalo na frak... ! ... vadí nám to!!! ... vztekáme se a hned zas litujeme...
dumbom

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů