Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1076 25. 2. 2009 18:22

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

Jejda, tady to dneska přibejvá - no Kamčo, to tedy jo, koukej se nad sebou zamyslet lollol !

Silvi, Jiřík s tchánem jsou právě kdesi u jakýchsi příbuzných, který ani neznám... někde za Plzní bydlí brácha jeho sestřenky a ten se mu po dlouhý době ozval, no něco potřeboval, tak mu to tam odvezl, že s ním pokecá a dědek samo, že pojede s ním, takže si moc nepokecají.... godlike  ... ale hlavně, že ty moudra se budou sypat z něj někde jinde, než u nás... .
Tedy taková věc mi právě napadla.... abyste si nemyslely, že jsem ňáká tento... že píšu o tchánovi "dědek" a o tchýni jsem často psala "babka" - tak to není z mojí hlavy, takhle oni se doma prostě oslovovali už v době, kdy jsem je poznala... napřed mi to přišlo hooodně blbý, ale zvykla jsem si... a naopak se mi to tak zažilo, že mi to ani nijak divný nepřijde... když se nad tím tedy nezamyslím gloria . Akorát co tchýně onemocněla, začal on jí občas říkat babi...  ale ona jemu jedině dědku..., vůbec její nejčastější věta, pokud podmračeně promluvila godlike byla No dědku dej pokoj... ! Takže já to mám prostě takhle uložený v hlavě... dumbom  Samo, že jsem tak jim neříkala lol , jim jsem nikdy neříkala nijak, ale když se o nich doma mluvilo... tak jedině takhle - a oni tak byly spokojený yikes .
Ali, tak to jsi toho měla za tu dobu dost.... no hlavně, že všechno nakonec dobře dopadlo, i když v mezičase to vypadalo tedy dost hrozivě, co....  hjarta
Teď nevím o mě co honem stručně napsat, já zásadně píšu dlouhý slohy, tak se nějak překonám lol - jen nevím, kdys tu naposledy byla... no to je jedno, takže:
děti: nejstarší  syn- po maturitě dělá ve firmě na distribuci počítačů a všeho okolo nich
       mladší syn - po maturitě zkusil vysokou, po půl roce to kvůli matice vzdal a dělá ve firmě na repase notebooků, která patří jistýmu angličanovi, a neustále jim hrozí krach
       dcera - už jí bude v březnu 15, mlátí s ní puberta, ale vím, že bude hůř... godlike , je v osmičce a příští rok vychází a zatím se vážně chystá na kadeřnici s nějakou maturitní nástavbou přes vlasovou kosmetiku... což jsem ráda a chci, aby jí to nadšení vydrželo...  ale momentálně začala být nadšená skoro vším kromě školy.. tak uvidíme
Všichni tři jsou sice hodní, ale doma líní a neskutečný čuňata, ale nemůžu si moc stěžovat, znám horší... lol
Já a taka jsme tak nějak beze změny, jen nějak rychleji " mládneme "   dumbomhjarta

Tak a kde je ta Ivka, potřebuju, aby vyzkoušela, jestli jí keliška funguje.... big_smile

Upravil(a) Berry (25. 2. 2009 18:24)

Není tady

 

#1077 25. 2. 2009 19:01

IvaM
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4777

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

Tak holky, už se mi podařilo připojit ( Evko díky), takže už jsem tam něco poslala... wink

Není tady

 

#1078 25. 2. 2009 19:40

Bertinka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 12075

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

reta všem hezký večer a dobrou sova


http://bestpage.cz/oddelovace/G090148.gif
http://masajda.webzdarma.cz/linky/001-050/036.gif
                          Přátelé jsou jako hvězdy,nevidíme je pořád,ale aj přesto víme,že existují

Není tady

 

#1079 25. 2. 2009 19:53

danano
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Borovany
Registrovaný: 27. 8. 2006
Příspěvky: 5287
Web

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

čau holky reta
tak ráno potřebuji do města ....a  dumbom  zamrzlé auto:dumbom: tak jsem musela busem.

Rendo až budeš u vašich tak tam moc pozdravuj a a se někdy zastaví.smilesmile
jinak jsem se dostala do užšího výběru do toho hotelu. tak tam jedu v pátek. Tak mi držte palčáky.

Terezka teď chodí na nějaké cvičení - učí se to aby mohla cvičit doma.smile

honzík ten je teď u neboštíka jelikož má praxi v Budějovicích. Ale v pátek už pojede domu. Musím ale pro něj jelikož tam má i celý počítač - No bez něj se neobejde.smile

jo a poraďte co mám koupit manžovi k výročí  -- vypadlmi mozek a nemohu na nic přijít dumbom

Není tady

 

#1080 25. 2. 2009 20:04

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

Koukám, že je tu dneska dost živo...  reta 
Alenko, tak to jsi  měla dost rušné  období, ale hlavně že to dobře dopadlo.... já takovou operaci absolvovala před  necelými třemi roky, tak vím, co to je.... ale všechno dopadlo taky dobře a hlavně mám pokoj....  tummenupp 
Jinak u nás se celkem nic nového nestalo.... vnuci nepřibyli,  ti co jsou,  tak rostou, zlobí a střídavě dělají rodičům radost. Po prázdninách jde už i ten nejmenší do první třídy, takže budou všichni školáci. Dost  často je hlídáváme, tedy oni  k nám zatím ještě rádi jezdí a taky tu i spí..... takže je u nás veselo.... lol wink  to je tak ve zkratce všechno....  stolt

Ivi, na fotečky jsem koukla, muselo  to být úžasné....  úplně něco jiného, než jsme u nás zvyklí stolt tummenupp tummenupp

Jinak holky, já se loučím, musím se ještě nabalit a zítra ráno vyrážím vlakem a potom autobusem.... mějte  se tu pěkně a vsobotu večer ahojky hjarta kapitulation kapitulation kapitulation


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#1081 25. 2. 2009 20:35

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

Berti dobrouuuuu hjarta !

Mirčo, užij si to s mamkou a v sobotu večer tady tummenupp

Danano, palčáky držím - tedy v pátek budu držet... a kdy se pak dozvíš výsledek? Tedy ten nebožtík - to jsi po tolika letech první, kdo to taky tak říká.... já tedy žiju už skoro 25 let va s jedním albert , ale než jsem si ho vzala, chodila jsem dva roky s klukem... no a od rozchodu jsem o něm neřekla jinak, než nebožtík... lol  Ale doma jo, to si tak vzpomínáme, můj ve stejný době taky dva roky chodil s holkou, takže má zas svojí nebožku... godlike  No s dárekm nevím, tohle je moje noční můra taky, něco vymyslet... a my letos máme 25 dumbomdumbom - ale až na podzim, tak to je času....  vissla

Ivko, nemᚠzač, jé já jsem ráda, že se mi povedlo vzpomenout si, jak se to dělá...  a koukala jsem na fotky, tý jo...   paráda, nevím, jak to jinak napsat... prostě super. A ty zvířátka big_smile -  jak mi tam tak pěkně buvol koukal z očí do očí... to je doufám focený z nějakýho auta, ne? Takový osobní setkání si neumím dost dobře představit....  ale fotky jsou nádherně udělaný, jak od profíka!  Z těch masajů bych měla trošku strach, se přiznám gloria . Jo a jaký to bylo... letní šatičky, opičky.. bazének... a pak šup sem do mrazu a sněhu.. asi trochu šok, co...  ale ty zážitky, ty za to tedy určitě stály tummenupp

Není tady

 

#1082 25. 2. 2009 20:48

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

abarbaraa napsal(a):

tvoje operace plic si ještě pamatuji,vím že se tady holky pomalu modlily aby se ti to lepšilo,tak je dobře že to zabralo.S tm kouřením jsi teda dobrá,no nějaké kilo navíc za to rozhodně stojí.Já mám zas dole 16 kilo.
To rekreační stzředisko je tady u nás na Trnávce,ale nápad by to byl dobrý.Je tam i nový bazén

napiš celou adresu  na Trnávku jsme jezdili,, aty mᚠ16kg dole???va tak to já zas nahořegodlike


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#1083 25. 2. 2009 20:55

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

danano napsal(a):

čau holky reta


jinak jsem se dostala do užšího výběru do toho hotelu. tak tam jedu v pátek. Tak mi držte palčáky.

jo a poraďte co mám koupit manžovi k výročí  -- vypadlmi mozek a nemohu na nic přijít dumbom

držím palce..tummenupp
jo a když my nevíme jakýho má třeba koníčka co ho baví ,co má rád..lol

Upravil(a) sisi21 (25. 2. 2009 20:55)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#1084 25. 2. 2009 21:07

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

Ivuš, fotky jsou tummenupp  Zrovna jsem říkala škoda jela bych s vámi. wink  Je to prostě jiný svět.

Alenko,tak teď už jenom dobře.Cože tolik kil dole?
Mᚠtoho tedy požehnaně ,ale zase se nenudíš.

Mirčo hezky si to užij u mamky.

Danano tobě budu taky držet palce a to vyjde.
A co koupit to taky nikdy nevím,takže jsme dvě. lol

Jdu do sova moc jsem se po  noční nevyspala a ráno opět vstávám. dumbom 

Přeji dobrou noc .......

Není tady

 

#1085 25. 2. 2009 21:12

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

Mirunko ,užij si to ,,my jedem zas v sobotu a přijed v neděli..

Evi,tak aspoň pokecaj spolu..ale hlavně ,,že jste to tak vše vzali..

Ivuš,,teda fotkybomba..nemám slov!!! bazén,sloni,návštěvník godlike Masajivé,,..to oprvdu musely být nádherný zážitky..

Holky taky se rozloučím půjdu za chvilku do hajan.. sova


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#1086 25. 2. 2009 21:37

IvaM
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4777

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

Holky, zážitky to byly, opravdu na celý život a úplně jiný svět. gloria Já jsem tím okouzlena a kdybych měla kouzelný proutek,tak se tam hned vrátím...Já raději teplíčko než tady ten hnusný sníh. dumbom

Není tady

 

#1087 25. 2. 2009 21:55

abarbaraa
♥♥♥♥♥--
Místo: Pelhřimov
Registrovaný: 12. 4. 2007
Příspěvky: 641
Web

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

Jdu taky popřát dobrou noc.pa pa a díky za milé přivítání


http://lilypie.com/pic/070828/0S1A.jpghttp://b1.lilypie.com/piu5p2/.png

Není tady

 

#1088 25. 2. 2009 22:00

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

hjarta  kapitulation  ahojky holkýýý mojéé  hjarta  kapitulation  tak už jsem tu také..   reta     
malá zalezla do pelíšku a Míša také.. ráno si jede s přihláškou do školy.. tak tu bude sousedka s Ájou u Veru..pak bude Míša hlídat až se vrátí ..já budu už od zítra v butiku    kapitulation   
Volala jsem  ještě dnes  mamce,že malou dovezeme mi..a jestli si to hlídání nerozmyslela.. prý ne !!   lol   
Odpo jsem šla malé nakoupit nějaké mlsky sebou -jogurty, sůši, párky  lol     a co je ještě třeba ..aby mamka nemusela někde jezdit  a shánět..  tummenupp     
Míša tam zůstane asi jeden den také,aby to nebyl pro malou takový skok..že tam najednou bude sama bez nás   hjarta    manža by tam nejraději zůstal s ní   dudlik  hjarta  albert  dumbom 

Alenko.. hjarta  kapitulation  no tak budu přemýšlet co je u nás nového.. nebo starého...  vissla  lol         
Manža konečně po roce sehnal práci..tak konečně chodí s úsměvem  big_smile  no vytrpěla jsem si své  albert  dumbom  ..a holky tady se mnou  tummenupp  ..když jsem tu psala ,že už něco má..pak zase né..pak pohovory a pak zase né..no hrůza a děs!!! 
Míše bylo ted´v neděli 15let.. storstark  dnes si byla pro občanku.. vychází z 9.třídy.. přihlášky si dávala dvě.. na zahradnice-aranžérka a  zdravotní sestra -pracovnice-ve zdravotních a pečovatelských službách  kapitulation 
Verunka je šikulka..trošku více ukecaná.. ale už rozumíme všemu co povídá a chce.. umí už skoro celou abecedu a ted´zkouší čísla ..  tummenupp  do ničeho ji nenutíme..učí se sama podle laptopu  tummenupp
Teď byla skoro přes týden nemocná .. ale jinak chodí 2x v týdnu na dopoledne do školky.. a ve čtvrtek odpo na tanečky se cvičením..je tam sama hodinu..a je spokojená  tummenupp 
Eliška..to je  offtopic  stále je s tím jejím pitomcem.. jsou samý dluh.. ona chodí do práce,aby měli aspon´nějakou korunu..a on se ted´válí do konce března doma.. betonárka v zimě stojí.. a jemu se to líbí..  vissla  albert  dumbom  jo..a Elis živý i jeho mámu..ta je stejná jako on!!
Chci jen od ní vědět,že je Kubíček  dudlik  v pořádku a oni mě už nezajímají..stejně mají oba svou hlavu!!!
Ty sis snad tím ošklivým obdobím prošla..a už budeš jen šastná... hjarta  i když jak píšeš..budeš se mít s hospodou atd..co otáčet vid´?? No a hlavně,že zdravíčko už slouží   tummenupp  hjarta  to je hlavní  tummenupp 
Doufám,že pošleš nějaké fotečky malého..a hlavně sebe ..jak ti to bez těch kil sluší  tummenupp  ale i tak si byla čupr mamča  tummenupp  to šlo z tebe samo dolu ?? Mi se tu stále s těma kilama nějak trápíme   vissla  offtopic  ale asi ta nemoc tomu přidala vid´???

Dani.. hjarta  kapitulation  já už minule přemýšlela co je to ten nebožtík ??  lol  Pak mě to došlo - BM  albert  dumbom  lol 
To víš,že budeme v pátek držet palčáky tummenupp  ..a nic tedy nedělat  vissla  lol
Jo..nakupování pro chlapy  jo..to je něco pro mě !!!   dumbom  vissla  Ale fakt..jak píše Silvík... co ty koníčky ??? 

Tak jdu juknout na ty fotečky od Ivanky..manža bude koukat se mnou Ivuš ju hjarta  kapitulation  ..už se také ptal..jestli si se vrátila..  kapitulation 

hjarta  kapitulation  kdybych vám nestihla dát ráno pěkný den..tak jsem  už v butiku  ..jedu ráno na půl devátou  kapitulation 

hjarta  kapitulation  sova

Upravil(a) salek (25. 2. 2009 22:02)

Není tady

 

#1089 25. 2. 2009 22:31

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

Jdu už se jen taky rozloučit a popřát dobrou noc hjartahjartasovasova !!

Není tady

 

#1090 26. 2. 2009 7:48

Bertinka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 12075

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.

reta Hezké ráno hjarta


http://bestpage.cz/oddelovace/G090148.gif
http://masajda.webzdarma.cz/linky/001-050/036.gif
                          Přátelé jsou jako hvězdy,nevidíme je pořád,ale aj přesto víme,že existují

Není tady

 

#1091 26. 2. 2009 9:34

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: CHAT: Je mi 40 - 18.


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů