Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 24. 1. 2009 16:38

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Skuhrací chlívek IV.

Iveta X napsal(a):

Tak já nevím, jestli máte ještě někdo doma takovýho "píp" jako já..... Ten můj manžel byl celý den v pohodě, seděl u PC, pouštěl si hudbu, dokonce se mu povedlo najít po*n učitelky ze Znojma, měl radost, jak je šikovný, pak jsem dala na stůl oběd, dcera se tak nějak pubertálně zasmála, když viděla jak se její táta hrne ke stolu a on se přímo nas...., seřval nás všechny a šel s talířem do vedlejší místnosti. Všichni jsme potom u jídla seděli jak pěny a nelezlo nám to do krku. On pak neřekl ani slovo a šel si lehnout do postele tak jak byl - v teplákách. Já mám teplotu, je mi blbě, snažím se s obědem a pak zažívám jeho  nálady pro nic za nic. Jednou měl takový výjel před jeho rodiči, když u nás byli a jeho táta ho ještě omlouval:"on je chudák unavený..."...

Taky mám občas "píp" s velkým "Č" big_smile .Jednou za uherák vstane k malý v noci aby ji dal napít a ráno je nevyspalý protože CELOU NOC nespal... big_smile .A s tím omlouváním to znám,tchýně vždycky najde pro něj omluvu a když ví že mám pravdu tak radši řekne že se mezi nás nechce míchat roll .


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#52 24. 1. 2009 16:52

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Skuhrací chlívek IV.

Já prostě nechápu, jak někdo může ze stoprocentní pohody během vteřiny vypěnit v podstatě pro nic tak, že vydeptá na celý zbytek dne všechny okolo něj. Přesně jak píše Tajgr  píp s velkým Č, a se mi trochu uleví.


Iveta X

Není tady

 

#53 24. 1. 2009 16:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Skuhrací chlívek IV.

Iveta X napsal(a):

Já prostě nechápu, jak někdo může ze stoprocentní pohody během vteřiny vypěnit v podstatě pro nic tak, že vydeptá na celý zbytek dne všechny okolo něj. Přesně jak píše Tajgr  píp s velkým Č, a se mi trochu uleví.

Zkrátka je to cholerik.

Není tady

 

#54 24. 1. 2009 16:58

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Skuhrací chlívek IV.

Aprill, asi tak..... Cholerik zatím spinká, tak chodíme po špičkách.


Iveta X

Není tady

 

#55 24. 1. 2009 17:31

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Skuhrací chlívek IV.

Tajgr napsal(a):

Iveta X napsal(a):

Tak já nevím, jestli máte ještě někdo doma takovýho "píp" jako já..... Ten můj manžel byl celý den v pohodě, seděl u PC, pouštěl si hudbu, dokonce se mu povedlo najít po*n učitelky ze Znojma, měl radost, jak je šikovný, pak jsem dala na stůl oběd, dcera se tak nějak pubertálně zasmála, když viděla jak se její táta hrne ke stolu a on se přímo nas...., seřval nás všechny a šel s talířem do vedlejší místnosti. Všichni jsme potom u jídla seděli jak pěny a nelezlo nám to do krku. On pak neřekl ani slovo a šel si lehnout do postele tak jak byl - v teplákách. Já mám teplotu, je mi blbě, snažím se s obědem a pak zažívám jeho  nálady pro nic za nic. Jednou měl takový výjel před jeho rodiči, když u nás byli a jeho táta ho ještě omlouval:"on je chudák unavený..."...

Taky mám občas "píp" s velkým "Č" big_smile .Jednou za uherák vstane k malý v noci aby ji dal napít a ráno je nevyspalý protože CELOU NOC nespal... big_smile .A s tím omlouváním to znám,tchýně vždycky najde pro něj omluvu a když ví že mám pravdu tak radši řekne že se mezi nás nechce míchat roll .

Ještě, že můj manžel není cholerik, za to já jsem občas cholerická, když mě něco naštve.

Není tady

 

#56 24. 1. 2009 18:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

Iveta X napsal(a):

Já prostě nechápu, jak někdo může ze stoprocentní pohody během vteřiny vypěnit v podstatě pro nic tak, že vydeptá na celý zbytek dne všechny okolo něj. Přesně jak píše Tajgr  píp s velkým Č, a se mi trochu uleví.

to byl takhle vždycky nebo až poslední dobou va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 25. 1. 2009 0:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Skuhrací chlívek IV.

Ja po mojom 9-ročnom vzahu kričím: Pravých cholerikov nebra, ani na zem spadnutých! dumbom Je to vleklé utrpenie... ak je to teda neovládajúci sa cholerik štrajchnutý manipulátorom - s tým som žila ja.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#58 25. 1. 2009 9:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

Sel, teda mě by zajímalo, kam ty na ty chlápky chodíš ? a přežila jsi ve zdraví koukám, mít cholerika já, asi by jsme se už dáááávno zabili.... nene, nezabili, já bych od něj utekla roll co utekla asi bych si takovýho ani nenarazila


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#59 25. 1. 2009 9:42

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Skuhrací chlívek IV.

PPavlaa napsal(a):

Sel, teda mě by zajímalo, kam ty na ty chlápky chodíš ? a přežila jsi ve zdraví koukám, mít cholerika já, asi by jsme se už dáááávno zabili.... nene, nezabili, já bych od něj utekla roll co utekla asi bych si takovýho ani nenarazila

Na mě by Pavli zařval jen jednou a pak viděl, teda asi slyšel, řvala bych 100x víc dumbomdumbomdumbom .

Není tady

 

#60 25. 1. 2009 9:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Skuhrací chlívek IV.

Toto bol môj 9-ročný vzah.... gloria A som proste trpezlivá a chladnokrvná osôbka, no... alebo bola som. No musím uzna, že to bola vynikajúca škola života.
Pre úplnos musím napísa, že vždy nereval, ale vedie by nepríjemný aj potichu.... a na rozdiel od niektorých magorov na mňa za celý čas nevztiahol ruku, ani to nenaznačil. Trieskal riadom, dverami(tie potom musel zaskli big_smile ), ale tým sa to končilo. Ja už dnes nemám tie nervy, čo vtedy, takže by som asi z takého vzahu odišla... ale ktovie, never say never, on mal samozrejme aj svetlé stárnky.

Upravil(a) Selima (25. 1. 2009 9:46)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#61 25. 1. 2009 9:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Sel, teda mě by zajímalo, kam ty na ty chlápky chodíš ? a přežila jsi ve zdraví koukám, mít cholerika já, asi by jsme se už dáááávno zabili.... nene, nezabili, já bych od něj utekla roll co utekla asi bych si takovýho ani nenarazila

Na mě by Pavli zařval jen jednou a pak viděl, teda asi slyšel, řvala bych 100x víc dumbomdumbomdumbom .

no já bych s ním nevydržela, já musím mít doma prostě klid ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#62 25. 1. 2009 9:50

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Skuhrací chlívek IV.

PPavlaa napsal(a):

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Sel, teda mě by zajímalo, kam ty na ty chlápky chodíš ? a přežila jsi ve zdraví koukám, mít cholerika já, asi by jsme se už dáááávno zabili.... nene, nezabili, já bych od něj utekla roll co utekla asi bych si takovýho ani nenarazila

Na mě by Pavli zařval jen jednou a pak viděl, teda asi slyšel, řvala bych 100x víc dumbomdumbomdumbom .

no já bych s ním nevydržela, já musím mít doma prostě klid ...

Já taky miluju klídeček, ale když mě někdo nas....e, pak se nestačí divit stolt .

Není tady

 

#63 25. 1. 2009 9:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

Selima napsal(a):

Toto bol môj 9-ročný vzah.... gloria A som proste trpezlivá a chladnokrvná osôbka, no... alebo bola som. No musím uzna, že to bola vynikajúca škola života.
Pre úplnos musím napísa, že vždy nereval, ale vedie by nepríjemný aj potichu.... a na rozdiel od niektorých magorov na mňa za celý čas nevztiahol ruku, ani to nenaznačil. Trieskal riadom, dverami(tie potom musel zaskli big_smile ), ale tým sa to končilo. Ja už dnes nemám tie nervy, čo vtedy, takže by som asi z takého vzahu odišla... ale ktovie, never say never, on mal samozrejme aj svetlé stárnky.

ješiš Sel, tys měla i chlápky, co si dovolili na tebe vztáhnout ruku va kam jsi na takový hajzlíky chodila ?
to je sice fajn, že na tebe nezvtáhl ruku, ale já doma prostě potřebuju ten klídek sad stačí, že mám kolikrát blbej den, naštve mě šéf, nepříjemná prodavačka, nebo se všechno se.e a kdybych měla ještě chodit domů se staženým žaludkem jakou bude mít náladu a co zase bude ... já potřebuju doma holt klid, abych se tam ráda vracela a nechodila tam s hrůzou ... ale zas každej jsem jinej, chlap co bere mně by třeba jinou nudil, kdo ví .... aspoň se o ty chlapy neporveme big_smile ty trpezlivá, chladnokrevná osůbko godlike

Upravil(a) PPavlaa (25. 1. 2009 9:53)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#64 25. 1. 2009 9:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Skuhrací chlívek IV.

Nie, od mojich 14 - a to bol otec, bohužiaž - na mňa chlap ruku nevztiahol(aspoň nie v zlom tongue ). Práveže to by bol určite koniec, nielen vzahu, ale možno aj jeho. big_smile

Upravil(a) Selima (25. 1. 2009 10:00)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#65 25. 1. 2009 10:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

teda já to pobrala úplně jinak, klidně bych z tebe udělala týranou ženu, vidíš to smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#66 25. 1. 2009 10:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Skuhrací chlívek IV.

To sú tie nedorozumenia cez písmenká. wink Ja inak asi ani svojou fyziognómiou neprovokujem k násiliu - som pevne stavaná a prípadný úder by mohol bolie... Ale ženy môžu klama telom. Moja teta je nízka a kedysi bývala aj chudá, ale hrávala závodne hádzanú a mala razanciu Fibingerovej. Keď na nej strýko raz skúsil fyzické násilie, zošívali ho na chirurgii. Aj celkovo si vedela zjedna rešpekt. (A bola - je -trochu cholerička, no... big_smile Radšej neprovokova.)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#67 25. 1. 2009 10:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

lollollol ješiš to teda muselo být big_smile
já teda po ex jednou vztekle hodila lžičku od kafe, ale to se jako násilí nepočítá tongue
jo a taky snubák když se u nás řešila milenka a trefila jsem ho jím rovnou mezi oči ...

Upravil(a) PPavlaa (25. 1. 2009 10:12)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#68 25. 1. 2009 10:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Skuhrací chlívek IV.

No, a to vted ybola ešte asi vo štvrotm-piatom mesiaci, bruško už začalo by vidie... Mali z nich na chirurgii srandu, celá pohotovos sa prišla pozrie... big_smile Strýko pä štichov, nasr.. nasrdený, teta potutežná, s bruškom, a keď mala vysvetli, ako sa to stalo, už sa nezdržala a smiala sa. Bohužiaž pri tom rozbili(teda, strýko ju bral so sebou pri páde) stojaciu lampu, iank by to bola vcelku veselá príhoda z natáčania. A odvtedy už na ňu nikdy nevztiahol ruku, hoci inak jej život znepríjemňoval dos(aj širšej rodine)...

Upravil(a) Selima (25. 1. 2009 10:34)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#69 25. 1. 2009 10:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

Sel, tohle je lepší jak z Bakalářů, u toho bych chtěla být lollollol jsou věci, co stojí za to vidět vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#70 25. 1. 2009 10:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Skuhrací chlívek IV.

big_smile Hej, je to aj moja obžúbená historka a rozprávam ju hlavne ženám, čo sa nechajú týra od chlapa "lebo je silnejší" ... Teta 152 cm, vtedy pár kíl + tehotenské bruško, strýko 182 cm, 95 kg... a aj tak bolo skóre jasné. Ide o to - neda sa! rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 25. 1. 2009 10:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

u nás jednu paní ten její občas propleskne ... chodí pak s baterkou pod okem, nosí sluneční brýle a když se toho stejně někdo domákne, že má moncla pod okem, tak si vždycky něco vymyslí ... naposled na ni spadla garnýž když dělala okna a praštila ji přes oko ....


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#72 25. 1. 2009 10:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Skuhrací chlívek IV.

No, tá by takúto historku potrebovala poču ako sož - ale asi ani to by nepomohlo...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 25. 1. 2009 10:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

to asi ne, v jejím případě ... má děcka v mým věku a co si pamatuju, tak to takhle u nich bylo vždycky ... nikdy to neřešila, při tom ten její žádnej vazoun není, vyšší, hubenej, až nezdravě ... kolikrát jsem se říkala, že kdyby mu ona dala facku, tak ho musí zabít ... roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#74 25. 1. 2009 11:52

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Skuhrací chlívek IV.

PPavlaa napsal(a):

to asi ne, v jejím případě ... má děcka v mým věku a co si pamatuju, tak to takhle u nich bylo vždycky ... nikdy to neřešila, při tom ten její žádnej vazoun není, vyšší, hubenej, až nezdravě ... kolikrát jsem se říkala, že kdyby mu ona dala facku, tak ho musí zabít ... roll

Jé Pavlo, ten můj má 62 kg a jak si vzal na ty lyže takový ty přiléhavý elasáky tak měl nožičky jak tyčky... ten by se Ti fakt nelíbil smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#75 25. 1. 2009 11:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek IV.

ješiš on je takovej s prominutím chcípák va tak to by se mi nelíbil, já ráda vysoký, udělaný, ramena přes celý záda, prostě chlapáky a ne abych se dívala, že jestli ještě trochu zhubne, bude vážit to co já roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů