Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 1. 2009 21:21

Terkasp
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2009
Příspěvky: 23

Přecitlivělost

Ahoj. Mám menší osobní problém a nevím, jak si s ním poradit. Třeba někdo pomůže. Po dlouhé době jsem se opět strašně zamilovala, jsme spolu už 5 měsíců, ale poslední cca 2-3 měsíce jsem strašně přecitlivělá. Všechno mě hned rozhodí. Partnera se nemohu na něco osobního, týkající se našeho vztahu, zeptat, aniž bych se nerozbrečela. Stačí jen abych o tom chtěla začít mluvit a už natahuji. Úplně stejné to je, když na mě jen lehce zvýší hlas. Sám už se mi bojí cokoliv říct. Nevíte někdo, proč tomu tak je? Myslím si, že je to někde něco uvnitř mě, ale co???? Těhotná nejsem, to vím na 100%. Prosím, pomozte...

Není tady

 

#2 19. 1. 2009 21:32

houbi.cka
♥------
Registrovaný: 18. 1. 2009
Příspěvky: 7

Re: Přecitlivělost

Ahoj terkasp, nemᚠnějaký blok z minulosti? Třeba se bojíš zklamání?

Není tady

 

#3 19. 1. 2009 22:40

Terkasp
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2009
Příspěvky: 23

Re: Přecitlivělost

Je to možné. Kdysi jsem chodila s jedním, který mi tvrdil, že mě miluje a nakonec jsem zjistila, že mě celou dobu podváděl a to ne jen s jednou...

Není tady

 

#4 19. 1. 2009 22:45

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Přecitlivělost

Terkasp napsal(a):

Je to možné. Kdysi jsem chodila s jedním, který mi tvrdil, že mě miluje a nakonec jsem zjistila, že mě celou dobu podváděl a to ne jen s jednou...

To nebude z partnerského vztahu, to půjde dál, až ke vztahu k rodičům...
Promluv si s přítelem, že je to v pořádku, a to že brečíš neznamená, že Ti ubližuje... ale že si prostě potřebuješ pobrečet a dostat to ze sebe. A se neleká, jenom a Tě obejme a je s Tebou. Prostě to nech proběhnout.

A pokud s tím chceš dělat něco víc, bylo by dobré podívat se tam, kde to začalo... zřejmě v dětství...

Není tady

 

#5 19. 1. 2009 23:17

kopretinkadanka
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 14

Re: Přecitlivělost

nějaký problém z dětství,to je docela dost možné.Taky jsem prožívala kdysi něco podobného,s přítelem jsem se cítila tak v bezpečí,ale stačilo se třeba spolu dívat na televizi,nebo si povídat o něčem co mi připomělo,že mi vždycky tak nebylo a já brečela a brečela, a on se samozřejmě ptal proč,a já to ani neuměla vysvětlit,tenkrát jsem z toho byla taky hrozně zmatená.
......ale všechno dobře dopadlo,chtělo to jen docela dost času a uvědomit si,že právě já si ten vztah zasloužím.Je to asi i dost o sebevědomí....kterého jsem nikdy moc neměla.

Není tady

 

#6 20. 1. 2009 10:45

Terkasp
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2009
Příspěvky: 23

Re: Přecitlivělost

Možné je všechno. Když o tom tak přemýšlím, tak se začátek tohoto období kryje s dobou, kdy pracoval v Praze. Jednou jsem tam za ním byla, omylem zůstal přihlášen na jeden svůj profil a tam měl nově udělané páry na seznámení se ženami z Prahy... To mě docela srazilo na kolena. Ale jsme stále spolu a k Vánocům jsem od něj dostala zásnubní prsten...Mám mu věřit, že to se mnou myslí vážně? Nebo to udělal jen proto, aby mě potěšil....???

Není tady

 

#7 20. 1. 2009 10:51

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Přecitlivělost

Třeba mᚠjen citlivější období. Já jsem zažila něco podobnýho. Jsem normálně hodně citlivá (někdy až přecitlivělá) a spousta věcí mě dojímá k slzám rodna Jenže jednu dobu už to nebylo normální, protože jsem byla schopná brečet i u reklamy na máslo va , taky jsem brčela když jel přítel na pár dní pryč nebo když jsem si představovala v duchu nějakou hezkou věc ohledně vztahu (narození dítěte, svatba). Jakmile jsme se trochu chytli a on na mě zvýšil hlas nebo mi řekl něco ostřejšího tak jsem hned začla natahovat.
Podle mě to není problém vztahu, ale tvůj osobní problém, asi nějaká vnitřní nejistota, nedostatek sebevědomí. Samotnou by mě zajímalo, proč to u mě tenkrát dosáhlo takovýho extrému.

Není tady

 

#8 20. 1. 2009 14:58

maricka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 954

Re: Přecitlivělost

Terkasp napsal(a):

Možné je všechno. Když o tom tak přemýšlím, tak se začátek tohoto období kryje s dobou, kdy pracoval v Praze. Jednou jsem tam za ním byla, omylem zůstal přihlášen na jeden svůj profil a tam měl nově udělané páry na seznámení se ženami z Prahy... To mě docela srazilo na kolena. Ale jsme stále spolu a k Vánocům jsem od něj dostala zásnubní prsten...Mám mu věřit, že to se mnou myslí vážně? Nebo to udělal jen proto, aby mě potěšil....???

A Ty se jej bojíš zeptat na to, jestli ty dvě ženy na seznámení byly myšleny vážně? Jestli nehledá někoho jiného? Možná proto jsi přecitlivělá, bojíš se, co by Ti odpověděl...

Není tady

 

#9 20. 1. 2009 15:41

Terkasp
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2009
Příspěvky: 23

Re: Přecitlivělost

Mě pouze strašně zarazilo, že v době, kdy už byl se mnou, tak si v Praze hledal jiné ženy na seznámení...A myslím, že na vážné seznámení. Co si pak člověk má myslet?

Není tady

 

#10 20. 1. 2009 16:10

Spring
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 11

Re: Přecitlivělost

já bych se na ty ostatní připravovaný vztahy na netu zeptala, a mi k tomu řekne svou verzi.
jinak, já sem někdy taky taková cía, třeba v duchu si něco připravuju, jak to hezky řeknu a když dojde na věc, tak to stejně řeknu nějak úplně jinak, zmatečně a stačí když se přítel na mě jen nějak jinak podívá než bych si představovala a už taky cejtím jak se mi hrnou slzy do očí. jak už tady je napsaný, nejspíš to bude blok ve mně, třeba expříteli sem dokázala říct že ho miluju za strašně dlouhou dobu, jasně že sem to tak cítila už mnohem dřív, ale když sem to měla říct, tak to zkrátka nějak nešlo. plno věcí chce jednoduše čas. já sem od přírody ne moc velkej introvert, ale ani nevydržím někde v koutě, spíš jak kdy, nejsem na moc velký slova a proslovy a trvá mi dlouho než si k sobě někoho pustím a než začnu cítit, že v jeho přítomnosti se můžu úplně uvolnit a bejt svá.
třeba je pro tebe těch 5 měsíců ještě krátká doba, až se víc "zžijete" tak by to mohlo pomoct smile


Kdos hvězdu ve světě svou ztratil, sám druhým hvězdou buď

Není tady

 

#11 20. 1. 2009 16:16

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přecitlivělost

Terka ... naezdá se Ti to takový jaksi skok???ptᚠse naůsvuj pláč a pak vyrukuješ s netem s sezanmkou.,...nechci být cynik - ale asi budu - dnes je to přeci N O R M A L N I  - mít vztah a ještě se !bavit" na netu s dalšíma kočičkama :cdumbom: - bud se ho na to zeptej a bud pripravená na to co ti řekne - že se ti to nebude líbit - nebo na to ZAPOMEN - budeš se jen užírat ... myslím že Tvá přecitlivělost ale s tím netem nesouvisí ani zbla.....


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#12 20. 1. 2009 16:39

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Přecitlivělost

A Ty se jej bojíš zeptat na to, jestli ty dvě ženy na seznámení byly myšleny vážně? Jestli nehledá někoho jiného? Možná proto jsi přecitlivělá, bojíš se, co by Ti odpověděl...

Tak tohle mi připomíná mě, to se mě až bolestně dotklo, jak moc mi to sebe připomělo yikes Když jsme měli s přítelem pauzu a pak rozchod, tak jsem nechtěla radši vědět vůbec nic,abych se náhodou něco nedozvěděla. Pak mi to v hlavě šrotovalo jako blázen, samá doměnka a katastrofický scénáře. Ale nezeptala jsem se přímo, protože tohle pro mě bylo asi lepší než vědět pravdu. Nechápu,proč se teď divím, že jsem se od něho nic nedozvěděla - přece proto, že jsem nic vědět nechtěla. No snad to není moc offtopic co teď píšu, ale já se tady v některých větách úplně nacházím.
Ještě jsem si vzpoměla, že kdysi dávno, když jsem měla to svoje naprosto neuvěřitelný přecitlivělý období, tak jsem si třeba chtěla s přítelem promluvit a šli jsme na pivo. Sedli jsme si a já jsem začala mluvit, do toho natahovat, brečet a tak jsme tam tak seděli, koukali na sebe a já jsem si pěkně brečela. On to pak nevydržel, zaplatil, šli jsme domů, tam si pustil fotbal a já jsem brečela, že místo toho aby se se mnou bavil, tak kouká na fotbal. Se divím, že mě tenkrát něco neudělal dumbom Naštěstí to období netrvalo dlouho, ale doteď je mi záhadou co to mělo znamenat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů