Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 29. 1. 2009 11:55

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Hrůza z mammografu

luminka napsal(a):

Suzie napsal(a):

. ..Já jsem se s tím vyrovnala dobře, horší to bylo s manželem a nejhorší s maminkou. Když za mnou chodila do nemocnice po operaci, tak jsem na ní raději čekala ve vestibulu, aby nekoukala na nápis Onkologické oddělení.
Díky za držení palců - je to pět let, tak už jsem skoro za vodou - ani už nemám nervy, když jdu na odběry krve.

Suzie, to je hustý, cos prožila. A Tví blízcí Ti to ještě ztížili.

Luminko, já bych napsala - to jsi bezva, jak jsi se i ve své nemoci starala o své blízké smile
Ty asi fakt , Luminko, nebudeš narozena pod šastnou hvězdou hmm


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#77 27. 6. 2009 0:30

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hrůza z mammografu

Tak jsem byla na tom mammografu. Udělali mi i ultrazvuk, prý proto, že tam jsem poprvé. Neřekli mi nic, výsledek pošlou mé doktorce. Chtějí mě vidět už za rok - čekala jsem 2 roky, jako většina žen. Navíc tam mají zneklidňující nápisy, že výsledek sdělený v ordinaci je předběžný (ten mi neřekli), a pokud bude po konzultaci jiný, tak ho sdělí telefonicky nebo dopisem. Takže mám ještě takový strach, co kdyby přece jen. Čekala jsem bombastickou úlevu, a ta se nekonala. Jsem z toho na rozpacích.

Není tady

 

#78 27. 6. 2009 11:26

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hrůza z mammografu

Hlavně na to pořád nemyslet. Chodíš pravidelně na vyšetření, chodíš - nic víc dělat nemůžeš. Co se má stát, to se stane, ale kdyby něco, víš, že se to včas odhalí. Tak se tím pořád nestresuj. Už jsme přece x krát probíraly přivolávání věci - je to jako když hrách na stěnu házím wink

Jinak, já osobně jsem přesvědčena, že rakovina je ze zášti, takže, kdo z᚝, závist, a podobné vlastnosti nezná, tomu nehrozí.

Upravil(a) mashanka (27. 6. 2009 11:29)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#79 27. 6. 2009 11:47

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Hrůza z mammografu

mashanka napsal(a):

Jinak, já osobně jsem přesvědčena, že rakovina je ze zášti, takže, kdo z᚝, závist, a podobné vlastnosti nezná, tomu nehrozí.

Myslím, že za tuhle hypotézu tě kdejakej onkologickej pacient nepochválí a navíc znám pár lidí, kteří byli pohodáři a přesto toho raka dostali, stejně jako znám pár zapšklých závistivců, kteří ho (aspoň zatím) nemají...
Ale to patří na duchovní.

Já Lumince přeju aby našla odvahu víc zapojit rozum a podívat se na to víc racionálně: kontrola za rok je přece na místě (vzhledem k rodinné anamnéze), zneklidňující nápisy tam nemají pověšené speciálně pro Luminku, aby jí naleptali psychiku, ale protože nesou obecnou informaci, kterou mají všichni čekající pacienti vzít na vědomí, atd. atd.
Věřím, že všechno bude v pořádku! A samozřejmě držím palce.

Není tady

 

#80 27. 6. 2009 11:55

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hrůza z mammografu

Taky doufám, že ty časté kontroly jsou kvůli anamnéze, jen se bojím, aby mi to záření neuškodilo. A co se týká zášti a závisti, je to přesně můj problém, řešila jsem ho na jiném fóru. Chci se toho zbavit.
Vlastně jsem o tom psala i v tom vláknu o narozených pod šastnou hvězdou.

Upravil(a) luminka (27. 6. 2009 11:58)

Není tady

 

#81 27. 6. 2009 12:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Hrůza z mammografu

mashanko, já osobně znám pár lidí, kterým závist ani z᚝ nic neříká, ale jsou to pohodoví lidi s velkým srdíčkem a stejně rakovinu měli ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#82 27. 6. 2009 13:56

Neudatelný
♥♥-----
Místo: Jagerndorf
Registrovaný: 20. 4. 2009
Příspěvky: 92

Re: Hrůza z mammografu

mashanka napsal(a):

Jinak, já osobně jsem přesvědčena, že rakovina je ze zášti, takže, kdo z᚝, závist, a podobné vlastnosti nezná, tomu nehrozí.

Já zas slyšel, že hlavně prý postihuje protivné a namustrované tramvajačky, které všechno znají.


Pozor: Velmi zlý člověk!

Není tady

 

#83 27. 6. 2009 14:09

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Hrůza z mammografu

Mashanko, když mᚠtakový názor (že rakovina je ze zášti..), tak mi prosím vysvětli, proč  tuto nemoc mají děti - jakéhokoliv věku.  Za takový názor bych tě povinně nechala na dětské onkologii pomáhat, jsem zvědavá, jestli by jsi dokázala říct tam rodičům, z čeho vlastně  ta rakovina je.  sad


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#84 27. 6. 2009 22:55

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hrůza z mammografu

Fidorka napsal(a):

mashanka napsal(a):

Jinak, já osobně jsem přesvědčena, že rakovina je ze zášti, takže, kdo z᚝, závist, a podobné vlastnosti nezná, tomu nehrozí.

Myslím, že za tuhle hypotézu tě kdejakej onkologickej pacient nepochválí a navíc znám pár lidí, kteří byli pohodáři a přesto toho raka dostali, stejně jako znám pár zapšklých závistivců, kteří ho (aspoň zatím) nemají...
Ale to patří na duchovní.

Já Lumince přeju aby našla odvahu víc zapojit rozum a podívat se na to víc racionálně: kontrola za rok je přece na místě (vzhledem k rodinné anamnéze), zneklidňující nápisy tam nemají pověšené speciálně pro Luminku, aby jí naleptali psychiku, ale protože nesou obecnou informaci, kterou mají všichni čekající pacienti vzít na vědomí, atd. atd.
Věřím, že všechno bude v pořádku! A samozřejmě držím palce.

Mně je to úplně jedno, kdo si o tom co myslí a nikoho nepřesvědčuji. Všimni si, napsala jsem "já, osobně, jsem přesvědčena. To snad, s dovolením, můžu, ne ?


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#85 27. 6. 2009 22:56

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hrůza z mammografu

luminka napsal(a):

Taky doufám, že ty časté kontroly jsou kvůli anamnéze, jen se bojím, aby mi to záření neuškodilo. A co se týká zášti a závisti, je to přesně můj problém, řešila jsem ho na jiném fóru. Chci se toho zbavit.
Vlastně jsem o tom psala i v tom vláknu o narozených pod šastnou hvězdou.

Právě proto ti to píšu - však my si rozumíme wink


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#86 27. 6. 2009 22:57

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hrůza z mammografu

Neudatelný napsal(a):

mashanka napsal(a):

Jinak, já osobně jsem přesvědčena, že rakovina je ze zášti, takže, kdo z᚝, závist, a podobné vlastnosti nezná, tomu nehrozí.

Já zas slyšel, že hlavně prý postihuje protivné a namustrované tramvajačky, které všechno znají.

To je kec reta


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#87 27. 6. 2009 22:59

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hrůza z mammografu

Nela napsal(a):

Mashanko, když mᚠtakový názor (že rakovina je ze zášti..), tak mi prosím vysvětli, proč  tuto nemoc mají děti - jakéhokoliv věku.  Za takový názor bych tě povinně nechala na dětské onkologii pomáhat, jsem zvědavá, jestli by jsi dokázala říct tam rodičům, z čeho vlastně  ta rakovina je.  sad

Já můžu mít takový názor, jaký chci - nikomu to neubližuje a nikomu nepomůže, takže nechápu, proč bych ti měla něco vysvětlovat. Mimochodem, děti v 90% trpí akutní leukémií, což je sice druh rakoviny, ale nejedná se o nádor - ze zášti a závisti vznikají nádory - můžeš si o tom také myslet co chceš, nebráním ti

Upravil(a) mashanka (27. 6. 2009 23:01)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#88 28. 6. 2009 8:09

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Hrůza z mammografu

S těmi dětmi, Mashanko, nemᚠpravdu.   O leukémii se jen možná více mluví mezi lidmi, je více známá z médií, ale to je asi tak všechno.


"Já můžu mít takový názor, jaký chci - nikomu to neubližuje a nikomu nepomůže" -  Tak v tom nemᚠpravdu, alespoň z části - mᚠpravdu, že to nikomu nepomůže, ale  nemᚠpravdu, že to nikomu NEUBLIŽUJE, tak to by se teda divila.


Nechceš mi to vysvětlit, protože  pro ten svůj názor nemᚠrozumné vysvětlení, žádné podložené argumenty. Je to tvůj názor, neberu ti ho tedy,  ale  přiznávám, že mne  takový názor dostává do stavu   nepříčetnosti.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#89 28. 6. 2009 11:18

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hrůza z mammografu

nemᚠpravdu, že to nikomu NEUBLIŽUJE, tak to by se teda divila.

OPRAVA : nikoho to nevyléčí, ani mu to nepřitíží, co já si myslím

kdepak, nechci ti to vysvětlit, protože nejsi typ, který by byl schopen to pochopit, což je škoda, takže by to bylo zbytečné plýtvání energií. A o energii to právě všechno s tím zdravím je.
Člověku, který je ve stavu, že ho pouhý názor někoho jiného může dostat do stavu nepříčetnosti,  přestože na jeho život nemá pražádný vliv, nemá absolutně smysl cokoli v tomto směru vysvětlovat

Upravil(a) mashanka (28. 6. 2009 12:01)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#90 28. 6. 2009 12:07

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Hrůza z mammografu

mashanka napsal(a):

nemᚠpravdu, že to nikomu NEUBLIŽUJE, tak to by se teda divila.

OPRAVA : nikoho to nevyléčí, ani mu to nepřitíží, co já si myslím

kdepak, nechci ti to vysvětlit, protože nejsi typ, který by byl schopen to pochopit, což je škoda, takže by to bylo zbytečné plýtvání energií. A o energii to právě všechno s tím zdravím je.
Člověku, který je ve stavu, že ho pouhý názor někoho jiného může dostat do stavu nepříčetnosti,  přestože na jeho život nemá pražádný vliv, nemá absolutně smysl cokoli v tomto směru vysvětlovat

Jestli jsem schopna něco pochopit, nebo ne, nech raději na mě.  Nemᚠargumenty, proto toto píšeš.   Tvůj názor je, mírně řečeno, hloupý.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#91 28. 6. 2009 12:23

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hrůza z mammografu

Nela napsal(a):

mashanka napsal(a):

nemᚠpravdu, že to nikomu NEUBLIŽUJE, tak to by se teda divila.

OPRAVA : nikoho to nevyléčí, ani mu to nepřitíží, co já si myslím

kdepak, nechci ti to vysvětlit, protože nejsi typ, který by byl schopen to pochopit, což je škoda, takže by to bylo zbytečné plýtvání energií. A o energii to právě všechno s tím zdravím je.
Člověku, který je ve stavu, že ho pouhý názor někoho jiného může dostat do stavu nepříčetnosti,  přestože na jeho život nemá pražádný vliv, nemá absolutně smysl cokoli v tomto směru vysvětlovat

Jestli jsem schopna něco pochopit, nebo ne, nech raději na mě.  Nemᚠargumenty, proto toto píšeš.   Tvůj názor je, mírně řečeno, hloupý.

Mně je to opravdu jedno, co si myslíš, nemám potřebu tě přesvědčovat a nepodaří se ti mě urazit. Vím o energiích své. Je vidět, že debata s tebou (alespoň ohledně této věci) nemá smysl, proto ji končím. Pro tvoji informaci ještě na závěr dodám, že ze vzteku a nepříčetnosti vzniká, mj. vysoký tlak, hemeroidy, žaludeční vředy a ztuhlost šíjových svalů.

Upravil(a) mashanka (28. 6. 2009 12:29)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů