29. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 29. ledna : Poslední šance pro přezrálé banány? Upečte z nich lahodnou buchtu 6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog |
|
|
Moj nazor je, ze weby s anonymnymi diskusiami by nemali zaniknut. Narazam na aktivitu serveru novinky.cz. Zasa na druhej strane ak je clovek identifikovany menom a priezviskom dava to diskusii istu uroven, pretoze si nedovoli povedat hocijaku sprostost. Lenze niekedy anonymita pride vhod napriklad ak clovek nechce byt vyhodeny z prace za svoje nazory lebo aj take veci sa stavaju. Ale davat tretotriednym strankam osud.cz akusi exkluzivnu atmosferu je podla mna absolutne nechutne.
Upravil(a) truthseeker (6. 3. 2009 8:35)
Není tady
Nehovoriac o tom, ze to co robi pan Masek, je vyssi stupen exkluzivity, lebo povoli diskusiu len platiacim clenom.
Není tady
Pandorraa napsal(a):
Jeňýku,
proti dikusím na téma "tamní výplody" já samozřejmě nic nemám. Mně se jen nelíbí diskuse = domněnky a fabulace sklouzávající do pomluv a osočování někoho, kdo se nemůže bránit.
Jinak deštník "jemijasno" je bomba, konečně by mi nezmoknul jezevec
Čoveče když ale holt ty "výplody" jsou dost zásadně spojený přímo s tímhle pánem. Já samozřejmě chci věřit a pevně v to doufám, že jediným účelem je prostý ekonomický prospěch a v tom mu i celkem fandim.
Bohužel jsem tam ale už zaznamenal jisté náznaky které vedou k domněnkám podobným tomu co napsal "truthseeker": "Mozno si buduje okolo seba nejaku sektu, ved izolovat ludi od inych nazorov je ten prvy krok vo vymyvani mozgu." Já to ale zatim svádím na svoji bujarou fantazii a doufám že to jen zas vidim zbytečně horší než to vypadá.
O jezevce se starej, ať tady mají ty tvoje fanynky zase o čem psát až se naskytne nějaký to výživný téma..... a ono se určitě zase něco najde. Teď mám takovej dojem že se holky někam schovaly a doplňujou munici.
Není tady
Jeňýk napsal(a):
Bohužel jsem tam ale už zaznamenal jisté náznaky které vedou k domněnkám podobným tomu co napsal "truthseeker": "Mozno si buduje okolo seba nejaku sektu, ved izolovat ludi od inych nazorov je ten prvy krok vo vymyvani mozgu." Já to ale zatim svádím na svoji bujarou fantazii a doufám že to jen zas vidim zbytečně horší než to vypadá.
No taky doufám, že je to jen tvoje bujará fantazie, protože raději nemyslet, že bys do toho zapojil svůj zářný intelekt
Já si naopak myslím,že kecy o sektách trousí hlavně ti, kteří nemají dost sebedůvěry a zdravého rozumu na to, aby si ten mozek vymýt sami nenechali. Pak si halt myslí i o druhých, že jsou stejně hloupí jako oni sami
Jeňýk napsal(a):
O jezevce se starej, ať tady mají ty tvoje fanynky zase o čem psát až se naskytne nějaký to výživný téma..... a ono se určitě zase něco najde.
No tak o tom nepochybuj Moje slunce halt září jasnou září jako hvězda jasná, tak proč se/si nepřihřát polívčičku, že?
Já su holka hodná, od světýlka neodháním toho, komu je zima, anč sám zářit ještě neumí
Jeňýk napsal(a):
Teď mám takovej dojem že se holky někam schovaly a doplňujou munici.
Chceš odkaz? Ale budeš zklamán, žádná munice, jen obyč brebentění a holčičí "te a tééé"
Není tady
Pandorraa napsal(a):
Jeňýk napsal(a):
Teď mám takovej dojem že se holky někam schovaly a doplňujou munici.
Chceš odkaz? Ale budeš zklamán, žádná munice, jen obyč brebentění a holčičí "te a tééé"
Že by mi něco uniklo? Hm..... divné.
Není tady
Jeňo,
když už jsi tady zmínil moje jméno ,mám potřebu reagovat.
Je úsměvné, jak silně si mě spojuješ s neposlušnými letadly , ale přivedl jsi mou pozornost po dlouhé době k tomuto tématu.
Po nebi koukám denně , ne kvůli chemtrailsu, prostě při venčení moc dalších činností nezbývá.(exkrementy sbírám- to je zas prý Tvoje polívčička)
Uvědomuji si, že letecký provoz je zcela jistě stejný jako dřív a považ, viditelné stopy někam vymizely. Žeby se kondenzační páry chovaly jinak, než loni? Fakt zajímavé, ale třeba mi to někdo jednou vysvětlí, abych to pochopila i já a hlavně uvěřila, že jediné vysvětlení jsou opravdu jen ty páry.
Taky pozoruji pravidelné přílety obrovského hejna havranů, kteří se s velkým křikem , téměř nachlup v 5:45 vrací do města z nocoviště. A se stejnou pravidelností se kolem 15. hod houfují k odletu do nocoviště za městem.
Naši havrani odlétají na zimu do Francie a v tutéž dobu přilétají přezimovat u nás havrani z Polska a dál, někteří až od Uralu. To jen pro zajímavost
Upravil(a) Heluška (6. 3. 2009 20:09)
Není tady
Docela zábavná je diskuze na Osudu.cz pod novým článkem o V.Klausovi na černém pozadí.J.Mašek dostává nafrak-trochu to přehnal.
Není tady
Pan Mašek je pro mě zatím záhadou. Každopádně své diskuze nezvládá a přechází proti kritice do protiútoku a to místy dost nešťastně. Můžeme to přikládat tomu, že buď ví víc než my a snaží se svoji urputností podpořit svoje vidění světa, nebo opravdu nesnese kritiku. Kritiku ovšem bere za osobní napadání, což je krajně nešťastné. Možná že je natolik napojen na duchovno, že přestává být soudný. Nevím. Každopádně jeho jednostranná skladba a cílení článků mi vadí. Samý negativismus, katastrofy, děsy... Pozitivna se mu nedostává. Energeticky to na mě působí zhoubným dojmem místo aby mě to posilovalo jako třeba tady, kde si lidé pomáhají a snaží si myslet pozitivně
Uvidíme dále
Není tady
Jeňýčku, v pátek jsem si chtěla koupit Meduňku, ale paní mi omylem podstrčila Medium. Hele, to musíš mít! Jen jsem si časopis doma otevřela, hned jsem si na tebe vzpomněla. První článek (na dvě stránky) je o tom, jak Třetí říše sídlí na Marsu a chystá se na útok. Další dva články pro tebe nezáživné, pak si to začal číst pes a nechal mi jen útržky informací.
Ale ten první stál za to a určitě tam takových bude víc.
Doufám, že mou invenci naležitě oceňuješ.
Upravil(a) Hani (9. 3. 2009 9:22)
Není tady
Teda hani! Moje kočky "sežrat" takovýhle informace, začnu se bát o jejich Psychééé.
Ty jsi ale nezodpovědná panička
Není tady
Hani napsal(a):
Jeňýčku, v pátek jsem si chtěla koupit Meduňku, ale paní mi omylem podstrčila Medium. Hele, to musíš mít! Jen jsem si časopis doma otevřela, hned jsem si na tebe vzpomněla.
První článek (na dvě stránky) je o tom, jak Třetí říše sídlí na Marsu a chystá se na útok. Další dva články pro tebe nezáživné, pak si to začal číst pes a nechal mi jen útržky informací.
Ale ten první stál za to a určitě tam takových bude víc.
Doufám, že mou invenci naležitě oceňuješ.
Hm, tak Medium teda fakt neznám. To bude asi tím že já, coby spořínek, tyhle záležitosti lovím především na internetu.
Tak říkáš Třetí říše na Marsu? Musim mrknout na Osud jestli už tam není velkej titulek.
Pokud je to ale pravda tak by to potom znamenalo že prvního vyslance této Třetí říše tady již máme. Kdo že to říkal že se klidně spojí s Marťany? http://www.youtube.com/watch?v=U2ouQQTH … re=related
P.S. Na Osudu zatím ticho, teda kromě zrušených diskusí a hollywoodském filmu o chemtrails. Tak jsem zatím klidnej neb je vše jako obvykle.
Upravil(a) Jeňýk (9. 3. 2009 10:03)
Není tady
Youtube si můžu pustit až doma. Ale teď si vzpomínám, že ten článek byl citace z knihy. Že jsi to ty, zjistím ti odpo název a pisatele.
Není tady
Hani napsal(a):
Youtube si můžu pustit až doma. Ale teď si vzpomínám, že ten článek byl citace z knihy. Že jsi to ty, zjistím ti odpo název a pisatele.
Tak zatím jen malá vzpomínka ...
Není tady
Jelikož Jiří Mašek zrušil diskuze, požádal jsem o zrušení registrace. Je to svým způsobem dost kontroverzní web a diskuze byly jednoznačně přínosné. Teď nastala názorová jednolitost, což mi nesedí. Zlatej Babinet Aspoň si uchovám zdravý rozum a optimismus
Není tady
KALIK napsal(a):
Teď nastala názorová jednolitost, což mi nesedí.
No a o tu "názorovou jednolitost" přece jde...... nesnadnější cestou k tomu pak je článeček na téma "to jsou moje stránky a vy my tady do toho nemáte co kecat."
Jooo kdysi za mlada jsem se taky nemalou měrou zasloužil o dočasné zrušení diskusí na několika fórech jako např. KSM nebo Národní odpor.
Né že bych to chtěl srovnávat ale prostě mě to tak nějak samo napadne, zvlášť když to tady napíše člověk kterej měl na Osudu placenou registraci.
Mě to naštěstí nestálo ani korunu a ještě jsem se docela dobře pobavil, ona totiž ty rudé a hnědé chlapce spojuje naprostá absence smyslu pro humor a ironii. Jsou to povětšinou takový "borci" kteří umějí hlásat jen to, co se na nějakých srazech naučili a běda jak jim tu jejich víru někdo nabourává.
Upravil(a) Jeňýk (9. 3. 2009 14:45)
Není tady
Tak já tam nebyl asi půl měsíce a články byly občas přínosné, ale některé mi prostě nešly dohromady se zdravým rozumem. Každopádně kritiku silně nezvládá. Každopádně jsem ctil jeho rozhodnutí diskuze zrušit, ať už z jakéhokoliv důvodu, a radši jsem odešel. Ty články na mě působily dost depresivně, tak budu mít teď pokoj
Tím nechci říci, že Mašek nemá co říci, ale jaksi to podává svým osobitým způsobem, který mi nesedí. Vždycky jsem z jeho webu odcházel jak zpráskanej (negativismem). Vysávalo mě to... Asi ještě nejsem na tom správným levelu
Není tady
kalik na duchovnu já se zhroutím
teda kaliku nic ve zlým, jen tě tady vidím poprvé a jsem z toho trochu mimo ... a pak, že už mě nic nepřekvapí
Není tady
No vidíš, za to mi to stálo
Není tady
A ja som sa rúcala z Ppavvly na Duchovnu... a šla som sa mrknúť, čo sa jej na Maškovi tak páči...
Není tady
KALIK napsal(a):
No vidíš, za to mi to stálo
Není tady
Selima napsal(a):
A ja som sa rúcala z Ppavvly na Duchovnu...
a šla som sa mrknúť, čo sa jej na Maškovi tak páči...
Seli, já sem chodím čumákovat pořád, co se tady děje a o čem je řeč, jen se nezapojuju, páč oproti holkám vím kulový jsem jen takový tichý pozorovatel
Není tady
Tak niečo podobné ako ja...
Není tady
Hani, Medium si kupuju pravidelně a ten článek jsem četla. Není první na toto téma, ale
fakt je to zajímavé, dnes už je možné asi všechno, protože velká většina lidí ví opravdu prd a pravdy se nejde domáknout snadno. pokud vůbec.
Názor skeptika Jeňýka mě taky zajímá.
Tož Jeňo, obětuj asi 25 Kč, nevím, jestli bych to uměla naskenovat, o mé Pc gramotnosti už jsem tu psala,
ale napíšu to, co chtěla psát Hani. autor :Gilbert Sternhoff,
kniha : Budoucnost začala už dávno
Není tady
Heluška napsal(a):
Tož Jeňo, obětuj asi 25 Kč,
Jojo edice NEJvětší záhady světa, znááám..... tam vycházejí samý lahůdky jako např. http://www.knihycz.cz/neviditelna-moc-t … vi--P12908
25Káčé za podobné časopisy je pro mě ale příliš drahéééé
Heluško ty vážně připouštítš možnost existence Třetí říše na Marsu? To mi fakt nepovidej.........
PPavlaa napsal(a):
kalik na duchovnu
no bóóóóóže, počkej až já vlítnu na Sexuologický a rozeberu tam dopodrobna svůj pohlavní život od mládí až doteď, s výhledem do budoucnosti.......... to teprvá bude změna.
Upravil(a) Jeňýk (9. 3. 2009 21:41)
Není tady
Já Ti člověče vážně nevím, ale můžeš na 100 péro jistě vědět, že to je opravdu jen fantasmagorie.?
To bych Ti tu jistotu byla schopna i závidět. Ale mně Ti se Jeňýku, žije hezky s vědomím, že prostor pro člověka by mohl být tak neomezený.
Já zapoměla, že si umíš vygůůglit kde co i bez 25. káčé.
Při představě, že mám jen tento život a pak prostě nic..... najednou jsem měla pocit, že mám děsně těsnou kůži na těle.
Ne ne, ráda si budu dál věřit věcem , které nelze nahmatat a ihned ověřit, změřit, zdokumentovat.
Snažím se nepodléhat vlivům jiných,třeba pana Maška ,.... nemusím být všude první a všechno pochopit hned, ale ráda si udržím názor i proti nevěřícím Tomášům, kteří mé názory neberou.
Je prima, že každý máme svůj pohled a můžeme se od sebe něco nového naučit.
A je prima, že sem chodíš a občas prudíš se svou skepsí ... a perlíš bezva humorem a jasným úsudkem.
Není tady