Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 1. 2009 10:01

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

To mě taky - a taky bez ironie. No tak to formuluj dlouze a rozvláčně - to přežijem. smile
Co jste to udělali s avatárkama? Máte jich tady takovou spoustu novejch a krásnejch! A větších! va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#27 27. 1. 2009 11:06

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Jenyku, Jenyku, dobrá kaše ...

Chápu, že někoho mohou dráždit slova druhé strany. Dokonce dovedu pochopit, může to vést až k alergii na dotyčného člověka. Ale když Ti tady děvčata říkají, co za tím vězí, měl by ses nad tím alespoň zamyslit. A tady už vůbec nejde o toho, kdo v nás ty stavy vyvolává.., ale proč?., proč na něj tak podrážděně reagujeme?..

A ještě jedna věc, která je vyjádřena v posledních dotazech: Jak jsi se vůbec na stránky Osudu dostal? Jak jsi se dostal sem?.. Nepřipadá Ti, že rozměr, který právě hledᚠje duchovní?.. Proč raději nebrouzdᚠna serverech o autech nebo akvaristice, či cestování?.. Zodpověděl sis někdy tuhle otázku? Proč je Ti milejší dštít oheň a síru na Maška, když by ses mohl bavit třeba stahováním hudby anebo filmů?.. Tak a teď.., ruku na srdce, jakpak asi tenhle svůj pozoruhodný stav vysvětlíš?


Crabat

Není tady

 

#28 27. 1. 2009 11:29

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Jeňýk napsal(a):

Pandorro na Osudu se reagovat ani diskutovat nedá, to přece víš. Kdyby tam ta možnost byla, tak jsem tam dávno registrovaný jako jsem býval i na jiných stránkách různých podivných spolků. big_smile

Nevím.
V době, kdy jsme na Osudu měla registraci, diskuze fungovla.
Ale pokud ji Jirka opět uzavřel, vůbec se mu nedivím. Na Osudu nenfunguje systém moderátorů a reagovat na příspěvky toho typu, které tu o něm píšeš třeba ty, je skutečnou ztrátou času.
Nezlob se, jsou nejen o nepochopení, ale i o absenci sebemenší snahy se druhé straně by jen o kilometr přiblížit..... něco pochopit a vyzkoušet.... Je to o dost zlostném odmítání a shazování celé jeho práce.

Většina diskuteru se zabývá vždy a především jeho finančním ziskem - tedy nejspíš tím, co jim samotným je blízké - pomíjejí vlastní náplň servru, nedokáží bez emocí a věcně argumentovat. Prostě to, co neznají a z čeho mají podvědomě nejspíš velký strach, odmítají prostřednictvím napadání toho, kdo jim to do života přinesl.... a tak děsně jim to nedá spát, že nakukujou pořád a pořád, jejich frustrace, tím i agrese jen roste....
Sama to velmi dobře znám a vím, že z tohohle si můžu dělat tak  maximálně srandu - čímž druhou stranu ještě víc rozzuřím - a nebo si toho nevšímat a dělat si dál svou práci.

Tak mne často napadá, jak by se asi například ti, kteří kritizují "zisky" léčitelů divili, kdyby se na chvíli systém obrátil, pojištovny hradily návštěvy u léčitele a naopak návštěvu lékaře si každý musel cele - nejen těch směšných 30,-kč - zaplatit sám smile To by asi lidi zírali, na ty pálky za léky, které jim mnohdy nejen nepomouhou, ale dokonce i uškodí....
Ovšem "bílá medicína" je legální, takže to nikoho nepobuřuje.
Doufám, že se dožiju doby, kdy si budu moci vybrat, KOMU a ZA CO moje pojišovna zaplatí.
Mám osobně vyzkoušeno, že mi pomáhají OBĚ medicíny - v něčem ta, v něčem jiném zase ona.

A jinak si myslím, že pokud OPRAVDU žijeme v demokracii, o čemž víc a víc pochybuju, tak bychom měli být natolik zodpovědní, aby tu nemusel být žádný ochránce, který nám bude zase předžvejkávat, kdo jak co myslel, že si to nudu moci vždy posoudit sama podle originálu.

Nu a pokud někdo - ty - mᚠpocit, že chránit a předžvejkávat musíš, budiž ti to přáno a umožněno.
Konec konců i tím vysílᚠjasnou zprávu sám o sobě smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#29 27. 1. 2009 12:32

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Dobře, Pan, to je také vysvětlení, ale já bych se chtěl dopracovat k poněkud odlišnému. Když tedy Jenyk tady má z Maška téměř frustraci a snaží se nám odkrýt něco z jeho "nekalých praktik", zkusíme to odjinud:

Co myslíš, Jenyku, že po přelouskání Tvých slov tady udělali všichni ti čtenáři?.. Okamžitě se připojili na stránky Osudu a začali ho pročítat, aby pochopili, čemu to vlastně oponuješ. Takže milý zlatý, jedinou reklamu, kdo tady dělá panu Maškovi, jsi Ty! Pravda, není to reklama positivní, nýbrž zápo*ná, ale reklama to je jako Bejk! A protože zápo*ná, ti lidé tam určitě nenačtou to, co Ty, nýbrž přesně pravý opak Tvým slovům, budou proto od toho okamžiku Maška hájit. Ba, dokonce se jim možná na stránkách Osudu zalíbí a zůstanou tam dlouho.., dlouho. To jsi chtěl?., tohle jsi chtěl?..

Z Tvých slov na mne dýchl dojem, že přesně pravý opak. Ale to si tedy kamaráde sám se sebou hodně málo rozumíš. Díky Tvým slovům se denně desítky, možná i stovky nových čtenářů přihlási na stránky Osudu, takže výsledek bude přesně opačný Tvému chtění. Nu a odsud už je jen docela malý krůček k zásadní otázce: Jsi opravdu tak hloupý, Jenyku, anebo naopak tak mazaný, Ty filuto?..


Crabat

Není tady

 

#30 27. 1. 2009 12:46

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Crabe,
já tu nechci Jeňýka vůbec nijak pitvat, on je chlapec inteligentní a na všechno si postupně příjde sám )
A reklama, kterou Osudu dělá, to je to poslední - to v téhle fázi nevidí.
Taky tu mám několik "reklamních agentů", kteří pro mne odvádějí velmi dobrou práci, aniž by chtěli korunu odměny smile
Jediné, o co jim jde, je moje energie stolt
Jenže "tu já si schovámvám pro poctivé lidi", jak s rukama v bok říká postava z jedné mé milované pohádky smile))


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#31 27. 1. 2009 13:00

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Tobě to věřím, Pan. A Jenyk se aspoň sám nad sebou zahloubá.
Hmm.., hmm.., přeji Ti mnoho úspěchů při práci se svou psýché, Jendo.
A držím palce. tummenupp tummenupp


Crabat

Není tady

 

#32 27. 1. 2009 13:35

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Crabat napsal(a):

Tak a teď.., ruku na srdce, jakpak asi tenhle svůj pozoruhodný stav vysvětlíš?

Jo pravda, pozoruhodný stav, to je asi přesně to v čem se občas nacházím. big_smile
Víš já už jsem to tady párkrát napsal, že mě už od internetového pravěku zajímají všechny možný zákoutí internetu, jeho možnosti ale i způsoby využití při manipulaci s lidma. Dneska už na tuhle svojí úchylku nemám tolik času a popravdě řečeno už mě to ani tolik nebaví. Byli ale doby kdy jsem tomu věnoval dost času a leccos si i vyzkoušel.
Takže tomu můžeš říkat jak chceš, třeba že hledám duchovní rozměr. wink

Crabat napsal(a):

Díky Tvým slovům se denně desítky, možná i stovky nových čtenářů přihlási na stránky Osudu, takže výsledek bude přesně opačný Tvému chtění. Nu a odsud už je jen docela malý krůček k zásadní otázce: Jsi opravdu tak hloupý, Jenyku, anebo naopak tak mazaný, Ty filuto?..

Ale no tak, jakou já můžu dělat panu Maškovi reklamu? Zrovna tady kde poblikává jeho banner a jeho fanoušků je plno. wink No a pokud opravdu mu přihraju nějakou tu dušičku která si předplatí Osud tak já mu to přeju, vopravdicky. cool


Pandorraa napsal(a):

Většina diskuteru se zabývá vždy a především jeho finančním ziskem - tedy nejspíš tím, co jim samotným je blízké - pomíjejí vlastní náplň servru, nedokáží bez emocí a věcně argumentovat. Prostě to, co neznají a z čeho mají podvědomě nejspíš velký strach, odmítají prostřednictvím napadání toho, kdo jim to do života přinesl.... a tak děsně jim to nedá spát, že nakukujou pořád a pořád, jejich frustrace, tím i agrese jen roste....
Sama to velmi dobře znám a vím, že z tohohle si můžu dělat tak  maximálně srandu - čímž druhou stranu ještě víc rozzuřím - a nebo si toho nevšímat a dělat si dál svou práci.

Jasan Pandorro, snad tušíš že já jsem poslední kdo by někomu nepřál jeho výdělky. Na druhou stranu ale je směšný když někdo vyzývá ke střídmému životu, opovrhování materiálnem a dává na odiv svoji skromnost.......... ovšem založí si na tom slušně vydělávající živnost. To je jako když tady jeden i tobě známý diskutér o sobě hlásal jak hodlá kráčet světem bos a rozdávat lásku plnými hrstmi, přičemž mu bude stačit jen skýva chleba a hlt vody....... jaká je pravda víš sama.
Mě ale už příliš směšný nepřipadá to vyvolávání strachu kterýmu se Osud systematicky věnuje. Opravdu to není můj strach že by se ukázalo že vše co je tam napsáno je pravda. On ani pan Mašek není vševědoucí, pouze je mistr ve vkládání různých větiček a slovíček tak aby to vypadalo jak dohlédne i přes oceán na nekalé rejdy CIA.
Co já už si na internetu přečet naprosto vážně myšlených teorií o zkáze nebo naopak spáse světa. Vždycky to bylo jen těch pár zrníček pravdy obalených do šikovně poskládaných slohových cvičení. Takže já panu Maškovi taky věřím že na jeho stránkách nějaký ten kousek pravdy je...... jen ho najít.

Pandorraa napsal(a):

Crabe,
já tu nechci Jeňýka vůbec nijak pitvat, on je chlapec inteligentní a na všechno si postupně příjde sám )
A reklama, kterou Osudu dělá, to je to poslední - to v téhle fázi nevidí.
Taky tu mám několik "reklamních agentů", kteří pro mne odvádějí velmi dobrou práci, aniž by chtěli korunu odměny smile

ale to mě klidně pitvejte, rád se o sobě něco dozvídám. wink
Neboj, tebe taky samozřejmě sleduju. big_smile Blbý je že jsem na tebe ještě nic nenašel abych ti nějakou tu reklamu taky udělal. tongue
Navíc ty tvoje občas se vyskytující "obdivovatelky" pohání především paní Závist. To u mě vůči panu Maškovi opravdu ale opravdu nehrozí. wink


Crabat napsal(a):

Tobě to věřím, Pan. A Jenyk se aspoň sám nad sebou zahloubá.
Hmm.., hmm.., přeji Ti mnoho úspěchů při práci se svou psýché, Jendo.
A držím palce. tummenupptummenupp

Dík, já to snad nějak zvládnu. Když ne, tak vím na jaké stránky se obrátit....... wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#33 27. 1. 2009 14:07

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

lupišák napsal(a):

Co jste to udělali s avatárkama? Máte jich tady takovou spoustu novejch a krásnejch! A větších! va

No - ony ty malé měly něco do sebe, ty velké na mě působí občas dost rušivě vissla ... a vůbec, že se taky ukážeš storstark

Pan napsal(a):

....Většina diskuteru se zabývá vždy a především jeho finančním ziskem - tedy nejspíš tím, co jim samotným je blízké - pomíjejí vlastní náplň servru, nedokáží bez emocí a věcně argumentovat.....

No - neřekla bych, že většina diskutérů se zabývá finančním ziskem ... ale je pravda, že mi též unikla náplň toho serveru ... jeho informační hodnota mi přišla dost ... pofidérní ... ikdyž jsem tam byla jen jednou, skrzevá síbíčka (těm nikdo jen tak neodolá, že jo), tak nemám co mluvit, že jo ... vissla

Pan napsal(a):

... já tu nechci Jeňýka vůbec nijak pitvat, on je chlapec inteligentní a na všechno si postupně příjde sám ...

No, ono je to tak lepší.
Ale mě taky rozčílí, když nacházím především milióny bludů ... a ty "správné perly" nikde. Co už, nemáme to jednoduché ... asyk nemá smysl hledat na Netu ani v knihách, pokud nejdřív čovek nenašel cosyk v sobě ... smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#34 27. 1. 2009 14:47

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Míša Kulička napsal(a):

Co už, nemáme to jednoduché ... asyk nemá smysl hledat na Netu ani v knihách, pokud nejdřív čovek nenašel cosyk v sobě ... smile

Kurnik Míšo tys to trefila tummenupp .......... to je zcela přesný. Žádnej člověk kterej není srovnanej sám se sebou a se svým životem by se neměl pouštět na stránky typu Osud ale třeba i jiný, který nechci jmenovat.
Člověku nevyrovnanýmu, hledajícímu na těhle stránkách řešení problémů svýho života by taky mohlo dost nepěkně hrábnout.


Ještě bych doplnil že já právě mám pocit že o to "hrábnutí" jde především....... pak se totiž snadněji nabídne ta "pomocná" ruka formou kursů, vstupu do nějaké strany, hnutí či společenství. wink

Upravil(a) Jeňýk (27. 1. 2009 14:52)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#35 27. 1. 2009 15:13

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

On ten Jenyk snad opravdu inteligentní bude.., safra, safra. roll Tohle už znělo dočista jinak. big_smile


Crabat

Není tady

 

#36 27. 1. 2009 16:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Jeňýk napsal(a):

Jasan Pandorro, snad tušíš že já jsem poslední kdo by někomu nepřál jeho výdělky. Na druhou stranu ale je směšný když někdo vyzývá ke střídmému životu, opovrhování materiálnem a dává na odiv svoji skromnost.......... ovšem založí si na tom slušně vydělávající živnost.

Asi ti nemusím vysvětlovat, že ti ani trochu nevěřím, že Jirkovi jeho výdělky přeješ.
A nemyslím, že je to o paní Závisti, spíš je to o jakémsi podivném smyslu pro paní Spravednost - myslíš, že je to nespravedlivé, aby někdo, kdo podle tebe takhle "bludaří", vůbec nějaké výdělky měl... A asi tě i dost točí ta lidská hloupost, s jakou mu to ti lidé "žerou", viď?...A si se moc nemýlím....( v tom, se ale bohužel podobᚠněkterým mým skalním "obdivovatelkám", jen mᚠmyslím vyšší IQ, že se tím tak nenechᚠsemlít a přece jen každému dopřeješ, co jeho jest smile )

Kdybych se totiž mýlila, tak nebudeš řešit to, co řešíš. Bude ti jasné, že v téhle společnosti, chce-li být někdo slyšen, musí na to mít peníze.
A to, co Jirka hlásá, rozhodně není opovrhování materiálnem. Bohužel, to je pouze tvoje vlastní interpretace - kloužeš po povrchu toho, co je na servru. BI.

Jeňýk napsal(a):

To je jako když tady jeden i tobě známý diskutér o sobě hlásal jak hodlá kráčet světem bos a rozdávat lásku plnými hrstmi, přičemž mu bude stačit jen skýva chleba a hlt vody....... jaká je pravda víš sama.

Ty dva skutečně nelze srovnávat, každý z nich je zcela jiný.
To je od tebe opravdu dost velké zploštění a nepochopení. Tenhle argument neberu.
Když dva dělají totéž, nemusí to vždy být TOTɎ.

Jeňýk napsal(a):

Mě ale už příliš směšný nepřipadá to vyvolávání strachu kterýmu se Osud systematicky věnuje. Opravdu to není můj strach že by se ukázalo že vše co je tam napsáno je pravda. On ani pan Mašek není vševědoucí, pouze je mistr ve vkládání různých větiček a slovíček tak aby to vypadalo jak dohlédne i přes oceán na nekalé rejdy CIA.
Co já už si na internetu přečet naprosto vážně myšlených teorií o zkáze nebo naopak spáse světa. Vždycky to bylo jen těch pár zrníček pravdy obalených do šikovně poskládaných slohových cvičení. Takže já panu Maškovi taky věřím že na jeho stránkách nějaký ten kousek pravdy je...... jen ho najít.

Tak hledej, šmudlo wink
Negativní energie, kterou i já ze stránek cítím, je to, proč na ně chodím minimálně.
A to, co se tam dočtu, beru s rezervou.
Víš, Jirka má bohužel v mnohém pravdu: bude hůř, možná i tak hůř, jak si vůbec ani neumíme představit...
Jen zapomíná na jedno, co je podle mne mnohem důležitější,  než varování, které se snaží lidem přinášet - zapomíná jim dávat zároveň naději, že po čase zase bude líp, tak líp, že si to dnes většina z nás ani neumí představit smile
A já začínám rozumět, proč na to zapomíná, proč to nepovažuje v tuto chvíli za nutné.

Jeňýk napsal(a):

Neboj, tebe taky samozřejmě sleduju. big_smile Blbý je že jsem na tebe ještě nic nenašel abych ti nějakou tu reklamu taky udělal. tongue
Navíc ty tvoje občas se vyskytující "obdivovatelky" pohání především paní Závist. To u mě vůči panu Maškovi opravdu ale opravdu nehrozí. wink

Věřím tomu, že u tebe to není o závisti. Spíš o mesiáštví.
To, co se dočteš na Osudu, je pro tebe tak velká fantasmagorie, že mᚠpotřebu troubit do boje za zachování zdravého rozumu smile Chápu to. Ale věř mi, že všechno je jen o nevědomosti. NeznᚠJirkovu filozofii v jejím celku a ty střípky, co jsou na Osudu, jsou někdy opravdu hbytečně moc ostré. Ani já to kolikrát nepoberu a jdu od toho stolt
Některým věcem začínám rozumět, některým zase rozumím míň a míň...
Jdu si svou cestou a nemám už potřebu nikoho mlátit palicí, i když si o něm stále myslím, že je zabedněný, jak dům postižený morem smile
A že jich tu takových pár vidím.
Nu ale co - jejich volba.

Nu a pokud jde o reklamu: zcela materialisticky a prospěchářsky tu, vědoma si všech následků, prohlašuji: každá se hodí winkstolt

Jéňo, kdyby byl každý "zabedněný" tak jako ty, to by bylo na světě hej smile
Klidně někdy mezi nás přijeď, Maxík tě naučí nová "sprostá" slova, která mezi námi pochytil wink

Upravil(a) Pandorraa (27. 1. 2009 21:29)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#37 28. 1. 2009 0:16

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Pandorraa napsal(a):

Asi ti nemusím vysvětlovat, že ti ani trochu nevěřím, že Jirkovi jeho výdělky přeješ.
A nemyslím, že je to o paní Závisti, spíš je to o jakémsi podivném smyslu pro paní Spravednost - myslíš, že je to nespravedlivé, aby někdo, kdo podle tebe takhle "bludaří", vůbec nějaké výdělky měl... A asi tě i dost točí ta lidská hloupost, s jakou mu to ti lidé "žerou", viď?

No já bych to možná blbě přirovnal k prodejcům "zázračných" výrobků typu Kosmodisk. Já jim ty jejich výdělky opravdu přeju když jsou natolik šikovní že dokážou prodat kus plastu za pět tisíc. Jen mi vadí když tyhle triky používají vůči např. postiženejm a zneužívají jejich stavu. A to používají vůči zdravejm lidem a pak je to v pořádku když je dokážou zblbnout natolik že jim ty svoje prachy odevzdají.
Ten samej pocit mám z Osudu...... vyrovnanej člověk přečte titulky, pár článků, pousměje se a jde dál. Člověk nacházející se momentálně v nějaký nepříliš dobrý životní situaci na to koukne, zjistí že jeho trable jsou způsobeny chemtrails, transformací, agentama CIA nebo temnými rejdy Bildebergů a je v tom sajrajtu až po uši. Naštěstí hned vedle jsou bannery na "Je mi jasno" kde mu konečně kdosi osvícený vnese do jeho dušičky klid a mír, samozřejmě za mírný poplatek. wink
Takže ano, mᚠsvým způsobem pravdu že je to nějaký "mesiášství" jak to nazýváš. Prostě mi tyhle praktiky docela vadí a doufám že nejsem sám.

Pandorraa napsal(a):

Víš, Jirka má bohužel v mnohém pravdu: bude hůř, možná i tak hůř, jak si vůbec ani neumíme představit...

Ano souhlasím, jen si holt nemyslím že za to může nějaký temný spiknutí ale zcela přirozenej vývoj dle hesla že po posvícení bývá s....a. Nu a my jsme to posvícení měli už hooodně velký a dlouhý, tak teď zas bude holt opak.

Pandorraa napsal(a):

Jdu si svou cestou a nemám už potřebu nikoho mlátit palicí, i když si o něm stále myslím, že je zabedněný, jak dům postižený morem smile

Nojo mě to ještě holt občas nedá když je to tak nějak "donebevolající" big_smile

Pandorraa napsal(a):

Klidně někdy mezi nás přijeď, Maxík tě naučí nová "sprostá" slova, která mezi námi pochytil smile

Dík za nabídku ale zatim jí nejspíš nevyužiju. Každopádně ty na to jdeš, alespoň pro mě, o dost sympatičtějším stylem než pan Mašek. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#38 28. 1. 2009 9:07

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Pandora uváča:
Víš, Jirka má bohužel v mnohém pravdu: bude hůř, možná i tak hůř, jak si vůbec ani neumíme představit...
Jen zapomíná na jedno, co je podle mne mnohem důležitější,  než varování, které se snaží lidem přinášet - zapomíná jim dávat zároveň naději, že po čase zase bude líp, tak líp, že si to dnes většina z nás ani neumí představit smile

Monroe uvádí, že se šel v roce 3.000 podívat na tuto planetu a všechno vyřešeno. Příroda čistá, čisounká, neposkvrněná a lidé konečně dostali rozum. Tvořili v souladu s přírodou, s jejím záměrem, přičemž sami dosáhli poznání. A to je úžasná zpráva! Znamená to, že lidstvo má pokračování, a už se nyní stane cokoliv.

Toto dobré poselství o planetě Terra.


Crabat

Není tady

 

#39 28. 1. 2009 9:55

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Crabate pussa  godlike To jsem potřebovala slyšet! Protže  zvěstí, že bude špatně, slyšíme denně, ale že to bude k dobrému, prakticky nikdy! Copak já, věřím permanentně, že bude líp, ale jsou lidičky, kteří to prostě neumí , a bere jim to předem sílu to zvládat- a pak se navěsí se svými nářky na ostatní.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#40 28. 1. 2009 11:52

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Crabat napsal(a):

Monroe uvádí, že se šel v roce 3.000 podívat na tuto planetu a všechno vyřešeno. Příroda čistá, čisounká, neposkvrněná a lidé konečně dostali rozum. Tvořili v souladu s přírodou, s jejím záměrem, přičemž sami dosáhli poznání. A to je úžasná zpráva! Znamená to, že lidstvo má pokračování, a už se nyní stane cokoliv.

Monroe taky uvádí, že je to "nejpravděpodobnější varianta budoucnosti" tongue To jen kdyby si chtěl někdo stlát na vavřínech a čekat až to bude wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#41 28. 1. 2009 12:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Jéňo, ty jsi živoucí důkaz Vanekova tvrzení, že "nelze být neduchovní" lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#42 28. 1. 2009 12:27

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Andromeda napsal(a):

Crabat napsal(a):

Monroe uvádí, že se šel v roce 3.000 podívat na tuto planetu a všechno vyřešeno. Příroda čistá, čisounká, neposkvrněná a lidé konečně dostali rozum. Tvořili v souladu s přírodou, s jejím záměrem, přičemž sami dosáhli poznání. A to je úžasná zpráva! Znamená to, že lidstvo má pokračování, a už se nyní stane cokoliv.

Monroe taky uvádí, že je to "nejpravděpodobnější varianta budoucnosti" tongue To jen kdyby si chtěl někdo stlát na vavřínech a čekat až to bude wink

Přesně tak. A tvoříme ji právě teď a tady. Tak se kurňa snažme!


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#43 28. 1. 2009 14:48

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

lueta napsal(a):

Andromeda napsal(a):

Crabat napsal(a):

Monroe uvádí, že se šel v roce 3.000 podívat na tuto planetu a všechno vyřešeno. Příroda čistá, čisounká, neposkvrněná a lidé konečně dostali rozum. Tvořili v souladu s přírodou, s jejím záměrem, přičemž sami dosáhli poznání. A to je úžasná zpráva! Znamená to, že lidstvo má pokračování, a už se nyní stane cokoliv.

Monroe taky uvádí, že je to "nejpravděpodobnější varianta budoucnosti" tongue To jen kdyby si chtěl někdo stlát na vavřínech a čekat až to bude wink

Přesně tak. A tvoříme ji právě teď a tady. Tak se kurňa snažme!

souhlas
linií budoucnosti je mnoho, jsou tvořené okamžikem teď a tady, každý věštec co se kouká do budoucnosti ji vidí dle svého nastavení a nastavení stávajícího vědomí lidstva (nebo tak nějak si to aspoň představuji), tudíž je třeba šířit také naději. Já ji taky potřebuju, ke všemu.

Na stránkách Osudu se najdou i velmi zajímavé články o vynálezech alternativních zdrojů en. nebo jiné více technické či realistické informace.
Matrix mi jinak přijde mnohem optimističtější ač informačně složitější.

Kromě preference negativity a konspiračních teorií, jedna věc co mi na placení stránek Osudu vadí, je,  že tam jsou články, které pouze odkazují na informace z běžného denního tisku. Tyhle by podle mě neměly být zpoplatněny.

Upravil(a) poletucha (28. 1. 2009 14:58)

Není tady

 

#44 28. 1. 2009 14:54

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Ano, je to na každém z nás.
Nebo nenaplněním vlastního údělu se stlačuje veškeré dění
a exponenciálně roste lidské utrpení.

Ten čas však přijde.


Crabat

Není tady

 

#45 28. 1. 2009 15:13

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Proč si to myslím?.. Protože z oblasti mimo čas a prostor již se to stalo. Protože lidská mysl právě teď každou svou náladou, každým svým objevem a především sebepřekonáním, ovlivňuje své ostatní inkarnace, které díky momentálně učiněným závěrům, a z nich vycházejících kroků, již ví, jak na to. A jestliže teď bychom se odmítli hýbat, zaplatí za to jiné naše já nepředstavitelným utrpením ve vývojové linii za námi. Avšak naše Duše sama již tam je. Dokázala to ve všech těchto svých jednotlivých inkarnacích. My se můžeme flákat a odmítnout spolupracovat, ale protože jsme tuto tendenci vlastně odedávna měli, proto ve zpětném působení budoucnosti na minulost jsme tolik strádali.

To sami, my sami jsme si přivodili současnou bolest. Ale nemusí tak být pro příští okamžik. Stačí rozevřít křídla, nepochybovat nad svým dalším činem a vzlétnout.


Crabat

Není tady

 

#46 28. 1. 2009 18:31

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Crabat napsal(a):

Pandora uváča:
Víš, Jirka má bohužel v mnohém pravdu: bude hůř, možná i tak hůř, jak si vůbec ani neumíme představit...
Jen zapomíná na jedno, co je podle mne mnohem důležitější,  než varování, které se snaží lidem přinášet - zapomíná jim dávat zároveň naději, že po čase zase bude líp, tak líp, že si to dnes většina z nás ani neumí představit smile

Monroe uvádí, že se šel v roce 3.000 podívat na tuto planetu a všechno vyřešeno. Příroda čistá, čisounká, neposkvrněná a lidé konečně dostali rozum. Tvořili v souladu s přírodou, s jejím záměrem, přičemž sami dosáhli poznání. A to je úžasná zpráva! Znamená to, že lidstvo má pokračování, a už se nyní stane cokoliv.

Toto dobré poselství o planetě Terra.

Njn Crabe, ne každý čte Monroa a ne každý, kdo ho čte, si o něm myslí, že je normální sad
To víš - půjčovna těl jako půjčovna kol, aby se člověk mohl "proskočit", to je pro mnohé naprosto nepřijatelná představa stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#47 28. 1. 2009 18:49

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

lueta napsal(a):

Andromeda napsal(a):

Crabat napsal(a):

Monroe uvádí, že se šel v roce 3.000 podívat na tuto planetu a všechno vyřešeno. Příroda čistá, čisounká, neposkvrněná a lidé konečně dostali rozum. Tvořili v souladu s přírodou, s jejím záměrem, přičemž sami dosáhli poznání. A to je úžasná zpráva! Znamená to, že lidstvo má pokračování, a už se nyní stane cokoliv.

Monroe taky uvádí, že je to "nejpravděpodobnější varianta budoucnosti" tongue To jen kdyby si chtěl někdo stlát na vavřínech a čekat až to bude wink

Přesně tak. A tvoříme ji právě teď a tady. Tak se kurňa snažme!

Jo, kurňa dumbom

Já se musím smát - každá máma, když se její dítě přejí, hranolky, zmrzlinou a pak blije a běhá na záchod, mu vaří hořkej čaj, dává suchý rohlíky a říká: vydrž, až všechno to zkažené, co mᚠv sobě vyjde ven, bude líp. A čokoládu ti nedám, TEĎ musíš mít dietu, jinak se neuzdravíš.

Prostě teď máme dietu, jako ty děti po hodech u Mc Donalda.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#48 28. 1. 2009 20:03

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Teď.., teď je to možná nepřijatelné. Ale zítra.., až uděláme ten jeden krok ve svém poznání, jeden jediný docela maličký krůček, který ovšem nastartuje v ostatních inkarnacích nepředstavitelnou vlnu pochopení a zpětně nám skrze naše sny, skrze podvědomí pošlou zprávu, co jsme to vlastně objevili a jaký nedozírný důsledek to pro nás má, potom se všechno změní. Z této nově nabyté perspektivy nám už podobný detail nebude připadat tak přitažený za vlasy, nebo všechno je vlastně možné. Žijeme v době, která denně odkrývá takové možnosti, že se už ani nedivíme. A jestliže něco podobného může platit v IT technologiích, tím spíše na poli duchovním! Kde celé vesmírné sféry leží ladem a čekají na naše objevení. Ne, že by ještě byly nikým nepoznány, ale námi nepoznány!

A proto: Blízko jest a ve dveřích.


Crabat

Není tady

 

#49 28. 1. 2009 21:16

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

lupina montana napsal(a):

Jéňo, ty jsi živoucí důkaz Vanekova tvrzení, že "nelze být neduchovní" lol

Kurnik, teď nevim jestli se mám urazit nebo nafouknout......... roll tongue


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#50 28. 1. 2009 21:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jiří Mašek - o transformaci světa

Nafoukni se lol
Vanek by se ti líbil


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů