Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 1. 2009 12:35

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Klárka pořád dokola

Slavek17 napsal(a):

Klarka.S napsal(a):

Slavku, nech toho....  zrejme mas s tim stale nejaky problem, kdyz mas tendenci tyto veci zobecnovat.

99 procent zen tady se mnou nesouhlasi, nevolilo by jako ja, a ja bych tak pred par tydny taky nevolila. Tak prestan

Já přece nezobecňuju - naprosto konkrétně jsem si zde posypal hlavu popelem a otevřeně jsem přiznal, že jsem si vybral blbě.
Nemohu nikomu nic vyčítat, byla to jen a jen moje chyba.
stolt
(víš, já jsem totiž rád, že dnes už to vím, že už to umím sám sobě a taky všem přiznat)... kapitulation

Slávku, tohle já taky říkám. Výběr je základ :-) Nicméně, úplně to nestačí. Na vztahu je potřeba pracovat, a to i v tom duchu, abychom se pro toho druhého během vztahu nestali jen kamarády. Prostě mít v něm aspoň trošku napětí, vzrušení a tajemství, mít svůj vlastní "prostor". To si myslím.
A co je úplně nejhorší a nejvíc antisexy je takovéto: Já tě přece miluju, tak mě tady máš, a dělej si s tím, co chceš:-) dumbom

Není tady

 

#52 19. 1. 2009 12:36

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Klárka pořád dokola

Klarka.S napsal(a):

Víš, Asho, ono je to asi kus od kusu:-))

Ne, vážně. Co se musím naučit já, je trpělivost. Neexistuje jen jeden druh lásky ani jeden přístup k ní.

Když někomu někdo tvrdí, že ho miluje, nemusí to být pravda, stejně tak, jako, když někdo někomu tvrdí, že ho nemiluje.
Mám kamarádku, která si se svým přítelem píše každý den "miláčku, broučku ooo, jak Tě miluju.." - podotýkám, že on to píše také - a přitom on za ní přijede jen jedenkrát za měsíc (vztah na dálku, ale ne zas takovou - cca 200 km) a to se s ní jen vyspí a odjede, ani neposnídají.

Můj ex-přítel tvrdí, že mě nemiluje... a přitom, když se sejdeme, vidím mu takové to zvláštní v očích, takové, jak je člověk má jen lehce přivřené a dívá se na toho druhého s úžasem, je v nich něco víc než jenom chtíč, taková něha... On, který tvrdí, že je největší antiromantik na světě, že nesnáší ta trapná pubertální vyznání, mi pořád posílá smajlíkové pusinky, a když se přestane kontrolovat, jen něco zašeptá, čeho se pak sám lekne (třeba jsi můj největší miláček), změnil se od začátku, zjemnil, zjihl, zněžněl, líbá mi ruce, hladí, tak, jak se mi o tom na začátku mohlo jen zdát. A když já něco provedu, nebo si nevidím do pusy, což si, bohužel někdy nevidím, žárlí, tak strašně, že mu to málem utrhne srdce - když mě pak k sobě přitiskkne, cítím jak strašlivě mu buší.

A že se mnou teď nechce plánovat budoucnost? NO říká, že nechce. Říkal mi, že nechce nikoho, vztahy jsou jen komplikace, že je to jen pro trápení. Kdysi říkal, že by chtěl jen milenky, prostě ženy na sex.
Hmmm... Nebyli jsme spolu tři měsíce. Žádné se ani nedotkl... A když chce, abych žárlila, říká mi, kolik jich má... No má, ale na netu, s žádnou z nich se ani nesešel. A přitom je to fakt krásnej chlap, po kterým ženský šílí.

Když jsme se viděli naposled, řekla jsem mu, že mu nevěřím, že mě nemiluje, že to tak nevypadá, že prostě sám sobě lže. Strašně se vyděsil, objal mě, jakoby se chtěl schovat a prosil mě - jen a o tom už nemluvím.

Koukám, že jsem se teda dnes rozjela.:-) To je asi po té včerejší seanci u pana magika. Kdybyste někdo chtěl kontakt na zajímavého člověka, který by mohl pomoci se vztahy, pošlete SZ

Není tady

 

#53 19. 1. 2009 12:51

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Klárka pořád dokola

Jestli Tě baví hrát si s ním na schovávanou, tak proč ne?
Osobně si myslím, že jestli je mezi vámi silné kouzlo... a Ty s tím dokážeš pracovat... tak to může vyjít :-)
Hlavně ho nevyděs.
Kdybys ho časem nenápadně nalákala na nějaký kurz (tak aby si myslel že je to jeho nápad), tak si třeba ten děs z minulosti, proč se bojí vztahů, vyřeší :-)

Není tady

 

#54 19. 1. 2009 12:54

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Klárka pořád dokola

Martinka1 napsal(a):

Jestli Tě baví hrát si s ním na schovávanou, tak proč ne?
Osobně si myslím, že jestli je mezi vámi silné kouzlo... a Ty s tím dokážeš pracovat... tak to může vyjít :-)
Hlavně ho nevyděs.
Kdybys ho časem nenápadně nalákala na nějaký kurz (tak aby si myslel že je to jeho nápad), tak si třeba ten děs z minulosti, proč se bojí vztahů, vyřeší :-)

Byl se mnou u Jana. Po druhém dnu ostal takovou zimnici, ze se v posteli jen třásl a vůbec nemohl mluvit. Hodinu  jsem ho natírala olejíčkama a masírovala, než se zklidnil. Pak to popadlo mě, a musel se starat on. Do rána jsme nespali a v neděli tam už nešli. Bylo to šílené.

Nevím, jestli bych to nazvala hrou na schovávanou, nicméně učí mě to spoustě důležitých věcí... například pokoře. Nikdy jsem nikoho nemilovala tak, jak ostatní, neměla "osudovou lásku", nevložila do vztahu víc než ten druhý.

Není tady

 

#55 19. 1. 2009 12:56

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Klárka pořád dokola

JO, vlastně přišel za mnou i na konferenci konstelací a viděl práci martina daniela... líbil se mu víc než Jan.

Není tady

 

#56 19. 1. 2009 12:58

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Klárka pořád dokola

Klarka.S napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Jestli Tě baví hrát si s ním na schovávanou, tak proč ne?
Osobně si myslím, že jestli je mezi vámi silné kouzlo... a Ty s tím dokážeš pracovat... tak to může vyjít :-)
Hlavně ho nevyděs.
Kdybys ho časem nenápadně nalákala na nějaký kurz (tak aby si myslel že je to jeho nápad), tak si třeba ten děs z minulosti, proč se bojí vztahů, vyřeší :-)

Byl se mnou u Jana. Po druhém dnu ostal takovou zimnici, ze se v posteli jen třásl a vůbec nemohl mluvit. Hodinu  jsem ho natírala olejíčkama a masírovala, než se zklidnil. Pak to popadlo mě, a musel se starat on. Do rána jsme nespali a v neděli tam už nešli. Bylo to šílené.

Nevím, jestli bych to nazvala hrou na schovávanou, nicméně učí mě to spoustě důležitých věcí... například pokoře. Nikdy jsem nikoho nemilovala tak, jak ostatní, neměla "osudovou lásku", nevložila do vztahu víc než ten druhý.

Pojď k Martinovi Danielovi na kurz Stát se mužem/chci muže... možná to pomůže víc než Janův kurz :-)
I když... já bych tam druhý den šla. Jsem zvyklá na reakce po kurzech (teda po Martinových) a už se mi i stalo, že po kurzu mě blikaly oči tak, že jsem neviděla a neměla jsem rovnováhu... dali jsme to dokupy, a večer to samý... hystericky jsem Martinovi volala, uklidnila jsem se... a druhý den jsem šla na kurz znovu :-)

Ale je fakt, že Jan Tě v tom nechá plácat, a Martinovi můžeš zavolat a když je průser, i hodinu se s Tebou baví po telefonu a dává Ti první pomoc... funguje to :-)

Není tady

 

#57 19. 1. 2009 13:00

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Klárka pořád dokola

Klarka.S napsal(a):

JO, vlastně přišel za mnou i na konferenci konstelací a viděl práci martina daniela... líbil se mu víc než Jan.

No tak na co čekáš? :-) Hlaste se na příští termín :-) A buď ráda, že je ochoten jít tímhle směrem... :-) Pak to má šanci.

Není tady

 

#58 19. 1. 2009 13:05

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Klárka pořád dokola

Martinko, já si v pátek večer uvědomila, že prostě aspoň v tomto období prostě nemůžu zabývat jiným mužem - ani chtít (jiného) muže. V sobotu, když mi ten pocit zůstal a ještě se prohloubil, jsem utnula veškerou komunikaci s mými ctitely - potenciálními partnery, na milence já nemám povahu, tedy jsou to skutečně možní partneři.
Když jsem - třeba jen v duševní rovině - partnerka mého ex?- přítele, jsem energeticky úžasně srovnaná, když to zkouším s jinými muži, dějí se se mnou strašné věci.
Tohle se teď musí vstrřebat, urovnat, musím se zastavit a pochopit, proč se to tak děje.

Není tady

 

#59 19. 1. 2009 13:06

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Klárka pořád dokola

Martinka1 napsal(a):

Klarka.S napsal(a):

JO, vlastně přišel za mnou i na konferenci konstelací a viděl práci martina daniela... líbil se mu víc než Jan.

No tak na co čekáš? :-) Hlaste se na příští termín :-) A buď ráda, že je ochoten jít tímhle směrem... :-) Pak to má šanci.

On ty peníze na to už nedá, bohužel:-( Byl na Janovi jen proto, že jsem ho tehdy přitlačila ke zdi - buď tam se mnou půjdeš, nebo se rozejdeme

Není tady

 

#60 19. 1. 2009 13:10

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Klárka pořád dokola

Martinko, a kdybych se s ním domluvila, co bys nám u martina doporučovala?

Není tady

 

#61 19. 1. 2009 13:12

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Klárka pořád dokola

Klárko, já bych to nechala plynout....ty to chceš všechno vyřešit, mít ve všem jasno, mít vše srozuměno, nalinkováno - chceš to mít jasné, čitelné.....  aspoň tak mi to přijde - chápu, měla jsem to taktéž.
Ale jsou lidé více svodobní, dobrá, v tomto případě asi trošku nejistí.....ale je to vlastnost, kterou mᚠasi taktéž - i ty píšeš, že mᚠsvé strachy.... takže není se třeba divit, že sis takového přitáhla

Já myslím, že tenhle člověk tě má naučit trpělivosti,nebýt tak hrrr, dát druhému prostor a čas.... proto ses zaláskovala asi do takového člověka  - tím pominou tvé strachy a nejistoty a buď "rozkvete" s tebou a možná to pak bude, jak si přeješ, a nebo zjistíš, že se vaše cesty rozejdou.....a nebude ti to už líto....

Každopádně je to podle mého tvůj učitel pro místo, kde jsi nejslabší...... až tuto svou slabost nebudeš mít (a to, co jí je, víš ty nejlíp....), pak se zmnění s tebou, nebo už ti nebude připadat, tak jak dnes - a rozhodnutí, jak dál, v tom budeš mít, řekla bych, jasno....nebo aspoň jasněji...


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#62 19. 1. 2009 13:20

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Klárka pořád dokola

Tenhle kurz:

Martinka1 napsal(a):

Pojď k Martinovi Danielovi na kurz Stát se mužem/chci muže... možná to pomůže víc než Janův kurz :-)

http://smysl.com/
info tady: http://smysl.com/muz.doc

Není tady

 

#63 19. 1. 2009 13:25

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Klárka pořád dokola

Martinka1 napsal(a):

Tenhle kurz:

Martinka1 napsal(a):

Pojď k Martinovi Danielovi na kurz Stát se mužem/chci muže... možná to pomůže víc než Janův kurz :-)

http://smysl.com/
info tady: http://smysl.com/muz.doc

Díky, už jsem se na to dívala. Mimochodem, včera jsem shodou okolností potkala jednu paní, kterou jsem znala z Janových konstelací, matně si vzpomínám, že ji tam Jan stále obviňoval z hysterie, paní mi tehdy přišla strašně bezradná, roztřesená a nejistá.. a teď? Nepoznala jsem jí, sálala z energie, sebevědomí. Stačilo jen pět sezení u jednomu muže-senzibila, který ji pomohl mít se ráda, nechal ji "vyplakat" se, mít i ten prostor pro slabost... Fakt jsem jí vůbec nepoznávala, byla hrozně krásná.

Není tady

 

#64 19. 1. 2009 13:32

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Klárka pořád dokola

Tak nevím jestli jsem divná já, nebo se svět zbláznil, ale co se stalo se starým dobrým zamilováním ? Kam se ztratilo takové to "líbíš se mi, ty mě taky, miluju tě, já tebe taky, tak budem spolu", kam šlo vědomí toho, že jistotu, že to bude navždy nemáme a nikdy mít nebudeme ? To už fakt dneska když lidi chtějí být spolu tak je k tomu potřeba nejdřív absolvovat kurz u nějakého šarlatána ?

Jo jinak, mě říct partner, že mě nemiluje, že se mnou neplánuje budoucnost byla by to konečná. Přes takové prohlášení nejede vlak.

Není tady

 

#65 19. 1. 2009 13:43

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Klárka pořád dokola

Tiino, svět se nezbláznil, jen lidi jsou různí a mají různá prožívání... aspoň podle mě smile

Jasnačka, že to funguje -  líbíš se mi, ty mě taky,budeme spolu atd.....ano, to tak funguje u lidí naprosto v pohodě, které neovládají žádné strachy, nejsou nejistí, jsou rovní, nepodléhají minulým zklamáním, mají tohle všechno "vyřešené".....
Ale je/byla spousta takových, kteří tohle vyřešené prostě nemají....pak se potýkají z "bolestí" z minula, kterou ještě nezpracovali a pořád jim zasahuje do života. Ano, rozhodný člověk, který sám nepotřebuje nic obdobného řešit, to nepochopí, takový partner mu nic nedá a od takového člověka by rázem dal ruce pryč....ale člověk takto "stejně postižený" tomu rozumí, chápe to, protože sám  se mu podobá..../ač si to možná neuvědomuje/   až oba vymažou ty strachy.....nebo vymaže pouze jeden....tak to půjde normálně, nebo půjde jeden od druhého.....ale to už jsem psala. smile

Upravil(a) Račice dračice (19. 1. 2009 13:46)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#66 19. 1. 2009 13:56

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Klárka pořád dokola

hmm, nějak to pořád nechápu, co Klárce ten člověk tak úžasného dává, kromě velké porce trápení, ale asi tomu nerozumím. Naštěstí.

Není tady

 

#67 19. 1. 2009 13:58

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Klárka pořád dokola

Tiina napsal(a):

Tak nevím jestli jsem divná já, nebo se svět zbláznil, ale co se stalo se starým dobrým zamilováním ? Kam se ztratilo takové to "líbíš se mi, ty mě taky, miluju tě, já tebe taky, tak budem spolu", kam šlo vědomí toho, že jistotu, že to bude navždy nemáme a nikdy mít nebudeme ? To už fakt dneska když lidi chtějí být spolu tak je k tomu potřeba nejdřív absolvovat kurz u nějakého šarlatána ?

Jo jinak, mě říct partner, že mě nemiluje, že se mnou neplánuje budoucnost byla by to konečná. Přes takové prohlášení nejede vlak.

Tiino díky....já už tady taky přemýšlela, šrotovala, jestli nakonec nejsem fakt nějak moc náročná. Každý to má jinak, já bych se asi pořád taky jen trápila....

Není tady

 

#68 19. 1. 2009 14:12

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Klárka pořád dokola

Tiina napsal(a):

hmm, nějak to pořád nechápu, co Klárce ten člověk tak úžasného dává, kromě velké porce trápení, ale asi tomu nerozumím. Naštěstí.

dává ji lekci smile   protože si o ní sama říká smile , kdyby byla naprosto v poho a dokázala si to říct - on mi nic nedává, jen mě tohle trápí, v tom nemůžu být spokojená, tak by tu neměla pak co k řešení.... smile

Jenže ona přemílá, dumá, takže asi nějaký vnitřní problém taky má....on ji dává lekci....buď to pochopí, srovná se, on se zmnění tím, že zareaguje na její proměnu, a nebo jí docvakne, zjistí, že by se jen trápila a tohle to není to pravé ořechové, on na to žádnou proměnou sebe nezareaguje a pak ji tenhle už nebude zajímat.

Vlastní zkušenost - byla jsem v jednom vztahu taková jako ten muž.  Ten muž co o mě stál (opravdu jen chvíli), pochopil bohužel dřív než já, že by se jen se mnou trápil, nebyla jsem schopna zareagovat ani na jeho jasné rozhodnutí....cesty se prostě rozešli....  Možná kdybych byla, sebrala všechnu odvahu na to být v pohodě a toho vztahu se nebát....mohlo by to být fajn. Ale nebylo, protože jsem na to v té době nebyla připravená a on by se opravdu jen trápil.....

Tak mi přijde, že nikdo nerozumí, co tím vším chci říct....chápe to tady někdo ?

Upravil(a) Račice dračice (19. 1. 2009 14:27)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#69 19. 1. 2009 15:02

Asha
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 10. 2007
Příspěvky: 492

Re: Klárka pořád dokola

Jo, jo - já ti rozumím.

Já bych dřív asi uvažovala jako Klára - a dnes - by mi řekl - to co ten její jen jednou ... a mohl by škmůřit oči a já nevím co ...Už bych do takové hry - opravdu nešla. Jak píše račí - je to lekce.
A jak píšu já - oni toho pro ten styk jsou ochotní udělat fakt hodně (někteří)... dumbom (a některé v tom vidí - co tam ani nejni, protože to chtějí vidět).
Ježííš - jak mě je tohle povědomé. Klárko - přeji moc štěstí smile a se ti podaří - ho přesvětčit, že to co cítí vlastně jinak, než si on myslí smile (tohle je trochu ironie) ale... neber to ode mě - zle.
Jen má zkušenost. Určitě potřebuješ tu svou a třeba bude jiná :-)
P.s. jak víš, že se žádné ani nedotkl ??? offtopic

Upravil(a) Asha (19. 1. 2009 15:06)


I pád na d*žku je pohyb kupředu http://www.kolobok.us/smiles/standart/black_eye.gif

Není tady

 

#70 19. 1. 2009 15:09

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Klárka pořád dokola

Račice lekci to ano. Osobně bych se tedy bez něčeho takového obešla, ale lidi jsou různí.

Není tady

 

#71 19. 1. 2009 15:11

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Klárka pořád dokola

Asha napsal(a):

Jo, jo - já ti rozumím.

Já bych dřív asi uvažovala jako Klára - a dnes - by mi řekl - to co ten její jen jednou ... a mohl by škmůřit oči a já nevím co ...Už bych do takové hry - opravdu nešla. Jak píše račí - je to lekce.

Přesně.... stolt


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#72 19. 1. 2009 15:20

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Klárka pořád dokola

Tiina napsal(a):

Račice lekci to ano. Osobně bych se tedy bez něčeho takového obešla, ale lidi jsou různí.

Taky přesně, osobně bych se bez něčeho takového taky obešla..... ALE  víš, jak můžeš milionkrát říct tady na Babi někomu, já bych ho opustila hned.....ikdyž ten člověk to ví, cítí to, tak na druhé straně cítí, že jeho vlastní postoj mu v tom brání.......  prostě na to ještě nemá......
Ani já kdysi neměla....ale zpětně jsem takovým lidem vděčná, že mě to aspoň takovými lekcemi naučili, když jsem sama od sebe nebyla schopná se v tom rozhodnout, orientovat se.  Jasně, že bych se raděj vědomě bez toho obešla, ale bohužel prakticky neobešla....

Takovému člověku, můžeš jako srovnaná, říct milionkrát - odejdi, ale nic to nezmůže....

Na druhé straně, protože jsem byla i v situaci onoho muže, vím, že jasná rozodnutí a změny na těch druhých, mohou vyvolat změny v nás samých...Klárka ho k ničemu nedonutí.....ale může vlastními změnami na sobě (taky píše o vlastní nejistotě a strachu) nakonec docílit změny v něm, může, ale nemusí...
Takže mi nejde toho člověka nějak hanět za to, že nemá na víc....
Je to jen na Klárčiné akci, a jeho reakci.  A myslím, že dokud nebude srovnaná v tom, se nějak posunout, tak nějaké rozhodné slovo tady - "nech ho prostě být", jí stejně nebude nic platné, tak jsem zkusila poradit oklikou....  To je celé....

Upravil(a) Račice dračice (19. 1. 2009 15:28)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#73 19. 1. 2009 15:26

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Klárka pořád dokola

Já taky Klárce rozumím a moc.....
Já se jen snažím vyvarovat vidět někde něco, co tam prostě není a nebude. Jde mi to hrozně těžko, ale nikdy bych neměla odvahu říct, já vím, že mě stejně miluješ, i když červíček hlodá nebo je to EGO?
Prostě já jdu radši od válu, protože zpětně jsem strašně ráda, že jsem si zachovala důstojnost, protože když tu ztratím (a že se mi to už stalo) to bolí daleko, daleko víc sad

Není tady

 

#74 19. 1. 2009 15:28

Krevetka
♥♥♥----
Místo: sev.čechy,ač rodilá Pražanda
Registrovaný: 6. 12. 2008
Příspěvky: 165

Re: Klárka pořád dokola

Klárko, něco podobného cítím já vůči jednomu člověku. Nemiluji ho, ale on si to myslí, protože kdykoliv chce pomoci, jsem tu pro něho, zvu ho na čaj, jsem s ním ráda,ale prostě vím, že bych s ním do budoucna být nemohla ani nechtěla. Přitom on je přesvědčen, že ho miluji, jen se ho bojím. Přesně tvůj případ, akorát opačně. Opravdu ho nemiluji,ale nevím proč mám pocit, že bych ho nechtěla nikdy ze svého života vytěsnit. Neumím vysvětlitl proč, prostě je to tak.


"Nedělej druhým to, co sám nechceš, aby dělali oni tobě".

Není tady

 

#75 19. 1. 2009 15:32

Asha
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 10. 2007
Příspěvky: 492

Re: Klárka pořád dokola

...přesně tak - souhlasím s Račí.Dračí.


I pád na d*žku je pohyb kupředu http://www.kolobok.us/smiles/standart/black_eye.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů