Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 1. 2009 18:36

Hana007
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 13

AQUA PARKTATRALANDIE

Ahoj, chci jet o letních prázdninách s dětmi 7 a 10 let do tohoto aqua parku v rámci letní dovolené a chtěla jsem se zeptat, jestli už tam někdo byl s dětmi, podobně starými a jestli to tam není nějak moc omezeno věkem, myslím vstup na tobogány, nebo výškou. Vstup není nejlevnější a kdyby je pak pustili třeba jen na dvě klouzačky, tak by to pak bylo zbytečné.  Absolvovali jsme tak i aqua pqrk v Popradu a tam pro dceru byl akorát jeden trochu větší tobogán. A stejně tak mám dotaz na Westernové městečko, které je poblíž, jestli tam někdo byl a jaká je tam zábava.

Není tady

 

#2 21. 1. 2009 20:27

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Byli jsme o prázdinách na Slovensku a Tatralandii jsme si nechtěli nechat ujít. Jenže když jsme tam dorazili, bylo tam takové množství lidí a takové fronty u pokladen, že jsme to vzdali. Nevím, jestli je to běžná situace nebo jsme jen my měli takové štěstí. Šli jsme raději do thermalu v Bešeňový. Je to tam super a moje 8-mi a 10-ti leté děti mohli téměř na všechny atrakce.

Není tady

 

#3 21. 1. 2009 21:40

Yvetta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 3. 5. 2008
Příspěvky: 1370
Web

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Bohužel tak to tam vypadá naprosto standartně, když nechceš tvrdnout ve frontě na vstupenky musíš vyrazit brzo, kolem 10h už to nemá smysl, vystojíš šílenou frontu na vstupenky a pak až se konečně dostaneš dovnitř stejně furt stojíš na něco frontu dumbom na tobogány, na všechno! Myslím že některý atrakce jsou omezený výškou ale spousta je tam toho i pro děti. My dospělí jsme se tam docela dobře vyblbnuli. Člověk se ale musí obrnit trpělivostí, jezdí tam spousta zájezdů z Polska a ty polský děti nepatří k těm nejvychovanějším. Neustále jsem tam usměrňovala malý poláčky a vracela je zpátky do fronty, předbíhali jak vzteklý, furt se někam tlačili a tak občas to bylo dost na nervy.(Jinak proti Polákům nic nemám, aby mě někdo nechtěl kamenovat) No a westernový městečko je super, je tam vstup přímo z aquaparku takže až vás to bude nudit tam můžete klidně přecházet podle programu od bazénu do městečka.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/26537.png
Terezka nar. 8.5. 2009  49cm, 3410g
1 rok    : 10,5 kg, 75cm  a 6 zoubků
1,5 roku: 11,6 kg, 80cm a 12 zoubků

Není tady

 

#4 28. 6. 2009 21:30

Nuni
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 11. 2008
Příspěvky: 162

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Připojuji se k Bešeňové. Děti 12 a 14 let a maximální spokojenost. Dost místa pro všechny, fronty v normálu a děti spokojené smile


Život je boj, tak se klidně pozabíjejte a já bych s dovolením prošla ..........

Není tady

 

#5 29. 6. 2009 10:26

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Nuni napsal(a):

Připojuji se k Bešeňové. Děti 12 a 14 let a maximální spokojenost. Dost místa pro všechny, fronty v normálu a děti spokojené smile

slyšela jsem v televizi, že to tam ještě "vylepšili", škoda, že už se tam asi v dohledné době nepodíváme ...

Není tady

 

#6 29. 6. 2009 11:21

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Doporučuji aquapark v Popradu - koupete se tam pouze v teplé pramenité vodě,bez téměř jakéhokoli chloru-kůže nebyla na rukou vůbec scvrklá aninás nic nepálilo do očí,což se občas třeba ve whirpoolkách v ost.aqáčích stává.Byli jsme tam fakt moc spokojeni,spousta různých bublin,i pro děti je tam hodně atrakcí.Je se tam možno i ubytovat v hotelu-vyšší cenová kaegorie.

Není tady

 

#7 2. 7. 2009 14:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Bola som v Poprade, fakt je dobrý  a bývajú všelijaké zžavy... A bracho si zasa pochvažoval Bešeňovú, boli na predĺženom víkende aj s neterkou....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 1. 9. 2009 17:02

host5522
Host

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Pro mě je při výběru mezi Popradem (Aquacity), Bešeňovou a Tatralandií naprostý favorit to poslední. Všude jsem byla dostkrát a my se nejradši vyřídíme na tobogánech a v tom na T. nic nemá. Je fakt, že tam člověk nemůže přijít o letních prázdninách v sobotu ve 3 odpoledne a čekat, že se na tobogánu sveze víc než 2x lol, jsou tam fakt fronty. Ale letos jsme byli v T. 2x na otvíračku (9 hodin) a dvě hodiny jsme jezdili na těch nejatraktivnějších tobogánech bez jakýhokoliv čekání, byli jsme jak urvaný ze řetězu ... vissla Odpoledne jsme šli do westernového městečka na představení a na Tarzanii a večer, když se to vylidnilo, zase na tobogány, takže spokojenost veliká.

Bešeňová mě nevím proč nějak neoslovila a v Popradě jsou super ty vnitřní bazény Blue Diamond, pro běžného člověka je to docela zážitek, dát si míchaný koktejl v baru ve vodě gloria, ale za sebe říkám, že Tatralandia jasně vede.

 

#9 2. 9. 2009 8:04

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

U nás na 1.místě Bešeňová, spoustu bazénků s termální vodou, lidí tak akorát, je pravda, že co se týká tobogánů tak nic moc... Zato v Tatralandii je jich nespočet, ale co je Vám to platné když stojíte půl hodiny ve frontě... a to jsme tam byli už v 9 hodin ráno v týdnu ne o víkendu, byli jsme znechuceni...víckrát nás tam nikdo neuvidí...
No a běžte jezdit na tobogánech mimo sezónu... pokud člověk není otužilý, tak pod těmi Tatrami si užene minimálně nějaké nachlazení...

Není tady

 

#10 2. 9. 2009 8:53

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Bešeňová nebyla špatná,než jsme poznali auáč v Popradu-je to mnohem větší a větší pohoda,laserová show,kterou sleduješ přímo z bublinek,paráda.Taky jsme zírali i na ceny v Bešeňové.

Není tady

 

#11 2. 9. 2009 9:53

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Tak jsem koukla na net na aquapark Poprad a vypadá zajímavě...takže příště zajedeme uřčitě tam... je to z Bešeňové něco kolem 70 km.
Na ceny v Bešeňové jsme taky hleděli, mysleli jsme si, že bude levnější jak Tatralandie, celodenní vstupné stálo 15 euro na dospělého stejně jako v Tatralandii.

Není tady

 

#12 2. 9. 2009 10:07

host5522
Host

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Bešeňová stojí 17 EUR, o 2 víc než Tatralandie.

 

#13 2. 9. 2009 10:33

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

Měli jsme akci - Business balík (venkovní+vnitřní bazény) celodenní vstup byl za cenu 3 hodinového, což bylo 15 euro, pokud by někomu stačily jen venkovní bazény tak cena tam byla 14 euro...

Upravil(a) Lena01 (2. 9. 2009 10:35)

Není tady

 

#14 2. 9. 2009 10:38

host5522
Host

Re: AQUA PARKTATRALANDIE

jestli měli nějakou vyjímečnou akci, tak asi jo, jinak je ceník jiný smile (teda co jsem koukala na netu, letos jsem tam nebyla)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů