Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 1. 2009 14:18

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Levná dovča u moře

Ahoj,
máte někdo tipy na levnou dovču? Já jsem byla minulý rok s malým v Chorvatsku za dobrý peníz, letos bych chtěla zkusit něco jiného. Díky

Není tady

 

#2 13. 1. 2009 14:21

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Levná dovča u moře

Kdyby jsi slevila od moře , tak je výborné i Maďarsko.

Není tady

 

#3 13. 1. 2009 14:41

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Levná dovča u moře

My byli tady http://www.dalmacijatour.cz/nase-nabidk … n-***.html a super. Od této cestovky jsme byli už 5.rok po sobě a pokaždé jezdíme jinam. Vždy to je kousek od moře a soukromí. V nabídce jsou i hotely , pobyty s penzí, apod. Záleží jen na tom,kolik jste ochotní utratit smilesmilesmile

Upravil(a) Helča2 (13. 1. 2009 14:53)


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#4 13. 1. 2009 15:24

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Re: Levná dovča u moře

to je těžký copa je to dobrý peníz????


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 

#5 13. 1. 2009 15:36

janísek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 600

Re: Levná dovča u moře

Baru, něco podobného se řešilo tady: http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=34856
nenapsala jsi co mᚠza požadavky... ale kdybys měla zájem o tu Itálii, o které jsem tam psala, tak se ozvi a napíšu ti víc...
Ještě jsme jezdili do Umagu v Chorvatsku...tady dobré cenově...

Není tady

 

#6 13. 1. 2009 20:35

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Levná dovča u moře

Jedině přes německé cestovky, mají daleko lepší ceny než v ČR. Jaký mᚠfinanční limit a jakou bys chtěla zemi?

Není tady

 

#7 13. 1. 2009 23:28

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Levná dovča u moře

PetrV napsal(a):

Jedině přes německé cestovky, mají daleko lepší ceny než v ČR. Jaký mᚠfinanční limit a jakou bys chtěla zemi?

Myslíš třeba Neckermanna?U toho jsem třeba porovnávala ceny s našima CK ale žádný rozdíl,navíc odlety jsou potom taky ze zahraničí a to je výhodné jen pro západočechy snad.

Není tady

 

#8 14. 1. 2009 9:08

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Levná dovča u moře

Ahoj lidi,
díky moc. Vzhledem k tomu, že na to budeme 2, tak cena opravdu co nejnižší a země mě nenapadá asi Chorvatsko, Itálie možná Bulharsko, ale nemám auto, tak musíme něco s dopravou.

Helčo, vypadá to hezky, díky.

Janísku určo, aby k tomu byla doprava:)

Není tady

 

#9 14. 1. 2009 10:04

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Levná dovča u moře

Kuty napsal(a):

PetrV napsal(a):

Jedině přes německé cestovky, mají daleko lepší ceny než v ČR. Jaký mᚠfinanční limit a jakou bys chtěla zemi?

Myslíš třeba Neckermanna?U toho jsem třeba porovnávala ceny s našima CK ale žádný rozdíl,navíc odlety jsou potom taky ze zahraničí a to je výhodné jen pro západočechy snad.

Myslím tím české agentury, které tohle nabízí. Odlety ze všech německých letiš. Vídně, Budapešti. Mě to zatím vždycky vyšlo levněji a na letiště jsem jel v průměru tak 200 km. Zkus nadhodit termín, destinaci a českou cenu, podívám se pro porovnání, co nabízí Němci.

Není tady

 

#10 14. 1. 2009 12:23

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Levná dovča u moře

Kamarádka tahle odlítá pravidelně z Německa a byla dost spokojená. Průšvih je v tom, že tě tam musí někdo odvézt a pak zase přivézt. A podle mého názoru tam mají i kvalitnější služby.

Není tady

 

#11 14. 1. 2009 12:51

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Levná dovča u moře

PetrV napsal(a):

Kuty napsal(a):

PetrV napsal(a):

Jedině přes německé cestovky, mají daleko lepší ceny než v ČR. Jaký mᚠfinanční limit a jakou bys chtěla zemi?

Myslíš třeba Neckermanna?U toho jsem třeba porovnávala ceny s našima CK ale žádný rozdíl,navíc odlety jsou potom taky ze zahraničí a to je výhodné jen pro západočechy snad.

Myslím tím české agentury, které tohle nabízí. Odlety ze všech německých letiš. Vídně, Budapešti. Mě to zatím vždycky vyšlo levněji a na letiště jsem jel v průměru tak 200 km. Zkus nadhodit termín, destinaci a českou cenu, podívám se pro porovnání, co nabízí Němci.

Tak zkus sehnat levněji třebas tohle:v r.2008 jsme byli s českou CK letecky 4 dospělí (2 dvoulůžk.pokoje s vl.soc+klimou) na 10 nocí na Slunečním pobřeží v Bulharsku,v červenci,snídaně,lux.hotel s bazénem (Condor)přímo na pobřeží.Odlet z Ostravy,což je od nás asi půl hodiny cesty taxíkem (30km).Cena byla vč.tax 12300,- na osobu.
Víš v tomto případě naší dovolené taky klademe důraz na pohodu se vším všudy,tedy i s přepravou,aniž bychom do toho ještě někoho dalšího angažovali,atd.Bylo to opravdu hodně komfortní,když jsme v 9.00 nasedali do taxi u našeho domu a tentýž den v 15 hod už jsme se koupali v moři,bez jakýchkoli starostí,organizování a stresů.Když dovča tak se vším všudy.Ale je jasný,že zas ne za nemožně přehnanou cenu.
Ty české agentury zajišují právě ty odlety z něm.letiš?Můžeš třebas nějakou jmenovat?Díky.

Není tady

 

#12 14. 1. 2009 13:27

host5522
Host

Re: Levná dovča u moře

Kuty napsal(a):

PetrV napsal(a):

Jedině přes německé cestovky, mají daleko lepší ceny než v ČR. Jaký mᚠfinanční limit a jakou bys chtěla zemi?

Myslíš třeba Neckermanna?U toho jsem třeba porovnávala ceny s našima CK ale žádný rozdíl,navíc odlety jsou potom taky ze zahraničí a to je výhodné jen pro západočechy snad.

Kámoška byla na podzim s německou CK 8 dní na Kubě - Varadero - all inclusive za 19 tisíc. Odlet z Berlína, ale dopravu busem měli zaplacenou v ceně zájezdu z Drážďan. Srovnatelný zájezd s českou CK stál přes 40 tisíc.

Jaká to byla cestovka, to nevím.

 

#13 14. 1. 2009 14:51

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Levná dovča u moře

Kuty napsal(a):

PetrV napsal(a):

Kuty napsal(a):


Myslíš třeba Neckermanna?U toho jsem třeba porovnávala ceny s našima CK ale žádný rozdíl,navíc odlety jsou potom taky ze zahraničí a to je výhodné jen pro západočechy snad.

Myslím tím české agentury, které tohle nabízí. Odlety ze všech německých letiš. Vídně, Budapešti. Mě to zatím vždycky vyšlo levněji a na letiště jsem jel v průměru tak 200 km. Zkus nadhodit termín, destinaci a českou cenu, podívám se pro porovnání, co nabízí Němci.

Tak zkus sehnat levněji třebas tohle:v r.2008 jsme byli s českou CK letecky 4 dospělí (2 dvoulůžk.pokoje s vl.soc+klimou) na 10 nocí na Slunečním pobřeží v Bulharsku,v červenci,snídaně,lux.hotel s bazénem (Condor)přímo na pobřeží.Odlet z Ostravy,což je od nás asi půl hodiny cesty taxíkem (30km).Cena byla vč.tax 12300,- na osobu.
Víš v tomto případě naší dovolené taky klademe důraz na pohodu se vším všudy,tedy i s přepravou,aniž bychom do toho ještě někoho dalšího angažovali,atd.Bylo to opravdu hodně komfortní,když jsme v 9.00 nasedali do taxi u našeho domu a tentýž den v 15 hod už jsme se koupali v moři,bez jakýchkoli starostí,organizování a stresů.Když dovča tak se vším všudy.Ale je jasný,že zas ne za nemožně přehnanou cenu.
Ty české agentury zajišují právě ty odlety z něm.letiš?Můžeš třebas nějakou jmenovat?Díky.

Bulharsko neznám, netuším, co je Slunečné pobřeží. Zkusil jsem dát 10 dní se snídaní Bulharsko/Zlaté písky letecky hotel s bazénem, našlo mi to nejlepší nabídky za 12000 Kč včetně všech poplatků, takže stejná cena. Ale chápu, že ten odlet z Německa může být překážkou, pokud mᚠjiné letiště přímo u bydliště. U zájezdů kolem deseti tisíc tam ten rozdíl není velký, u dražších ale může být obrovský. Kdybys chtěla na Kubu nebo do Thajska, tak si myslím, že české cestovky budou nejméně o třetinu dražší, možná i víc.

Agentur, které to zprostředkovávají, je v ČR víc, webovky sem psát nebudu, a to není reklama. Najdi si na firmy.cz třeba Airstop nebo TMG.

Není tady

 

#14 9. 2. 2009 13:08

Michal Dobrov.
♥------
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1

Re: Levná dovča u moře

PetrV napsal(a):

Kuty napsal(a):

PetrV napsal(a):


Myslím tím české agentury, které tohle nabízí. Odlety ze všech německých letiš. Vídně, Budapešti. Mě to zatím vždycky vyšlo levněji a na letiště jsem jel v průměru tak 200 km. Zkus nadhodit termín, destinaci a českou cenu, podívám se pro porovnání, co nabízí Němci.

Tak zkus sehnat levněji třebas tohle:v r.2008 jsme byli s českou CK letecky 4 dospělí (2 dvoulůžk.pokoje s vl.soc+klimou) na 10 nocí na Slunečním pobřeží v Bulharsku,v červenci,snídaně,lux.hotel s bazénem (Condor)přímo na pobřeží.Odlet z Ostravy,což je od nás asi půl hodiny cesty taxíkem (30km).Cena byla vč.tax 12300,- na osobu.
Víš v tomto případě naší dovolené taky klademe důraz na pohodu se vším všudy,tedy i s přepravou,aniž bychom do toho ještě někoho dalšího angažovali,atd.Bylo to opravdu hodně komfortní,když jsme v 9.00 nasedali do taxi u našeho domu a tentýž den v 15 hod už jsme se koupali v moři,bez jakýchkoli starostí,organizování a stresů.Když dovča tak se vším všudy.Ale je jasný,že zas ne za nemožně přehnanou cenu.
Ty české agentury zajišují právě ty odlety z něm.letiš?Můžeš třebas nějakou jmenovat?Díky.

Bulharsko neznám, netuším, co je Slunečné pobřeží. Zkusil jsem dát 10 dní se snídaní Bulharsko/Zlaté písky letecky hotel s bazénem, našlo mi to nejlepší nabídky za 12000 Kč včetně všech poplatků, takže stejná cena. Ale chápu, že ten odlet z Německa může být překážkou, pokud mᚠjiné letiště přímo u bydliště. U zájezdů kolem deseti tisíc tam ten rozdíl není velký, u dražších ale může být obrovský. Kdybys chtěla na Kubu nebo do Thajska, tak si myslím, že české cestovky budou nejméně o třetinu dražší, možná i víc.

Agentur, které to zprostředkovávají, je v ČR víc, webovky sem psát nebudu, a to není reklama. Najdi si na firmy.cz třeba Airstop nebo TMG.

Musím jedině souhlasit. Dovolená přes německé CK byla na jedničku. problém jsem ale měl sehnat kvlalitní agenturu. tady mi pomohla agentura TMG. Před tím jsem si objednával zájezd u asi 5ti různých agentur a až ta poslední mi zdárně prodala zájezd. I když nemají moc hezkej web jsou TMG prostě SUPER. To bohužel o ostatních říct nemůžu. Jinak dovolená klapala jak má. Vše co mi řekli tak klaplo. Delegát se o nás nemusel starat, pokoj přepychový, když řekli tak to bylo. A cena? Oproti čechům, kteří byli od český cestovek jsem učetřil 5 000. prostě bomba můžu doporučit jak německé ck tak TMG.

Není tady

 

#15 14. 3. 2009 7:28

dita.1234
♥------
Registrovaný: 30. 10. 2008
Příspěvky: 3

Re: Levná dovča u moře

cheš  prožít kásnou dovolenou?Mužu doporučit nepovolená reklamaVyzkoušené ,delegát na místě poradí pomuže s každým problémem SUPER

Není tady

 

#16 16. 6. 2010 9:37

evasokolova
♥------
Registrovaný: 16. 6. 2010
Příspěvky: 11

Re: Levná dovča u moře

Beru ohled na nepovolenou reklamu, přesto všem ráda pomohu se zajištěním vaší individuální dovolené v Bulharsku.

Není tady

 

#17 13. 8. 2010 14:26

Zuzankaa76
♥------
Registrovaný: 27. 6. 2010
Příspěvky: 21

Re: Levná dovča u moře

Taky jsem slysela ze se vyplati jet pres nemeckou cestovku, vyjde to i o tretinu levneji... my letos asi nic, nejsou penizky... ale treba se zadari, hraju o dovolenou na Kypru na eshop.farmax.cz smile

Není tady

 

#18 14. 8. 2010 12:04

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Levná dovča u moře

Levná dovolená na Slunečném pobřeží? - lol - Je to LETOVISKO - takže automaticky ceny nejméně 2x vyšší, než v jiných městech (restauracích!) ležících na pobřeží Černého moře.
Jo a "hotel na pláži" tongue znamená mít DISKO pod nosem každou noc (máte-li lehké spaní, tak se nevyspíte).
Na Slunečném pobřeží se báječně vyřádí všichni mladí dychtiví po DISKU každičký večer své dovolené !!! tummenupp

Radím vám - máte-li o své dovolené poněkud jiné představy, jeďte raději jinam. stolt

Upravil(a) tříska (14. 8. 2010 12:05)

Není tady

 

#19 18. 8. 2010 19:20

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Levná dovča u moře

Jestli můžu doporučit, hodně levnou dovolenou nabízí třeba World travel (Gargáno poslední týden v červnu za 2.200 Kč doprava busem + ubytování ve 4lůžkovém apartmánu)

Tohle není reklama, pracuju pro jinou cestovku, sportovní smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#20 6. 9. 2010 9:11

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Levná dovča u moře

Tak v gargánu byla před 15 lety moje nznámá a nyní mi psala,že tam byla fůra komárů a všichni z toho byli už nas.raní,jak byli věčně doštípaní.

Třísko - dle toho co píšeš,jsi ani nemohl ty osobně na Sluneční pobřeží nikdy  být.Nebo si bydlel v nějakém zapraném hotelu na hl.třídě.My bydleli až na úplném severu Slun.pobřeží,jsou tam pouze velmi lux.hotely,9.patro a žádnou diskotéku,pokud jsme večer byli na pokoji,jsme vůbec neslyšeli.

PetřeV-mě zas teda moc nebere Thajsko,Kuba apod,za to v okolních státech vč.těch vzdálenějších v evropě,jsme byli mnohokrát a paráda.A vůbec,letos jsme krom Turecka a Rakouska byli na 14denní dovolené u nás a bylo to snad nejlepší ze všeho.

Není tady

 

#21 29. 4. 2011 10:58

tereza88
Zablokovaný
Registrovaný: 29. 11. 2009
Příspěvky: 36

Re: Levná dovča u moře

taky se vam stava, ze kdyz jedete na dovolenou, ze na neco zamomenete? Jednou se mi stalo, ze jsem uplne zapomela na antikoncepcni tabletky..docela problem, protoze kdyz treba zapomenete plavky, opalovaci kremy, tak si to klidne dokoupite, ale tabletky jen tak ne big_smile mam s tim zapominanim docela problem, hlavne abych si nezapomela vzit svou lahvicku na zapominani reklama big_smile

Upravil(a) Ronja (1. 5. 2011 18:29)

Není tady

 

#22 2. 5. 2012 14:43

Marcelka_m
♥------
Registrovaný: 27. 5. 2011
Příspěvky: 12

Re: Levná dovča u moře

Určitě záleží, jaká je tvá cenová relace. Vycestovat se dá ledas kam. Já byla s kamarády cca 3 roky zpět autem na výletu po Itálii. Bylo to moc pěkné a do teď na to vzpomínám. Jinak za dobrý peníze se dá sehnat třeba last minute od Student Agency, ale to spíš až budeš vědět kdy bys chtěla jet. O té Itálii určitě popřemýšlej :-). Po Chorvatsku je to příjemná změna :-).

Upravil(a) Marcelka_m (2. 5. 2012 14:44)

Není tady

 

#23 25. 3. 2013 21:49

RadekB
♥------
Registrovaný: 22. 3. 2013
Příspěvky: 21

Re: Levná dovča u moře

Levná dovolená se dá prožít kdekoliv, klidně i u moře. Pokud hledáte vhodné místo, nechejte se inspirovat na internetu. doporučím Vám stránku smazáno

Upravil(a) AndreaP. (25. 3. 2013 22:43)

Není tady

 

#24 2. 3. 2014 13:24

Ivicka
♥------
Registrovaný: 2. 3. 2014
Příspěvky: 2

Re: Levná dovča u moře

Já byla minulý rok na Slunečném pobřeží http://www.levnemore.cz/slunecne-pobrezi/ a můžu říct, že to byla super dovolená. Tenhle rok vyrazíme nejspíš znovu do Bulharska.

Není tady

 

#25 20. 3. 2014 9:57

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Levná dovča u moře

My už dvakrát byli v oblasti Umag. Také jsme byli v Kalábrii ale ta byla podstatně dražší. Takže za mě Umag http://www.svetdovolene.cz/zajezdy/zaje … 2001662742

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů