Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 1. 2009 13:31

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Cukání oka

Chtěla bych se zeptat, co by mohlo být příčinou....?Už mě to trápí víc jak 3 týdny - cuká mi jen spodní víčko levého oka....a není to zrovna 2x příjemné hmm Nevíte "jak na to" - chybí mi nějaký konkrétní vitamín.....?  má s tím někdo zkušenosti, zabral někomu nějaký třeba přírodní přípravek ?


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#2 12. 1. 2009 16:07

anaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 12. 2008
Příspěvky: 92

Re: Cukání oka

myslím,že chybí magnesium...hořčík...najdeš ho ve stejnojmenné minerálce

Není tady

 

#3 12. 1. 2009 16:49

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Cukání oka

anaj, díky, jdu pro magnezku smile


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#4 14. 1. 2009 10:48

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Cukání oka

Tak piju magnezku, včera se cukání zmírnilo, ale dneska mi pro změnu začalo cukat pravé horní víčko....
Mě to už prijde směšné, no nic big_smile


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#5 14. 1. 2009 10:58

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Cukání oka

Račice dračice napsal(a):

Tak piju magnezku, včera se cukání zmírnilo, ale dneska mi pro změnu začalo cukat pravé horní víčko....
Mě to už prijde směšné, no nic big_smile

Račice, teď je asi blbý bejt v Tvojí společnosti, jeden by si to mohl blbě vykládat (to pomrkávání) wink


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#6 14. 1. 2009 11:25

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Cukání oka

Ota napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

Tak piju magnezku, včera se cukání zmírnilo, ale dneska mi pro změnu začalo cukat pravé horní víčko....
Mě to už prijde směšné, no nic big_smile

Račice, teď je asi blbý bejt v Tvojí společnosti, jeden by si to mohl blbě vykládat (to pomrkávání) wink

lol

To právě naopak, mě "nadbíhá" pár mých klientů, tak je právě v tomto stavu dělám nesmírně šastné wink wink big_smile asi lol

Upravil(a) Račice dračice (14. 1. 2009 11:25)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#7 22. 1. 2009 10:09

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Cukání oka

tak magnezka nepomáhá hmm , nemáte někdo ještě jinou zkušenost, nechce se mi s tím k doktorovi, na druhou stranu to fakt obtěžuje hmm


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#8 22. 1. 2009 10:19

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Cukání oka

je  zcela jistě porušen nerv neléčenou infekcí!

Není tady

 

#9 22. 1. 2009 10:52

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Cukání oka

Aneri napsal(a):

je  zcela jistě porušen nerv neléčenou infekcí!

To jako myslíš to zcela jistě jako fakt va  - já o žádné infekci nic nevím - neměla jsem žádný problém - žádné pálení očí, svědění, žádný "výtok" z oka....prostě nic. Spíš mě napadlo, že to může být únava očí, neb vlastně celý den pracuji s PC....  ale infekce, a zcela jistě ??  to mi nějak nepřijde...   ale i tak díky...

Upravil(a) Račice dračice (22. 1. 2009 10:53)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#10 22. 1. 2009 18:32

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Cukání oka

Taky se mi to párkrát stalo, že jsem měla tohle "cukací" období. Něřešila jsem to a ono to vždy přešlo samo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11 23. 1. 2009 0:52

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Cukání oka

No, pokud pracuješ hodně na pc, je to možná i namožený nerv, ale zcela jistě ho něco dráždí, proto se cuká .......
Ale při vnitrobuněčných infekcích můžeš mít potíže až za několik měsíců, či let...ale pozor i na echinokoka ! Ten leze do očí, ale i chlamydie ....takže pokud by se to stupňovalo, nebo nebylo lepší, je třeba to řešit! Ale i nevinný streptokok, či stafylokok způsobuje záněty očí a nemusíš mít žádné jiné projevy! Možností je hodně !

Není tady

 

#12 23. 1. 2009 14:37

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Cukání oka

račice, já bych to neviděla tak černě. bakteriální infekce oka je sice častá, ale vyvolala by zánět spojivek. echinokok je docela extrém, protože se vyskytuje v exotických oblastech a myslim, že to bys měla problémy i jiné, protože tvoří ložiska v játrech, v plicích a tak. trochu si odporuje tvrzení, že něco vyvolá zánět očí, aniž by byly nějaké problémy. a o nevinných streptokocích a stafylokocích bych vůbec nemluvila, protože záněty očí vyvolává Streptococcus pneumonie, Staphylococus aureus, což jsou pěkní prevíti. spíš bych cukání viděla na podráždění z toho počítače. měla bys ty oči nechávat častěji odpočinout. pokud by to ovšem přetrvávalo, došla bych si na neurologii nebo oftalmologii.

Není tady

 

#13 24. 1. 2009 10:21

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Cukání oka

Echinokok je rozšířen celosvětově a je častým onemocnění  zvěře i psů, způsobované vývojovým stádiem tasemnice psí. Takže žádný extrém !  Ne každý zánět a přítomnost musí způsobovat  hnis, výtoky a pod ! Echinokokem napáchaná škoda v těle se projeví za roky i destiletí a může probíhat skrytě, lékaři ji bagatelizují ! Škody napáchané jsou nezvratné a nevyléčitelné v chronicitě, u očí zvláště! 
Doporučuji zadat si  do vyhledávače echinokokoza , streptokok či stafylokok.

Není tady

 

#14 24. 1. 2009 11:58

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Cukání oka

aneri zase pleteš páté přes deváté, echinokok není žádný onemocnění, je to druh tasemnice. a asi si pleteš několik druhů tasemnic. tasemnice psí je Dipylidium caninum, zatímco se ještě vyskytují Echinococcus multilocularis -tasemnice liščí a Echinococcus granulosus - měchožil zhoubný. taže než tady začneš házet diagnozy, které jsou zcela jistě pravda, nebylo by od věci si zjistit, o jaké tasemnici mluvíš a co je vlastně echinokok. než tady tvrdit, že je to nějaké vývojové stadium.
po vyhledání echinokokozy mi to našlo již zmíněné cysty v játrech, plicích,slezině atd.
takže račice, mᚠpsa?jak pravidelně odčervuješ?nechᚠsi od něj olizovat obličej? přijdeš do kontaktu se psím trusem( či trusem nějaké divoké šelmy?)

Není tady

 

#15 24. 1. 2009 13:45

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Cukání oka

Echinokok je parazit, echinokokoza nemoc, nic jsem nepopletla ! K přenosu může dojít i z potravin, kontaminovaných  psím trusu, ale i vodou. Nikdo nebyl nikdy v Egyptě, na Krétě, Turecko,  Kypr, Asie  a dál, kde je malá hygiena a velký turistický ruch ?
Kolik let zde žijí Vietnamci,  Kubánci , ale i  Rumuni, Ukrajinci , černoši a pod.
Když jsi tak chytrá a světaznalá, tak mi řekni, kde já jsem přišla k amébě? Všechny nemoci a paraziti jsou dnes již všude z důvodu cestovního ruchu a migrace obyvatelstva, promiskuity a prostituce ale nikdo neví, co s tím.....
Kamarádce se vrátila dcera z Ameriky, kde jsou všechny rasypěkně  pospolu, těhotná s nějakým tatarem či muslimem , nemocná přiletěla domů, tatar letěl do své vlasti....a je to po celém světě za chvíli. Rodina, okolí, práce....a je to!
Je dobré se podívat i po  tropické medicíně !

Není tady

 

#16 24. 1. 2009 13:57

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Cukání oka

Není to sice oko...ale podívej se sen a kolem sebe !!! 

http://www.youtube.com/watch?v=GiHtUFuG … re=related

Není tady

 

#17 24. 1. 2009 14:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Cukání oka

Aneri napsal(a):

je  zcela jistě porušen nerv neléčenou infekcí!

ty jsi posedlá infekcí, znᚠi něco jiného?

Není tady

 

#18 24. 1. 2009 14:48

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Cukání oka

kde jsi přišla k amébě nevím, napsala bys mi celý název co máš?améba je totiž název pro prvoka, který se pohybuje améboidním pohybem, proto améba.

Není tady

 

#19 26. 1. 2009 10:25

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Cukání oka

no, děkuji všem za reakce, ale myslím, že to žádná infekce není a nebyla....
Teď jsem si dala 3 dny oraz od PC, pořádně spala a cuk oka zmizel...
v lékárně mi poradili na to B-komplex forte a právě ten odpočinek od PC

co se týče těch bakterií - tak pejska nemám, a s žádným jsem nebyla ve styku, no určitě půl roku.....nejsem ve styku ani s žádným cizincem - styku ani sexuálním, ani žádným jiným... smile
a řekla bych, žejsem čistotná smile

Ale díky všem smile  (jen Aneri - já myslím, že nemusí být hned vše infekce a nějakej "kok" smile )
(navíc jsem nedávno měla preventivní prohlídku - kde jsem měla i rozbor krve a naprosto bylo vše, jak má být....myslím, že tam by se něco poznalo....)
Ale přece jen jsem si nasadila ještě probiotika s prebiotiky, abych se bakteriálně upravila .....a cukání oka po těch mých procedůrách (v kterých) pokračuji jaksi vymizelo tummenupp

Upravil(a) Račice dračice (26. 1. 2009 10:26)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#20 26. 1. 2009 12:05

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Cukání oka

tak super...a když třeba musíš být často dlouho na pc, dělej si co hodinu pauzy a třeba na pět minut zavři oči, promasíruj si oční okolí. tak přeju at se cuk nevrátí:-)

Není tady

 

#21 26. 1. 2009 12:19

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Cukání oka

To cukání víčka mám taky. Na počítači dělám denně tak dvě hodiny, tak z toho to snad není. Ale jak jsem četla níž, tak zkusím doplnit hořčík - toho mám málo.
A uvidíme.
Jedna známá mi říkala, že je to od nervů - ale momentálně jsem už delší dobu naprosto v klidu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů