|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Mně stačí tak 20 cm v klidu 




Není tady
Heřmanko, v mém věku už jsem toho vyzkoušela, takže už vím, co mi vyhovuje. 

Coudy tak za sebe. Můj BM měl větší přirození než můj pozdější přítel. A můžu ti říct, že na délce to opravdu nezáleží. Přítel mě uspokojoval daleko víc a daleko častěji než BM
A pokud ti něco takového udělá holka (žena to rozhodně není), tak bych jí asi řekla, že až dospěje, ať se ozve. A šla bych o dům dál.
Není tady
no jo, ale to právě nechápu, proč by měl dosáhnout nakonec? Ptám se zcela vážně, nepoučeně...... jak jsem dole "menší", tak mě to zkrátka bolí, když naráží na děložní čípek...
majkafa napsal(a):
Já mám taky oba, proto potřebuju přiměřený. Btw i krátký čvachtá, nedosáhne na konec, nejenom ten hubený.
Není tady

Želvička17 napsal(a):
Mně stačí tak 20 cm v klidu
To máš jistě plno nápadníků 
Není tady
To mi připomíná jednu docela ftipnou hlášku : mám ho krátkýho, zato tenkýho
Malaika napsal(a):
no jo, ale to právě nechápu, proč by měl dosáhnout nakonec? Ptám se zcela vážně, nepoučeně...... jak jsem dole "menší", tak mě to zkrátka bolí, když naráží na děložní čípek...
majkafa napsal(a):
Já mám taky oba, proto potřebuju přiměřený. Btw i krátký čvachtá, nedosáhne na konec, nejenom ten hubený.
Já nevím, proč by TOBĚ měl dosáhnout na konec. BI. Píšu o sobě. A když je příliš dlouhý, tak taky bolí. Proto mluvím pořád o přiměřenosti. Každá má své přiměřené, nic univerzálního není. Ale přílišná obhajoba malých kašpárků mi přijde jako problém se sebevědomím. Každý ho má nějakého, každá ji máme nějakou a důležité je najít k sobě přiměřené.
Paní nakupuje v zelinářství:
- Prosím jednu okurku.
- A jakou si přejete? Dlouhou a tenkou nebo krátkou a silnou?
- Mě je to jedno, já ji chci do salátu!
Želvička17 napsal(a):
Mně stačí tak 20 cm v klidu
Ale 5000ka je mensia 
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Mám raději delší ( nejvíc vzrušivá jsem na konci ),ale záleží i na tom, jak je chlap šikovnej a jakej je mazel.
Jen o souloži to není.
tzn.Velikost není vše 
Není tady

Mikeš napsal(a):
Želvička17 napsal(a):
Mně stačí tak 20 cm v klidu
To máš jistě plno nápadníků
U Tebe mhouřím oko - oči 




Není tady
tady to už bylo.
Každá holka potřebuje něco jiného.
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=4447#p47520
A pak ještě proběhla diskuse u dívenky, která se bála, že její nový přítel ho má malýho. Po první noci pěla ody na radost, jak to bylo skvělý, i když ho měl malého.
- tu diskusi si najdi sám - přes vyhledávání
PS: tahle statistická otázka "jaká velikost vám stačí" je stejně naprosto, ale naprosto irelevantní. Hybaj k psychologovi a dělat něco se svým sebevědomím.
Není tady
Želvička17 napsal(a):
Mikeš napsal(a):
Želvička17 napsal(a):
Mně stačí tak 20 cm v klidu
To máš jistě plno nápadníků
U Tebe mhouřím oko - oči
Já myslel, že u něho vytáhneš mikroskop 
Není tady

Coudy napsal(a):
UF to se mi ulevilo z vašich reakcí
pošli jí někam
Není tady

Maxík napsal(a):
Paní nakupuje v zelinářství:
- Prosím jednu okurku.
- A jakou si přejete? Dlouhou a tenkou nebo krátkou a silnou?
- Mě je to jedno, já ji chci do salátu!




Není tady
Heřmanka napsal(a):
Malaika napsal(a):
... proč je delší lepší? ...
delší není lepší
to je jen mýtus...
To, že je delší lepší, mohou tvrdit jen chlapi, tohle by ženská nikdy nenapsala.
Není tady
Klarko podivej se dozadu, par holek pise, ze delsi jim vyhovuje.... 
Klarka.S napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
Malaika napsal(a):
... proč je delší lepší? ...
delší není lepší
to je jen mýtus...
To, že je delší lepší, mohou tvrdit jen chlapi, tohle by ženská nikdy nenapsala.
Není tady
Klarka.S napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
Malaika napsal(a):
... proč je delší lepší? ...
delší není lepší
to je jen mýtus...
To, že je delší lepší, mohou tvrdit jen chlapi, tohle by ženská nikdy nenapsala.
Klárka, Klárka ... a jaká je tvoje čárka? 
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady

Klarka.S napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
Malaika napsal(a):
... proč je delší lepší? ...
delší není lepší
to je jen mýtus...
To, že je delší lepší, mohou tvrdit jen chlapi, tohle by ženská nikdy nenapsala.
Napsala... 
Není tady
Malaika napsal(a):
Klarko podivej se dozadu, par holek pise, ze delsi jim vyhovuje....
Klarka.S napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
delší není lepšíto je jen mýtus...
To, že je delší lepší, mohou tvrdit jen chlapi, tohle by ženská nikdy nenapsala.
Tak to nechápu, ženská pochva je přece dlouhá okolo 10 cm, tak proč o dost víc?:-))
Má kamarádka měla přítele, který ho měl hodně dlouhého, měl strašné problémy v sexu, žádná to s ním nechtěla dělat. Tak si musel penis ovazovat u kořene ručníkem, aby věděl, jak dál už nemůže zajet. Chudáček:-)
Nejlepší je kratší a širší:-))
Není tady
No ono to je relativní. Co znamená moc a co málo?
Já měla vždy muže s velkýma. No a tak to teď vnímám jako standard. Bylo docela úsměvné, když se můj poslední chválil, jak ho má velkýho, jak z něj byly bývalé milenky úplně mimo, já na něj kouknu a říjám si - to je přece normálka, ne?
Chudák chlap 
Není tady
jako podobne postizeny muz Vam mohu pres vsechny zde jiste uprimne minene rady zen poradit - > napriste to zaonacte tak, aby bylo zhasnuto.
Není tady
no a já si roky myslela, že všichní mí partneři byli nadprůměrně vyvinutí, než mi došlo, že "problém" mám já... 
Není tady
JohnyB napsal(a):
jako podobne postizeny muz Vam mohu pres vsechny zde jiste uprimne minene rady zen poradit - > napriste to zaonacte tak, aby bylo zhasnuto.
Panove, a co tedy znamena podle Vas "maly"?
Ja, kdyz koukam na nejaka homevidea, no proste na netu, tak mam pocit, ze je tam vetsina proste velmi malo vyvinuta. Jak jsem psala, ja sama to tezko posuzuju, kdyz jsem to mela vzdycky nakopak. Treba je tohle norma.
Není tady
potmě se délka nepozná? 
JohnyB napsal(a):
jako podobne postizeny muz Vam mohu pres vsechny zde jiste uprimne minene rady zen poradit - > napriste to zaonacte tak, aby bylo zhasnuto.
Není tady