Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 31. 1. 2006 14:37

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ťafka

Tak jsem si marně lámala hlavu, jak zvládnu splátky na stavebko a že syn by potřeboval na lyžák nové kalhoty,aby nebyl za "křováka" a do půjčovny vstoupila maminka se dvěma asi 12letými syny. Jeden z nich měl přes tvář ohromný hematom, nevím,jestli to je pozůstatek nějaké nehody,ale spíš to vypadalona nějaké trvalé postižení .
Okamžitě se mi chtělo brečet-představila jsem si, že moje zlaté zlobivé dětičky budou chodit životem takto zdeformováni a popsáni neschopni normálního života- protože jsou jiní...

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#2 1. 2. 2006 8:42

janxxx
Host

Re: Ťafka

Regina napsal(a):

Tak jsem si marně lámala hlavu, jak zvládnu splátky na stavebko a že syn by potřeboval na lyžák nové kalhoty,aby nebyl za "křováka" a do půjčovny vstoupila maminka se dvěma asi 12letými syny. Jeden z nich měl přes tvář ohromný hematom, nevím,jestli to je pozůstatek nějaké nehody,ale spíš to vypadalona nějaké trvalé postižení .
Okamžitě se mi chtělo brečet-představila jsem si, že moje zlaté zlobivé dětičky budou chodit životem takto zdeformováni a popsáni neschopni normálního života- protože jsou jiní...

Tohle se mi stává téměř s pravidelnou jistotou- vždy, když propadám pocitu, že můj život je hnusnej a mám jen samé problémy, najednou se přede mnou na ulici objeví člověk na vozíku nebo nějak zdeformovaný, postižený, s postiženým dítětem a pod. a já hned v tu chvíli jako bych dostala facku s výtkou : Toto je neštěstí - to, co řešíš ty, jsou prkotiny

#3 1. 2. 2006 8:50

Marek_
♥♥♥♥♥♥-

A to niesú náhody, že týchto ľudí stretávate...

Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

#4 1. 2. 2006 8:58

janaxxx
Host

Diky

NÁŠ TIP:

Zápatí