Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 1. 2006 13:51

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Opět reakce strukturovaně....

Prosím Vás, nepřemýšlíte nad tím opět zavést možnost nastavení číst příspěvky strukturovaně? Pořád se ke mě ještě nikdo nepřidal? Ve starém Babinetu jsem ihned přehledně viděla, které příspěvky v určité diskusi jsou nové, kdežto tady to musím vysledovat jen podle datumu a času. Stejně tak, když jsem hledala konkrétního autora příspěvku, tak to bylo rychlejší. Nebo mi to uniklo a už ta možnost tady je? Nejsem zrovna technický tip...sad


Iveta X

Není tady

 

#2 31. 1. 2006 17:37

Chasinta
Host

Re: Opět reakce strukturovaně....

Iveta X napsal(a):

Prosím Vás, nepřemýšlíte nad tím opět zavést možnost nastavení číst příspěvky strukturovaně? Pořád se ke mě ještě nikdo nepřidal? Ve starém Babinetu jsem ihned přehledně viděla, které příspěvky v určité diskusi jsou nové, kdežto tady to musím vysledovat jen podle datumu a času. Stejně tak, když jsem hledala konkrétního autora příspěvku, tak to bylo rychlejší. Nebo mi to uniklo a už ta možnost tady je? Nejsem zrovna technický tip...sad

No souhlasím s tebou starý Babinet byl lepší, hlavně přehlednější. Já jsem se ještě s lepší změnou nesetkala v ničem. Změna je vždy jen k horšímu. Je to muj názor. roll

 

#3 31. 1. 2006 20:22

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Opět reakce strukturovaně....

Iveta X napsal(a):

Prosím Vás, nepřemýšlíte nad tím opět zavést možnost nastavení číst příspěvky strukturovaně? Pořád se ke mě ještě nikdo nepřidal? Ve starém Babinetu jsem ihned přehledně viděla, které příspěvky v určité diskusi jsou nové, kdežto tady to musím vysledovat jen podle datumu a času. Stejně tak, když jsem hledala konkrétního autora příspěvku, tak to bylo rychlejší. Nebo mi to uniklo a už ta možnost tady je? Nejsem zrovna technický tip...sad

Opravdu se zatím nikdo nepřidal... Pokud by bylo nějaké jednoduché řešení, vůbec bych se tomu nebránil. Pokud narazím na potřebné rozšíření, nebudu se bránit to nasadit. Bohužel ale zatím o něm nevím... sad


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#4 1. 2. 2006 20:27

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Opět reakce strukturovaně....

Mě se tady líbí víc jak na starém.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů