Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 5. 2009 7:33

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Luminko,
promiň, ale Ty jsi úplně v prd*li.
To můžeš existovat, s tak mizerným sebevědomím?
Tobě nepomůže nikdo. Nejsi ve stavu, kdy jsi schopna pomoc přijmout a budeš stále vytvářet důvody proč to nejde.
Až se sama rozhodneš něco změnit, pak to půjde. A jde to každopádně.
Měla bys začít co nejdříve přehodnocovat své postoje, protože tu nebudeme věčně. Tak a si to trochu užiješ.
To, co se Ti děje, je typickým obrazem toho, jak myslíš.

Není tady

 

#27 4. 5. 2009 15:22

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Bety napsal(a):

luminka napsal(a):

Těžko se u mě hledá přednost.  Luminko takhle je to s tebou pořád dokola... tohle mluví za všechno. Potřebuješ od nás přesvědčovat, že nějakou přednost máš, jenom abys mohla oponovat a čekat další ujišování... A teď si chce švagrová dát gelové, na což já jsem nikdy neměla a to je jako rána palicí do hlavy. Proč - rána palicí do hlavy? A si dá na nehty co chce! Až přijde, budu jí na ty ruce zírat  Tohle nechápu už vůbec - to neumíš říct "jé ty mᚠuž ty nové nehty - ukaž, ty jsou teda pěkné!"

Neumím. Některým lidem to umím říct, ale jí zrovna ne. Vy ten vztah neznáte, třeba jak to bylo před 20 lety, totiž můj vztah k ní je přinejmenším zvláštní. A pak, sice taky někdy mám svátky, narozeniny, tedy přísun peněz, jenže to jsem vždycky v takovém stavu, že už prostě nemám kalhoty, kabelku mám roztrhanou, prostě je nutné si to koupit, a na tyto radosti nemám. A teď někdo jakoby vyhmátl zrovna to, po čem vy toužíte x let.
A pokud mi zbude i na kosmetiku, tak si koupím tužku na oči, která vydží dlouho, dlouho, nemám na něco, co za chvíli odroste.
Takhle je to skoro vždycky, něco moc chci a nemůžu mít, a pak to má někdo, kdo to tak moc horoucně nechtěl a jen to chce zkusit. Chtěla jsem osmáčky degu - manžel zakázal, bydlí se mnou, musím to respektovat. Teď se mi líbí ty páskové boty, co jsou až nad kotníky, určitě budou i drahé. Kdopak v nich asi vyleze, že by kolegyně? Nezlobte se na mě, ale jsou situace, kdy už by záviděl i anděl.

Upravil(a) luminka (4. 5. 2009 15:58)

Není tady

 

#28 4. 5. 2009 16:19

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Asi každý někdy někomu něco záviděl, ale málokdo si z toho udělá celoživotní program... i kdybys měla všechno, co má tvoje rodina a tvoji známí a tvoje kolegyně dohromady, tak stejně nebudeš mít to, co Brunejský sultán, víš, a o tom to je...
Píšeš že mᚠpráci, manžel zřejmě také - nemůžeš si občas koupit něco na sebe? Bydlíte v rodinném domě, spoustu věcí určitě vypěstujete na zahradě!
Jestli tě to nějak uklidní, byly doby, kdy jsem měla jedny kalhoty (opravdu jedny) pár svrchních dokola praných hadýrek a jednu teplákovou soupravu, všechno v jednom kufru. Rok jsem žila s manželem a dvěma dětmi v jedné místnosti, ve které jsme spali. vařili, sušili prádlo, děti se učily...  deset deka salámu jsem jim rozdělila na svačiny a sami jsme jedli chleba. Koupelna byla společná s cizí ženskou. Pořádnou práci jsem hledala 1O (= deset) let. Tři roky jsem neměla ani den dovolené (= u jednoho zaměstnavatele dovolená = placená rekvalifikace nebo jiný výdělek někde jinde). O tužce na oči se mi ani nezdálo. TO SI NEST̎UJU - TO JEN OZNAMUJU!!!  Holt není každý den posvícení, všichni nemáme na všechno, tak to chodí!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#29 4. 5. 2009 17:47

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Tak momentálně mám taky jen jedny neroztrhané kalhoty a pár triček. Ráda bych se v práci převlíkla, abych ty kalhoty neničila, a já momentálně nemám ani na ty tepláky! A kdybys viděla, co nosím doma, to už není člověka důstojné. Postele máme všichni v jedné ložnici, i dospělé děti, je ale fakt, že je možno spát i v obýváku. Tolik asi o mé situaci. Nemusím mít to co brunejský sultán, ale životní úroveň kolegyň a příbuzných by stačila. I dcera už nadává.

Není tady

 

#30 4. 5. 2009 18:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Luminko, k té ložnici a obýváku mᚠjistě i kuchyň, záchod a koupelnu, tak si říkej, pořád jsem na tom lépe, než byla Bety. Bydlíš v rodinném domě, neplatíš tudíž nájem, jen inkaso. Proč nemᚠna nic peníze? Nějakou příčinu to musí mít, když pracujete... slušný oděv se dá opravdu koupit za pár korun, taky občas koupím u wietnamců a jsou to normálně nositelné kousky.
Proč spíte s dospělými dětmi v ložnici? Předěl jim tu ložnici aspoň skříněmi na dva samostatné kouty a spěte s manželem v obýváku, taky spíme v obýváku, máme jen 2 místnosti + kuchyni a příslušenství! Ty pořád jen hledᚠdůvody, jak to nejde, než abys hledala cestu, jak situaci zlepšit.

Upravil(a) Bety (4. 5. 2009 18:24)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#31 4. 5. 2009 18:32

Lidka3
♥------
Registrovaný: 5. 4. 2009
Příspěvky: 20

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

morpheus napsal(a):

Lidka3 napsal(a):

Kosmetická poradkyně radí (učí) ženy jak mají správně pečovat o ple,jak se líčit. Zkrátka pomáhají řešit jejich kosmetické problémy a učí je techniku líčení a ty co mají vizážistický kurz pomáhají i s výběrem barev.

Lydka : Prosim neopravovat moje CHYBY !!! To nebyla hrubka : Lidka se nepise s mekym "i" ale s tvrdym jako Lýdie. Tak jsem to pochopil, nejsem negramotny hlupak wink

Ale já jsem Ludmila ne Lydie. Proto s měkkým "i"

Není tady

 

#32 4. 5. 2009 18:33

Lidka3
♥------
Registrovaný: 5. 4. 2009
Příspěvky: 20

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

morpheus napsal(a):

Lydka : Jinak diky za odpoved. To znamena, ze mi poradis s moji problematickou pleti i kdyz nejsem zena ? wink

Ano poradím i mužům.

Není tady

 

#33 4. 5. 2009 21:12

REŇAS
Host

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Bety napsal(a):

Luminko, k té ložnici a obýváku mᚠjistě i kuchyň, záchod a koupelnu, tak si říkej, pořád jsem na tom lépe, než byla Bety. Bydlíš v rodinném domě, neplatíš tudíž nájem, jen inkaso. Proč nemᚠna nic peníze? Nějakou příčinu to musí mít, když pracujete... slušný oděv se dá opravdu koupit za pár korun, taky občas koupím u wietnamců a jsou to normálně nositelné kousky.
Proč spíte s dospělými dětmi v ložnici? Předěl jim tu ložnici aspoň skříněmi na dva samostatné kouty a spěte s manželem v obýváku, taky spíme v obýváku, máme jen 2 místnosti + kuchyni a příslušenství! Ty pořád jen hledᚠdůvody, jak to nejde, než abys hledala cestu, jak situaci zlepšit.

Nebo si Luminka může říkat mám práci,jsem zdravá,dobře vidím,tak jsem natom líp než Reňas.. big_smile

Normálně mi to nedalo se nezapojit,Bety,jak jsi psala o tom oblečení  za pár korun,tak mě zarazilo,že Lumča napsala,že si něco chtěla dopřát,nevím co je osmáčky-degu a manžel ji zakázal?? va A že ho musí respektovat.. tak jestli  její problém nebude i v tomhle..

Lumin, no a jestli Tvůj postoj je takový i v práci,co se těch kolegyň týče,tak se nediv,že si dovolí jen to co ty jim sama dovolíš.. Co takhle jim říct,vám se možná mé vlasy nelíbí,ale jsou to mé vlasy a budu je nosit takové,jaké uznám za vhodné a líbí se mně. A mimochodem vᚠnázor mě vůbec nezajímá,tak se příště vyjadřujte k těm svým pačesům...nebo tak nějak.. smile

Lumin,každý může být jednou dole a jednou nahoře,ale utápět se v sebelítostí tě fakt nikam neposune..ledaže by tě bavilo se v tomhle postoji utápět.. wink ,ale život a je,už jakýkoliv ti proklouzne mezi prsty,ty ho nežiješ,ty jej přežíváš. Nezlob se. kapitulation

 

#34 4. 5. 2009 21:47

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

to jsou zvířátka, osmák degu

cool já chci taky dobře vidět.... ale...

Upravil(a) Bety (4. 5. 2009 21:48)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#35 4. 5. 2009 22:06

REŇAS
Host

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Bety napsal(a):

to jsou zvířátka, osmák degu

cool já chci taky dobře vidět.... ale...

Aha...zvířátka..co se tu člověk nedoví. va Druhá věta hned zatím byla o páskových botech,tak jsem z toho bola volaká zmetěná... že by nějaký výraz co neznám.. big_smile wink

Bety,tak se sejdeme u očního... big_smile,už léta jsem tam pravidelný návštěvník. Já už vidím sotva na půl,spíš míň,tak to dlouho třeba nebude trvat... cool
(Neber mě vážně,to je ten můj  černý humor,s těma očima je to samozřejmě pravda,ale  jasně,že Tobě bych to nepřála!!! par To jen prostě co mi zbývá než si z toho udělat občas pr.... i když to není jednoduché,ale přece nebudu brečet..wink )

 

#36 4. 5. 2009 22:10

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Pracujeme, to je pravda, ale já za minimální mzdu, a to jsem ráda, dost lidí už tam nepracuje vůbec. Jedno dítě je na VŠ a druhé se tam chystá, to taky můžu být ráda, zdravé chytré děti. Asi jsem bezcharakterní člověk, ale mně skutečně někdy nějaká materiální věc udělá hroznou radost, skoro bych řekla, že některé věci by mě udělaly šastnou, asi to je rouhání. Opravdu ráda něco  m á m,  je tu někdo, kdo by to pochopil? Každý přece chce to, co se mu tolik nedostává. Nemyslete si, že si nevážím třeba zdravých dětí. Přečetla jsem si příběhy rodičů, kterým děti zemřely, je to hrůza. Právě já mám takový strach o blízké, už jsem o tom psala, ale k tomu mám prostě ráda materiální věci, myslím, že se to nevylučuje.

Upravil(a) luminka (4. 5. 2009 23:00)

Není tady

 

#37 4. 5. 2009 23:28

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Tak, a po mých celodenních výlevech si přečtu článek, že se ustupuje od umělých nehtů a prosazuje se péče o vlastní - a je to z letošního února! To potěší.

Není tady

 

#38 5. 5. 2009 8:45

REŇAS
Host

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

luminka napsal(a):

Tak, a po mých celodenních výlevech si přečtu článek, že se ustupuje od umělých nehtů a prosazuje se péče o vlastní - a je to z letošního února! To potěší.

Já osobně kašlu na umělé nehty,né,že by se mi to na jiných třeba nelíbilo,pochválím,když je mají moc pěkně vymalované,ale prostě je mít nemusím a nechci. Ani nechci dlouhé. Spíš bych jen ty moje otřebovala trochu zpevnit a upravit..aby to trošku vypadalo i v práci.

No vidíš Lumi,můžeš zůstat u svých přírodních. Hlavně buď sama sebou. stolt Raduj se z tvých šikovných dětí a vůbec z malých věcí,zdá se mi,že ti chybí jen trochu více optimismu a uvolněnosti. Není řečeno,že s těmi materiálními věcmi bys byla šastnější nebo,že by ti  to dodalo víc nadhledu.

Nemyslím,že jsi bezcharakterní člověk,proč hned tak silné řeči. wink

 

#39 6. 5. 2009 23:27

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Dneska to byl děs, udělala jsem dost blbou chybu v práci, ale abych zůstala u té módy, viděla jsem paní, štíhlou, v černých obtažených šatech, dlouhé lesklé vlasy, botky zajímavého tvaru, krásné nohy, povídám si, bože, proč takhle nemůžu vypadat, to by ten život byl lehčí.

Není tady

 

#40 7. 5. 2009 0:34

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

luminka napsal(a):

Dneska to byl děs, udělala jsem dost blbou chybu v práci, ale abych zůstala u té módy, viděla jsem paní, štíhlou, v černých obtažených šatech, dlouhé lesklé vlasy, botky zajímavého tvaru, krásné nohy, povídám si, bože, proč takhle nemůžu vypadat, to by ten život byl lehčí.

Nebyl, protože to není o tom, co mᚠna sobě, ale co mᚠv sobě...

I kdybys vypadala jako modelka, tak s Tvým myšlením by ses cítila pořád stejně blbě.

Jestli si budeš pořád takhle stěžovat, "pošlu" na Tebe moje kila, abys cítila, jaké to je, mít ještě o 20 kilo víc než mᚠdumbom

Není tady

 

#41 7. 5. 2009 6:34

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

luminka napsal(a):

Tak na mě dolehla finanční krize, či spíš teprve dolehne. Pocítím to už v příští výplatě. A pak třeba můžu o práci přijít. Ještě štěstí, že u manžela v práci je to zatím v pohodě. Chtěla bych se zeptat, máte nějaké triky na to, jak dobře vypadat, když je peněz zkrátka méně? Tento problém jsem řešila i před krizí. Prostě jsem se někdy styděla jít třeba na rodičovskou schůzku nebo na jinou akci, když jsem věděla, že tam budou dobře situovaní lidé. Poradíte, jak vypadat líp nebo se aspoň nestydět?

Nechapu jste oba zamestnany a chodis jako hadrnice?A co sekace prosla si si?Tam nakoupis levne u nas treba tricko za 39 kc.Ja moc penez taky nemam,ale jako vandrak nechodim.Ted jsem si tam koupila krasne pantoflicky za 70 kc.Nakupuju v sekaci a oblecena jsem jako kazdy jiny.I vlasy si muzes upravit levne.Ja k holici nechodim vubec.Mam koupenou barvu na vlasy za 80 kc kterou mam na 2x,kdy me dobarvuje dcera.Sampon,balzam na vlasy a lak na vlasy mam ten nejlevnejsi z obchodu vse za 39.Vlasy si denne myju a natacim na varne natacky takze vlasy mam pokazde upravene i,kdyz nikam nejdu.Takze je to mozna o tve pohodlnosti se nekam podivat po obchodech.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#42 7. 5. 2009 8:00

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

luminka napsal(a):

Dneska to byl děs, udělala jsem dost blbou chybu v práci, ale abych zůstala u té módy, viděla jsem paní, štíhlou, v černých obtažených šatech, dlouhé lesklé vlasy, botky zajímavého tvaru, krásné nohy, povídám si, bože, proč takhle nemůžu vypadat, to by ten život byl lehčí.

Naši známí mají barák. U něj garáž, bazén, altán... Manžel se utápěl v tom, jak se mají...
Jak to vidím já? Dva roky, každý den po práci šli stavět, cihlu k cihle, aby měli tu garáž. Týden/ dva po práci kopali díru na bazén. Mají tři spoření a až jim skončí, opraví střechu a začnou spořit znova, aby si za pět let opravili fasádu. Neznají dovolenou, většina peněz jde do toho baráku. A ano, hezky se tam sedí u grilu.
Všechno je o úhlu pohledu.
Na to, abys žila spokojeně, nepotřebuješ vypadat jako modelka.

Není tady

 

#43 7. 5. 2009 8:14

Kavasaki
♥♥♥♥---
Místo: Zlínsko
Registrovaný: 21. 11. 2008
Příspěvky: 269

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

Ahoj,
nenapadlo by mě stydět se za to,v čem chodím.Důležité je být čistá,zašitá a cítit se fajn.
Kdo mě soudí podle oblečení,tak má smůlu.Jsem jaká jsem a buď mě bereš nebo ne,tak to dělám vůči druhým i já.

Není tady

 

#44 7. 5. 2009 8:19

Kavasaki
♥♥♥♥---
Místo: Zlínsko
Registrovaný: 21. 11. 2008
Příspěvky: 269

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

luminka napsal(a):

Dneska to byl děs, udělala jsem dost blbou chybu v práci, ale abych zůstala u té módy, viděla jsem paní, štíhlou, v černých obtažených šatech, dlouhé lesklé vlasy, botky zajímavého tvaru, krásné nohy, povídám si, bože, proč takhle nemůžu vypadat, to by ten život byl lehčí.

bože,bože,bože...........vždy ale o tom to není.
Já vždycky říkám : někde nám pábůh přidal,někde ubral.(věřící nejsem)
Hledej na sobě to pěkné a bude ti líp.

Není tady

 

#45 7. 5. 2009 8:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

luminko, když se smíříš s tím, že nejsi a (asi) nebudeš štíhlá dlouhovlasá dáma, bude ti líp. Podívej, já po dětech měla 2 kg pod metrák a tehdy na nás "těhotné slonice" oblečení skoro nebylo - s výjimkou krimplenových kalhot v pase do gumy a po*ných acetátových šatiček střihu pytle od brambor, "esteticky" potištěných "drobným zeštíhlujícím vzorečkem" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Tak se šilo, pletlo, háčkovalo, přešívalo... z bílýho trička za pár halířů se dá vyrobit model, který nikdo jiný nemá, hadřík ze sekáče si můžeš taky přizpůsobit tak, aby vypadal jako z butiku... někdy k vyvolání efektu (případně závisti okolí  http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png) stačí výšivka, parádní knoflíky, různé šálky a šátečky... možností je spousta a ještě budeš mít radost z "originálu".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#46 7. 5. 2009 8:54

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

luminka napsal(a):

Dneska to byl děs, udělala jsem dost blbou chybu v práci, ale abych zůstala u té módy, viděla jsem paní, štíhlou, v černých obtažených šatech, dlouhé lesklé vlasy, botky zajímavého tvaru, krásné nohy, povídám si, bože, proč takhle nemůžu vypadat, to by ten život byl lehčí.

Never tomu,ze tahle zena to ma lehci a,ze je stastnejsi.
Meli jsme na sidlisti pani velice atraktivni nekolikrat za den se ukazala v necem jinem.Byla podobna herecce Vejmelkove(za mlada).Svemu muzi byla neverna s vedoucim jedne restaurace kde ona pracovala.Kdyz byla vyhozena jeho manzelkou kdo ji pomohl najit nove zamestnani byl jeji manzel.Sice v tovarne,ale v tu dobu ona za to byla rada.Tam se dala dohromady s jednim muzem vyzazi jako bezdomovec.Jeji manzel si tam pak nasel pritelkyni a rozvedli se a ona se odstehovala.Asi po 2 letech jsem ji nahodou potkala ani jsem ji nemohla poznat jak se zmenila.Po krase ani stopy.Pribrala snad 20 kilo oblecena jak s 80 let.Zlute zuby s hnedyma skvrnama.Odrostle blond vlasy.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#47 7. 5. 2009 16:57

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

helena napsal(a):

luminko, když se smíříš s tím, že nejsi a (asi) nebudeš štíhlá dlouhovlasá dáma, bude ti líp. Podívej, já po dětech měla 2 kg pod metrák a tehdy na nás "těhotné slonice" oblečení skoro nebylo - s výjimkou krimplenových kalhot v pase do gumy a po*ných acetátových šatiček střihu pytle od brambor, "esteticky" potištěných "drobným zeštíhlujícím vzorečkem" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Tak se šilo, pletlo, háčkovalo, přešívalo... z bílýho trička za pár halířů se dá vyrobit model, který nikdo jiný nemá, hadřík ze sekáče si můžeš taky přizpůsobit tak, aby vypadal jako z butiku... někdy k vyvolání efektu (případně závisti okolí  http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png) stačí výšivka, parádní knoflíky, různé šálky a šátečky... možností je spousta a ještě budeš mít radost z "originálu".

Dáma nejsem, štíhlá taky ne, dlouhovlasá ano. Víte snad o lepším účesu pro chudé?

Není tady

 

#48 7. 5. 2009 16:59

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

eremuruss napsal(a):

luminka napsal(a):

Tak na mě dolehla finanční krize, či spíš teprve dolehne. Pocítím to už v příští výplatě. A pak třeba můžu o práci přijít. Ještě štěstí, že u manžela v práci je to zatím v pohodě. Chtěla bych se zeptat, máte nějaké triky na to, jak dobře vypadat, když je peněz zkrátka méně? Tento problém jsem řešila i před krizí. Prostě jsem se někdy styděla jít třeba na rodičovskou schůzku nebo na jinou akci, když jsem věděla, že tam budou dobře situovaní lidé. Poradíte, jak vypadat líp nebo se aspoň nestydět?

Nechapu jste oba zamestnany a chodis jako hadrnice?A co sekace prosla si si?Tam nakoupis levne u nas treba tricko za 39 kc.Ja moc penez taky nemam,ale jako vandrak nechodim.Ted jsem si tam koupila krasne pantoflicky za 70 kc.Nakupuju v sekaci a oblecena jsem jako kazdy jiny.I vlasy si muzes upravit levne.Ja k holici nechodim vubec.Mam koupenou barvu na vlasy za 80 kc kterou mam na 2x,kdy me dobarvuje dcera.Sampon,balzam na vlasy a lak na vlasy mam ten nejlevnejsi z obchodu vse za 39.Vlasy si denne myju a natacim na varne natacky takze vlasy mam pokazde upravene i,kdyz nikam nejdu.Takze je to mozna o tve pohodlnosti se nekam podivat po obchodech.

já si kupuju přeliv na vlasy za 67,90 a u kadeřnice jsem od podzima nebyla. Jsem na tom podobně jako Ty.

Není tady

 

#49 8. 5. 2009 14:06

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

luminka napsal(a):

eremuruss napsal(a):

luminka napsal(a):

Tak na mě dolehla finanční krize, či spíš teprve dolehne. Pocítím to už v příští výplatě. A pak třeba můžu o práci přijít. Ještě štěstí, že u manžela v práci je to zatím v pohodě. Chtěla bych se zeptat, máte nějaké triky na to, jak dobře vypadat, když je peněz zkrátka méně? Tento problém jsem řešila i před krizí. Prostě jsem se někdy styděla jít třeba na rodičovskou schůzku nebo na jinou akci, když jsem věděla, že tam budou dobře situovaní lidé. Poradíte, jak vypadat líp nebo se aspoň nestydět?

Nechapu jste oba zamestnany a chodis jako hadrnice?A co sekace prosla si si?Tam nakoupis levne u nas treba tricko za 39 kc.Ja moc penez taky nemam,ale jako vandrak nechodim.Ted jsem si tam koupila krasne pantoflicky za 70 kc.Nakupuju v sekaci a oblecena jsem jako kazdy jiny.I vlasy si muzes upravit levne.Ja k holici nechodim vubec.Mam koupenou barvu na vlasy za 80 kc kterou mam na 2x,kdy me dobarvuje dcera.Sampon,balzam na vlasy a lak na vlasy mam ten nejlevnejsi z obchodu vse za 39.Vlasy si denne myju a natacim na varne natacky takze vlasy mam pokazde upravene i,kdyz nikam nejdu.Takze je to mozna o tve pohodlnosti se nekam podivat po obchodech.

já si kupuju přeliv na vlasy za 67,90 a u kadeřnice jsem od podzima nebyla. Jsem na tom podobně jako Ty.

Jenomze ja bych ke kadernici nesla ani kdybych na to mela,protoze se me jeste nikdy nestalo,aby se me od ni nejaky uces libil.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#50 8. 5. 2009 16:52

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Lze dobře vypadat v době krize?

luminko, zeptej se svého muže proč s tebou je... podle toho co o sobě píšeš se mu fakt divím...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů