Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 10. 5. 2009 13:06

Nemesis
♥♥-----
Registrovaný: 23. 11. 2008
Příspěvky: 39

Re: Kamarád na sex

PPavlaa napsal(a):

Nemesis napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Nemesis, nechci ti brát iluze, ale takového kamaráda na sex jsem měla taky. Bylo to asi co popisuješ od držení za ruku, přes něžnosti na veřejnosti, nekonečné sms, často volal jen tak, prý aby mě slyšel. tvrdil, že mu nechybí jen sex, ale můj hlas, můj smích, já ... nekonečně hodiny strávené spolu na dálku na skypu, icq. plná pusa řečí toho, jak mě má rád, že jsem pro něj víc jak kamarádka na sex smile do toho všeho žárlení, výčitky, když jsem měla v plánu strávit víkend se svými kamarády, které jsem delší dobu neviděla a ne s ním. a víš co ? všechno to byly jen lži, manipulace. hrál si se mnou jako kočka s myší. ve finále mi řekl, že potkal někoho jiného na sex, ona je tam, já daleko. ironie, že vždycky tvrdil, že mu ta vzdálenost nevadí, že by mě neopustil jen proto, že se najde jiná blíž apod hovadiny. pořád samé pusinky, svíčky (ty miluju), hlouposti pro radost. plány na společnou dovču atd.
nakonec se pak ještě choval jako prase a snažil se mi ublížit ještě víc, než už ublížil. řeknu ti, že kdyby mi dal po čuni, nebolelo by to tolik, jako to, co řekl, jak se potom všem choval ...
moc ti přeju, aby tys takhle nedopadla pussa

Ahoj Pavli, to co jsi mi napsala, toho se právě nejvíce bojím.. Já vím, že kdybych něco řekla, asi hned uvidím reakci.. Ale opravdu bych si přála aby to byl on, kdo prolomí led. Jenže.. Zase od jiných příspěvků mám najednou pocit, že mu to opravdu přesně takhle vyhovuje. Mít otevřené dveře.. Není možné, že si s tebou jen hrál! To se mi nechce věřit.. Když žárlil, tak to byla také přetvářka?? To snad ne! Určitě tě trochu musel mít rád, když jsi mu chyběla ty, a nejen sex.. Copak to byli jen řeči?? :-o

to víš, že to byly jen řeči, manipulace .. smile nic víc, nic míň ... ale zas - blbá zkušenost taky zkušenost wink

uvidíš sama, jak se to bude celé dál vyvíjet, já bych byla s investováním citů opatrná ...

Hm.. :-/ Tak to je mi líto, že ti to takhle dopadlo! Já si raději ty city trochu hlídám.. Líbí se mi ještě jeden, tak ho nechci úplně odstřihnout, protože to vypadá, že se mu líbím také.. Takže nevím, ale když se pořádně nerozhoupne tenhle můj "kamarád", tak se nebudu bránit něčemu jinému.. Ale aby se pak zase nedivil on.. :-) Ze tu pro nej najednou nejsem. Ale bohužel to jinak asi nepůjde.. Včera když šel z hospody, a viděli jsme se, tak jsme si povídali a on najednou řekl, v nějaké souvislosti, že jsem "jeho".. Tak mě to trochu překvapilo, ale dělala jsem, že jsem si toho nevšimla a pokračovali jsme v rozhovoru. Takže to asi vypadá, že kamarádka pro nej uz nejspis tak docela nejsem.. Nechci aby mi ale ublizil, abych verila nejake iluzi, anebo naopak, ze ublizim ja jemu, ze te iluzi nepodlehnu a dam prilezitost jinemu.. Uz se v tom zase motam :-)) Kazdopadne dekuji za radu a pokusim se se tomu prilis nepoddavat :-)

Není tady

 

#102 10. 5. 2009 13:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kamarád na sex

neboj, ono to něják dopadne smile a tak nebo tak smile buď to bude on, nebo jinej, naštěstí chlapů všude běhá mraky wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů