Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 1. 3. 2009 16:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Kamarád na sex

Ivča K. napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

teda Ivi sad

No co co co? smile Tenkrát jsem byla tak nějak naštvaná na chlapy,neměla jsem štěstí a vždycky jsem dělala navíc ještě vychovatelku,bachařku a živitelku.Ale po čase ten sex chybí,tak jsem to pototm řešila takhle,ale nebylo to hned,to přišlo tak nějak samo,když jsem jen seděla na internetu a šmejdila všude možně,taky jsem se nejdřív bála.A právě jsem si řekla,že už se nemíním zamilovat lol,já,romantička od přírody.No naštěstí mi to nevyšlo a teď mám toho nejlepšího chlapa jakýho jsem si vysnila. tummenupp

ale já tě nesoudím za to, že jsi měla někoho jen na sex, to ne. spíš - nemám ráda najít si zadanýho, rozvést ho, jestli mi rozumíš. není to o tom, že bych ti nepřála, aby jsi byla štastná, ale musí to být takhle ?
jinak - já jsem opatrná na to,a bych říkala, že mám nejlepšího chlapa, jakýho jsem si vysnila ... tohle možná budu moci říct, až budu ležet na smrtelný posteli, do té doby ani uk. život si s námi někdy dost pohrává a spoustu věcí už jsem zakřikla ...

Upravil(a) PPavlaa (1. 3. 2009 16:15)

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#77 1. 3. 2009 16:29

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

ale já tě nesoudím za to, že jsi měla někoho jen na sex, to ne. spíš - nemám ráda najít si zadanýho, rozvést ho, jestli mi rozumíš. není to o tom, že bych ti nepřála, aby jsi byla štastná, ale musí to být takhle ?
jinak - já jsem opatrná na to,a bych říkala, že mám nejlepšího chlapa, jakýho jsem si vysnila ... tohle možná budu moci říct, až budu ležet na smrtelný posteli, do té doby ani uk. život si s námi někdy dost pohrává a spoustu věcí už jsem zakřikla ...

No ono to s tím jeho zadáním bylo tak nějak spíš jenom papírově.A nebylo to ani tak moc z mé strany,spíš z jeho a já nakonec citově podlehla.No rozhodně jsem to neplánovala,spíš jsem si myslela,že tak nějak dožiju s nějakým občasným milencem.A že má všechno,co jsem si vysnila to je zase podložený mými dlouholetými (spíš špatnými)životními zkušenostmi.Takže určitě nelítám v oblacích Pavli.Já už jsem hodně při zemi.A taky proč si nevzít něco,čeho si jiný(jiná)neváží?

Není tady

#78 1. 3. 2009 16:52

Malaika
♥♥♥----

Co tedy znamenal ten výraz "bez ztráty kytičky??" va  Já to pochopila tak, že k ničemu nedošlo....

Ivča K. napsal(a):

No,sandra sice uzavřela toto vlákno s tím,že to vyšlo,ale já bych radši nekřičela hop..ještě nepřeskočila,spíš do toho vlítla rovnýma nohama.
Sexovat s kamarádem bez citů jde pouze v tom případě,pokud ho zas tak moc neznám a hlavně se s ním nevídám i mimo sexuální hrátky.Nejlépe,když třeba není moc hezký,ale má dobrý tělo a je mistr v posteli a ví,co žena potřebuje.
Měla jsem takového,domluveného přes net.Poprvé mě tak trošku donutil,protože se mi nelíbil,ale ten zbytek byl fantastickej,takže příští návštěvu jsem si domluvila už sama.Bylo to vyloženě jen o sexu.Jakmile mám chu se s někým mazlit a líbat a těším se na NĚJ,nejenom na SEX,je to cesta do pekel,pokud on chce jen sex,protože zamilování asi tak jako tak přijde a můžeš si to sandro zakazovat jak chceš.
Vloni v březnu jsem si taky na srazu s býv.spolužákem řekla,že se občas takhle sejdem.Já jsem sama a on je doma sexuálně nezaměstnaný,během měsíce jsme se zamilovali a začli podnikat i jiné akce spolu a dneska už spolu měsíc a půl bydlíme a bude se rozvádět. gloria

Není tady

#79 1. 3. 2009 16:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Ivi, já nevím ... já mám zase jiné zkušenosti a dost často to není o tom, že by si jiný/á nevážila ... a že byl zadaný jen papírově, to si neumím v dnešní době moc představit ...
no, snad si ten čumáček nenatlučeš ...

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#80 1. 3. 2009 17:04

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

Ivi, já nevím ... já mám zase jiné zkušenosti a dost často to není o tom, že by si jiný/á nevážila ... a že byl zadaný jen papírově, to si neumím v dnešní době moc představit ...
no, snad si ten čumáček nenatlučeš ...

U mě to už ani víc nejde,já už jsem po plastice čumáčku. stolt

Není tady

#81 1. 3. 2009 17:07

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

Malaika napsal(a):

Co tedy znamenal ten výraz "bez ztráty kytičky??" va  Já to pochopila tak, že k ničemu nedošlo....

Jo došlo,sandra to potom napsala.

Není tady

#82 1. 3. 2009 17:56

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Ivča K. napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

teda Ivi sad

No co co co? smile Tenkrát jsem byla tak nějak naštvaná na chlapy,neměla jsem štěstí a vždycky jsem dělala navíc ještě vychovatelku,bachařku a živitelku.Ale po čase ten sex chybí,tak jsem to pototm řešila takhle,ale nebylo to hned,to přišlo tak nějak samo,když jsem jen seděla na internetu a šmejdila všude možně,taky jsem se nejdřív bála.A právě jsem si řekla,že už se nemíním zamilovat lol,já,romantička od přírody.No naštěstí mi to nevyšlo a teď mám toho nejlepšího chlapa jakýho jsem si vysnila. tummenupp

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.  I o tom mlaďochovi ses kdysi vyjadřovala podobně tongue .

Není tady

#83 1. 3. 2009 20:11

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Malaiko, tou "ztrátou kytičky" jsem myslela, že jsem se po tom všem nezačala hroutit, plakat, vzlykat a já nevím, co všechno.big_smile Já totiž občas mívám připravené katastrofické scénaře a zrovna v tomhle jsem si představovala, jak se po "tom" budu cítit hrozně, bude mi smutno, atd atd....dumbom A naštěstí k tomu nedošlo godlike

Ivča K. , jasně, člověk nikdy neví, kdy a kde se do někoho zamiluje. Ano, je možné, že se do něho zamiluji...na druhou stranu se taky může stát, že k tomu nedojde wink Volný čas spolu netrávíme.

Není tady

#84 2. 3. 2009 19:04

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

aprill napsal(a):

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.  I o tom mlaďochovi ses kdysi vyjadřovala podobně tongue .

aprill,mlaďocha jsem pustila žít,protože se mnou by neměl rodinu a dneska už ji má a jsme pořád v kontaktu přes ICQ.Má roční dcerku a jsem ráda,že je šastný.
A nevím kterýho myslíš ptáčka,jako mě?Svého nynějšího přítele naštěstí znám 30 let,tak už o něm něco málo vím. smile

Není tady

#85 2. 3. 2009 19:06

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

sandra napsal(a):

Ivča K. , jasně, člověk nikdy neví, kdy a kde se do někoho zamiluje. Ano, je možné, že se do něho zamiluji...na druhou stranu se taky může stát, že k tomu nedojde wink Volný čas spolu netrávíme.

Tak to by mohlo klapnout.

Není tady

#86 10. 3. 2009 11:38

Jency
♥♥-----

mashanka napsal(a):

Tak si to nepředstavuj a udělej to - uvídíš - nějak už to dopadne, neboj. Třeba zjistíš, že ti spotřební sex nic neříká

Spotřební sex - no to je teda výraz... hele, a jaký sex je "nespotřební"??? Třeba koukat na sebe přes dvě skleněné tabule a slintat u toho jako paviány v kleci...???
Hele, já vím, že jsem hrozná... co se vlastně u "spotřebního sexu" spotřebovává??? Nebo jako tím chceš naznačit, že každá fixa se jednou vypíše? reta

Není tady

#87 8. 5. 2009 14:11

Nemesis
♥♥-----

Ahoj, zaujalo mě tohle téma.. Nutí mě to k myšlence, že já také nevím na čem vlastně jsem.. Mám "kamaráda", hrozně jsme si rozuměli, stejné názory, všemu jsme se smáli.. Nadávali na dlouholeté vztahy a že to nikam nevede.. Oba po rozchodu. Já po 4 a pul letém, on po 2 a pul letém. Oba naše vztahy ukončili ex. Začli jsme se víc vídat, bylo nám krásně.. No, vlastně je nám krásně dosud. Až na to, že jsme už potřebovali cítit blízkost někoho, také sex.. Dohodli jsme se, že to zkusíme jako "kamarádi na sex". Jenže já moc nechtěla.. Znám se. Dokážu spát nezávazně jen s někým, s kým si nerozumím. Lekla jsem se, že se zamiluju, ale nakonec jsem do toho šla. ڞasný sex si užíváme kdykoli to jde, ale není to jen sex.. Chodíme spolu za ruku.. Objímáme se.. Líbáme se veřejně.. i před kamarády.. Přespávám někdy u něj, říká mi krásný věci.. Ale, nevím, jestli mě bere pořád jako tu kamarádku na sex. Já na něj bohužel pořád myslím, myslím, že ho miluju. A to tak moc, že to ani nemůžu říct! Mám ho ráda, ne, jak vypadá, ale.. jaký je, jak se dívá, co říká, jak zvedá obočí :-)) Jsem v tom až po uši, ale dělám se chladnou jak jen to jde, protože bych chtěla, aby se vyjádřil on.. Jenže on čeká zřejmě na mě. Nebo si to možná všechno jen namlouvám!! A chce mě jen do postele! Bojím se, aby nedošlo k tomu, že někoho potká a pak mi jen řekne : "Ale vždy jsi věděla, že šlo jen o to, s někým být a mít sex.." Co mám dělat?? Můžete mi někdo zkusit poradit? Já už si totiž nevim rady, protože bych ráda zjistila, jestli se také zamiloval, nebo jestli mám raději počítat s tou povrchní variantou..

Není tady

#88 8. 5. 2009 15:18

maia
♥♥♥----

tak ale ked ty hras chladnu, mozno on si mysli o tebe to, co ty o nom. Pritom tvrdis, ze ti hovori pekne veci..teda mozno on je v tom este viac ako ty...mali by ste sa porozpravat podla mna smile

Môžeš stokrát opakova "teplo", ale pokiaž neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

#89 8. 5. 2009 19:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Nemesis, nechci ti brát iluze, ale takového kamaráda na sex jsem měla taky. Bylo to asi co popisuješ od držení za ruku, přes něžnosti na veřejnosti, nekonečné sms, často volal jen tak, prý aby mě slyšel. tvrdil, že mu nechybí jen sex, ale můj hlas, můj smích, já ... nekonečně hodiny strávené spolu na dálku na skypu, icq. plná pusa řečí toho, jak mě má rád, že jsem pro něj víc jak kamarádka na sex smile do toho všeho žárlení, výčitky, když jsem měla v plánu strávit víkend se svými kamarády, které jsem delší dobu neviděla a ne s ním. a víš co ? všechno to byly jen lži, manipulace. hrál si se mnou jako kočka s myší. ve finále mi řekl, že potkal někoho jiného na sex, ona je tam, já daleko. ironie, že vždycky tvrdil, že mu ta vzdálenost nevadí, že by mě neopustil jen proto, že se najde jiná blíž apod hovadiny. pořád samé pusinky, svíčky (ty miluju), hlouposti pro radost. plány na společnou dovču atd.
nakonec se pak ještě choval jako prase a snažil se mi ublížit ještě víc, než už ublížil. řeknu ti, že kdyby mi dal po čuni, nebolelo by to tolik, jako to, co řekl, jak se potom všem choval ...
moc ti přeju, aby tys takhle nedopadla pussa

Upravil(a) PPavlaa (8. 5. 2009 19:04)

Není tady

#90 8. 5. 2009 19:15

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Nemesis: "protože bych ráda zjistila, jestli se také zamiloval, nebo jestli mám raději počítat s tou povrchní variantou.."

To zjistíš poměrně rychle, jen co mu někdy sdělíš své pravé pocity.

Není tady

#91 8. 5. 2009 19:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Terci, s tím bych až tak nesouhlasila. Možná ano, ale jsou tací, co je klidně odkejvou, ještě jsou schopní říct, že to cítí stejně. protože se jim to zrovna hodí, tak proč nehodit do placu malou lež, dy o nic nejde, že jo big_smile
někomu je holt jedno, kolika lidem ublíží, někteří mají rádi jen sami sebe a dělají co je výhodné v té chvíli pro ně.
Jak to tak poslouchám, bohužel to u některých takto funguje ....

Upravil(a) PPavlaa (8. 5. 2009 19:44)

Není tady

#92 8. 5. 2009 20:14

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Pavli, myslela jsem to tak, že každopádně uvidí jeho reakce. Z těch už ledacos vycítí. (možná) smile

Není tady

#93 8. 5. 2009 20:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

já vím, jak jsi to myslela, ale myslím, že to moc takhle nefunguje ... to by pak ani nebylo třeba tolik překvapených milenek, když se jim ten jejich ženáč nakonec nerozvede atd atd atd smile

Upravil(a) PPavlaa (8. 5. 2009 20:17)

Není tady

#94 8. 5. 2009 21:03

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Aha smile, no tak já jsem kdysi dávno dost dobře poznala, protože jsem možná dobře pozorovala situaci smile. Ale mᚠpravdu, že kdo nechce vidět, nevidí, kdo nechce slyšet, neslyší..... varovné signály....

Není tady

#95 9. 5. 2009 16:37

Amriana
♥♥♥♥♥♥-

Nemesis napsal(a):

Ahoj, zaujalo mě tohle téma.. Nutí mě to k myšlence, že já také nevím na čem vlastně jsem.. Mám "kamaráda", hrozně jsme si rozuměli, stejné názory, všemu jsme se smáli.. Nadávali na dlouholeté vztahy a že to nikam nevede.. Oba po rozchodu. Já po 4 a pul letém, on po 2 a pul letém. Oba naše vztahy ukončili ex. Začli jsme se víc vídat, bylo nám krásně.. No, vlastně je nám krásně dosud. Až na to, že jsme už potřebovali cítit blízkost někoho, také sex.. Dohodli jsme se, že to zkusíme jako "kamarádi na sex". Jenže já moc nechtěla.. Znám se. Dokážu spát nezávazně jen s někým, s kým si nerozumím. Lekla jsem se, že se zamiluju, ale nakonec jsem do toho šla. ڞasný sex si užíváme kdykoli to jde, ale není to jen sex.. Chodíme spolu za ruku.. Objímáme se.. Líbáme se veřejně.. i před kamarády.. Přespávám někdy u něj, říká mi krásný věci.. Ale, nevím, jestli mě bere pořád jako tu kamarádku na sex. Já na něj bohužel pořád myslím, myslím, že ho miluju. A to tak moc, že to ani nemůžu říct! Mám ho ráda, ne, jak vypadá, ale.. jaký je, jak se dívá, co říká, jak zvedá obočí :-)) Jsem v tom až po uši, ale dělám se chladnou jak jen to jde, protože bych chtěla, aby se vyjádřil on.. Jenže on čeká zřejmě na mě. Nebo si to možná všechno jen namlouvám!! A chce mě jen do postele! Bojím se, aby nedošlo k tomu, že někoho potká a pak mi jen řekne : "Ale vždy jsi věděla, že šlo jen o to, s někým být a mít sex.." Co mám dělat?? Můžete mi někdo zkusit poradit? Já už si totiž nevim rady, protože bych ráda zjistila, jestli se také zamiloval, nebo jestli mám raději počítat s tou povrchní variantou..

Prostě raději počítej s tím, že dokud neřešíš a "nepřepínáš" tak jsi pohodlná milenka ..je vám spolu fajn, uděláte si čas od času hezky a ... to je všechno a až se začneš ptát a otravovat tím, že ses zamilovala, nebo se najde někdo "lepší", odejde. To je ta horší verze ...i když horší, lepší ? Co to znamená ? Může se stát i to, že pro něj budeš něco víc .. že Tě bude mít i rád...
Otevřený jsou obě varianty. Záleží jak moc Tě má zaškatulkovanou a jak moc se mu bude chtít nebo nebude tu škatulku měnit.

Upravil(a) Amriana (9. 5. 2009 16:38)

Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

#96 9. 5. 2009 16:42

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Tercila napsal(a):

Aha smile, no tak já jsem kdysi dávno dost dobře poznala, protože jsem možná dobře pozorovala situaci smile. Ale mᚠpravdu, že kdo nechce vidět, nevidí, kdo nechce slyšet, neslyší..... varovné signály....

možná jsi terci nebyla zamilovaná, ale jen střízlivě zvažovala koho k sobě wink většinou totiž zamilovaní opravdu nevidí a neslyší ... neříkám, že je to dobře, ale holt to tak je wink

Není tady

#97 9. 5. 2009 19:17

Nemesis
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

Nemesis, nechci ti brát iluze, ale takového kamaráda na sex jsem měla taky. Bylo to asi co popisuješ od držení za ruku, přes něžnosti na veřejnosti, nekonečné sms, často volal jen tak, prý aby mě slyšel. tvrdil, že mu nechybí jen sex, ale můj hlas, můj smích, já ... nekonečně hodiny strávené spolu na dálku na skypu, icq. plná pusa řečí toho, jak mě má rád, že jsem pro něj víc jak kamarádka na sex smile do toho všeho žárlení, výčitky, když jsem měla v plánu strávit víkend se svými kamarády, které jsem delší dobu neviděla a ne s ním. a víš co ? všechno to byly jen lži, manipulace. hrál si se mnou jako kočka s myší. ve finále mi řekl, že potkal někoho jiného na sex, ona je tam, já daleko. ironie, že vždycky tvrdil, že mu ta vzdálenost nevadí, že by mě neopustil jen proto, že se najde jiná blíž apod hovadiny. pořád samé pusinky, svíčky (ty miluju), hlouposti pro radost. plány na společnou dovču atd.
nakonec se pak ještě choval jako prase a snažil se mi ublížit ještě víc, než už ublížil. řeknu ti, že kdyby mi dal po čuni, nebolelo by to tolik, jako to, co řekl, jak se potom všem choval ...

Ahoj Pavli, to co jsi mi napsala, toho se právě nejvíce bojím.. Já vím, že kdybych něco řekla, asi hned uvidím reakci.. Ale opravdu bych si přála aby to byl on, kdo prolomí led. Jenže.. Zase od jiných příspěvků mám najednou pocit, že mu to opravdu přesně takhle vyhovuje. Mít otevřené dveře.. Není možné, že si s tebou jen hrál! To se mi nechce věřit.. Když žárlil, tak to byla také přetvářka?? To snad ne! Určitě tě trochu musel mít rád, když jsi mu chyběla ty, a nejen sex.. Copak to byli jen řeči?? :-o

Není tady

#98 9. 5. 2009 19:19

Nemesis
♥♥-----

Amriana: S těmi škatulkami, to je dobrá náhoda.. On říkal, že jsem prý jediná holka, kterou nedokáže zaškatulkovat. Ale může to být také pěkný kec.. sad

Není tady

#99 9. 5. 2009 19:23

Nemesis
♥♥-----

maia napsal(a):

tak ale ked ty hras chladnu, mozno on si mysli o tebe to, co ty o nom. Pritom tvrdis, ze ti hovori pekne veci..teda mozno on je v tom este viac ako ty...mali by ste sa porozpravat podla mna smile

Tím si nejsem úplně jistá.. Vím, že jsem měla jednou takovou narážku.. A přišlo mi.. No, řekl, že je nejlepší nic neřešit, že je nám spolu fajn a to je přece hlavní.. Jenže zase nevím, jestli zrovna nemyslel, že já chci sex a on něco víc a proto to raději nebudem ještě řešit.. Já nevím.

Není tady

#100 9. 5. 2009 20:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Nemesis napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ahoj Pavli, to co jsi mi napsala, toho se právě nejvíce bojím.. Já vím, že kdybych něco řekla, asi hned uvidím reakci.. Ale opravdu bych si přála aby to byl on, kdo prolomí led. Jenže.. Zase od jiných příspěvků mám najednou pocit, že mu to opravdu přesně takhle vyhovuje. Mít otevřené dveře.. Není možné, že si s tebou jen hrál! To se mi nechce věřit.. Když žárlil, tak to byla také přetvářka?? To snad ne! Určitě tě trochu musel mít rád, když jsi mu chyběla ty, a nejen sex.. Copak to byli jen řeči?? :-o

to víš, že to byly jen řeči, manipulace .. smile nic víc, nic míň ... ale zas - blbá zkušenost taky zkušenost wink

uvidíš sama, jak se to bude celé dál vyvíjet, já bych byla s investováním citů opatrná ...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí