Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 12. 1. 2009 15:18

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Kamarád na sex

Nicolasi tummenupp


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#52 12. 1. 2009 15:34

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Kamarád na sex

Nicolas napsal(a):

Ještě k tomu hejnu.
Sandro, chceš být "jediná", když jde jen o sex? :-)))))))) To je přeci lhaní si do kapsy.

S největší pravděpodobností to bude tak, že on bude v tvém novém nevázaném bezcitovém sexuálním životě něco jako záložka v knize.
Zatímco ty jen poznámka (mezi stovkami jiných).

Ale o tom to přeci není!!! Není to o jeho knize. Ta ti může být ukradená.
Hleď sama na sebe!!
Koukej na své potřeby!!
Neřeš jeho a jeho tisíce holek!!!
Neřeš domněnky ostatních (a svoje domněnky).

..řeš jen to, jestli si chceš užít nebo ne. To je všechno.
Chovej se jako poživačná lovkyně a čarodějka. Ber, co ti panáček nabízí. Neboj se o to říct.
Když nebudeš mít chut a náladu, kašli na to. Když ano, neváhej a napiš mu klidně ve 2 hod ráno. On přiskotačí. Neboj :-)

PS: užij si to. Kondomy do zásoby nos v kabelce. Pravidla si určuj sama. Jsi velká holka, tak víš, co ti vyhovuje a co ne.

díky, Nicolasi. budu se snažit o tom míň přemýšlet a víc si to užívat a vychutnávat big_smile

Není tady

 

#53 12. 1. 2009 16:32

majkafa
Host

Re: Kamarád na sex

Nicolasi, dík za sumarizaci.
Přesně takhle jsem to řešila - já se svou puritánskou výchovou a představou, že pouze milování, tudíž pouze sex s city.
Ale když jsem zůstala sama a city nepřicházely, protože láska na rozkaz prostě nepřichází, ale tělesná potřeba začala být tak obrovská, že jsem se nemohla už soustředit téměř vůbec na nic a přemýšlela jsem až tak šíleně, že poprosím opraváře, který nám v práci cosi opravoval, zamknu kancl, vysvětlím mu, že je to téměř otázka života a smrti, nezbylo mi nic jiného, než řešit. Potřebovala jsem fungovat, pracovat, žít a přitom jsem nedokázala myslet téměř na nic než na to, jak mě tělesná touha ničí. Sex v sestavě já a já mě prostě neuspokojuje - nevyhovující náhradní řešení.
NIKDY bych tomu nevěřila, kdybych to sama nezažila.
Teď jsem spokojená, city třeba ještě někdy přijdou, nebo taky ne, mám za sebou hezké dvacetileté manželství a mám skvělé děti a i když už třeba nikoho milovat nebudu, tak jsem i takhle spokojená big_smile , tělesné potřeby, dokud budou, uspokojím milencem na sex a je to.
Takhle jsem si to srovnala, odpustila, že to bude bez citů, omluvila se v duchu mamince lol , že halt to jinak nejde, když chci normálně fungovat, přijala jsem své sexuální touhy a je to v pohodě.
Halt nejsem frigidní a jaki si tělo žádá jídlo, pití i spánek, musím mu tak dodat i sex. Moc mě na psychologii překvapilo a i potěšilo, že nejsem divná, úchylná, nenormální, když nám paní přednášející vysvětlovala, že by se to nezdá, ale sex je taky základní potřebou. Konečně jsem pochopila rozdíl mezi sexem a milováním.
A tak dávám tělu to, co můžu, lásku srdci nařídit nedokážu.
A jak to má partner, to je zase jeho záležitost.

Upravil(a) majkafa (12. 1. 2009 16:33)

 

#54 12. 1. 2009 17:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Kamarád na sex

Želvička17 napsal(a):

Mně moc nejde do hlavy, jak si to žena může bez těch citů pořádně užít? smile

Vežmi dobre... stolt (teda, u mňa to funguje väčšinou len nejaký čas, potom sa bohužiaž zvyknem zaláskova... ale tú chvížu to funguje super tummenupp - a city či pocity tam samozrejme nejaké sú, minimálne rešpekt, chtíč a ohžady...).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 12. 1. 2009 17:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Kamarád na sex

Nicolas napsal(a):

Ještě k tomu hejnu.
Sandro, chceš být "jediná", když jde jen o sex? :-)))))))) To je přeci lhaní si do kapsy.

S největší pravděpodobností to bude tak, že on bude v tvém novém nevázaném bezcitovém sexuálním životě něco jako záložka v knize.
Zatímco ty jen poznámka (mezi stovkami jiných).

Ale o tom to přeci není!!! Není to o jeho knize. Ta ti může být ukradená.
Hleď sama na sebe!!
Koukej na své potřeby!!
Neřeš jeho a jeho tisíce holek!!!
Neřeš domněnky ostatních (a svoje domněnky).

..řeš jen to, jestli si chceš užít nebo ne. To je všechno.
Chovej se jako poživačná lovkyně a čarodějka. Ber, co ti panáček nabízí. Neboj se o to říct.
Když nebudeš mít chut a náladu, kašli na to. Když ano, neváhej a napiš mu klidně ve 2 hod ráno. On přiskotačí. Neboj :-)

PS: užij si to. Kondomy do zásoby nos v kabelce. Pravidla si určuj sama. Jsi velká holka, tak víš, co ti vyhovuje a co ne.

Ja som "jediná" či "jedinečná" aj pre moje krátke vzahy, aj pre môj jediný jednorazový sex. stolt Proste SOM. cool


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 12. 1. 2009 17:26

majkafa
Host

Re: Kamarád na sex

Čtu si Selimu a tak jen ke svému psaní doplním, že mým kamarádem na sex nemůže být kterýkoliv muž, až takhle mi to nefunguje. Musí tam být přitažlivost, sympatie, prostě to až tak úplně oproštěno od jakéhokoliv citu není.

 

#57 16. 1. 2009 9:26

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Kamarád na sex

Tak jsme se s kamarádem domluvili na schůzce příští středu... vissla Možná se potkáme už dneska, ale to spíš náhodně na jedné oslavě. Budu se snažit vzít si z vašich rad co nejvíc a neudělat "chybu" wink smile

Není tady

 

#58 26. 2. 2009 12:50

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Kamarád na sex

Ahoj smile,

ráda bych uzavřela toto vlákno, jelikož k plánované schůzce již došlo a zvládla jsem to bez ztráty kytičky big_smilestorstark Takže doufám, že to takhle "dobře" bude pokračovat i nadále. tonguewinkgloria

Děkuji Vám za vaše příspěvky a rady godlikegodlike

Hezký den.

S.

Není tady

 

#59 26. 2. 2009 13:11

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Kamarád na sex

sandra napsal(a):

...k plánované schůzce již došlo a zvládla jsem to bez ztráty kytičky...

Takže jsi stále ještě panna? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#60 26. 2. 2009 13:46

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Kamarád na sex

Mikeš napsal(a):

sandra napsal(a):

...k plánované schůzce již došlo a zvládla jsem to bez ztráty kytičky...

Takže jsi stále ještě panna? :D :D :D :D :D

:supr::lol::lol::lol:

Není tady

 

#61 26. 2. 2009 15:59

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Kamarád na sex

sandra napsal(a):

Ahoj smile,

ráda bych uzavřela toto vlákno, jelikož k plánované schůzce již došlo a zvládla jsem to bez ztráty kytičky big_smilestorstark Takže doufám, že to takhle "dobře" bude pokračovat i nadále. tonguewinkgloria

Děkuji Vám za vaše příspěvky a rady godlikegodlike

Hezký den.

S.

No San  výsledek ???? wink


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#62 27. 2. 2009 8:25

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Kamarád na sex

Santala napsal(a):

sandra napsal(a):

Ahoj smile,

ráda bych uzavřela toto vlákno, jelikož k plánované schůzce již došlo a zvládla jsem to bez ztráty kytičky big_smilestorstark Takže doufám, že to takhle "dobře" bude pokračovat i nadále. tonguewinkgloria

Děkuji Vám za vaše příspěvky a rady godlikegodlike

Hezký den.

S.

No San  výsledek ???? wink

Mᚠode mě SZ big_smile

Není tady

 

#63 27. 2. 2009 8:31

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Kamarád na sex

San,my taky smutně zvědavě koukáme rodnakapitulation


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#64 27. 2. 2009 9:33

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Kamarád na sex

dixina napsal(a):

San,my taky smutně zvědavě koukáme rodnakapitulation

Výsledek byl více než pozitivní...řekla bych, že až překvapující big_smilegloriagloria

Není tady

 

#65 28. 2. 2009 23:37

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Re: Kamarád na sex

kapitulation Pozitivní... to znamená těhotná, ne? big_smile

Není tady

 

#66 28. 2. 2009 23:50

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Kamarád na sex

vikyrek napsal(a):

kapitulation Pozitivní... to znamená těhotná, ne? big_smile

Vikyrku, nestraš!!!!big_smilebig_smile

Není tady

 

#67 1. 3. 2009 10:38

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Kamarád na sex

Želvička17 napsal(a):

Mně moc nejde do hlavy, jak si to žena může bez těch citů pořádně užít? smile

Úplně normálně wink Ono to totiž s hlavou má pramálo společného vissla


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#68 1. 3. 2009 12:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kamarád na sex

Želvička17 napsal(a):

Mně moc nejde do hlavy, jak si to žena může bez těch citů pořádně užít? smile

proboha ! a na tohle se ptᚠty, která jsi jinde řešila, že šup do postele s tímhle kamarádem, šup s dalším ... yikesyikesyikes
to jsi s nimi spala teda proč ???? nebo jsi ke každému z nich měla snad nějáké city big_smilebig_smilebig_smile
žasnu, jak se můžeš někde chlubit, že jsi klíďo spala s kámoši, nic neřešila a pak plácneš tohle usch

Upravil(a) PPavlaa (1. 3. 2009 12:38)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#69 1. 3. 2009 12:45

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Kamarád na sex

PPavlaa napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

Mně moc nejde do hlavy, jak si to žena může bez těch citů pořádně užít? smile

proboha ! a na tohle se ptᚠty, která jsi jinde řešila, že šup do postele s tímhle kamarádem, šup s dalším ... yikesyikesyikes
to jsi s nimi spala teda proč ???? nebo jsi ke každému z nich měla snad nějáké city big_smilebig_smilebig_smile
žasnu, jak se můžeš někde chlubit, že jsi klíďo spala s kámoši, nic neřešila a pak plácneš tohle usch

A Tobě jde zase o co?


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#70 1. 3. 2009 15:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kamarád na sex

o to, že by sis měla pohlídat, co kde napíšeš. dost si protiřečíš wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 1. 3. 2009 15:04

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Kamarád na sex

PPavlaa napsal(a):

o to, že by sis měla pohlídat, co kde napíšeš. dost si protiřečíš wink

To zas tak nežeru, Ty jo?


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#72 1. 3. 2009 15:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kamarád na sex

co nežereš ? že na každém vlákně tvrdíš něco jiného ? tak to pak jo wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 1. 3. 2009 15:58

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Kamarád na sex

No,sandra sice uzavřela toto vlákno s tím,že to vyšlo,ale já bych radši nekřičela hop..ještě nepřeskočila,spíš do toho vlítla rovnýma nohama.
Sexovat s kamarádem bez citů jde pouze v tom případě,pokud ho zas tak moc neznám a hlavně se s ním nevídám i mimo sexuální hrátky.Nejlépe,když třeba není moc hezký,ale má dobrý tělo a je mistr v posteli a ví,co žena potřebuje.
Měla jsem takového,domluveného přes net.Poprvé mě tak trošku donutil,protože se mi nelíbil,ale ten zbytek byl fantastickej,takže příští návštěvu jsem si domluvila už sama.Bylo to vyloženě jen o sexu.Jakmile mám chu se s někým mazlit a líbat a těším se na NĚJ,nejenom na SEX,je to cesta do pekel,pokud on chce jen sex,protože zamilování asi tak jako tak přijde a můžeš si to sandro zakazovat jak chceš.
Vloni v březnu jsem si taky na srazu s býv.spolužákem řekla,že se občas takhle sejdem.Já jsem sama a on je doma sexuálně nezaměstnaný,během měsíce jsme se zamilovali a začli podnikat i jiné akce spolu a dneska už spolu měsíc a půl bydlíme a bude se rozvádět. gloria

Není tady

 

#74 1. 3. 2009 16:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kamarád na sex

teda Ivi sad


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#75 1. 3. 2009 16:10

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Kamarád na sex

PPavlaa napsal(a):

teda Ivi sad

No co co co? smile Tenkrát jsem byla tak nějak naštvaná na chlapy,neměla jsem štěstí a vždycky jsem dělala navíc ještě vychovatelku,bachařku a živitelku.Ale po čase ten sex chybí,tak jsem to pototm řešila takhle,ale nebylo to hned,to přišlo tak nějak samo,když jsem jen seděla na internetu a šmejdila všude možně,taky jsem se nejdřív bála.A právě jsem si řekla,že už se nemíním zamilovat lol,já,romantička od přírody.No naštěstí mi to nevyšlo a teď mám toho nejlepšího chlapa jakýho jsem si vysnila. tummenupp

Upravil(a) Ivča K. (1. 3. 2009 16:11)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů