Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 10. 1. 2009 0:01

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Kamarád na sex

Ahoj všem, přišla jsem se s Vámi o něčem poradit wink

Je mi 25 a uplynulých 10 let jsem byla neustále v nějakém vztahu ( 6, 3 a 1 rok). Teď jsem již 5 měsíců sama a celkem mi to vyhovuje. Partnera nijak extrémně nehledám, až ho potkám, tak ho potkám. Jde ale o to, že se vyskytl jistý sympatický kamarád a oba máme jasno v tom, co od sebe navzájem chceme gloriagloria Já bych do toho i šla, ale mám z toho i trochu obavy, jelikož:
- sex jsem měla vždycky pouze se svými oficiálními partnery
- nevím, jestli zvládnu večeři, užít si, pak si posbírat svoje svršky a odejít (přijde mi to potupné)
- bojím se, že když bude spát i s jinýma, že můžu chytnout nějakou nemoc (samozřejmě budeme používat kondom,ale mám na mysli i jiné způsoby milování), měla jsem kdysi dost závažné gyn. problémy, takže můj strach je celkem na místě.
- na druhou stranu si uvědomuji, že po něm nemohu vyžadovat "věrnost"

Tak nevím. Zoufalá nijak nejsem, ale taky nechci žít život jeptišky. Jsem v tomhle úplný nováček. Nevím, jak to normálně "chodí". kapitulation

Tak se těším na rady od vás všech, kteří už víte "co a jak"  big_smiletongue
Děkuji.S.

Není tady

#2 10. 1. 2009 0:08

majkafa
Host

Re: Kamarád na sex

Nevím, jak to "normálně" chodí, :-) ale řeším potřebu sexu tímto způsobem. Na vztah asi ještě nejsem připravená. Dlouho jsem zvažovala. Tělo se ošidit nedá, prostě jsem se takhle rozhodla, šílela jsem z nedostatku sexu a to jsem nikdy nebývala nějak zvl᚝ sexuálně založená. Možná je to teď tím, že už mám velké děti, nemusím z práce domů a mít doma druhou šichtu kolem rodiny. Kdoví. Beru to tak, jak to je, potřebuju to, tak to řeším, abych se mohla soustředit pak i na jiné věci a nešílela touhou po sexu.

Upravil(a) majkafa (10. 1. 2009 0:09)

#3 10. 1. 2009 0:41

sandra
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

Nevím, jak to "normálně" chodí, :-) ale řeším potřebu sexu tímto způsobem. Na vztah asi ještě nejsem připravená. Dlouho jsem zvažovala. Tělo se ošidit nedá, prostě jsem se takhle rozhodla, šílela jsem z nedostatku sexu a to jsem nikdy nebývala nějak zvl᚝ sexuálně založená. Možná je to teď tím, že už mám velké děti, nemusím z práce domů a mít doma druhou šichtu kolem rodiny. Kdoví. Beru to tak, jak to je, potřebuju to, tak to řeším, abych se mohla soustředit pak i na jiné věci a nešílela touhou po sexu.

no a jak to je tedy u vás?big_smile potkáte se, dáte si skleničku / večeři, pak se spolu pomilujete  a pak? big_smile
já si to všechno dokážu představit až do chvíle "poté" kapitulation

Není tady

#4 10. 1. 2009 0:45

majkafa
Host

Přijede, vrhneme se na sebe,  smile pomilujeme, někdy si pak ještě dlouho v postýlce povídáme dáme si kafe a jede domů. Nemám s tím problém, nastavila jsem si, že tohle potřebuju a tak to je.

#5 10. 1. 2009 10:28

estelle
♥♥♥♥♥--

My u sebe i přespáváme.

Není tady

#6 10. 1. 2009 19:56

lenulinka002
♥♥-----

Taky jsem to tak dřív řešila... byl to v podstatě bývalej přítel, nakonec se z nás stali spíš kamarádi, spíš možná kamarádi na sex... prostě jsme si vypomohli od přebytečnýho přetlaku, pak prostě odjel... Občas večeře, občas sexy smsky nebo telefonáty...

Není tady

#7 10. 1. 2009 20:07

majkafa
Host

Pro mě je to lepší řešení, než mít problém s nedostatkem sexu a střídat náhodné známosti. Sex v sestavě já a já mě dostatečně neuspokojuje. Přijala jsem to tak, jak to je a vyřešila jsem to tak, že jsem spokojená.

#8 11. 1. 2009 9:43

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Děkuju všem za příspěvky. Včera a předevčírem jsme si psali a musím říct, že to mezi námi dost jiskří. Zrovna včera jsem měla chu do toho prostě skočit a nic neřešit, ale setkání nám nevyšlo. Dnes je ráno a už zase nad tím moc přemýšlím. Přijde mi, že když už to takhle dopředu moc řeším, že na to snad ani nemám povahu varoll
Co se týče bývalých přítelů - ti by chtěli, ale já nechci je.

Není tady

#9 11. 1. 2009 13:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

sandro, bacha na city, a se nedostaneš někam, kam nechceš a netrápíš se pak winksmile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#10 11. 1. 2009 15:48

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha

Když dokážeš dělit lásku od sexu pak nebude problém......................já to dřív tak řešila a nebyl problém.A je pravda,že sem měla stálé milence,žádný střídání.

Není tady

#11 11. 1. 2009 16:08

sandra
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

sandro, bacha na city, a se nedostaneš někam, kam nechceš a netrápíš se pak winksmile

Pokud by se tak stalo, tak to je pro mě citová sebevražda, protože on vztah momentálně nechce a nehledá. Na druhou stranu člověk nikdy neví, koho kdy může potkat. Znám v mém okolí jeden případ, kdy spolu na začátku taky udržovali pouze sexuální vztah a nakonec spolu začali chodit, bydlet a teď se budou brát. Já ale doufám, že své city ukočíruju. Musím. Pokud k nějaké "akci" tedy vůbec dojde wink

Není tady

#12 11. 1. 2009 18:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

sandra napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Pokud by se tak stalo, tak to je pro mě citová sebevražda, protože on vztah momentálně nechce a nehledá. Na druhou stranu člověk nikdy neví, koho kdy může potkat. Znám v mém okolí jeden případ, kdy spolu na začátku taky udržovali pouze sexuální vztah a nakonec spolu začali chodit, bydlet a teď se budou brát. Já ale doufám, že své city ukočíruju. Musím. Pokud k nějaké "akci" tedy vůbec dojde wink

jasně, skončit to může všelijak. láskou, vztahem, ale i zlomeným srdíčkem. tak si na něj dávej pozor smile tak tfuj tfuj, a to pro tebe skončí dobře wink

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#13 11. 1. 2009 18:45

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov

Myslím, že kdybys cítila, že se v tobě budí nějaký cit, můžeš vᚠvztah hned ukončit. Nebo se s ním třeba měsíc nevídat a přejde to... Určitě to nefunguje u všech, ale já takovou zkušenost mám. Po jedné noci jsem se týden na všechny přiblble usmívala a přehrávala si to, co se stalo. Ale pak jsem mu poctivě vyhýbala a pominulo to. Díky tomu jsme si ještě párkrát užili.  Teď se normáně vídáme. Bez sexu, bez citů.

Není tady

#14 11. 1. 2009 18:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

tohle ale na každého fungovat nemusí. někdo když už do toho vlítne, tak pořádně a se vším všudy a pak je na všechno něják pozdě, nepomůže se ani nějáký čas nevídat, každej to holt máme něják jinak.

Není tady

#15 11. 1. 2009 20:28

shinden
Host

PPavlaa napsal(a):

Ano Pavla to říká správně, to se může lehce stát, takže se můžeš klidně zamilovat. Bohužel to platí i mužů. Takže i když teď říká, že vztah momentálně nechce a nehledá, tak i přesto se může klidně do tebe zamilovat on.

#16 11. 1. 2009 21:06

sandra
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

sandra napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jasně, skončit to může všelijak. láskou, vztahem, ale i zlomeným srdíčkem. tak si na něj dávej pozor smile tak tfuj tfuj, a to pro tebe skončí dobře wink

Děkuji, Pavli pussa Já bych si moc přála,aby to tím zlomeným srdcem neskončilo. To by byl masakr. Uvidíme. Chtěl se se mnou vidět dneska, ale jsem nemocná, takže bohužel. Aspoň mám čas na to, sbírat odvahu a kurហwinktongue

Není tady

#17 11. 1. 2009 21:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

shinden napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ano Pavla to říká správně, to se může lehce stát, takže se můžeš klidně zamilovat. Bohužel to platí i mužů. Takže i když teď říká, že vztah momentálně nechce a nehledá, tak i přesto se může klidně do tebe zamilovat on.

jen se mi zdá, že my baby k tomu zamilování se máme větší sklony, chlapi umí tak něják líp oddělit tu lásku a sex smile

Není tady

#18 11. 1. 2009 21:50

sandra
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

shinden napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jen se mi zdá, že my baby k tomu zamilování se máme větší sklony, chlapi umí tak něják líp oddělit tu lásku a sex smile

jj, snažím se, nepsat mu žádné vřelejší sms a iniciativu nechávat spíše na něm...jsem zvědavá, jak tohle dopadne...jestli to tedy vůbec začne big_smile

Není tady

#19 11. 1. 2009 21:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

sandra napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

shinden napsal(a):

jj, snažím se, nepsat mu žádné vřelejší sms a iniciativu nechávat spíše na něm...jsem zvědavá, jak tohle dopadne...jestli to tedy vůbec začne big_smile

smile ty bys ho brala i na vztah, nebo se mi to jen zdá smile

Není tady

#20 11. 1. 2009 22:00

sandra
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

sandra napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

smile ty bys ho brala i na vztah, nebo se mi to jen zdá smile

no, je fakt, že má dost věcí, který se mi na něm líbí, ale na druhou stranu taky hrozný vlastnosti, za který bych ho určitě dumbom
ale jdu do toho s tím, že on chce jen to jedno...já mám nabídek dost, ale on z nich vždycky vyjde nejlíp.a taky ho znám dýl než ty ostatní...zatím mě žádný jiný "nepřesvědčil" big_smile

Není tady

#21 11. 1. 2009 22:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

tak uvidíš, ono to něják dopadne. držím palečky, aby když už láska tak oboustranná wink

Není tady

#22 11. 1. 2009 22:06

sandra
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

tak uvidíš, ono to něják dopadne. držím palečky, aby když už láska tak oboustranná wink

Pavli, teď jsi mě tím vším vyděsila big_smile já jsem v tomhle fakt nováček, takže je jasný, že se bojím, že se u mě něco zvrtne....nene, musím silná, statečná a nebát se vlka nic lol reta

Není tady

#23 11. 1. 2009 22:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

sandra napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Pavli, teď jsi mě tím vším vyděsila big_smile já jsem v tomhle fakt nováček, takže je jasný, že se bojím, že se u mě něco zvrtne....nene, musím silná, statečná a nebát se vlka nic lol reta

jéé, sandři nešil, to jsem nechtěla wink třeba zjistíš, že by ti jako partner neseděl, třeba se to zvrtne u vás obou, třeba jen u něj, nebo jen u tebe, třeba vůbec, tohle se přece nedá říct dopředu. zatím bych si z toho nedělala vrásky, uvidíš sama co bude smile

Není tady

#24 11. 1. 2009 22:33

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

sandra napsal(a):

majkafa napsal(a):

no a jak to je tedy u vás?big_smile potkáte se, dáte si skleničku / večeři, pak se spolu pomilujete  a pak? big_smile
já si to všechno dokážu představit až do chvíle "poté" kapitulation

Tak si to nepředstavuj a udělej to - uvídíš - nějak už to dopadne, neboj. Třeba zjistíš, že ti spotřební sex nic neříká

Upravil(a) mashanka (11. 1. 2009 22:38)

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#25 11. 1. 2009 23:05

sandra
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

sandra napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jéé, sandři nešil, to jsem nechtěla wink třeba zjistíš, že by ti jako partner neseděl, třeba se to zvrtne u vás obou, třeba jen u něj, nebo jen u tebe, třeba vůbec, tohle se přece nedá říct dopředu. zatím bych si z toho nedělala vrásky, uvidíš sama co bude smile

jj, to je fakt. variant je mnoho big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí