Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 25. 8. 2013 20:29

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: máte práci která Vás baví,uspokojuje?

Mendy napsal(a):

modrovous napsal(a):

Mendy napsal(a):


Ty jsi zase trapná a chytrá jako vopice lol A přitom pitomá jak necky fuckyou

To víš, svět by byl plný šedi a nudy, kdyby ze všech stříkala inteligence na kilometry, jako z tebe. fuckyou
Jsi asi děsně nešastná a frustrovaná chudinka, že tady musíš tohle předvádět, ale mᚠsmůlu - mě nevytočíš a koleduješ si leda tak o ban. tongue

Je mi úúúplně u pr... jestli budu mít ban. Co si jako myslíš že pak udělám? Pověsim se? Kdepák lol Smažu celej tenhle web z historie, dám si nohy na stůl a zapálim si cigáro. A pochválim se, jak sem se konečně pěkně zbavila blbek jako si ty fuckyou Trubko reta

A proč to neudělᚠbez toho urážení? :-) chápu, potřebuješ upustit páru

Není tady

 

#52 25. 8. 2013 20:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: máte práci která Vás baví,uspokojuje?

holči, nevyrejpávej, nech to bejt, prosím tě.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#53 26. 8. 2013 13:35

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: máte práci která Vás baví,uspokojuje?

Mendy napsal(a):

Je mi úúúplně u pr... jestli budu mít ban. Co si jako myslíš že pak udělám? Pověsim se? Kdepák lol Smažu celej tenhle web z historie, dám si nohy na stůl a zapálim si cigáro. A pochválim se, jak sem se konečně pěkně zbavila blbek jako si ty fuckyou Trubko reta

Mendy, zapálit si cigárko, to bude asi to nejlepší, třeba Tě to konečně uklidní. Už mě nebaví Tvé věčné útoky vůči všemu a všem, takže ban. Pochop, že Tě nikdo nenutí tady být, a když Tě to tady tak strašně moc nebaví, nechápu proč tady chodíš. My tady lidi nenutíme být, je to dobrovolné, ovšem pokud tady jsi, musíš dodržovat jistá pravidla, a s tím mᚠevidentně obrovský problém. Nebudu Ti tady tolerovat to, co předvádíš, a doufám, že jsem to napsala dost jasně.

Tímto bych ukončila téma Mendy, děkuji všem.

Není tady

 

#54 9. 9. 2013 17:47

Kamilkaka
♥♥-----
Registrovaný: 6. 9. 2013
Příspěvky: 38

Re: máte práci která Vás baví,uspokojuje?

Tak já jsem začala teprve před dvěma měsíci dělat obchodního zástupce ve firmě 1WayCompany, kde máme úžasný kolektiv, takže zatím jsem spokojená, co se zázemí týče. I samotná práce je celkem fajn, jelikož jsem tak nějak pořád v kontaktu s lidmi, takže můžu říct, že mě baví, ale co se týče toho, jestli mě naplňuje, tak jsem si sama pro sebe už v mládí vybrala docela jiné zaměstnání, takže tenhle požadavek určitě nesplňuje, nicméně jsem momentálně dosáhla už takovýho rozumu, že jsem ráda, že vůbec nějakou práci mám.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů