Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 7. 1. 2009 16:31

saffira
♥------
Registrovaný: 3. 1. 2009
Příspěvky: 8

Náplasti na hubnutí

Ahojik zajimal by me Vᚠnázor na náplasti po kterých se má zázračně zhubnout big_smile já si myslím že je to blbost, jako asi kazdy, ale máte s tím nekdo zkusenosti? Dík

Není tady

 

#2 7. 1. 2009 19:41

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: Náplasti na hubnutí

Náplasti na hubnutí nebo na odvykání kouření nic nevyřeší. Jak zhubnout jsem už psala dříve, jenom znovu se budu opakovat.
Existuje několik způsobů, jak se nadváhy zbavit. Řadí se mezi ně postupy účinné, avšak méně doporučované, i postupy naprosto v souladu s potřebami našeho těla. Nadváhu pomáhají omezit skupiny léků snižující chu k jídlu (dochází však k jo-jo efektu a nemohou být užívány stále), psychoterapie, diety, chirurgická léčba (odstranění tuku, liposukce, bandហžaludku) atd.
Jediným spolehlivým, zdravotně nezávadným a trvalým způsobem, jak se obezity zbavit, je dosažení optimální hmotnosti správnou a vyváženou výživou a dostatkem pohybu!!!
Sladit optimálně všechny důležité body pro trvalé snížení váhy není zcela jednoduché. Často citované rady typu „Nežer“ nebo „Více cvič“ vedou v prvním případě k jo-jo efektu, ve druhém k frustraci z pomalého dosahování výsledků. Trvalé snížení váhy je možné pouze kombinací vyvážené stravy, dostatku pohybu a vyčištění organismu. K tomu nám pomáhají přípravky zdraví na detoxikaci, na podporu metabolismu a na doplnění vyvážený přísun živin.
Detoxikace – očista organismu. Tuková tkáň je největší zásobárnou jedů. Pokud začneme hubnout, spaluje se tuk a uvolňuje se obrovské množství jedů, které ovlivňují tělesný chod. Odstraníme-li z těla toxické látky, úprava váhy bude postupovat rychleji a vzroste imunita.
Vyvážený přísun živin je nezbytný pro zachování správné činnosti organismu. Mnoho diet upřednostňuje jeden druh živin na úkor jiného. Kvalitní spalovač tuků, který opravdu spaluje tuky a dodává energii!
Sama jsem tímto způsobem prošla a dostala jsem se na požadovanou váhu, kterou mám dodnes. Dietní kůru jsem postoupila před rokem.

Není tady

 

#3 10. 2. 2009 13:06

Oáza
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2007
Příspěvky: 170

Re: Náplasti na hubnutí

Myslím, že ty náplasti jsou jen placebo, člověk musí změnit více věcí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů