|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Alošku, Ty mi budeš něco vykládat... Co to má být ta věta, co by na mně viděl????? To já bych moc dobře věděla 
Upravil(a) Estela (12. 2. 2009 17:19)
Není tady
Esteli, já vím, taky to mám nastavené stejně blbě jako ty
.
A právě proto taky vím, že je to blbost - když ono to je stejně jednodušší, říct si tohle (co by na mě viděl), než udělat krok do neznáma a nedejbože zjistit, že by to mohlo být v pohodě a fajn, třeba i "jenom" přátelství nebo jedno hezké odpoledne, že jo
?
Třeba někdy tu odvahu najdu...
- akorát vzhledem k jeho věku, možná už bude minimálně on v důchodu 
Upravil(a) Alosek (12. 2. 2009 18:16)
Klubko napsal(a):
Regi nejsi jediná. Mě se taky líbil...
Klubko, tak nejdřív mě napadlo, odkud znáš pána, který se líbí Regině

Bóže můj, česnekovej bůček !!
Estelko, VŮBEC NECHÁPU, JAK TAKOVOUDLE VĚC VŮBEC MŮŽEŠ POZŘÍT !! 

Já, která zásadně jen brokolici , cukínu a tuřín, jsem zděšena !! Jdu to zajíst pohankovou kaší... 
Není tady

Mi robíš chute, cica... ale toto by ksolilo asi aj mňa s mojou slabučkou pečeňou, ľadvinami či kde to mám ten problém... Ale keď to je také dobručké...
Není tady
Alosek napsal(a):
Klubko napsal(a):
Regi nejsi jediná. Mě se taky líbil...
Klubko, tak nejdřív mě napadlo, odkud znáš pána, který se líbí Regině
![]()
![]()
Omlouvám se, to patřilo na jiné vlákno. Překlep. Bylo to k Blobu 
Není tady
dakota napsal(a):
Bóže můj, česnekovej bůček !!
Estelko, VŮBEC NECHÁPU, JAK TAKOVOUDLE VĚC VŮBEC MŮŽEŠ POZŘÍT !!
Já, která zásadně jen brokolici , cukínu a tuřín, jsem zděšena !! Jdu to zajíst pohankovou kaší...
Dakotko, já tě miluju!!!! Miluji tvůj humor, stejně jako Tetymámy. A díky, že píšeš. Hned je důvod se usmát

Zrzečko, jasně, že stálo. Mě česnek nedělá vůbec dobře a taky ne vařená paprika. Nějaká porucha na žlučníku, v žaludku, nevím. Trávím to tak týden. Jenže umíš si představit topinky bez česneku? No a dobrého leča taky umím sníst kotel 
Není tady
Klubí, přesně, také jsem se smála jak měsíček nad hnojem.
Dakí, dobrou chuť k tuřínu 
Auauaua, je mi dneska moooc zle zase, jen ležím, cucám po lůčkách colu, snažím se pozřít nutráč, auau, bolí moc
Proč je to tak hrozné? Já se bojím, moc, jsem stále slabšší :(Virák si dělá co chce. Parchant 
Není tady
Jen to nesváděj na viráka, je ti blbě z bůčku 

Drž se , béruško, bojuj !! Držím palce !! A to jsem tě chtěla vytáhnout ... 
Není tady
Tedy kočko, jako správná matka tě musím poučit že teplota nad 38 likviduje viry, tož tvoje představy možná zabraly a tělo viráka mlátí ve velkém. Ovšem pak nemá sílu na ty tvoje ostatní vylomeniny.
Jako třeba jít si na pivko. KOukej ležet a hrát si na maroda 



Není tady
Estelko! Drž se,kotě
Teď jsem dočetla těch několik stran za poslední dny a posílám ti
a myslím na tebe
Hodně síly, brouku! A odpočívat 
Není tady
Estí, za chvíli odjíždím na dovču. Mám vykoumáno, že pokud tam někde budou prodávat ochranná a láskyplná božstva, nebo ještě líp kouzla, jedno ti dovezu - takové, co vyžene viráka a pustí k tobě všechnu lásku.
Měj se, kočenko.

Není tady

Hnai, maj sa krásne, dávaj na seba pozor a uži si to... a potom poreferuj.
Esti, ozvi sa, ako víkenduješ... a valentínuješ. Ja som dostala štedrého Valentína od kamošky - a jej len čokošku. Ale apsoň nejako sme si nahradili vzdialených či neexistentných frajerov.
Není tady

Katuška
prajem ti veľa lásky, všetko najlepšie 
Není tady
Vidím, že Estelka vůůbec nemá čas 
a to je dobře, takže
Selimko, byla jsem u ní včera na Valentýnském kafi , pod cedulí "kouření zakázáno" jsme si zapálily
a valentinovaly jsme dvě 
Není tady
Ahojky
Hani, užij si to a těším se na fota a na reference. Ne, že bych nezáviděla
Bude to určitě naprosto fantastické 
Holky moje, já všem děkuju. Já jsem malinko cynik, too zas jo, Valentýna nesnáším, jako svátek prostě neuznávám, celkem se mi zvedá žaludek ze všech těch přeslazenejch přáníček a všech těch nesmyslů ve tvaru srdíčka. Ale tvrdit, že jsem si kurňa nepobrečela a že mi nebylo ouvej teda nebudu
Ach ta psychika
Jsem už strašně unavená, je mi špatně, neměla bych se takhle nervovat. Dneska naplno využívám toho, co mi nakázal dr., ležet, válet, odpočívat. Teda, venku vysvitlo slunko, tak si asi půjdu dát čajík ven pod ceduli kouření zakázáno. A do obchudku, neskutečné, jak mám vše teď tak blízko 
Dakí, škoda, že jsi neodešla tak o 10 min později, poznala bys jednoho mého neuvěřitelného spolubydlícího
Dík moc za návštěvu.
Upravil(a) Estela (15. 2. 2009 11:01)
Není tady

Babuľky, to rada počujem(vlastne čítam...). Aj ja som valentínovala v babskom kruhu, ale skvele... 
Není tady
Jo, ještě jsem vám chtěla říct, že pojedu možná na Moravu na víkend
Chci idět tam ty lidičky, strašně se těším až zas uvidím ta místa, kde jsme blbli jako prckové, kde jsem ještě věděla prd o životě a byla hlavně šťastná. Už se těším. Zajistím si všechno okolo, kdyby se náhodou přihoršilo, Ostravský špitál nedaleko
Chtěla bych to tam ještě vidět. Těším se na jedno místo, kde jsme něli bunkr, tam musím jít, hodně často a ráda na to vzpomínám. Taky po dlouhé době vidět některé lidi. Dokud to ještě zvládnu, chci moc tam jet 
Upravil(a) Estela (15. 2. 2009 11:06)
Není tady
Selima napsal(a):
Babuľky, to rada počujem(vlastne čítam...). Aj ja som valentínovala v babskom kruhu, ale skvele...
Selimko
On je ten babský kruh někdy fakt lepší 
Není tady

Ja mám celý život šťastie na príma "babince" - vrátane Babinetu(za ktorý vďačíme ale dvom chlapom - vďaka, chalani
). 
Není tady
Ahoj Esteli,
zdravím
. Tak dej vědět, jetli opravdu pojedeš, třeba zajedu do rodného Havířova
.
Měj se hezky
.

Ahoj Estelí, du tě pozdravit a koukám, že se chystáš cestovat ... tož to je fajn a držím palec, aby ti to vyšlo 
Není tady
Ahojky,
Tak po chocholouschek, dneska jsem na sebe práskla až moc
Není mi z toho dobře, naopak, hůř, než mi bylo... Ty jo, nějak jsem se neudržela, jsem tele, no a taky mám trošku zvýšené léky a všechno je tak divně, nevím, je mi děsně
Říkala jsem si, co jsem dneska zvádla, než mi došlo, že to bylo jen lítání po dr. 
Miluju sníh a jsem naštvaná, že sněží, nevím, je mi fakt děsně. Ještě že nejsem sama, to bych fakt nedala. I když si připadám čím dál víc sama, tak nějak jako by moje bublina byla větší a větší, jako by bylo všechno v mlze, jako bych byla jiná, divná (čož teda pravda jsem) ale prostě nevím, nevím... Prostě nějak nezvládám.
Snad se mi podaří kouknout se na Moravu, pořád tam moc chci jet a cítím, že bych tu cestu ještě dala. Autem jo. Uvidíme.
Upravil(a) Estela (16. 2. 2009 19:52)
Není tady
Jsi báječná, Esteli
.
Zvládnout maraton po doktorech, to není žádná sranda, já to nesnáším
.
Nejsi sama, záleží na tobě, jestli bublinu necháš prasknout nebo odletět
.
V Praze budu od pondělka 23. do čtvrtka 26. března ve škole, možná přijedu už o víkendu a odjedu až v pátek - teším se, že tě uvidím. Mám vzít zázvorové?