Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 8. 1. 2009 12:02

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Jenže někteří mají jo ostré jazýčky dumbom

Sirius napsal(a):

Info teda podávám o.k. protože by mě asi lid ukamenoval....Neboj tady platí jiné zvyky než u muslimů. lol

Není tady

 

#77 8. 1. 2009 12:07

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Romča napsal(a):

Já je upozorňovala lol

Barusja napsal(a):

koukám, že obě debaty ohledně sexu se zvrtli úplně někam jinam:)

Nech si ten alibismus..upozorňovala, ale jinak nic neudělala..to je jako když řekneš dětem aby si nehrály se sirkami, ale necháš jim je...vem jim je a dej na hraní něco jiného..a velkým dětem (každej chlap je prý velký dítě) musíš dát na hraní vhodnou hračku.

 

#78 8. 1. 2009 12:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Fakt? Všetkým cca trom-štyrom miliardám? usch


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#79 8. 1. 2009 12:08

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Romča napsal(a):

Jenže někteří mají jo ostré jazýčky dumbom

Sirius napsal(a):

Info teda podávám o.k. protože by mě asi lid ukamenoval....Neboj tady platí jiné zvyky než u muslimů. lol

nyní záleží na tom, co umíš s jazýčkem - vlastní - Ty. wink

 

#80 8. 1. 2009 12:09

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

lol lol jako prsíčka, třeba kuřecí...vissla


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#81 8. 1. 2009 12:11

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Selima napsal(a):

Fakt? Všetkým cca trom-štyrom miliardám? usch

To už je moooooc. kapitulation

 

#82 8. 1. 2009 12:12

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

pomněnka napsal(a):

lol lol jako prsíčka, třeba kuřecí...vissla

Na hraní? raději jiné...reta

 

#83 8. 1. 2009 12:15

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

a jak veliké?

Není tady

 

#84 8. 1. 2009 12:18

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Romča napsal(a):

Když se chce všechno jde.Ale nemáš pekárnu grater , ne?

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Hokej mě nezajímá o hokejistech přehled nemám, znám jen Jágra a ten se mi nelíbí.
Takže toto téma přeskakuji.Ženské probírat nepotřebuji, jsem orientovaná jinak.

Ty nevíš co je pekárna? Odvozeno od slova péct wink Už víš co to je?

To jsko budeme péci sex? To se dá? lol

Mám reta a i na bagetky reta lol
Tak tedy těď už ty prsíčka budeš muset dodat tongue


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#85 8. 1. 2009 12:19

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Barusja napsal(a):

a jak veliké?

75 B až 85 C reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#86 8. 1. 2009 12:20

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Barusja napsal(a):

a jak veliké?

vissla Větší jsou lepší.   rodna

 

#87 8. 1. 2009 12:21

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Pisatel napsal(a):

Barusja napsal(a):

a jak veliké?

75 B až 85 C reta

Tedy Pisatel, to je doooost velké rozmezí, že Ty si připravuješ půdu pod nohama...wink

 

#88 8. 1. 2009 12:25

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Sirius napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Barusja napsal(a):

a jak veliké?

75 B až 85 C reta

Tedy Pisatel, to je doooost velké rozmezí, že Ty si připravuješ půdu pod nohama...wink

Počkej taky někdo psal o stanech? tongue


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#89 8. 1. 2009 12:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

grater kapitulation Som nielen offtopic , ale mimo toto rozmedzie... rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#90 8. 1. 2009 12:26

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Sirky - tak to je nejlepší je poslat do stohu lol

Sirius napsal(a):

Romča napsal(a):

Já je upozorňovala lol

Barusja napsal(a):

koukám, že obě debaty ohledně sexu se zvrtli úplně někam jinam:)

Nech si ten alibismus..upozorňovala, ale jinak nic neudělala..to je jako když řekneš dětem aby si nehrály se sirkami, ale necháš jim je...vem jim je a dej na hraní něco jiného..a velkým dětem (každej chlap je prý velký dítě) musíš dát na hraní vhodnou hračku.

Není tady

 

#91 8. 1. 2009 12:29

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Nebo padácích viď...je mi to jasné, kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi vrátka...vissla

 

#92 8. 1. 2009 12:31

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Selima napsal(a):

grater kapitulation Som nielen offtopic , ale mimo toto rozmedzie... rodna

V cm i v písmenech? dumbom

 

#93 8. 1. 2009 12:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

dumbom Ja vám dám padáky!!! Ja vám dám stany!!! Pri vašej úcte k ženskému telu mi je jasné, prečo tu naprázndo slintáte... tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#94 8. 1. 2009 12:35

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Chlazená a nebo mražená lol

Pisatel napsal(a):

Romča napsal(a):

Když se chce všechno jde.Ale nemáš pekárnu grater , ne?

Pisatel napsal(a):


To jsko budeme péci sex? To se dá? lol

Mám reta a i na bagetky reta lol
Tak tedy těď už ty prsíčka budeš muset dodat tongue

Není tady

 

#95 8. 1. 2009 12:42

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Selima napsal(a):

dumbom Ja vám dám padáky!!! Ja vám dám stany!!! Pri vašej úcte k ženskému telu mi je jasné, prečo tu naprázndo slintáte... tongue

vissla Naše úcta k ženskému tělu se blíži k zbožňování, máme ženské tělo jako modlu - idol. Že jo, Pisateli?

 

#96 8. 1. 2009 13:10

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Sirius napsal(a):

Nebo padácích viď...je mi to jasné, kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi vrátka...vissla

Si se splet to je správně takto " kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi zlaté padáky" lol lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#97 8. 1. 2009 13:14

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):

Nebo padácích viď...je mi to jasné, kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi vrátka...vissla

Si se splet to je správně takto " kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi zlaté padáky" lol lol

tummenupp I tak možno...Hele, jaký odpor vzduchu mohou klást takové čepičky pro dvojčátka...jako záložní padák? Já jen čistě technicky..kdyby někdy něco..Indy seskočil na nafukovacím člunu..dumbom

 

#98 8. 1. 2009 13:19

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Selima napsal(a):

dumbom Ja vám dám padáky!!! Ja vám dám stany!!! Pri vašej úcte k ženskému telu mi je jasné, prečo tu naprázndo slintáte... tongue

hele Selimko slintáme neboť máme ve Vás a ve vašem těle inspiraci. Jsem  dnes byl vybrat podlahu do bytu a slečna říkala že asi tolik metrů nemá, tak jsem jí řekl, že jedna pusa to spraví. Ona se divně koukla, ale když jsem jí řekl, že pusa hory přenáší a má neskonalé kouzlo a pověděl o kouzlu pusy jenž poprvé a naposled viděly zdi karlštejnské (Noc na Karlově Týně)  tak ji očka zasvítily a oněch 15 m2 chybejících našla a já budu bydlet. lol¨
Takže bejt tam chlap tak asi tak mohu čekat dalších 10 let sad

Upravil(a) Pisatel (8. 1. 2009 13:21)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#99 8. 1. 2009 13:20

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Sirius napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Sirius napsal(a):

Nebo padácích viď...je mi to jasné, kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi vrátka...vissla

Si se splet to je správně takto " kůzlátka, moje dě´tátka, otevřte mi zlaté padáky" lol lol

tummenupp I tak možno...Hele, jaký odpor vzduchu mohou klást takové čepičky pro dvojčátka...jako záložní padák? Já jen čistě technicky..kdyby někdy něco..Indy seskočil na nafukovacím člunu..dumbom

To je toho já skákal z mostu a žiju. tongue lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#100 8. 1. 2009 13:26

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

dumbom Ja vám dám padáky!!! Ja vám dám stany!!! Pri vašej úcte k ženskému telu mi je jasné, prečo tu naprázndo slintáte... tongue

hele Selimko slintáme neboť máme ve Vás a ve vašem těle inspiraci. Jsem  dnes byl vybrat podlahu do bytu a slečna říkala že asi tolik metrů nemá, tak jsem jí řekl, že jedna pusa to spraví. Ona se divně koukla, ale když jsem jí řekl, že pusa hory přenáší a má neskonalé kouzlo a pověděl o kouzlu pusy jenž poprvé a naposled viděly zdi karlštejnské (Noc na Karlově Týně)  tak ji očka zasvítily a oněch 15 m2 chybejících našla a já budu bydlet. lol¨
Takže bejt tam chlap tak asi tak mohu čekat dalších 10 let sad

Don Juan. lollolloltummenuppgodlikestorstark

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů