Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 6. 1. 2009 16:55

Makaronka
♥♥-----
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 47

Masturbace vs.sex - co je lepší?

Mám pocit, že mám masturbaci mnohem raději než sex s přítelem - přináší mi intenzivnější prožitky, mohu se úplně uvolnit a věnovat se svým fantaziím. A orgasmu jsem zatím dosáhla pouze drážděním vnějších genitálií, uvnitř ne. Sex s přítelem by mi stačil tak 1-2x týdně, jemu bohužel ne. Jsem divná, mám změnit přítele...nebo co mám dělat?

Není tady

 

#2 6. 1. 2009 17:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Neviem, ja to nemám, buď alebo, ja obľubujem oboje. A uprednostňujem podľa situácie, chuti... Sex mi ideálne tiež satčí povedzme 2-3x týždenne a keby niekto naliehal, že to je málo... roll pôsobilo by to asi skôr anitkoncepčne. A nevieš ho naviesť, aby ti privodil orgazmus zvonku s tým, že potom "vyhovieš" ty jemu? va


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 6. 1. 2009 17:43

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

ja teda radsi sex s partnerem, pokud teda zrovna vedle sebe nemam sobecka, co se sam udela a tim to konci... vnitrni orgasmus jsem sice nikdy nemela, ale staci poloha na konicka, a to se udelam vzdycky.. a je to stokrat vetsi orgasmus, nez kdyz bych si to delala sama... kdyz zrovna neni pritel po ruce, tak si to sice sama udelam, ale neni to ono....

Není tady

 

#4 6. 1. 2009 18:11

jindra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 7. 2007
Příspěvky: 461

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Obojí má ve správný čas svém kouzlo big_smile

Není tady

 

#5 6. 1. 2009 18:17

maricka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 954

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Konečně! Tak už v tom můj přítel není sám... On se totiž mnohem raději také sám udělá... Nevím, jestli je to sobecké, asi ano... A divné? No...jsi rozhodně v menšině dle mého názoru. A přítelem to rozhodně není, to se neboj.

Hold někdo asi upřednostnuje orgasmus, někdo to vše okolo...asi budeš ten první typ. Já orgasmus nijak zvlášt nepotřebuji, neříkám, že si to sama někdy nedělám, ale raději se pomiluji bez orgasmu, než se udělám sama...

Ale tohle je pro mne vlastně minulost, mně už nic moc neříká ani sex... To už přítel je aktivnější, já bych se asi už nemusela milovat vůbec nebo co... A to jsem kdysi byla náruživá až až, nevím co se stalo:co:

Takže nevím, co dělat, možná bude u Vás nejlepší kompromis...

Upravil(a) maricka (6. 1. 2009 18:17)

Není tady

 

#6 6. 1. 2009 18:21

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

jindra napsal(a):

Obojí má ve správný čas svém kouzlo big_smile

Souhlasím. Navíc, vždyť pro spestření se dá kombinovat, ne? I pohled na partnera/ku při této činnosti je velice vzrušující.

 

#7 6. 1. 2009 19:03

Makaronka
♥♥-----
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 47

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Mi je 24 let, tak nevím, jestli je to 1-2x týdně málo, podle mého přítele ano, on by to chtěl nejlépe každý den, někdy i vícekrát... nedávno se mě dokonce ptal, proč se k němu chovám tak asexuálně a mě se to hrozně dotklo a zapůsobilo to spíš opačně, že jsem to pocítila jako jakýsi nátlak a spíše jsem couvla. Jsme spolu už pár let a v posl. době mi ten sex s ním připadá - omlouvám se za to slovo - ohraný, a opravdu mě více vzrušují ty fantazie. Když jsem se mu přiznala, že masturbovat bych mohla klidně každý den a s radostí, tak mi to od té doby vyčítá a říká, že mám asi nějaký problém, když sama na to mám chuť častěji než s ním. Chtěla bych vědět, jestli mám skutečně problém?

Není tady

 

#8 6. 1. 2009 19:33

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

to vypada trosku na stereotyp.. proc zustavas u fantazie, proc to neuskutecnis? urcite by te to zase bavilo, a nepripadalo by ti to ohrany wink

Není tady

 

#9 6. 1. 2009 19:44

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Makaronka napsal(a):

Mi je 24 let, tak nevím, jestli je to 1-2x týdně málo, podle mého přítele ano, on by to chtěl nejlépe každý den, někdy i vícekrát... nedávno se mě dokonce ptal, proč se k němu chovám tak asexuálně a mě se to hrozně dotklo a zapůsobilo to spíš opačně, že jsem to pocítila jako jakýsi nátlak a spíše jsem couvla. Jsme spolu už pár let a v posl. době mi ten sex s ním připadá - omlouvám se za to slovo - ohraný, a opravdu mě více vzrušují ty fantazie. Když jsem se mu přiznala, že masturbovat bych mohla klidně každý den a s radostí, tak mi to od té doby vyčítá a říká, že mám asi nějaký problém, když sama na to mám chuť častěji než s ním. Chtěla bych vědět, jestli mám skutečně problém?

Ano, máš problém. Váš vztah je totiž na nejlepší cestě ke krachu.
Na partnerce si chlap nic nevynutí, bude jen víc a více strádat nedostatkem sexu....
Nakonec to bude řešit milenkou, anebo jeho požadavky otráví tebe.
Najděte si oba partnera, který každému z vás lépe sedne.
tummenupp

Není tady

 

#10 6. 1. 2009 21:08

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Makaronka napsal(a):

Mi je 24 let, tak nevím, jestli je to 1-2x týdně málo, podle mého přítele ano, on by to chtěl nejlépe každý den, někdy i vícekrát... nedávno se mě dokonce ptal, proč se k němu chovám tak asexuálně a mě se to hrozně dotklo a zapůsobilo to spíš opačně, že jsem to pocítila jako jakýsi nátlak a spíše jsem couvla. Jsme spolu už pár let a v posl. době mi ten sex s ním připadá - omlouvám se za to slovo - ohraný, a opravdu mě více vzrušují ty fantazie. Když jsem se mu přiznala, že masturbovat bych mohla klidně každý den a s radostí, tak mi to od té doby vyčítá a říká, že mám asi nějaký problém, když sama na to mám chuť častěji než s ním. Chtěla bych vědět, jestli mám skutečně problém?

no, myslim, ze u vas je problem hlavne v nedostatku komunikace...ja vim, ze se o nekterych vecech spatne mluvi, ale pokud nechces, aby se vam ten vztah rozpadl, tak to budes muset zkusit...jednak mu rict, co se ti libi a jakym zpusobem dojdes k orgasmu, eventualne i predvest, at ma inspiraci...nevidim duvod, proc by to, co zvladnes ty svyma rukama nezvladl on...eventualne si k tomu treba poridte i nejakou hracku...gloria kdyz si budete v posteli vic hrat a zkouset nove veci, nebude to ohrane...


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#11 6. 1. 2009 22:15

maricka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 954

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Možná teď bude můj názor znít šíleně, ale proč to všichni tak řeší??? Málokde to klape tak, že partneři mají chuť ve stejnou dobu a navíc jsou stejně sexuálně založení. Pak tu jsou různá období nemocí, těhotenství, rozkolů, hádek, kdy také sex nefunguje, tak jak má... Na druhou stranu souhlasím s tím, že nikdy není problém jen u jednoho (tedy většinou), vždycky jsou na sex dva a pokud Ti dva nejsou schopní se domluvit na nějakém kompromisu, tak to za ně nikdo neudělá...

Například u nás jsem veškerou komunikaci vzdala a už mne to ani netíží, jen partner si teď stěžuje na nedostatek sexu. A proč? Protože není ochoten se mnou o tomto tématu komunikovat, protože jej nezajímají moje potřeby, dívá se jen na sebe a na to, jak se co nejlépe uspokojit či být uspokojen. Potom je jasné, že chuť nemám... Prostě a zkrátka, vždy je třeba začít u sebe, zamyslet se, kde dělám chybu a potom případně hledat chyby u toho druhého a být ochoten je řešit. Když však druhá strana dlouhodobě nekomunikuje, nikdy to zřejmě nevyřešíte, at si trháte vlasy jak si je trháte... Tady zbývá jen smíření nebo rozchod/rozvod.

A teď ještě k tématu - moc dobře znám ten pocit, že se raději udělám sama než budu mít s tím druhým sex (i když jej tedy často nezažívám), ale myslím si, že tu jistou dávku lenosti je třeba někdy překonat, přeci jen když se sex povede, tak jej nenahradí tisíc masturbací. A asi ano,asi je třeba na tom pracovat, pomalu budovat, stavět nové vize a nápady...bez toho to nejde. Sama to teď zažívám, byla jsem to vždy já, která chtěla budovat, vylepšovat apod., ale když jsem se setkala s leností a nepochopením z druhé strany, tak samozřejmě i já jsem k sexu časem ochladla, přece nebudu každý týden jako na povel pouštět někoho dovnitř sebe a nechat se zneužívat - bez předehry, bez touhy, bez všeho...jen proto, abych naplnila partnerova očekávání...

Jako jinde, ani tady, v oblasti sexu, se zkrátka lenost a jistá pohodlnost nevyplácí...dokáže totiž hodně rychle celý vztah zbořit či jej posunout do ryze kamarádksé roviny a stereotypu. Ale někdy bych to prostě nehrotila, jsou období, kdy skutečně nelze prožívat kvalitní sex...všeho s mírou;-)

Není tady

 

#12 6. 1. 2009 22:32

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Makaronka napsal(a):

Mi je 24 let, tak nevím, jestli je to 1-2x týdně málo, podle mého přítele ano, on by to chtěl nejlépe každý den, někdy i vícekrát... nedávno se mě dokonce ptal, proč se k němu chovám tak asexuálně a mě se to hrozně dotklo a zapůsobilo to spíš opačně, že jsem to pocítila jako jakýsi nátlak a spíše jsem couvla. Jsme spolu už pár let a v posl. době mi ten sex s ním připadá - omlouvám se za to slovo - ohraný, a opravdu mě více vzrušují ty fantazie. Když jsem se mu přiznala, že masturbovat bych mohla klidně každý den a s radostí, tak mi to od té doby vyčítá a říká, že mám asi nějaký problém, když sama na to mám chuť častěji než s ním. Chtěla bych vědět, jestli mám skutečně problém?

jasně že máš...se stereotypem wink

Není tady

 

#13 7. 1. 2009 7:59

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

A sdělila jsi příteli jaké máš fantazie?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#14 7. 1. 2009 9:06

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

já mám zase problém, že mi to trvá docela dlouho než se ud...sad

Není tady

 

#15 7. 1. 2009 9:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Tak možno to chce predĺžiť alebo zintenzívniť prípravy... a naozaj vysvetliť partnerovi, čo mi robí a čo mi naopak nerobí dobre. Niekto to vycíti aj bez návodov, ale niekto holt ten návod potrebuje jasnejší.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#16 7. 1. 2009 11:01

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Selima napsal(a):

Tak možno to chce predĺžiť alebo zintenzívniť prípravy... a naozaj vysvetliť partnerovi, čo mi robí a čo mi naopak nerobí dobre. Niekto to vycíti aj bez návodov, ale niekto holt ten návod potrebuje jasnejší.

vissla To jakože návod podle amerického stylu? Step by step? kapitulationgloria

 

#17 7. 1. 2009 11:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." roll No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 7. 1. 2009 11:37

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." roll No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Asi nějaký skaut ne? Vždy (dobře) připraven...

 

#19 7. 1. 2009 11:41

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." roll No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Ty bláho, to je jak na hodině tělocviku s teoretickým vedením big_smile


18.12.2009 přišel na svět náš Ondrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#20 7. 1. 2009 19:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Hej, pripomínalo mi to úvod do tai-či (aj ten bol možno menej inštruktážny a viac o pocitoch).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#21 7. 1. 2009 20:14

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 579

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." roll No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

No to si děláš prču big_smile . Komunikace v sexu je sice dobrá věc, ale toto...big_smile

Není tady

 

#22 7. 1. 2009 21:39

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Barusja napsal(a):

já mám zase problém, že mi to trvá docela dlouho než se ud...sad

...než se úd postaví, jsi myslela? big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#23 7. 1. 2009 21:54

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

No já jsem teprve (díkybohu, že poprvé:-))) po 13 letech sexuálního života pochopila, že lze mít i toho špatného partnera na sex. Měla jsem lehký flirt s jedním hodně milým mužem. Při dlouhém něžném líbání a pusinkování (které by zřejmě spousta žen ocenila), jsem mu řekla, ať trošku přitlačí. Nepochopil. A to několikrát. Šla jsem radši domů wink Prostě si lidi buď sedí nebo nesedí.

Není tady

 

#24 7. 1. 2009 22:00

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Asi bych nedopila ani to kafe lollol

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." roll No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Není tady

 

#25 7. 1. 2009 22:04

Sirius
Host

Re: Masturbace vs.sex - co je lepší?

Romča napsal(a):

Asi bych nedopila ani to kafe lollol

Selima napsal(a):

Hej, mala som milenca - krátko - ktorý už na úvodnom, vlastne treťom stretnutí (prvom uňho v byte) - uvaril kávu a spustil zoznam toho, čo má a nemá rád, a potom vecne pokračoval: "A ako to máš rada ty? Akú predohru? Koľko má trvať? Aké sú tvoje erotogénne zóny? Kde mám začať a kde pokračovať?..." roll No, dlho sme spolu neboli. Tento štýl mi nesedí.

Jasně, nedopila, protože by ses na něj vrhla a...vissla

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů