Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 1. 2009 16:05

Kate
♥------
Registrovaný: 23. 2. 2008
Příspěvky: 10

udělala jsem něco špatně?

Nedávno se se mnou rozešel kluk po smsce, kvůli jiné holce. Chodili jsme spolu dva měsíce  a já ho měla strašně moc ráda..Kamarád  říká, že je chyba i na mý straně.ale já nevím jaká a bojím se toho, že u dalšího vztahu to bude stejné..

Není tady

 

#2 4. 1. 2009 16:27

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: udělala jsem něco špatně?

Po smsce se rozchází pouze zbabělec ... nezlob se ale je to tak ..Nemuselo bejt nic špatně ...prostě potkal jinou holku a byl srab ti to říct do očí a tak to nechává na kámošovi, aby ti tlumočil, že to byla i tvá vina ...Kašli na něj ..


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#3 5. 1. 2009 10:31

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: udělala jsem něco špatně?

Zapomeň na to, kočko. Jako asi starší ti můžu říct totéž, co Amriana. Chlapec je srabík a ty zbytečně hledᚠchyby na sobě. Kdyby kámoš řekl, oč jde, tak bych o tom možná přemýšlela. Ale jestli jen jako řekl "Je to i tvoje vina...tak přemýšlej..." , no tak to hoď klidně za hlavu. Nepřímo tě nutí o sobě pochybovat, přitom o nic nemusí jít.  A nebo to může být tisíc kravin a to nestojí za uvažování (třeba že nosíš bílý triko, zatímco on rád černý a podobný blbosti). Drž se, přijde jiný princ. Mám to vyzkoušený wink

Není tady

 

#4 18. 1. 2009 18:59

Šárka Junková
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 75

Re: udělala jsem něco špatně?

No jo... na to, jestrli jsi udělala něco špatně si můžeš odpovědět je ty!
Ale myslím, že pokud to bylo takhle, tak je dobře, že je konec.  Když ti to neřekl do očí...
A neboj se. Každý vztah je jiný. Proč by to mělo být stejné? Mysli pozitivně. Určitě jsi hezká a chytrá holka, tak se prostě vydej na "lov". A na sebe nic zbytečně nesváděj. Snaž se být objektivní. Držím palce. Šárka

Není tady

 

#5 31. 1. 2009 17:45

PINDULI
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 102

Re: udělala jsem něco špatně?

Kate napsal(a):

Nedávno se se mnou rozešel kluk po smsce, kvůli jiné holce. Chodili jsme spolu dva měsíce  a já ho měla strašně moc ráda..Kamarád  říká, že je chyba i na mý straně.ale já nevím jaká a bojím se toho, že u dalšího vztahu to bude stejné..

Kate, netrap se.... ono to přebolí... semnou se rozešel expřítel po dvou letech po smsce. A to je potom fakt rána pod pás. Týdne jsem z toho byla hodně špatná.... pak jsem se tak nějak trochu "vyfackovala" a řekla si, že život jde dál..... a začala jsem randit :-) po čtvrt roce jsem potkala úžasného chlapa a jsem sním teďka 4 měsíce a jsem štastná ........

Tak hlavu vzhuru...... hodně štěstí.

JO a napřed mi v těch sms všechno vyčetl, že za všechno můžu já, že to semnou už nemůže vlastně vydržet, ale pak z něho na konči vylezlo že mě podvedl, a našel si jinou.

Upravil(a) PINDULI (31. 1. 2009 17:47)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů