|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s ing. Brodským
a nemáte ho na Malé a střední podnikání ? Zkušenost myslím, jestli fakt tvrdě bazíruje na termínech a nebo se dá ..ehm... "ukecat" 

třeba dokonalou...relativně...semestrálkou
díky
Není tady
Čau, Heřmanko. Brodský je docela fajn člověk. Měla jsem ho na Management vloni. Na termínech nebazíruje, ale znát musíš. Nicméně, když si nevzpomeneš, tak ti dá šanci, popostrčí tě, zeptá se...nenechá tě vydusit. Dělali jsme písemnou i ústní zkoušku a od tý ústní vylítnul opravdu jen kluk, který nic neřekl (ani na to nakopnutí). Ukecat semestrálkou....no, to si tak úplně nemyslím, on je totiž při zkoušce u nás ani neprobíral (záleží ale, co řekl vám, jestli to budete probírat nebo ne) .... Držím ti palce 
Není tady
Evo díky 
Není tady