Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 3. 1. 2009 15:10

x256987
Host

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Tulipánko, to je skvělý nápad godlike Předpokládám, že akce by proběhla o víkendu. Pokud by se to nekřížilo třeba s maturitním večírkem mojí třídy, budu vážně uvažovat smile

 

#27 3. 1. 2009 15:24

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

...se taky připojuji. Jsem pro každou "špatnost" big_smile


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#28 3. 1. 2009 15:31

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Zapomněla jsem dodat, že kromě spotřeby bychom si museli samozřejmě zaplatit i lektory smile
A ráda bych to udělala o víkendu, abychom si nemuseli brát dovču.

Upravil(a) Tulipánka (3. 1. 2009 15:32)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#29 3. 1. 2009 18:57

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Pan já pojedu.Vždy já to teď potřebuji jako sůl. Je to hrozný stav, nenávidět sama sebe.... obviňovat se, jak si všechno pokakám.

Pomněnko, já vím, že to je o svobodě. Já respektuji jeho rozhodnutí, to ani jinak nejde. Jen to nemusím vidět na vlastní oči, pokládá mě to. A cítím, že to bude trvat ještě hodně dlouho.

Díky za lichotky,ale znáte to, sytý hladovému nevěří.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#30 3. 1. 2009 19:05

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Hezký večer,
také se hlásím, to je "víkend" pro mě(tedy pokud to nevyjde na víkend, ve kterém nebudu moci zaopatřit psy..).


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#31 3. 1. 2009 21:14

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Klubí, ty jo, ty už to dokážeš aspon křičet ven, no to je podle mě pokrok... supr.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#32 4. 1. 2009 9:19

aneta75
♥♥-----
Registrovaný: 16. 5. 2008
Příspěvky: 73

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Pre mna je to tiez velmi zaujimava tema, predbezne sa hlasim, je to vyborny napad tummenupp

Není tady

 

#33 4. 1. 2009 11:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

aneta75 napsal(a):

Pre mna je to tiez velmi zaujimava tema, predbezne sa hlasim, je to vyborny napad tummenupp

Anet, ty mně neštvi! Ještě dnes se můžu hlavu ukroutit nad tím vším, co ty "neumíš".
sad

Upravil(a) Pandorraa (12. 1. 2009 21:26)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#34 6. 1. 2009 9:29

aneta75
♥♥-----
Registrovaný: 16. 5. 2008
Příspěvky: 73

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Pan, ja viem ako to vyzera, ked hovorim o sebe, ale ked ja to mam v tej hlave nastavene uplne inak, vsak vies dumbom. Minule som bola u jednej pani doktorky, ktora sa zaobera riadenou detoxikaciou podla Dr. Jonasa, vravela som si, ze si dam trocha doporiadku svoje schatrale telo smile, pani mi pichala do dlane niecim, co vzdialene pripominalo srubovak smile a jej druha veta bola: pani, vy sa extremne nemate rada sad. HOvorim si, dokelu, jak na to mohla prist len tym smiesnym pristrojom). No bola som jak oparena a myslela som si, ze robim aspon trochu pokroky, keby aspon nepouzila slovo EXTREMNE grater, no fakt som bola z toho spatna. Myslim, ze ten seminar by bol presne nieco, co by som potrebovala a ja osobne ta velmi rada zase uvidim stolt. Co sa tyka tej pomoci v zdruzeni, napisem SZ.

Není tady

 

#35 6. 1. 2009 9:40

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

teda to je hodně zajímavý, ale nejsem schopná napsat, zda ano či né bez podrobnějších informací


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#36 6. 1. 2009 12:29

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Anetko,
znám to měření, které Jonášovi lidé používají, taky jsem to vyzkoušlela a vím, že to funguje.
Víš, on stav fyzického těla vypovídá hodně o psychice a to i v době, když už si tu psychiku dᚠjakž takž do pořádku.
Tak jako chvíli trvá, než ti zraněná psychika, potlačované emoce - zlost, sebelítost ap - pochropumají fyzické tělo a ty onemocníš, tak i opačný proces je zdlouhavý...

Neni to žádný zázrak poznat, jak na tom člověk je psychicky, když je na tom blbě fyzicky.
Je spíš potřeba rozlišit, jestli je to stav PŘED  nebo PO.
Já osobně mám pocit, že čím víc "loupu tu cibuli", tím rychleji se mi to projevuje i ve fyzičnu. Ale je fakt, že nemoci, ve kterých jsem se dřív plácala měsíce, dnes zvládám za několik dní - rychleji to odeznívá.
Zase se ale dostávám k větším a větším "dardám". Ale neboním se toho. Vím, že to zvládnu.

Takže nezoufej, užívej kapičky a koukej se mít ráda! To je prostě MUTNOST. Jinak v tomhle světě nepřežiješ.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#37 6. 1. 2009 12:42

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Tohle téma je pro mě také známé- věci, ze ktrých jsem se hroutila a chodila jak tělo bez duše mám odměřeny přesně: dávka slziček, vysmrkání a narovnání hřbetu + průpovídku"přeci se z toho neposeru, a když se poseru, tak se utřu". Hůř už bylo, teď je jen líp.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#38 6. 1. 2009 12:48

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Urcite bych do toho sla ale potrebuju vedet presny datum, abych mohla zajistit dovolenou a letenku.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#39 6. 1. 2009 14:08

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Ahoj děvčata,
tak zatím to vypadá, že termín bude 3. - 6. července (pátek večer příjezd, seznámení, sobota, neděle školení, pondělí dopoledne školení a buď před nebo po obědě odjezd). Je to jediný víkend od května, kdy má Pan volno.
Chalupa bude určitě volná, to problém není, ale momentálně se rekonstruuje, takže dnes nemůžu zaručit, že už bude na začátku července hotová. Znáte to, pro dělníky není 2 měsíční skluz žádný skluz big_smile .
Ale měla bych to vědět tak v polovině května.

Pokud bychom chtěli školení všechny 3 dny, tak by to vyšlo na cca. 1000 - 1500 Kč / osoba vč. ubytování a stravování. Zatím jsem to přesně nepočítala, je to jen odhad.

Jeden den bychom mohli podniknout pěší výlet do Ratibořic, je to cca. 7 km lesem podél řeky, prostě idyla big_smile . A školit se prý můžeme i přitom.

Je tu jen jeden malý háček. Ve vesnici, kde je ta chalupa (Stolín), není žádná oficiální hospoda. Tedy mají tam posezení kuželkáři, dalo by se to zajistit třeba na pivo nebo na víno. Ale na obědy ani večeře se tam chodit nedá sad
Večeře bychom mohli něco opéci nebo ugrilovat, 1x oběd v Ratibořicích a 1x bychom si mohli ohřát něco mraženého příp. bych zjistila, jestli nějaká restaurace v Červeném Kostelci nedováží jídla.

Přespání ve vlastních spacácích buď v chalupě, pro zájemce zajistím i stan big_smile . Ale v chalupě je opravdu místa dost.

Zastávka busu cca. 1 km od chalupy (směr Náchod-Trutnov), vlak cca. 3 km (zastávka Olešnice - u Červeného Kostelce) příp. Červený Kostelec, je to téměř stejně daleko. Budu mít auto, tak kdyby někdo přijel třeba pozdě, můžu ho klidně vyzvednout.

Upravil(a) Tulipánka (6. 1. 2009 14:10)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#40 6. 1. 2009 14:33

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Vypadá to báječně, Tulipánko a nebojím se, že bychom umřely hlady smile Zaškrtla jsem si termín v diáři, díky za nápad a tak vůbec smile


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#41 6. 1. 2009 15:08

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

D.,
děkuji též za účast smile .
Vlastně to napadlo Pan. Já sháněla nějaký kurz a ona navrhla, že nám udělá jeden "na míru" a že stačí 10 lidí. Nabídla i super cenu za školení a já mám zase chalupu zdarma, tak to můžeme hezky spojit smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#42 6. 1. 2009 15:13

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Mám zapsáno.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#43 6. 1. 2009 15:23

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Klubko,
budu se těšit i na tebe smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#44 6. 1. 2009 15:29

aneta75
♥♥-----
Registrovaný: 16. 5. 2008
Příspěvky: 73

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Tak som si to v kalendari zaskrtla a pokial sa nic zasadneho do tej doby neudeje, tak so mnou pocitajte na 100pro smile. Co sa tyka jedla, tiez sa nebojim, ved kazda mozeme nieco priniest. Tesim sa.

Není tady

 

#45 6. 1. 2009 16:00

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Aneto,
tak i Tebe vítám do party stolt


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#46 6. 1. 2009 17:51

x256987
Host

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Hlásím se smile Pojedu autem z Brna (mým krásným novým autem, Felicie už je v nebi big_smile

Upravil(a) Judita (6. 1. 2009 17:52)

 

#47 6. 1. 2009 19:37

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Judyto,
určitě rádi poznáme i tvé nové auto lol . A místa je pro něj také hodně, chalupa je na návsi, takže žádný strach smile .


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#48 6. 1. 2009 21:13

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Ještě fotku http://amade.ck-trip.cz/fotky/stolin.jpg


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#49 7. 1. 2009 5:53

Vanda
Host

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

Moc ráda bych jela. Jestli to vyjde, bude fajn.

 

#50 7. 1. 2009 6:17

x256987
Host

Re: kurzy sebejistoty a sebelásky

No ta je kuáááásná par

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů