Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 8. 2. 2006 12:39

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Dáme si sraz před hlavním vchodem na polikliniku na Horníkové. Budu mít na hlavě jeans čepici. Ve třičtvrtě na pět.

 

#27 8. 2. 2006 13:10

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

dobře - snad to stihnu, manžel slíbil, že nejpozději o půl páté bude doma... smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#28 14. 2. 2006 15:24

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 639

Re: kamaradka z Brna

Holky, nevite kde je v Brne Duhova ulice?


Ak chceš nájsť poklad, musíš na tenký ľad. rodna

Není tady

 

#29 15. 2. 2006 14:07

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

Barbie, dneska bohužel nemůžu - naši hrají hokej a u toho nemůžu chybět... promiň, došlo mi to až teď...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#30 17. 2. 2006 19:54

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

V pohodě, byla jsem sama, ta paní měla pravdu, Šabatová byla lepší. Jen mě minulý čtvrtek trochu bolely záda a teď úplně děsně. Asi to necvičím správně!  Co ty jak bylo tobě po cvičení ?

 

#31 21. 2. 2006 22:31

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

no mě tak bolely žebra, že jsem nemohla ani kašlat smile
zítra půjdu, ovšem jestli zase naši nebudou hrát hokej, což nevím... takže kdyby začínali 16:20, nejdu, jinak jo... oki?


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#32 21. 2. 2006 22:54

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Já zítra nejdu, v pondělí jsem byla na stepaerobicu a nemůžu skoro chodit, jak mě bolí nohy. Ale myslím, že mi to dalo víc jak joga. A příští týden ve středu začíná kurz aqua aerobicu na Ponávce. Je to 17 lekcí a uvažuji, že tam budu chodit. Četla jsem v Joy, že je to velmi účinné a díky té vodě by tě pak nemělo nic bolet. Nechceš vyměnit jogu za aqua aerobic ?

 

#33 23. 2. 2006 12:28

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

no - středy budou zakletý - toto stíhám jen díky tomu, že bydlím tak blízko... a včera to celkem šlo,a ni jsem večer neměla chuť na sladký... smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#34 1. 3. 2006 22:38

Soňa
Host

Re: kamaradka z Brna

BarbieXL napsal(a):

Chodila jsem (už je to dlouho) na Horníkovu do aerobiku.  Chtěla bych zkusit kalanetiku nebo pilates. A určitě posilovnu. Máš ty nějaké tipy ?

Ahoj holky, zkuste v Líšni TaeBo, odkaz je zde: www.taebo-lisen.wz.cz
Ahoj Soňa

 

#35 2. 3. 2006 8:32

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

Soničko, díky, až přijedu z hor, mrknu na to smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#36 3. 3. 2006 13:46

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Cau Tino, byla jsem ve středu na tom aqua aerobicu a jsem nadšená, moc se mi to libilo, budu chodit ve středu tam. Tak se Ti omlouvám, že jsem Tě buntovala na jogu a nakonec tam nebudu chodit. Chodím ještě v pondělí na step aerobic a v pátek do posilky na Lužánky. Kdyby jsi se chtěla kdykoliv přidat, tak napiš. Tak se zatím měj hezky.

 

#37 8. 3. 2006 22:46

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

Barbie, nic se neděje, jsem ráda - mě zase chytla ta jóga smile ... tak si to užívej a třeba se zase někdy na cvičení sejdeme smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#38 19. 4. 2006 12:46

Pazderová
Host

Re: kamaradka z Brna

wowo napsal(a):

Je tu někdo?

Jo, jo, ale trochu věkovější a odrostlejší, přesto bych se také ráda připojila. Lada

 

#39 20. 4. 2006 13:23

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

jo, su tu smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#40 20. 4. 2006 14:40

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

to je jedno - hlavně aby se to dostalo ke komu se to dostat má.... chodíš někam cvičit?


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#41 21. 4. 2006 10:12

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

wowo, tak to je fajn - z Líšně jsem taky... našla jsem, že na Kotlance mají celkem dobré kurzy a za málo, tak se třeba můžeme příští týden domluvit, jestli se ti bude chtít...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#42 15. 6. 2006 13:18

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: kamaradka z Brna

Čauky Tino, dík, že jste mě s wowo nakoply.... a ani o tom nevíte ...   dumbom   Na jaře jsme se přestěhovali do Líšně a já od té doby různě uháním řemeslníky. V bývalém bydlišti jsem chodila 2x týdně na aerobik a na stepy a na Morendu na spining ...  teď se pořád sama sobě omlouvám , že TEĎ nemám čas . Blbost ! Kdy ho budu mít ? Až mi bude 158 a budu jak Jára Cimmermann ležící spící???? Člověk zbábovkovatí a pak už je to na prdlačku .  Sice to už asi teď ke konci roku nevytrhnu, ale  asi vyrazím na  kolo. Jen kdybych tak někoho zmermomocnila sebou. Kluci mi stávkujou, mají svoje slečny .....   Tak ještě jednou dík, sednu na kolečko a někam vyrazím.      styrka


BB

Není tady

 

#43 21. 6. 2006 19:04

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

BB, tak se ozvi -kolo tu sice teď nemám, ale můžeme vyrazit na spinning nebo něoc podobného někdy smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů