Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 31. 1. 2006 0:56

BarbieXL
Host

kamaradka z Brna

Cau, za posledni rok jsem pribrala 10 kg a jsem z toho nestastna a vsechny me kamosky jsou bud superstihle, nebo desne line, nebo tehotne a tak hledam spriznenou dusi s podobnymi problemy, ktera by mela zajem s tim neco delat.
Sama se k tomu nemohu odhodlat.

 

#2 31. 1. 2006 12:45

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

Barbie - a z jaké části Brna jsi?


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#3 31. 1. 2006 19:08

BarbieXKL
Host

Re: kamaradka z Brna

Jsem z Židenic.

 

#4 31. 1. 2006 20:20

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

tak to je kousek - já jsem z Líšně - tak nahoď místo, druh cvičení, a jdeme na to!


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#5 31. 1. 2006 21:54

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Chodila jsem (už je to dlouho) na Horníkovu do aerobiku.  Chtěla bych zkusit kalanetiku nebo pilates. A určitě posilovnu. Máš ty nějaké tipy ?

 

#6 31. 1. 2006 22:28

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

tak posilovnu nemusím -a na Horníkovu to mám kousek... a to pilates a kalanetika - to by mě taky bavilo... jen bydlím v Líšni chvilku, tak se tu musím rozkoukat, ale určitě na něco přijdu... zatím papa


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#7 1. 2. 2006 0:49

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Škoda, že tě nebere posilovna, je to nejefektivnější formování postavy.
Pokud by ti vyhovovala ta Horníkova, tak se mrkni na finessevysabatove.cz, je tam celý jejich program i s časy kdy se co cvičí.

 

#8 2. 2. 2006 14:30

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

a co je přesně ten jejich body forming? to vypadá celkem zajímavě...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#9 2. 2. 2006 15:30

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Je to kondiční cvičení s gumičkami a činkami. Mě se u nich zamlouvá kombinace aerobicu s P-class ( to je cvičení zaměřené na břicho, stehna, zadek) v úterý od 17:00 do 18:00. Ještě jsem hledala kde se cvičí pilates a nejblíž je to v centru v hotelu Internacional, v pondělí a ve středu od 19:00 do 20:00. Ale myslím, že je to v podstatě jedno, žádné cvičení není na škodu.

 

#10 2. 2. 2006 16:48

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

hmm - to zní taky zajímavě - jenom asi nebudu moct v to úterý, protože budu mít přednášku... od půl páté do šesti...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#11 2. 2. 2006 17:09

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Tak si klidně vyber kam, kdy a co, je mi to celkem jedno, pracuji doma, tak se můžu přizpůsobit - hlavně, že se budu vůbec hýbat, v poslední době byl můj nejnáročnější pohyb chůze z kuchyně do ložnice !

 

#12 2. 2. 2006 20:18

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

jo - dobře, přes víkend to proberu s manželem, jak se mi bude vracet z práce a v neděli večer ti sem pisnu, jo? zatím papa a krásný víkend smile

Upravil(a) tina (2. 2. 2006 20:19)


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#13 3. 2. 2006 20:52

Rendula
Host

Re: kamaradka z Brna

Ahojky,
holky pokud chcete chodit cvicit nekde okolo stredu mesta, tak doporucuji na Masarykové 25 cvici Martina Zábranská a je skvelá. Jem Taebo, aerobik, joga, pilates co si vyberete.Da se tam koupit i pernamentka na 10a 20 vstupu.

 

#14 6. 2. 2006 9:36

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

Rendulo, díky, to je super tip, co to mu říkáš Barbie? smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#15 7. 2. 2006 0:34

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Proč ne, jen musíme zjistit rozvrh. Ani nevím, že na Masarykové něco je.

 

#16 7. 2. 2006 11:04

Rendula
Host

Re: kamaradka z Brna

BarbieXL napsal(a):

Proč ne, jen musíme zjistit rozvrh. Ani nevím, že na Masarykové něco je.

Ahojky holky,
na te Masarycce je to nové, protože se přestehovali z Křenky. Rozpis najdete na
http://www.tae-bo-martina.com/. Je to Masarykova 25 vedel DM drogerie.smile

Renča

 

#17 7. 2. 2006 11:26

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

A co chodíš cvičit ty, Renčo ? Co by jsi doporučovala ?

 

#18 7. 2. 2006 21:41

rendula
Host

Re: kamaradka z Brna

BarbieXL napsal(a):

A co chodíš cvičit ty, Renčo ? Co by jsi doporučovala ?

to je těžšké doporucit, ale zaleží jak na tom jsi. Ja jsem driv necvicila vubec. Nejsem sice silná, ale spis nesportovní babovka. Ze zacatku jsem sla na power jogu, ale ne pro ty zacatecníky. Byla fajn a protahnes si celé telo. Formuje se s tim skvele celé telo a není to žádné hopsání. Step aerobik je dobrý pokud ti nevadi tanecni sestavy. Me osobne to moc nevyhovuje. Ted chodim cvicit Taebo a to mi vyhovuje nejvic. Zadné taneční kreace, spotím se a citim hlavne zadek a nohy. Nejlepsi je asi 1 týdne Taebo a 1x bodyform nebo P-class.
Hlavne to nevzdát hned ze zacatku. Bolí sice celé telo, ale ono pomalu povoli. Ze zacatku jsem nemohla rano vstat z postele a pomalu to povolilo. No hlavní je o tom neprndat na netu a jit. Jak se ti vyplaví endorfiny tak te to bavi samo:)

Renča

 

#19 8. 2. 2006 0:04

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Ta co Tino, kdy vyrazíme za pohybem ?

 

#20 8. 2. 2006 8:01

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

tento týden už můžu jedině dneska, ale příští víceméně kdykoli po 17. večerní... a ta power jóga se mi moc zamlouvá...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#21 8. 2. 2006 11:40

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

Tak super, také se mi líbí power jóga. Navrhovala bych tu pro začátečníky v pátek, jen škoda, že nemůžeš už tento týden. Zkusím tam jít sama, kdyby jsi přece jen mohla, tak mi smsni na 602717289 - je to eurotel tak můžeš zadarmo ze sms brány.

 

#22 8. 2. 2006 12:11

BarbieXL
Host

Re: kamaradka z Brna

A nebo můžem taky dnes na Horníkovu, v 17:00 tam je je taky power jóga. Dej vědět.

 

#23 8. 2. 2006 12:19

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

aha - zavolám manželovi a pisnu, ju?


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#24 8. 2. 2006 12:21

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

Barbie - pátek, to je u mě problém, většinou jezdíváme z Brna pryč... ale kdyby to bylo ve středu na té Horníkově a nevadilo ti to, tak to bych asi byla nejraději... hned to konzutuju, minutku...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#25 8. 2. 2006 12:22

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: kamaradka z Brna

tak jo, manža prej dorazí zavčasu, takže to mám posvěcené... jak se poznáme? a kde si dáme spicha?


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů