Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 12. 2008 12:38

Delta
♥♥-----
Registrovaný: 25. 2. 2006
Příspěvky: 44

Cysta nad zubem

Dobrý den! Na rentgenu zubů jsem měla polokulovitý stín nad horním zubem č.5. Druhý rentgen nic neukázal, přesto mi lékař řekl, že je přesvědčen, že ta "cysta" tam je a doporučil mi operaci. Jsem zmatená - co když tam není, když se na druhém snímku neobjevila? Co mám dělat? Byli jste někdo na této operaci? Navíc mi lékař řekl, že přijdu o zub č.5 a pravděpodobně i o 6 a 7. Osmičku už nemám. Díky za odpověď. sadsadsad

Není tady

 

#2 28. 12. 2008 12:56

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Cysta nad zubem

Žádnou takovou zkušenost nemám, ale vzala bych si oba rentgeny a vyžádala konzultaci ještě u jiného lékaře. Případně panoramatický rentgen, jestli nebyl udělaný.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 26. 1. 2009 18:39

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Cysta nad zubem

Tak, jak píše Bety, proč hned operace, bez konzultace? Mᚠprávo na to, aby ti lékař vysvětli, o co jde, ale jen tak bych asi odmítla ! Já bych se ptala, co je to cysta a neutěšilo by mě, že viodová, či tuková, to je blbost ! Cysta je shluk něčeho......, takže krevní obraz, CRP, nějaké laboratorní výsledky, cukr, cholesterol, co napoví a až pak ......

Není tady

 

#4 28. 1. 2009 0:35

Yaya
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2008
Příspěvky: 22

Re: Cysta nad zubem

Když jsem ležela na stomatologické klinice, tak tam byla dívka po operaci cysty a o žádný zub nepřišla. Doporučuju konzultaci na Karláku, na klinice.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů