Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Psychologická
  •  » Učíte se někdo pozitivnímu myšlení a sebelásce podle Louise L. Hay?

#51 31. 12. 2008 11:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Učíte se někdo pozitivnímu myšlení a sebelásce podle Louise L. Hay?

Inak, trúfnem si napísa niečo, čo nie je ani tak o pozitívnom myslení ako skôr o tom Krok za krokom. Človek v ohrození robí aj v Blave filmový festival Jeden svet a tuším minulý rok tam dotiahli Čečenku, azylantku v Požsku, ktorej Rusi zabili brata, zavreli muža a keď sa mu podarilo oslobodi, ušli a požiadali o azyl. Obaja sú novinári a natočili dokument o svojom príbehu, napísali knihu a táto pani na besede k filmu povedala: "Proti neprávosti sa treba postavi činom, ale ak nemáme možnos alebo sa na to necítime, treba o tom aspoň rozpráva, aby svet vedel, že je to neprávos. Ale keby ani to nešlo, je dobré aj MYSLIE na túto neprávos a pomenova ju v duchu neprávosou. Aj myšlienka má silu a keď sa spoja myšlienky, vytvoria slovo a to možno povedie k činu."


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#52 31. 12. 2008 13:41

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Učíte se někdo pozitivnímu myšlení a sebelásce podle Louise L. Hay?

Selima napsal(a):

Vidíš a ja tie Dokážu to!!!! A fakt mi jeden čas pomohli a ráno som sa už tešila na to, ako - a ktorú - si ich vytiahnem. Teraz putovali ku kamoške, ktorá ich potrebuje viac.

no to mě nenapadlo, žes mluvila o jiných, vzhledem k tomu, že hned v prvním příspěvku jsem napsala jejich název big_smile...a důležitý je, že je jasno smile a pohoda...

Není tady

 

#53 31. 12. 2008 14:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Učíte se někdo pozitivnímu myšlení a sebelásce podle Louise L. Hay?

stolt Ja som si nepamätala názov, len obal, a vzhžadom na to, že sú teraz u kamošky.... vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 22. 1. 2012 17:14

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Učíte se někdo pozitivnímu myšlení a sebelásce podle Louise L. Hay?

Pro milovniky Louise L. Hay dokument inspirovany jeji knihou:

http://www.vestirna.com/zajimavosti/dok … -zivot.php

Není tady

 

#55 23. 1. 2012 18:53

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Učíte se někdo pozitivnímu myšlení a sebelásce podle Louise L. Hay?

Na Lujzičku nedám dopustit, už pomohla nejedné mé klientce. Na mě to bohužel takhle nefunguje.
Je to na mě podezřele jednoduché lol .

Zdeňku Jordánovou čtete některá? Můžete doporučit?
Takhle z popisů mi to Lujzičku trochu připomíná, ale tahle mě zaujala hodně:
http://www.eruditus.cz/knihy/zdenka-jor … e-pro-tebe

Upravil(a) werena30 (23. 1. 2012 19:22)

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Psychologická
  •  » Učíte se někdo pozitivnímu myšlení a sebelásce podle Louise L. Hay?
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů