Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 6. 1. 2009 8:50

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Jaký byl rok 2008

Závěr roku 2008 byl pro mne jeden z nějt잚ích a nejsmutnějších. Možná za pár let to naopak budu chápat jako výhru. Téď tomu tak není. Do roku 2009 vstupuji s nejistotou, depresemi a pochybnostmi. Přeji si, aby byl lepší. Věřím v to, že bude. Snažím se vybavovat do dobré, ale nejde mi to.
Spadla jsem na dno a ted se opět sbírám,abych nabyla nějaké sebevědomí, ofoukala rány z těla a mým úkolem je hledat hlavně sebe samu. Není nic důležitějšího, než vlastní spokojenost.
Přeji všem,a se Vám maximálně daří.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#52 6. 1. 2009 11:53

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jaký byl rok 2008

Klubí, zrovna ty na mě působíš v jádru jako hodně silná osobnost... Každopádně sis asi koncem roku potřebovala nějaký věci pořešit, tak tě to asi hodně rozhodilo, nicméně si myslím, nebo spíš tuším, že to zvládneš a pak že to bude fakt stát za to, to co se z tebe vyklube wink hjarta


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#53 6. 1. 2009 14:37

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Jaký byl rok 2008

Andromedo, to je právě ten omyl.Hodně lidí si to myslí. Protože málokomu dám šanci proniknout až do mě. Opravdu tam hluboko do duše.
Tak si furt opakuji, že bylo hůře. Ale nějak se mi teď nedaří. Prosím. Mějte se mnou ještě chvíli trpělivost. Děkuji.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#54 6. 1. 2009 15:00

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Jaký byl rok 2008

Mateš tělem a skutkama stolt Proto tu iluzi o své síle vytváříš. O mě si také lidi říkali, že jsem nafoukaná, protože jsem si jich nevšímala a nezdravila je. Pak zjistili, když si dali tu práci, že jsem jen pořád hlavou v oblacích a že jsem si jich nevšimla do té doby, než se mi postavili před nos a zahulákali: Ahoj Regino!
Už se mi to neděje, pořád čumákuju kolem sebe, aby mi nic neuniklo.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#55 6. 1. 2009 16:46

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Jaký byl rok 2008

Čau vespolek rock . Musím se přiznat, že mám obecně velkou nechu cokoli bilancovat, natož celý uplynulý rok. wink Možná za to může to, že z každého bilancování vyjdu blbě, protože jako věčně nespokojený perfekcionista, nemůžu být nikdy spokojená s tím, co bylo, protože vidím, co všechno nezvládnutého mám ještě před sebou. big_smile Takže už pouhý název tohohle tématu mě mírně řečeno iritoval a hučela jsem si pro sebe – No jakej asi byl?! Děsnej! Spoustu mi toho vzal, stejně jako roky předešlé, jen teď ještě víc, prostě hrůza-děs-běs! A tím to pro mě skončilo... Ale přesto mi to nějak vrtalo v hlavě a říkala jsem si – nenašlo by se na tom všem i něco pěknýho? ... No a dneska se to ve mně nějak poskládalo a tak dělám – podotýkám, že asi poprvé v životě  wink –bilanci. Bude asi poněkud  atypická lol

Co mi minulý rok vzal ?
Spoustu pocitů zrady, křivdy, hořkosti, vzdoru, lítosti, vzteků, a hlavně i pocity viny. Přeloženo pro ty, kterým to není moc jasné wink – konečně jsem pochopila... né pochopila, ale PROCÍTILA - zaplapánbu za nové metody, které to člověku umožní wink, co jsem předtím věděla jenom hlavou, že všechny ty bolesti,bolístky, zrady, křivdy, zranění jsem si vyrobila já sama, protože jsem blbě vyhodnotila tu příslušnou situaci. No a pocity viny jsou taky pryč, protože mi došlo – opět jde hlavně o to PROCÍTĚNÍ - že jeslti jsem kdy někomu ublížila, tak jen proto, že on tuto zkušenost potřeboval. Stejně jako já ji potřebovala zase na té opačné straně....Taky mi vzal pár iluzí a hlavně ubylo -  teda bylo pracně rozpuštěno styrka pár podvědomých bloků/programů,  kterých jsem se předtím nebyla schopná zbavit. ...Jo a zapomněla jsem, že mi vzal taky spoustu lpění a závislostí na někom/něčem...JUCH, JUCH! gloria

A co mi minulý rok dal ?
Nové přátele, jsem za ně vděčná, čau kámošky od vlčího kruhu reta , nové úžasné prožitky, nové postoje - až se nestačím divit wink , nové názory, dal mi hohatší prožívání emocí – no, teprve  se s nima učím zacházet wink, nové naděje....a prostě, nějak bylo a nějak bude, že jo.......  Se picnu, jak jsem pozitivní ..snad mi to nějakou dobu vydrží lol

Upravil(a) keito (6. 1. 2009 17:54)

Není tady

 

#56 9. 1. 2009 15:27

Esperance
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Jaký byl rok 2008

Pro mě byl rok 2008 náročný a dá se říct, že jsem začila četná zklamání v různých oblastech života. I když je pravda, že se to děje už tři roky každý rok. I když je pravda, že jsem našla krásný podnájem a vypadá to, že tam i nějakou dobu zůstanu. A rok 2009 pro mě znamená novou naději, že už si ten život trošku urovnám:-)


Každý člověk vždycky potká toho, koho právě potřebuje. Správní partneři se najdou...

Není tady

 

#57 10. 1. 2009 14:39

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Jaký byl rok 2008

Keito,  godlike Atummenupp  pussa a že ti z ramen spadla  nevidetlná tíže?a najednou je ti na létání?


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#58 10. 1. 2009 15:39

x62358
Host

Re: Jaký byl rok 2008

Já taky nerada bilancuju - moc mi to ani navíc nejde. Ale řeknu vám teda, že když už jsem teď v novým roce, že ten loňskej stál za prd. Cítím se jak píše Regi, že ze mě něco spadlo. Je mi líp, cítím se líp, líp se mi dýchá, mám chu skály lámat.

 

#59 10. 1. 2009 15:45

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: Jaký byl rok 2008

Myslela jsem si, že jsem divná, ale mám to stejně. Na Nový rok něco křuplo va a je mi dobře smile


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#60 10. 1. 2009 15:49

x62358
Host

Re: Jaký byl rok 2008

Má nás to víc a to je dobře. Všechny tíhy světa a života někam odletěly. U mě to bylo tak znatelný fakt odbitím půlnoci, do tý doby jsem počítala minuty,  kdy už odejde návštěva a po půlnoci mi to bylo najednou úplně jedno - i když tu seděla do půl třetí. A na Nový rok jsem dlouho spala, nechala si uvařit oběd od manžela i večeři a nechala jsem se hýčkat jak nikdy lol

 

#61 10. 1. 2009 20:04

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Jaký byl rok 2008

Rok 2008 byl pro celou naši rodinu velmi úspěšný a vše co se mělo podařit se zdařilo,všichni jsme zdraávi a tak si nelze přát nic jiného taky i v tomto roce.Jen média by měla dostat jiné sousto,a pořád nás všechny všude neprudí s krizí,protože ta se v reálu nekoná (plné restaurace,plné svahy lyžařů v celé Evropě,atd).

Není tady

 

#62 11. 8. 2009 13:39

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Jaký byl rok 2008

Rok 2008 byl pro mě hodně smutný, bylo to období hodně psychicky náročné. Umřela mi babička, přišla jsem o přítele a umřel mi pes. Musela jsem se rozloučit s místem, které jsem měla ráda a prací, kterou jsem měla ráda.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#63 12. 8. 2009 7:06

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Jaký byl rok 2008

Natálie napsal(a):

Rok 2008 byl pro mě hodně smutný, bylo to období hodně psychicky náročné. Umřela mi babička, přišla jsem o přítele a umřel mi pes. Musela jsem se rozloučit s místem, které jsem měla ráda a prací, kterou jsem měla ráda.

pussa


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#64 12. 8. 2009 7:56

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Jaký byl rok 2008

Lúthien napsal(a):

Natálie napsal(a):

Rok 2008 byl pro mě hodně smutný, bylo to období hodně psychicky náročné. Umřela mi babička, přišla jsem o přítele a umřel mi pes. Musela jsem se rozloučit s místem, které jsem měla ráda a prací, kterou jsem měla ráda.

pussa

Díky za útěchu smile . Tento rok už je lepší...klidnější.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#65 12. 8. 2009 8:47

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Jaký byl rok 2008

Natálie napsal(a):

Lúthien napsal(a):

Natálie napsal(a):

Rok 2008 byl pro mě hodně smutný, bylo to období hodně psychicky náročné. Umřela mi babička, přišla jsem o přítele a umřel mi pes. Musela jsem se rozloučit s místem, které jsem měla ráda a prací, kterou jsem měla ráda.

pussa

Díky za útěchu smile . Tento rok už je lepší...klidnější.

není zač tummenupp Mám to podobně. Asi od května už je to pohodička oproti předchozímu roku vissla


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů