Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 1. 2006 16:49

Kamila
Host

injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Dobrý den,

nedávno jsem četla článek v Joy, kde byla popsána elektrolipolýza, což jsem pochopila, že je něco jako šetrnější liposluce, akorát je to na menší partie a nejsou po tom jizvy. jelikož já jsem docela  štíhlá a můj jediny problém jsou  širší boky geneticky ( na vnější straně stehen ), připadala mě tato metoda pro mě vhodná, ráda bych se zeptala jestli někdo postoupil aspon jednu z techto metod, jaky je mezi nimi rozdil a zda je to pro me vubec vhodne( je mi 27 let).

Objevila jsem zatim jen 2 klinky v ČR, kde tyto techniky delaji, pricemz v te brnenske prave delaji jenom tu injekcni lipolyzu, ktera je zalozena na jinem principu a prave proto se chci take s nekym poradit, jestli ma cenu si radsi zajet do prazske klinky, kde je delaji obe. Je to pro me ale hodne casove narocne, jezdit z moravy do prahy, kazdopadne cena za tu injekcni lipolyz je v  brne nekolikrat vyssi.

dekuji Kamila

 

#2 30. 1. 2006 17:31

Renča2
Host

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Kamila napsal(a):

Dobrý den,

nedávno jsem četla článek v Joy, kde byla popsána elektrolipolýza, což jsem pochopila, že je něco jako šetrnější liposluce, akorát je to na menší partie a nejsou po tom jizvy. jelikož já jsem docela  štíhlá a můj jediny problém jsou  širší boky geneticky ( na vnější straně stehen ), připadala mě tato metoda pro mě vhodná, ráda bych se zeptala jestli někdo postoupil aspon jednu z techto metod, jaky je mezi nimi rozdil a zda je to pro me vubec vhodne( je mi 27 let).

Objevila jsem zatim jen 2 klinky v ČR, kde tyto techniky delaji, pricemz v te brnenske prave delaji jenom tu injekcni lipolyzu, ktera je zalozena na jinem principu a prave proto se chci take s nekym poradit, jestli ma cenu si radsi zajet do prazske klinky, kde je delaji obe. Je to pro me ale hodne casove narocne, jezdit z moravy do prahy, kazdopadne cena za tu injekcni lipolyz je v  brne nekolikrat vyssi.

dekuji Kamila

Kamilo,prosím,můžeš mi napsat která klinika v Praze elektrolipolízu dělá a jak je to cenově. Docela mě to zajímá. Děkuji

 

#3 31. 1. 2006 9:50

kamila
Host

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

ano , dělá to klinika ghc, www.ghc.cz,
cena je 3000 za jedno sezeni a celkova cena je dle toho kolik takovych sezeni budes dle rozsahu potrebovat.
Kamila


Renča2 napsal(a):

Kamila napsal(a):

Dobrý den,

nedávno jsem četla článek v Joy, kde byla popsána elektrolipolýza, což jsem pochopila, že je něco jako šetrnější liposluce, akorát je to na menší partie a nejsou po tom jizvy. jelikož já jsem docela  štíhlá a můj jediny problém jsou  širší boky geneticky ( na vnější straně stehen ), připadala mě tato metoda pro mě vhodná, ráda bych se zeptala jestli někdo postoupil aspon jednu z techto metod, jaky je mezi nimi rozdil a zda je to pro me vubec vhodne( je mi 27 let).

Objevila jsem zatim jen 2 klinky v ČR, kde tyto techniky delaji, pricemz v te brnenske prave delaji jenom tu injekcni lipolyzu, ktera je zalozena na jinem principu a prave proto se chci take s nekym poradit, jestli ma cenu si radsi zajet do prazske klinky, kde je delaji obe. Je to pro me ale hodne casove narocne, jezdit z moravy do prahy, kazdopadne cena za tu injekcni lipolyz je v  brne nekolikrat vyssi.

dekuji Kamila

Kamilo,prosím,můžeš mi napsat která klinika v Praze elektrolipolízu dělá a jak je to cenově. Docela mě to zajímá. Děkuji

 

#4 31. 1. 2006 18:44

renča2
Host

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Moc děkuji za adresu:)

 

#5 14. 2. 2006 12:20

Romča
Host

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Ahoj, nemáte někdo aktuální zkušenost s injekční lipolýzou na klinice Riva v Brně?
Děkuji za info, Romana

 

#6 17. 9. 2006 12:19

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Taky mě elektolipolýza zaujala. Jen mam obavy, že tim že se tukový buňky neodsajou, tak se to bez problému ¨po zákroku vrátí

Není tady

 

#7 17. 9. 2006 13:18

BEBEA
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 19

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

DankaS napsal(a):

Taky mě elektolipolýza zaujala. Jen mam obavy, že tim že se tukový buňky neodsajou, tak se to bez problému ¨po zákroku vrátí

Myslím si ,že elektrolipolýza je podvod na pacienty.Dobře,elektrikou-teplem se rozpustí tuk na olej_?A co dál řekněme,že se dostane do oběhu-když se nespálí přestaví se a uloží nekam jinam.To že ho vymočíš na to zapomen-musí přejít játry a ledvinami.Co olejové cysty,co tuková embolie-jak ti na to odpovídají provozovatelé této metody-jak se dostane tuk z tela ven?Za 10ezení vyhodíš 30 a více tisíc,vpichování jehel vůbec není nebolestivé.Je to blbost.

Není tady

 

#8 17. 9. 2006 15:27

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Bebeo sice nejsem chemik, ale to co tu popisuješ ty mi zase příde jako extrémní laickej pohled. Kdybys to brala takhle, tak pak teoreticky nejde zhubnout vůbec, to by se ti tuk vždcky rozpustil na olej, i po cvičenísmile. Spíš by mě zajímal názor někoho, kdo tomu rozumí nebo to zažil na vlastní kůži

Není tady

 

#9 18. 9. 2006 10:57

BEBEA
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 19

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

No to je právě to, že po cvičení se tuk odbourá-spálí,ale lipolyzou jenom zkapalní a co dál ?

Není tady

 

#10 18. 9. 2006 19:48

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

A kde si četla, že po lipolýze zkapalní? Ráda bych o týhle proceduře měla nějaký informace.

Není tady

 

#11 23. 9. 2006 8:41

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

tak jsem se přihlásila, jen abych vám napsala moje zkušenosti s elektrolipolízou v GHC v Praze. Holky je to podvod. Mám 56 kilo a 168 cm, potřebovala jsem odstranit celulitidu a tukový přebytek na přední straně stehen, která se nedá liposukcí odstranit. Doktorka mě přemile přijala vysvetlila že za deset aplikací zaplatím 30 000,- Kč plus sem si měla připlácet ještě nejáké masáže za dalších 6 000,- ,aby to prý bylo ono. Zmeřili mě  a šlo se na to. Slibují že to nebolí, ale "zlatýwoči" bolí to a to hodně, protože 30 jehel 6 cm dlouhých do každého stehna a hlavně 3x týdně desetkrát po sobě je ke konci už nevydržitelná bolest. Stehna sem měla jednu velikou modřinu do které se opakovaně trefovali jehlama a pouštěli do mě proud i to je nepřijemné ale vydržitelné, ale říkala sem si, že pro krásu se musí trpět. Bohužel mi neubylo ani půl cm tuku jak slibovali a o celulitidě ani nemluvím. měření na začátku a na konci mělo uplně stejné hodnoty/ Jen sem vyhodila 36 000,- korun. Nenechte se napálit jako já, tuk se nemá kam vstřebat jehličkami z vás neuplave:( a jak říkají že se zrychlí metabolismus a vstřebá se to kamsi??? tak   mě nic takového nepotkalo. Nikdy více,  ještě teď mám na seb vztek , jakého jsem ze sebe nechala udělat osla za ty moje peníze

Upravil(a) xxxx (23. 9. 2006 8:42)


dum spiro spero

Není tady

 

#12 23. 9. 2006 11:04

BEBEA
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2006
Příspěvky: 19

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

xxxx napsal(a):

tak jsem se přihlásila, jen abych vám napsala moje zkušenosti s elektrolipolízou v GHC v Praze. Holky je to podvod. Mám 56 kilo a 168 cm, potřebovala jsem odstranit celulitidu a tukový přebytek na přední straně stehen, která se nedá liposukcí odstranit. Doktorka mě přemile přijala vysvetlila že za deset aplikací zaplatím 30 000,- Kč plus sem si měla připlácet ještě nejáké masáže za dalších 6 000,- ,aby to prý bylo ono. Zmeřili mě  a šlo se na to. Slibují že to nebolí, ale "zlatýwoči" bolí to a to hodně, protože 30 jehel 6 cm dlouhých do každého stehna a hlavně 3x týdně desetkrát po sobě je ke konci už nevydržitelná bolest. Stehna sem měla jednu velikou modřinu do které se opakovaně trefovali jehlama a pouštěli do mě proud i to je nepřijemné ale vydržitelné, ale říkala sem si, že pro krásu se musí trpět. Bohužel mi neubylo ani půl cm tuku jak slibovali a o celulitidě ani nemluvím. měření na začátku a na konci mělo uplně stejné hodnoty/ Jen sem vyhodila 36 000,- korun. Nenechte se napálit jako já, tuk se nemá kam vstřebat jehličkami z vás neuplave:( a jak říkají že se zrychlí metabolismus a vstřebá se to kamsi??? tak   mě nic takového nepotkalo. Nikdy více,  ještě teď mám na seb vztek , jakého jsem ze sebe nechala udělat osla za ty moje peníze

Můj názor,tátហzkušenost z mého okolí jedna na podbradek a jedna na stehna.GHC tato metoda živí už roky a divím se že na to ještě někdo skočí.

Není tady

 

#13 3. 10. 2006 16:17

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Zkuste skořicové zábaly celého těla. Já zhubla 2 velikostní oblečení a celou dobu jsme měřili cm kolem daných míst a ubývalo to! Tenkrát kůra stála 170 czk (to je už dávno) a bylo třeba jít 10x. Nesmíte mít nízký tlak a vadné ledviny. Myslím,že jsem chodila 2x týdně. Můj problém taky byl -stehna-zadek.
Zapomeňte i na vakuové odsávání-taky ĄĄTUK a šíleně drahé.
Tuk z těla vám může odcházet ne čůráním, ale vyprázdňováním třeba po tabl. na hubnutí. Ale pozor, dle dávkování pak hrozí, že při uprdnutí vyletí ne jenom vzduch... A je to fakt tuk-žlutý a hooodně nevoňavý. A možná Vám způsobí potíže s konečníkem.
Napsala ta, co to zažila,t.j. já.

Není tady

 

#14 4. 10. 2006 0:45

Ivik
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 148

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Janina1970 napsal(a):

Ahoj všichni !

Tak já mám kamarádku a její mamča na téhle lipolýze byla . Kamarádka všechno tolik chválila ,ale když jsem viděla její mamču , tak to zas tak dobré nebylo . Asi bych se připojila k názoru , že když se tukové buňky neodstraní , tak prostě je to jen taková finta na naši peněženku . Slibují super úspěchy , ale žádná záruka ....... Jednoduše řečeno - je to metoda , kterou tady nkdo začal - udělal reklamu - a teď potřebuje aby se mu penízky vrátily - za každou cenu !!!
Je mnoho lepších metod podobných liposukci a daleko šetrnějších než tato - hlavně výsledky jsou důležité !!!! Nikdy se nedívejte na reklamy se známými osobnostmi , protože ty rozhodně na zákroku nebyly - jen se těží z jejich popularity a spousta ženských jim naletí !!! Věřte jen tomu co uvidíte na vlastní oči !
Dnes už jsou takové metody , které vám odstraní přebytečné tukové zásoby bez vnitřního zásahu - stačí jen zmobilizovat lymfatický tok / tím se zvýší látková výměna a kila ubývají / Když budete k tomu trochu cvičit , tak kila půjdou nenávratně pryč . Vyjde vás to kolem 15 000,- Kč / záleží na tom , kolik je nadváha /

Ahoj napiš nám prosím podrobněji co mᚠna mysli...dík


GNÓTHI SEAUTÓN!
POZNEJ SÁM SEBE!

Není tady

 

#15 4. 10. 2006 8:19

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

BEBEO,XXXX.....NEZKOUŠELY JSTE REKLAMACI.....I NA TYTO SLUŽBY ,BY SE MĚLA VZTAHOVAT!

Není tady

 

#16 5. 10. 2006 20:45

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

SLUNÍČKO napsal(a):

BEBEO,XXXX.....NEZKOUŠELY JSTE REKLAMACI.....I NA TYTO SLUŽBY ,BY SE MĚLA VZTAHOVAT!

reklamaci jsem nezkoušela říkala sem že nic není vidět a že i jejich měření ukázalo neuspěch, ale jen krčili ramena a nazdar. Nenechte se napálit, od svojí zkušenosti sem to řešila s x dalšíma lidma nikdo neřekl, že zhubl, nebo dokonce jak slibují přišel o celulitidu. Muj závěr - podvod. Dokonce mi jedna doktorka jejich když viděla jak sem naštvaná řekla, a najdu firmu kde dělají takové to luxování tuku spojené snad s ultrazvukem či co. Prostě dobře věděla, že ta jejich metoda je na houby, jenže " čí chleba jíš, toho píseň zpívej" a tak zpívala:(

Upravil(a) xxxx (5. 10. 2006 20:50)


dum spiro spero

Není tady

 

#17 18. 11. 2006 17:10

alessa
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2006
Příspěvky: 1

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Ahoj,byla jsem jiz dvakrát na injekční elektrolipolýze v GHC v Praze.Poprvé asi před třemi  roky,11sezení,zabralo to viditelně,první změny byly asi po 4 aplikacích.Mám velmi široké boky oproti horní polovině těla...Modřinky byly,jehličky určitě príjemné nejsou,ale nejsem citlivka,takže bezproblémové.Byla jsem fakt spokojená,dokud jsem asi po roce nezačla s antikoncepcí.Po ní stále bojuji s váhou,mám asi 5 kilo navíc.Další elektrolipolýza před rokem nezabrala,nic se neměnilo,můj metabolizmus prostě nefunguje tak,jak by měl!!Pokud tedy užíváte antikoncepci s určitými problémy,myslím,že většina metod nebude tak účinných,protože rozpad tuků probíhá o moc pomaleji,a i celulitida je výraznější.

Není tady

 

#18 23. 11. 2006 14:27

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

alessa napsal(a):

Ahoj,byla jsem jiz dvakrát na injekční elektrolipolýze v GHC v Praze.Poprvé asi před třemi  roky,11sezení,zabralo to viditelně,první změny byly asi po 4 aplikacích.Mám velmi široké boky oproti horní polovině těla...Modřinky byly,jehličky určitě príjemné nejsou,ale nejsem citlivka,takže bezproblémové.Byla jsem fakt spokojená,dokud jsem asi po roce nezačla s antikoncepcí.Po ní stále bojuji s váhou,mám asi 5 kilo navíc.Další elektrolipolýza před rokem nezabrala,nic se neměnilo,můj metabolizmus prostě nefunguje tak,jak by měl!!Pokud tedy užíváte antikoncepci s určitými problémy,myslím,že většina metod nebude tak účinných,protože rozpad tuků probíhá o moc pomaleji,a i celulitida je výraznější.

...jo taky mi lékařka říkala že na to má vliv moje antikoncepce, ale i tak nikdy více, byly to vyhozené peníze


dum spiro spero

Není tady

 

#19 30. 11. 2006 13:41

Marian
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 27

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Ahojky,
ma Myclinic hledaj na 9. 10./12 modely na injekcni lipolyzu a pry za nejaky dobry peniz..., ale to bude asi jen na oblicej a ja potrebuju brisko...sad(
Jo to by se mi libilo, kdyby me nekdo dal injekci do pupiku a vse by se odplavilo...smile)
M

Není tady

 

#20 30. 1. 2007 8:03

milka
♥------
Registrovaný: 8. 11. 2006
Příspěvky: 24

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

ahoj holky, byla jste na té myclinic některá jako model na lipolýze? já sem tam objednanná příští týden na konzultaci, ale jak tak čtu asi jsem udělala blbost?

Není tady

 

#21 15. 2. 2007 16:49

Marian
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 27

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Milko!
tak co konzultace???

Není tady

 

#22 12. 3. 2007 20:09

milka
♥------
Registrovaný: 8. 11. 2006
Příspěvky: 24

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

no konzultace dobrá jako vždy, ale jdu na to až tuhle sobotu, podbradek, tak jsem zvědavá, budu ale prý určitě potřebovat nejméně dvě ošetření. zdravím

Není tady

 

#23 16. 3. 2007 18:25

Ennyen
♥♥-----
Místo: Louny
Registrovaný: 14. 3. 2007
Příspěvky: 57

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Milko,dej pak vědět jak jsi dopadla.Taky bych šla na podbradek..díky smile

Není tady

 

#24 21. 3. 2007 11:09

princezna
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 37

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Ahojky,
dneska je těch druhů liposukce tolik, že člověk fakt neví, co si vybrat! všude slibují zázraky, ale leckdy skutek utekl! taky jsem slyšela o skořicových zábalech, metodách řízených počítačem, bailine, ultrazvuku..měla by to být vlastně taková hodně mírnější a taky levnější forma liposukce,jenže, kdo mi zaručí úspěch? Pak taky liposukce tumescentní a ultrazvuková, co ty?? A pak ta klasická, snad jediná, u které jsou výsledky jisté. Ale..co jizvy?Zmizí?
Fakt bych uvítala odbornou radu!!
Díky moc!! smile)

Není tady

 

#25 30. 11. 2016 15:09

miljir
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 3. 2013
Příspěvky: 129

Re: injekční lipolýza versus elektrolipolýza

Já byla na injekční a dobré výsledky mám. Až tak jsem to dokonce nečekala, takže maximální spokojenost.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů