Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 1. 2006 15:09

dama
Host

solarko

Ahoj všem, čeká mě veliká slavnost a potřebuji být opálená, chodím tedy na solárko, na 15 minut, vím, že se všude říká, že je zdraví škodlivé...atd....atd... Jenže nejsem vůbec opálená a čas mě jaksi taksi tísní a chci se zeptat, jestli bych na něj mohla chodit každý den, tak na 10-12 minut? Nechodila bych tam pak po té slavnosti, ale jen před ní, abych chytla barvu do šatů, jsem až nepřirozeně bílá.
Děkuji za rady

 

#2 30. 1. 2006 16:20

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: solarko

mas to rychlejsie a zdravsie:

http://www.auraclinic.cz/goldrush.html

Není tady

 

#3 30. 1. 2006 16:30

dama
Host

Re: solarko

Jenze na to jsem alergicka , ostatne jako na jine pripravky, treba na samoopalovaci kremy:O(

 

#4 30. 1. 2006 23:03

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: solarko

dama napsal(a):

Jenze na to jsem alergicka , ostatne jako na jine pripravky, treba na samoopalovaci kremy:O(

Záleží taky na tom kdy tě ta slavnost čeká. I já mám zkušenosti se solárkem a stačí když budeš chodit (pokud na to spěchᚠopravdu moc) ob den max. na 10 min. Do týdne by to mělo být už znát. Přeji hezkou opalovačku a a už je léto a můžem se opalovat in natura...smilesmilesmilesmilesmile Ahoj Lucy.


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#5 31. 1. 2006 17:24

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: solarko

Taky hodně záleží, na jak kvalitní solárko chodíš! Když jsem chodila na obyčejné solárko, musela jsem tam ležet půl hodky. Ted chodim jednou za 7-10 dnů na turbo solárko, kde můžeš být nejdýl 20min a jsem tam těch 15min a opravdu jsem snědá. Záleží i na tom jakej si fototip. Já s opálením nemám problém a jen tak se nespálim.

Není tady

 

#6 31. 1. 2006 18:35

dama
Host

Re: solarko

Ahoj, chodím na normální solárko, a chodím tak na 15 minut, ale myslela jsem, ze kdybych snížila dávky tak na 10-12 minut, a chodila bych every day tak bych se opálila dříve a navíc bych tam už po té " nakládačce " sluncem nechodila . Napište díky a ta slavnost je jedna 4.2. pak devátého a nakonec jeste 11.2. takže toho bude prostě moc. Napište ještě prosím

 

#7 31. 1. 2006 18:59

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: solarko

Ahoj,ja chodila ze zacatku na to normalni solarko prvni tyden kazdy den,na 15 minut,protoze na mne se taky opalene spatne chyta,a nic se mi nestalo.Ale pouzivala sem i opalovaci krem do solaria.jinak jsem bila jak stena.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#8 31. 1. 2006 19:11

dama
Host

Re: solarko

Suzy : Takže jsi se nespálila? a jak dlouho jsi tam ještě po tom chodila? Vím, že to není zrovna moc zdravé,ale potřebuju být hnědá, mám totiž tu spropadenou alergii a jak jsem se v létě opálila, tak to ještě neslezlo, ale udělaly se mi do tý alergie ještě bílé flíčky:O( Blbý pigment. Napiš ještě prosím

 

#9 31. 1. 2006 20:09

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: solarko

no ja se nespalila a to mam celkem citlivou plet.ale opravdu sem pouzivala krem na solarko,a ted uz sem hodne hneda a chodim tak jednou tydne na 20 minut.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#10 31. 1. 2006 20:26

dama
Host

Re: solarko

Suzy: Tak jo moc děkuju, hnedka zítra si tam skočim a domluvim se s tou paní co semnou. Tak ahoj  , moc děkuju

 

#11 31. 1. 2006 20:31

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: solarko

dama napsal(a):

Suzy: Tak jo moc děkuju, hnedka zítra si tam skočim a domluvim se s tou paní co semnou. Tak ahoj  , moc děkuju

no ona ta paniti nejspi rekne ze to neni zdravy tak casto,ja je taky neposlechla.Ale podle mbne je to jen takova narazova akce a nemuze se ti nic stat,ja sama sem opravdu hodne bila,ale kdo mne nezna tak uz vic jak 3roky by to do mne nikdo nerekl.Pokud se spatne opalujes jako ja kup si i specialni krem na oblicej.Na kazdym lepsim solarku to prodavaji .Tak to preju hezky opaleni.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#12 1. 2. 2006 18:40

dama
Host

Re: solarko

Suzy: Dneska jsem tam byla yikes) a docela jsem se opalila, pani jsem to ještě neřekla, půjdu až v pátek, protože zítra nemám čas:o)

 

#13 2. 2. 2006 8:31

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: solarko

dama napsal(a):

Suzy: Dneska jsem tam byla yikes) a docela jsem se opalila, pani jsem to ještě neřekla, půjdu až v pátek, protože zítra nemám čas:o)

No vydis a v patek to bes jeste tmavsi kdyz uz ted chytas barvu.Pouzivas nejakej ten krem??


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů