Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 17. 12. 2008 7:38

F1
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 3. 2008
Příspěvky: 129

9leté dítě

Puberta opravdu začíná i u kluků v 9letech?Zjištuji že můj 9letý syn se úplně změnil,je drzý,neposlouchá doslova mne vytáčí.Je mi líto že už není dítě (i když on nikdy nebyl mazel)ale už se za mne málem stydí to kdybych ho čekala před školou (nedělám to ani)
Jsem na dítě sama a myslím že to byla chyba že jsem kdysi se dala na dráhu samoživitelky kdybych věděla jak dítě bude trpět asi bych volila jinak.Ono je hezké mít dítě ale opravdu když na výchovu zůstanete sama a to i na finance veškeré jste sama na dně a dítě to odnáší.Snažím se před ním smát ale jde to těžko.Jeho otec s námi žil kdysi ale propadl automatům dnes se stýkají platí alimenty ale nemá o něj velký zájem a synovi tak chybí.Bojím se že jednou mi to syn bude vyčítat že jsme chudí ale já sama takový život nechtěla a stále stím bojuji.
Já vím dodtanu se z toho že syn již není dítě.............

Není tady

 

#2 27. 12. 2008 21:47

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: 9leté dítě

Puberta to asi ještě nebude, synova podrážděnost může být vpodstatě depresivní reakce na neradostnou situaci kluka bez táty. nedá se nic dělat, musíš být na něj milá, přísná i důsledná za dva roll . Taková mámotáta, znám to a je nás tady hodně, které to známe z vlastní zkušennosti.  Přeju hodně sil. hjartahjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů