Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 12. 2008 23:44

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Asi budu brzy nevěrný

Mna skor vzdy prekvapi ako sa panom vzdy radi aby do toho nesli a damy sa v tom casto podporuju smile Ale divit by som sa nemal, viem kde som ... smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#27 14. 12. 2008 23:52

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Asi budu brzy nevěrný

Oxi napsal(a):

Mna skor vzdy prekvapi ako sa panom vzdy radi aby do toho nesli a damy sa v tom casto podporuju smile Ale divit by som sa nemal, viem kde som ... smile

chi, divila jsem se tomu samému wink godlike ale nechtěla jsem to říkat nahlas, jinak bych zas dostala držkovou big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#28 15. 12. 2008 0:27

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Asi budu brzy nevěrný

No nevím - volat někomu kdo má partnera o víkendu, to pro mě zavání buď čirou zamilovaností nebo úmyslem. Čirá zamilovanost = nemůžu si pomoct, chci ho strašně moc slyšet, nedokážu bez něj být ani minutu. Úmyl - teď mu zavolám, určitě bude on (nebo jeho žena) pocit, že se něco extra děje... No nic, možná hodně fantazíruju....ale jen můj pocit.
každop pro Goodboye - který už se pravděpodobně rozhodl - nikdo ti nemůže říct udělěj to/ nedělej to - to si musíš srovnat jen ty. A věř prosím, že ženský cítí hodně....


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#29 15. 12. 2008 2:21

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Asi budu brzy nevěrný

Pokud se rozhodneš být nevěrný , tak se připrav, že asi v každým případě někomu ublížíš.
Své ženě, pokud to nepohlídᚠa dozví se to.
Potenciální milence, pokud se do tebe zamiluje a Ty jí nebudeš moct- chtít nabídnout víc než tajný vášnivý chvilky .
Sobě, pokud to nezvládneš bez výčitek svědomí, což podle Tvýho psaní soudím, že nezvládneš.
Zatím se v podstatě ještě nic nestalo a mᚠčas zvážit pro X proti.
Já Tě nebudu odrazovat ani podporovat ... rozmysli se a rozhodni, co chceš a hlavně PROČ.Zbytek je jen na Tobě.


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#30 15. 12. 2008 5:08

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Asi budu brzy nevěrný

Po 15 manželství........................z toho jen tak nevycouváš.................počítej s totální změnou, pro sebe, manželku, vaše dítě č.1, vaše nenarozené dítě č.2 a pro tu "milenku"............pro 5 lidí

Není tady

 

#31 15. 12. 2008 5:41

majkafa
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

Oxi napsal(a):

Mna skor vzdy prekvapi ako sa panom vzdy radi aby do toho nesli a damy sa v tom casto podporuju smile Ale divit by som sa nemal, viem kde som ... smile

Ja som zatiaž nepočula ani nečítala o tehotnej dáme, ktorá tu riešila, či má podvies svojho manžela. big_smile Vlastne som nad tým premýšžala, keby sem taká napísala, čo by sme jej radili. Ja osobne by som jej napísala to isté, čo tomuto pánovi. Možno trochu miernejším sposobom, ale podstata by bola rovnaká.
Pre mňa je to rovnaká situácia. Ten pán je istým sposobom tiež "tehotný", keď s manželkou čakajú spoločné diea.

Upravil(a) majkafa (15. 12. 2008 5:46)

 

#32 15. 12. 2008 7:26

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Asi budu brzy nevěrný

Pandorraa napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Salen napsal(a):

Ona si sice taky představuje sex s tebou, ale kromě toho všechny ty sladký bláboly, co my ženský kolem toho potřebujem. Představuje si, jak jí budeš psát noční sms a má spoustu dalších trapně romantických představ :-))

Krásné, syrové.... pussa
... ale bohužel, pravdivé... sad

A jak to víš?
Salen napsala SVOU VLASTNÍ zkušenost

To sice možná ano, Pan, nicméně Salen tu napsala: "My ženský potřebujem" a já s tímto zobecněním víceméně souhlasím... tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#33 15. 12. 2008 7:33

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Asi budu brzy nevěrný

Mikeš napsal(a):

To sice možná ano, Pan, nicméně Salen tu napsala: "My ženský potřebujem" a já s tímto zobecněním víceméně souhlasím... tummenupp

Kocoure tys po operaci? lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#34 15. 12. 2008 7:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Asi budu brzy nevěrný

majkafa napsal(a):

Co k tomu říct. Na obzoru další mizera, který neovládá své fyzično zrovna v době, kdy je jeho paní nejzranitelnějsí. Kdy čeká JEJICH dítě. sad
Svět se zbláznil. sad

souhlasím s tím, že udělat to v době, kdy je tvoje žena těhotná je fakt hnus, svrbí mě jazyk říct ti něco peprnějšího.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#35 15. 12. 2008 7:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Asi budu brzy nevěrný

Alosek napsal(a):

Jojo, zrovna konkrétně z Mikeše si neber příklad... tongue

Zkus si tady přečíst příběhy žen, které nevěru manžela/partnetra v těhotenství zažily.
Nevěř tomu, že i kdybys nepřiznal a zatloukal, žena nic nepozná.
Já bych si dobře zvážila, jestli mi ztráta rodiny, ztráta důvěry mé ženy, bolest, kterou způsobím, stály za tenhle úlet.
I kdybys to udělal jenom jednou, aby sis ulevil od vzrušení, riskuješ mnohem víc, než si teď vůbec dokážeš představit.

stolttummenupp


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#36 15. 12. 2008 7:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Asi budu brzy nevěrný

Představuje si, jak jí budeš psát noční sms a má spoustu dalších trapně romantických představ
No... pokud by zůstalo jen u těch představ, tak se nic neděje. Mnohem horší je, když dáma začne mít touhu převést je do reálu.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#37 15. 12. 2008 7:39

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Asi budu brzy nevěrný

Oxi napsal(a):

Mna skor vzdy prekvapi ako sa panom vzdy radi aby do toho nesli a damy sa v tom casto podporuju smile Ale divit by som sa nemal, viem kde som ... smile

big_smile Tak tak... big_smile
Když se tu přibližně před rokem jedna žena svěřila, že by si ráda střihla bokovku, holky jí tu radily např.: "ber to jako dar, že si tyhle krásný pocity můžeš ještě užít" (doslovná citace, našel jsem si to big_smile ), zatímco když se s podobnými touhami svěří chlap, dostane tu od vás většinou pěknou čočku... big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#38 15. 12. 2008 7:42

Vanda
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

Každopádně, a už ta paní cítí cokoli, a už se zamilovala, nebo je to o hře na svádění či cokoli jiného, je to na Goodboyovi se s tím nějak popasovat a vyrovnat....aby z něj nebyl unlucky boy, nebo dokonce naughty boy. Aby neměl pocit, že o něco krásného přišel, nebo naopak mizerný pocit ze sebe....to si musí srovnat sám.

 

#39 15. 12. 2008 7:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Asi budu brzy nevěrný

hrosanek napsal(a):

Vždycky mě vlastně překvapí, jak mají pánové narozdíl od nás žen krásně pragmatické myšlení... smile

Moje osobní zkušenost i dámy mohou stát pouze o sex a až pak se z toho... A nebo třeba nikdy se z toho ani pak nezblázní.

Volání o víkendu potenciálnímu ženatému milenci považuji spíš za omezenost ducha než za zamilovanost. smile

A sladké řečičky? smile Jasně, že je potřebujeme, ale ony se říkají i v těch postelích, kde žádná láska není, jen parodie lásky. A fakt si vždycky myslíme, že pán vedle nás nás miluje a nebo občas i víme, že po už je duchem někde jinde. Podotýkám než mě sežerete, to poslední je moje už jenom kousek. wink

hrošánku, nevím jak ty, ale já mám tohle jinak. s chlapem na sex si nepovídám sladké řečičky, ani žádná vyznání.
já to co říkám musím tak cítit, ne něco předstírat, na něco si hrát. neumím se mazlit s kde kým na povel, ani vrkat.
jde mi to těžko přes pusu i když jsem zamilovaná, natož když nejsem.
a chlápka, se kterým jsem kvůli sexu a začal by s něčím takovým, bych asi dost rychle poslala so prd...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#40 15. 12. 2008 7:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Asi budu brzy nevěrný

Oxi napsal(a):

Mna skor vzdy prekvapi ako sa panom vzdy radi aby do toho nesli a damy sa v tom casto podporuju smile Ale divit by som sa nemal, viem kde som ... smile

Oxi, mᚠpravdu wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#41 15. 12. 2008 7:53

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Asi budu brzy nevěrný

Mikeš napsal(a):

Oxi napsal(a):

Mna skor vzdy prekvapi ako sa panom vzdy radi aby do toho nesli a damy sa v tom casto podporuju smile Ale divit by som sa nemal, viem kde som ... smile

big_smile Tak tak... big_smile
Když se tu přibližně před rokem jedna žena svěřila, že by si ráda střihla bokovku, holky jí tu radily např.: "ber to jako dar, že si tyhle krásný pocity můžeš ještě užít" (doslovná citace, našel jsem si to big_smile ), zatímco když se s podobnými touhami svěří chlap, dostane tu od vás většinou pěknou čočku... big_smile big_smile big_smile

Mikeš, a v tom je ten zásadní rozdíl mezi ženou a mužem. Co je dovoleno jedné straně není dovoleno druhé. reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#42 15. 12. 2008 7:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Asi budu brzy nevěrný

nj, vy aby jste se hned nechytili dumbom


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#43 15. 12. 2008 7:58

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Asi budu brzy nevěrný

PPavlaa napsal(a):

nj, vy aby jste se hned nechytili dumbom

tongue


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#44 15. 12. 2008 7:59

Vanda
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

Já myslím, že je to případ od případu...co kdo a jak radí. Podle stupně empatie a vlastní zkušenosti.

 

#45 15. 12. 2008 8:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Asi budu brzy nevěrný

Ja som zatiaž nepočula ani nečítala o tehotnej dáme, ktorá tu riešila, či má podvies svojho manžela.
Jestli to nebude tím, že těhotné dámy většinou mají jiné myšlenky... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#46 15. 12. 2008 8:21

majkafa
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

No právě.
Většina matek je jiná, než někteří "samečci", v poslední době se jich objevuje docela dost, co podváději své těhotné partnerky. "Samečci" v uvozovkách proto, abych neubližovala zvířátkům.
Svým psaním jsem se ohradila proti Oxiho paušalizaci.

 

#47 15. 12. 2008 8:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Asi budu brzy nevěrný

majko, to není "v poslední době". Všechno to, o čem se (nejen tady) píše a mluví, se dělo i dřív - jenže se s tím tolik nechodilo ven, víš. Proto se ti možná zdá, že všech možných "lumpů" je najednou hodně... není, jen jsou víc vidět.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#48 15. 12. 2008 8:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Asi budu brzy nevěrný

určo dělo, ale mám pocit, že se lidi drželi víc na uzdě


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#49 15. 12. 2008 8:49

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Asi budu brzy nevěrný

PPavlaa napsal(a):

určo dělo, ale mám pocit, že se lidi drželi víc na uzdě

...a nebyl internet, kde se z toho můžou tak nějak anonymně "vykecat"... přece jenom, sousedovi nebo příbuznému se s tímhle asi nikdo svěřovat nebude...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#50 15. 12. 2008 8:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Asi budu brzy nevěrný

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

určo dělo, ale mám pocit, že se lidi drželi víc na uzdě

...a nebyl internet, kde se z toho můžou tak nějak anonymně "vykecat"... přece jenom, sousedovi nebo příbuznému se s tímhle asi nikdo svěřovat nebude...

jo Mikeši, nevěra atd byla vždycky, vždycky bude. Ale dřív bych řekla, nebylo tolik možností jako je teď. A taky tolik rozvodů. Dneska fakt někteří nevědí, co by roupama.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů