Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 12. 2008 21:06

Goodboy
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 29

Asi budu brzy nevěrný

Jsem 15 let ženatý muž s jedním dítětem a těhotnou manželkou. Moji ženu miluji a nikdy jsme neměli žádné větší problémy. Když se koukám kolem sebe řekl bych, že máme ideální manželství. Své ženě jsem nebyl nikdy nevěrný a když si moji kamarádi pouštějí pusu na špacír a vyprávějí o svých avantýrách zasměju se tomu, ale ani na okamžik bych s nimi neměnil. Tedy doposud to tak bylo, ale stalo něco, čemu moc nerozumím a nevím zda si s tím poradím.Před několika měsícemi můj zaměstnavatel vyslal několik lidí z naší firmy na dvoudenní školení. Tu jednu noc na hotelu jsme si pořádně užili, hodně se pilo, tancovalo a já skončil se dvěmi kolegyněmi na pokoji. Byl jsem hodně opilý, ale na to se vymlouvat nebudu. K sexu nekonec nedošlo. Byl jsem pořádně nažhavený, ale jedna kolegyně znervózněla a dále nechtěla pokračovat. To mě vzpamatovalo, oblékl jsem se a odešel.
Den poté jsme se všichni tvářili jako že se nic nestalo. Dokonce jsme se tomu zasmáli a vinili alkohol z našeho chování.
Jenomže u mě místo pocitu viny nastal pravý opak. Neustále se mi před očima objevoval obraz té druhé ženy, té která byla připravena "dotáhnout to dokonce". Tyto představy mne silně vzrušovaly a já na ni začal myslet čím dál častěji.  Šlo o čistě fyzickou záležitost a svou roli možná sehrálo i to, že s mou ženou máme během těhotenství mnohem méně sexu.
Po několika měsících nás s onou kolegyní svedly pracovní povinnosti opět dohromady a já myslel, že mi praskne hlava vzrušením, kdykoliv byla v mé blízkosti. nyní již vím, že ona o mých pocitech věděla. Ženy prostě takové věci poznají. Jeli jsme přeplněným metrem a ona řekla, ža mám něco na tváři.Jakmile se mě dotkla zkusil jsem ji políbit...a nebránila se. Potom jsme ji řekl, že mě nesmírně fyzicky přitahuje a k mému velkému překvapení mi řekla, že ona má velmi podobné pocity, dokonce řekla, že ji to až bolí jak po mě touží.
No a to je ten okamžik, kdy jsem dostal strach. Ona vdaná, já ženatý, dítě, těhotnou manželku. O víkendu mi volala, že neví co má dělat, cítí se prý mizerně a že mě musí vidět. To už mám pořádně nahnáno. Jsem packal. Moji kamarádi mají své avantýry a jejich manželství fungují dál a já již 15 let neměl sex s jinou ženou než je moje manželka a už mám mimomanželský vztah. Ani nevím, proč to tady píšu. Poradit nepotřebuju. Moc dobře vím co mám dělat, nebo spíš nedělat. Třeba někdo prožívá nebo prožil něco podobného.

Zdraví Vás Goodboy

Není tady

 

#2 14. 12. 2008 21:26

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Asi budu brzy nevěrný

"já již 15 let neměl sex s jinou ženou než je moje manželka..."

Jsi přesně tam, kde jsem byl já před dvěma lety (až na to, že moje žena nebyla tehdy těhotná)...
Užij si to, a hlavně drž o tom ústa před manželkou, chlape... tummenupp... držím palce...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#3 14. 12. 2008 21:32

majkafa
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

Co k tomu říct. Na obzoru další mizera, který neovládá své fyzično zrovna v době, kdy je jeho paní nejzranitelnějsí. Kdy čeká JEJICH dítě. sad
Svět se zbláznil. sad

 

#4 14. 12. 2008 21:33

Alosek
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

Jojo, zrovna konkrétně z Mikeše si neber příklad... tongue

Zkus si tady přečíst příběhy žen, které nevěru manžela/partnetra v těhotenství zažily.
Nevěř tomu, že i kdybys nepřiznal a zatloukal, žena nic nepozná.
Já bych si dobře zvážila, jestli mi ztráta rodiny, ztráta důvěry mé ženy, bolest, kterou způsobím, stály za tenhle úlet.
I kdybys to udělal jenom jednou, aby sis ulevil od vzrušení, riskuješ mnohem víc, než si teď vůbec dokážeš představit.

 

#5 14. 12. 2008 21:42

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Asi budu brzy nevěrný

Když to čtu je mi smutno, panebože copak těhotenství trvá deset let, copak s omezeným sexem chlapi sakra nevydržíte těch devět měsíců, kdy Vás mi ženy potřebujeme jinak? Jak radí Alosek přečti si příbehy těhotných podvedených žen a uvědom si, že i ty sám si o svých kamarádech napsal, že by si neměnil. Myslš si, že by si nevěru uměl skrýt, aby to žena nepoznala? Stojí ti to za bourání rodinné pohody a případné rozpadnutí? Není lepší se s manželkou těšit na příchod drobečka a pak si to vynahradit? Chlape prober se mi nejsme blbé.....


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#6 14. 12. 2008 21:44

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Asi budu brzy nevěrný

majkafa napsal(a):

Co k tomu říct. Na obzoru další mizera, který neovládá své fyzično zrovna v době, kdy je jeho paní nejzranitelnějsí. Kdy čeká JEJICH dítě. sad
Svět se zbláznil. sad

Nebud pokrytec ...


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#7 14. 12. 2008 21:45

hrosanek
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

No na mě jako mizera nepůsobíš, svojí ženu miluješ a víš to. Nemᚠproblémy v manželství. Blbě se všechny tyhle pozitiva v manželství pamatují ve chvíli, kdy sex s milenkou přeskočí v zamilovanost. Najednou všechno předtím je nudné a šedivé.

Přeju Ti, a nespáchᚠněco čeho budeš později litovat, protože to rozpráší všechno na čem Ti záleží. pussa

 

#8 14. 12. 2008 21:46

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Asi budu brzy nevěrný

Asi tak, jak tu napsala Hrošánek... smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#9 14. 12. 2008 22:12

bazzi
♥------
Registrovaný: 28. 10. 2008
Příspěvky: 3

Re: Asi budu brzy nevěrný

asi nemám právo do čehokoliv ti mluvit, nicméně se neubráním, prostě TO nedělej...zkus co nejméně kolegyni potkávat, myslím že chtíče odezní, i když budou hodně potlačené..ale vrátí se ti to..vrátí se ti to na momentálním bezproblémovém soužití s manželkou a 15 let za to stojí..


Život nemá žádnou povinnost dát nám to, co od něj očekáváme. Margaret Mitchellová

Není tady

 

#10 14. 12. 2008 22:13

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Asi budu brzy nevěrný

Já bych goodboye nesoudila... hlavně aby někomu neublížil...sad


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#11 14. 12. 2008 22:20

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Asi budu brzy nevěrný

Poradit nechceš ..... tak jen fakta : Ty toužíš jenom po sexu s ní, stojí ti, jen si na ní vzpomeneš a nemá to nic společného s tvojí ženou, kterou miluješ a těšíš se na mimino. Strašně tě láká si s ní užít, představuješ si všechno to, co jste se ženou dělali kdysi dávno v začátcích a co už se teď v tom manželském sexu neděje.
Takže věz, že ona už je v tuhle chvíli zamilovaná! Ona si sice taky představuje sex s tebou, ale kromě toho všechny ty sladký bláboly, co my ženský kolem toho potřebujem. Představuje si, jak jí budeš psát noční sms a má spoustu dalších trapně romantických představ :-)). Takže pokud do toho půjdeš, počítej s prů..... jak kráva.
Když to praskne, všechno pohodový doma bude v háji na pěkně dlouho a kdo ví zda vůbec.
Jo, mᚠty kamarády, kteří si užívají bokem a vychází jim to. Tys to měl dovést do konce v té opilosti, dneska už by ses jen styděl a dušička by měla pokoj :-). Takhle si dělᚠiluze, že to s ní bude úžasný a úplně jiný. Jo, bude - párkrát ...... a pak zase stejný :-). Věř mi, mluvím z vlastní zkušenosti. Ale právě proto taky vím, jak silná je ta touha a zvědavost.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#12 14. 12. 2008 22:22

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Re: Asi budu brzy nevěrný

Týden dovolené,studená sprcha!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spolupracovnici nazývat spolupracovnicí!!!!doma se pomilovat s tou ženou která ti dala dítě a chce dát druhé....
Vychladnout,sejde z očí sejde.....Vydržet,pokud to doma klape ,neho´d to za hlavu....

Bacha a podvědomě nepokazíš manželství,nedávej podmět k nevěře ..


jinak to chápu a to z pozice ženský,stejně to chápu a nezávidím ti to,neodsuzuju,ale nedělej to ....


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 

#13 14. 12. 2008 22:23

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Asi budu brzy nevěrný

Salen tummenupp


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#14 14. 12. 2008 22:30

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Asi budu brzy nevěrný

Salen napsal(a):

Ona si sice taky představuje sex s tebou, ale kromě toho všechny ty sladký bláboly, co my ženský kolem toho potřebujem. Představuje si, jak jí budeš psát noční sms a má spoustu dalších trapně romantických představ :-))

Krásné, syrové.... pussa
... ale bohužel, pravdivé... sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#15 14. 12. 2008 22:36

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Asi budu brzy nevěrný

Mikeš napsal(a):

Salen napsal(a):

Ona si sice taky představuje sex s tebou, ale kromě toho všechny ty sladký bláboly, co my ženský kolem toho potřebujem. Představuje si, jak jí budeš psát noční sms a má spoustu dalších trapně romantických představ :-))

Krásné, syrové.... pussa
... ale bohužel, pravdivé... sad

A jak to víš?
Salen napsala SVOU VLASTNÍ zkušenost.
Ta žena to může mít ale úplně jinak.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#16 14. 12. 2008 22:41

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Asi budu brzy nevěrný

Pan ..... a jak? Jako že si s ním chce taky jen dobře zaš.....? Kolik je takových?


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#17 14. 12. 2008 22:43

majkafa
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

Oxi napsal(a):

majkafa napsal(a):

Co k tomu říct. Na obzoru další mizera, který neovládá své fyzično zrovna v době, kdy je jeho paní nejzranitelnějsí. Kdy čeká JEJICH dítě. sad
Svět se zbláznil. sad

Nebud pokrytec ...

Nie som. Nazývam pravými menami, pravými pre mňa. Napísala som - na obzore. Ešte má šancu. Možno potrebuje práve tieto naše riadky.
Morálka dostáva v posledných rokoch čím ďalej tým viac na frak a niekedy sa to ukĺznutie rado schováva za duchovno, karmu a tak. Nie nejaká napísaná morálka, ale tá naša, naše vlastné svedomie, lebo nevieme roupama, čo by. sad

Jenom takové postesknutí. Možná i nad sebou.

Upravil(a) majkafa (14. 12. 2008 22:49)

 

#18 14. 12. 2008 22:44

majkafa
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

Salen napsal(a):

Pan ..... a jak? Jako že si s ním chce taky jen dobře zaš.....? Kolik je takových?

Žen věru málo. Souhlasím s tebou, Salen. To, co o ní napsal, jak mu o víkendu volala, je hodně vypovídající, že v tom lítá, nejen fyzicky.

 

#19 14. 12. 2008 22:47

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Asi budu brzy nevěrný

Být nevěrný těhotné manželce je ta největší sviňárna - to se prostě těžko odpouští nebo vůbec pochopí. Pak je zase šestinedělí, pak práce se dvěma dětmi ..... tak už to holt v manželství chodí. Hele Boy .... co třeba začít stavět barák nebo aspoň rekonstruovat byt - prostě vybít na něčem pořádném energii? :-)))


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#20 14. 12. 2008 22:47

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Asi budu brzy nevěrný

Salen napsal(a):

Pan ..... a jak? Jako že si s ním chce taky jen dobře zaš.....? Kolik je takových?

Na tom vůbec nezáleží JAK. Ani KOLIK.
Bádat nad tím není tvoje věc, protože to pak zavání spekulacemi a soudy.
Zavírᚠsi pak jen SVOJI VLASTNÍ CESTU.
Spekuluješ, soudíš...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#21 14. 12. 2008 22:53

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Asi budu brzy nevěrný

Já nad tím nebádám Pan :-)), ptal se, zda někdo prožil nebo prožíval něco podobného ...... tak odpovídám. A už vůbec nesoudím - to bych musela v první řadě sama sebe. Je škoda, že si tu hubu musíme nabít každý sám zas a znova - že žádná zkušenost není přenosná. Ale tak to prostě je. Nejen v této oblasti.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#22 14. 12. 2008 22:57

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Asi budu brzy nevěrný

Salen napsal(a):

Já nad tím nebádám Pan :-)), ptal se, zda někdo prožil nebo prožíval něco podobného ...... tak odpovídám. A už vůbec nesoudím - to bych musela v první řadě sama sebe. Je škoda, že si tu hubu musíme nabít každý sám zas a znova - že žádná zkušenost není přenosná. Ale tak to prostě je. Nejen v této oblasti.

Ano, píšeš SVOJI OSOBNÍ ZKUŠENOST, o tom mluvím, ta žena tomůže mít jinak.
Každý si hubu nabít nemusíme.
Ale chceme.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#23 14. 12. 2008 23:10

Goodboy
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 29

Re: Asi budu brzy nevěrný

Nikdy bych nevěřil, že budu vůbec schopen uvažovat o nevěře, když je moje žena těhotná. Osobně myslím, že jsem tu hranici již překroči tím co jsem udělal. tomu odpovídá i to jak se teď cítím. Dík za všechny příspěvky. Na happy end sice nevěřím, ale už jsem pochopil, že dál v tom nemůžu pokračovat. Né že bych byl tak charakterní, ale spíš mám strach z následků. Za pár dnů připíšu jak si vedu.

Zdraví Goodboy

P.S. ten barák už mám za sebou a stejně by to nepomohlo, snad vykastrovat.

Upravil(a) Goodboy (14. 12. 2008 23:16)

Není tady

 

#24 14. 12. 2008 23:28

hrosanek
Host

Re: Asi budu brzy nevěrný

Vždycky mě vlastně překvapí, jak mají pánové narozdíl od nás žen krásně pragmatické myšlení... smile

Moje osobní zkušenost i dámy mohou stát pouze o sex a až pak se z toho... A nebo třeba nikdy se z toho ani pak nezblázní.

Volání o víkendu potenciálnímu ženatému milenci považuji spíš za omezenost ducha než za zamilovanost. smile

A sladké řečičky? smile Jasně, že je potřebujeme, ale ony se říkají i v těch postelích, kde žádná láska není, jen parodie lásky. A fakt si vždycky myslíme, že pán vedle nás nás miluje a nebo občas i víme, že po už je duchem někde jinde. Podotýkám než mě sežerete, to poslední je moje už jenom kousek. wink

Upravil(a) hrosanek (14. 12. 2008 23:47)

 

#25 14. 12. 2008 23:43

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Asi budu brzy nevěrný

Salen napsal(a):

Pan ..... a jak? Jako že si s ním chce taky jen dobře zaš.....? Kolik je takových?

opravdu to může mít jinak, přesně jak říká Pan smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů