Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 12. 2008 22:37

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Taky jsem to po....

majkafa napsal(a):

Zklamaná, ještě k nickům.
VÍM z mé vlastní zkušenosti, že síla podvědomí je mocná, ale mocné jsou také pozitivní afirmace včetně nicku...
...

Asi si budu muset změnit nick, jinak fakt nezhubnu va


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#52 16. 12. 2008 22:39

hrosanek
Host

Re: Taky jsem to po....

Co mám říkat já Míšo. Tlustá tvrdá kůže, neuvěřitelný smrad a přitom jsem doopravdy takové milé zvířátko. smile

 

#53 16. 12. 2008 22:49

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Taky jsem to po....

Hele neke, jo? Nikdo takovej v kalendáři nejni va


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#54 16. 12. 2008 23:22

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Taky jsem to po....

Míša Kulička napsal(a):

Hele neke, jo? Nikdo takovej v kalendáři nejni va

Ani být nemůže, ona kecá. Je to krásná baba, chytrá, schopná, úspěšná a ještě k tomu blondýna winkbig_smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#55 16. 12. 2008 23:34

x62358
Host

Re: Taky jsem to po....

Hroší jsem ti zapomněla referovat, že mě v létě angažovali jako krmičku hrochů v pražské zoo. Bo jsem házela Slávkovi do déržtičky jablíčka a tak. A Slávek je věru krásnej hroch, má roztomilý očíčka a vůbec je celej k sežrání - jako ty lol

 

#56 16. 12. 2008 23:44

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Taky jsem to po....

Pandorraa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Hele neke, jo? Nikdo takovej v kalendáři nejni va

Ani být nemůže, ona kecá. Je to krásná baba, chytrá, schopná, úspěšná a ještě k tomu blondýna winkbig_smile

Tak to jó ... my blondýny jsme obecně inteligentní a krásné tummenupp


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#57 17. 12. 2008 5:27

majkafa
Host

Re: Taky jsem to po....

Míša Kulička napsal(a):

Asi si budu muset změnit nick, jinak fakt nezhubnu va

Míšo, proč reaguješ na mě, když jsem to o změně nicku nepsala jenom já? Zajímá mě to. BI.

Upravil(a) majkafa (17. 12. 2008 5:27)

 

#58 17. 12. 2008 5:35

majkafa
Host

Re: Taky jsem to po....

No jo, došlo mi to.
A proč ne právě na mě? smilepussa

 

#59 17. 12. 2008 7:47

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Taky jsem to po....

majkafa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Asi si budu muset změnit nick, jinak fakt nezhubnu va

Míšo, proč reaguješ na mě, když jsem to o změně nicku nepsala jenom já? Zajímá mě to. BI.

Klídek, neřeším tebe, řeším sebe ... Klikla jsem tam, kde jsem si to uvědomila v plné síle .... chci zhubnout a nazývám se kuličkou vaglorialol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#60 17. 12. 2008 8:07

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Taky jsem to po....

Míša Kulička napsal(a):

.... chci zhubnout a nazývám se kuličkou vaglorialol

Míši, co krásný vzor asi tak 90 km od tvého působiště? Copak Věstonická venuše je nějaká Twigy? Hele správna moravanda má být na těch právných místech "oplácaná" jinak to není ženská.  hjarta

Upravil(a) Pisatel (17. 12. 2008 8:07)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#61 17. 12. 2008 8:16

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Taky jsem to po....

Pisatel napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

.... chci zhubnout a nazývám se kuličkou vaglorialol

Míši, co krásný vzor asi tak 90 km od tvého působiště? Copak Věstonická venuše je nějaká Twigy? Hele správna moravanda má být na těch právných místech "oplácaná" jinak to není ženská.  hjarta

Obávám se, že jejích kvalit zdaleka nedosahuji ... ale Twígula taky nésu ... su takový hybrid, čičo vissla ... Mám dvě možnosti, buď se OTP zcela zbavím, anebo si ho budu muset dopěstovat do adekvátních rozměrů va ... Hele, kdybys si zajel do Brna na 100.000 let sexu, to bys teprvá viděl Venuše

PS: OTP = okrasný tukový prstenec, tak tomu výstižně řiká Surikata


offtopic Ježíš, já to tu zas zaoftopíkovala, soráč kapitulation


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#62 17. 12. 2008 8:29

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Taky jsem to po....

Míša Kulička napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

.... chci zhubnout a nazývám se kuličkou vaglorialol

Míši, co krásný vzor asi tak 90 km od tvého působiště? Copak Věstonická venuše je nějaká Twigy? Hele správna moravanda má být na těch právných místech "oplácaná" jinak to není ženská.  hjarta

Obávám se, že jejích kvalit zdaleka nedosahuji ... ale Twígula taky nésu ... su takový hybrid, čičo vissla ... Mám dvě možnosti, buď se OTP zcela zbavím, anebo si ho budu muset dopěstovat do adekvátních rozměrů va ... Hele, kdybys si zajel do Brna na 100.000 let sexu, to bys teprvá viděl Venuše

PS: OTP = okrasný tukový prstenec, tak tomu výstižně řiká Surikata


offtopic Ježíš, já to tu zas zaoftopíkovala, soráč kapitulation

Žes neinformovala o výstavě. Tož já ti dám hybrid. Správně stavěná moravanda. Vše jak má být. Když bude nejhůř liposukce to upraví a nebo nedostaneš nažrat gloria Znᚠtu o tom koni ...


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#63 17. 12. 2008 8:30

bobe
♥------
Registrovaný: 12. 12. 2008
Příspěvky: 6

Re: Taky jsem to po....

Pro Jessiku a ostatní:
Každý muž je jiný, já si myslím, že i průměrný muž dokáže být odpovědný a neustále nepodvádět a když jo, tak potom tak, aby se to jeho žena nikdy nedozvěděla, ten můj to dělal tak, že jsem to věděla vždy, možná nějaký druh domácího násilí, kdo ví.
Je to těžký, pokáždé to cítím jinak, ale čím dál častěji, že žít dobře se dá i bez chlapa, zejména takového, který se choví spíše jako moje čtvrté děcko.
A vydržet to je to nejt잚í, naštěstí mě neustále masíruje svýma jobovkama, takže nějaké druhé vzplanutí opravdu nehrozí.

Není tady

 

#64 17. 12. 2008 9:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Taky jsem to po....

Míša Kulička napsal(a):

Hele neke, jo? Nikdo takovej v kalendáři nejni va

ONA myslela predsa HROCHA, nie Hrošíka! va Jasné, že Hrošík je úplne iný tongue ... to všetci dosvedčíme.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#65 17. 12. 2008 9:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Taky jsem to po....

Bobe, mňa na bývalom a jeho neverách(prišla som na 3) tiež najviac štvalo, že s aich ani nenamáhal utjai - a to nielen predo mnou, ale ani pred svojím synom - ale potom s tým buď prestal, alebo sa naučil lepšie uatĺka; neveim a ani neriešim, čio je pravda a, alebo b. Niekedy najväčším problémom naozaj nie je nevera, ale to, ako sa k nej neverník postaví.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#66 17. 12. 2008 9:17

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Taky jsem to po....

bobe napsal(a):

Je to těžký, pokáždé to cítím jinak, ale čím dál častěji, že žít dobře se dá i bez chlapa, zejména takového, který se choví spíše jako moje čtvrté děcko.

Myslím, žes udělala dobře. Nevidím důvod, proč být s někým, s kým nejsme šastní. Mě trvalo 4 roky, než jsem se dopracovala k podobnému rozhodnutí. A dnes si myslím, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat a občas sama nad sebou vrtím hlavou, proč mi to trvalo tak dlouho smile


Sel, já to přece vím stolt

Pisateli, ta výstava stále probíhá, navíc ji můžeš skombinovat s Tutanchámonem, takže se tu můžeš kulturně vyžívat do poslední minutky smile

Upravil(a) Míša Kulička (17. 12. 2008 9:20)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#67 17. 12. 2008 10:36

majkafa
Host

Re: Taky jsem to po....

Míša Kulička napsal(a):

Klídek, neřeším tebe, řeším sebe ... Klikla jsem tam, kde jsem si to uvědomila v plné síle .... chci zhubnout a nazývám se kuličkou vaglorialol

Míšo, dokud jsi nenapsala to o kuličce, zrovna ve tvém nicku jsem neviděla nic souvisejícího s postavou, to mě nikdy nenapadlo. Viděla jsem v něm pohádku, kterou nemám ráda. Nevím, proč ji nemám ráda, ale prostě nemám. Stejně jako Pojďte pane, budeme si hrát. A přitom tolik lidí tyto pohádky miluje. A jiným lidem se zase líbí nebo nelíbí jiné pohádky.
JJ, vždy vlastně svými reakcemi na psaní, na které nás něco uvnitř nutí reagovat, v konečném důsledku řešíme sami sebe.

 

#68 17. 12. 2008 12:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Taky jsem to po....

Míši. a dokedy je tá výstava? (Nemyslím Tutohochámona, toho som videla doma, v Egypte...)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#69 17. 12. 2008 14:29

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Taky jsem to po....

Selima napsal(a):

Míši. a dokedy je tá výstava? (Nemyslím Tutohochámona, toho som videla doma, v Egypte...)

http://www.spilberk.cz/


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#70 17. 12. 2008 15:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Taky jsem to po....

Ďakujem, skúsim si to pozrie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 17. 12. 2008 15:52

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Taky jsem to po....

Když tak můžem udělat v Brně nějakou tu slezinu spojenou s prohlídkou stolt


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#72 17. 12. 2008 15:57

majkafa
Host

Re: Taky jsem to po....

Já bych taky moc ráda s vámi slezinu a na prohlídku, jestli to neva.  Třeba po dlouhé době uvidím i Ivanu, kterou už znám osobně. A taky Seli.

 

#73 17. 12. 2008 16:07

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Taky jsem to po....

bobe napsal(a):

Pro Jessiku a ostatní:
Každý muž je jiný, já si myslím, že i průměrný muž dokáže být odpovědný a neustále nepodvádět a když jo, tak potom tak, aby se to jeho žena nikdy nedozvěděla, ten můj to dělal tak, že jsem to věděla vždy, možná nějaký druh domácího násilí, kdo ví..

No já jsem spíš myslela tím průměrem tu většinu (dle křivky pana Gausse) a myslím, že většina podvádějících mužů by si to představovala , jak jsi to popsala : doma plný servis včetně sexu, děti v pohodě a vedlejšáky navíc ... a všechno v klidu s chápající manželkou a též chápající milenkou
ale to neříkám, že ho odsuzuju... ono je to vlastně přirozené ...

bobe napsal(a):

Je to těžký, pokáždé to cítím jinak, ale čím dál častěji, že žít dobře se dá i bez chlapa, zejména takového, který se choví spíše jako moje čtvrté děcko.
A vydržet to je to nejt잚í, naštěstí mě neustále masíruje svýma jobovkama, takže nějaké druhé vzplanutí opravdu nehrozí.

Bobe, tak ti držím palce.
To je jediné, co mohu nabídnout. Dle tvého psaní jsi prima baba - mám ráda silné osobnosti.
Takže - pěkné Vánoce a vůbec smile
Pa,Jess.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#74 17. 12. 2008 23:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Taky jsem to po....

No, budem sa snaži niečo vymyslie a zorganizova... Buď medzi sviatkami alebo tesne po Novom orku, podža okolností.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#75 18. 12. 2008 6:04

majkafa
Host

Re: Taky jsem to po....

Ja som medzi sviatkami v robote. Aj na Silvestra. Možem len cez víkend.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů