Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 11. 12. 2008 14:07

martina77
♥♥♥♥♥--
Web

ms při tělísku MIRENA

Ahoj kapitulation, potřebuju poradit, kdo máte tělísko MIRENA :

- chodí vám ms pravidelně? Mám 3 dny spoždění, břicho mě sice pobolívá, ale zatím až na včerejší lehké špinění nic va

- je možné, že bych při něm neměla vůbec ms? Někde jsem četla, že tohle tělísko výrazně snižuje krvácení a někdo dokonce nemá ms vůbec ....

Mám ho teprve 5 týdnů zavedené. Minulou ms jsem dostala 7 dní po zavedení.
Doufám, že jsem to popsala srozumitelně a někdo mi poradíte. Díky hjarta

Není tady

#2 11. 12. 2008 14:14

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

Re: ms při tělísku MIRENA

bohužel(vlatně naštěstí)ú tělísko nemám ale mám "bohaté zkušenosti" s kamarádkou...dostává to pravidelně každý měsíc ms ji trvá tak 3-4 dny...hodne ji bolí břicho ale hlavně se ji opravdu dost zhoršilo akné....
ale co dívka to originál - jen reprodukuji její trable....  winkwinkwink

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#3 11. 12. 2008 14:54

krtonozka
♥♥-----

martina77 napsal(a):

Ahoj kapitulation, potřebuju poradit, kdo máte tělísko MIRENA :

- chodí vám ms pravidelně? Mám 3 dny spoždění, břicho mě sice pobolívá, ale zatím až na včerejší lehké špinění nic va

- je možné, že bych při něm neměla vůbec ms? Někde jsem četla, že tohle tělísko výrazně snižuje krvácení a někdo dokonce nemá ms vůbec ....

Mám ho teprve 5 týdnů zavedené. Minulou ms jsem dostala 7 dní po zavedení.
Doufám, že jsem to popsala srozumitelně a někdo mi poradíte. Díky hjarta

Ahoj, mám Mirenu už 2 roky a prakticky hned první měsíc po zavedení jsem už nemenstruovala. A to trvá dosud. Žádné bolesti břicha nemívám. Jesem s ní moc spokojená.

Není tady

#4 11. 12. 2008 17:16

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

Mám již druhou mirenu - tzn. první 5 let a druhou už třetí rok wink tak si myslím, že bych se s tebou taky mohla podělit o zkušenosti big_smile

ms mi postupně do půl roku vymizelo, jen co dva měsíce mám lehounké špinění jeden - dva dny roll nejdříve jsem měla strach z těhotenství, ale už jsem si zvykla big_smile je pohodlné nepřemýšlet nad tím jestli mohu nebo nemohu na bazén či sportovat tummenupp

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

#5 11. 12. 2008 18:31

martina77
♥♥♥♥♥--
Web

Salome,to je přesně můj problém stolt, mám pořád strach, že to tělísko nefunguje jak má a otěhotním rodna , dokonce jsem si dneska dělala test a byl negativní smile Tak snad si na ten pocit taky zvyknu, ale břicho bolí jako čert skurt

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí