Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#1 30. 1. 2006 12:18

Lasy
Host

Osvědčený make-up

Potřebuje poradit s výběrem make-upu, který pokuď možno velice dobře kryje. Mám problémovou pleť...suchou, místy i trošku flekatější. Nemáte některá z vás osvědčenou značku, pokuď ano, sem s ní. Moc vám děkuju...

#2 30. 1. 2006 13:25

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Re: Osvědčený make-up

Ten nový od Vichy. Myslím, že se jmenuje Dermablend, nebo tak nějak. V lékárně Ti dají vzoreček.

Není tady

#3 2. 2. 2006 17:18

kamolina
♥♥♥♥---

mě se osvědčil Loreal, pro smíšenou pleť..... Hlavně to chce ale dobrý krém. Používám Garnier, taky pro smíšenou pleť. Ale zašla bych si být Tebou k dermatoložce. Poradí Ti i s kosmetikou.

... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

#4 3. 2. 2006 9:37

lasy
Host

Holky, všem vám děkuji za radu...rozhodla jsem se, že opravdu raději vyzkouším nějaký vzorek, než abych potom zjistila, že jsem zbytečně vyhodila peníze. Neprve jsem vyzkoušela ten od Vichi (Dermablend), protože jak už jsem psala, mám hodně problémovou pleť...takže jsem se rozhodla nejdříve proto. Ani nevíte jak jsem spokojená..všem můžu opravdu doporučit! Akorát je trošku drahý (kolem 500)...takže budu muset šetřit :-)

#5 3. 2. 2006 14:36

rakvinka
Host

:|Ahoj, co je bezvadnej tak make-up do firmy MARY Kay,je vážně super!!!!!!

#6 28. 2. 2006 22:29

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy

Já používám Avon nebo Oriflame a jsem s nima spokojená - pro mě je primární při výběru kosmetiky, jestli netestují na zvířatech.

Není tady

#7 2. 3. 2006 8:47

Káča
♥♥♥♥♥♥-

Pokud nechcete nějaký závratně drahý a aby vám dlouho vydržel-super je Dermacol makeup v tubičce. Neuvěřitelně kryje, stačí opravdu malinkatá kapička a obličej máte nový. Není třeba ani korektor.

Není tady

#8 2. 3. 2006 14:11

llubinka
Host

Káča napsal(a):

Pokud nechcete nějaký závratně drahý a aby vám dlouho vydržel-super je Dermacol makeup v tubičce. Neuvěřitelně kryje, stačí opravdu malinkatá kapička a obličej máte nový. Není třeba ani korektor.

Aky typ make-up u to je?

#9 2. 3. 2006 15:30

Káča
♥♥♥♥♥♥-

Je to bílá tuba v bílé krabičce. Je to klinický make-up. Takže je určen na zakrytí pigmentových skvrn, popraskaných žilek, akné....

Není tady

#10 19. 3. 2006 19:15

lukasov
♥♥♥----

zdravím,
super je avon.Je velký výběr odstínů a na suchou je bezva smíchat s tónovacím krémem - třeba na hřbetu ruky.Dobrá avonlady dobře poradí a nechá vyzkoušet různé vzorky a barvy.Sice se tím živím,ale zákaznice nepřebírám.Pokud nemáte nikoho v okolí,stačí se ozvat ...karolina.avon@seznam.cz
Také je třeba podkladový krém,dobře vyčištěná pleť a vše od jedné značky,jinak reagují mezi sebou,ačkoli jsou všechny Vámi vybrané značky samio o sobě velmi dobré,takže - vše od Vichy nebo Dermacolu nebo Avonu nebo.....Držím palce

Není tady

#11 19. 3. 2006 19:28

nikabb
♥♥-----
Web

Fakt výbornej make-up je od dermacolu - active Q10 s koenzymem Q10. Mám dost problematickou pleť a tohle je první make-up co mi skryl nedostatky. stojí něco málo přes 200kč.big_smile

Není tady

#12 22. 4. 2006 16:38

Cudlik
Host

Koupila jsem si ten nový rozjasňující od rimmelu a je super.Bála jsem se že mi nebude vyhovovat protože mam smíšenou pleť..Normálně bez make upu jsem pěkně flekatá

NÁŠ TIP:

Zápatí